Jump to content
Dogomania

ronja

Members
  • Posts

    13010
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ronja

  1. [quote name='malagos']Jakie wieści o Kacperku? Kiedy wizyta u lekarza? Bo to oczko warto pokazac specjaliscie, nie? :razz:[/quote] Malagos tęskni:evil_lol:
  2. skończyło się Jurysiowe allegro - żadnego telefonu:-( może ktoś ma pomysł na wyciskacz łez? u Jurysia bez zmian, nadal nie może się nacieszyć naszym towarzystwem, wtula się, caluje, podgryza... jest jak duży dzieciak
  3. fajne zdjęcia z podróży niby taki slepaczek, a profesjonalnie wygląda przez okno:cool3:
  4. [IMG]http://img33.imageshack.us/img33/3217/m17x.jpg[/IMG] [IMG]http://img4.imageshack.us/img4/2628/m18m.jpg[/IMG]
  5. Miłek, zielonoki paź królowej [IMG]http://img44.imageshack.us/img44/6569/m14o.jpg[/IMG] [IMG]http://img22.imageshack.us/img22/8133/m15q.jpg[/IMG] [IMG]http://img222.imageshack.us/img222/1500/m16n.jpg[/IMG]
  6. [quote name='zoja.']Dziewczyny, a jakie są rokowania na przyszłość? Czy Lisek będzie całkowicie sprawny po okresie rehabilitacji? I pytanie dodatkowe: czy lubi dzieci?[/quote] lubi ludzi, dzieci na pewno też, bo to sama słodycz jest. zero agresji. inne psy też akceptuje, na kotkę trochę powarkiwał. powikłań żadnych nie powinno być. on jest młody, więc na pewno szybko się wyliże Zoja czy jesteś zainteresowana adopcją?:cool3:
  7. [quote name='Energy']Pewnie, że najważniejsze:lol:[/quote] zdrowieje:multi: wczoraj biegał dokoła kojca, w którym ja byłam z innym psem:crazyeye: mąż musiał go łapac, bo mu nie wolno. piszczy jak chce się załatwić. jest kochany, śliczny i nowy dom musi znaleźć się tylko najlepszy i najlepiej niedaleko mnie, bym mogła go odwiedzać i czuwać, czy wszystko dobrze:diabloti:
  8. [quote name='auraa']kurcze, nie mogę ostatnio nic napisa....c. Wczoraj się zalogowałam ale strony mi się nie otwierały.Łania ma w boksie towarzysza?[/quote] Łania jest w boksie z Benedyktem
  9. [IMG]http://img200.imageshack.us/img200/8136/m10p.jpg[/IMG] [IMG]http://img190.imageshack.us/img190/3883/m11uev.jpg[/IMG] [IMG]http://img254.imageshack.us/img254/539/m12uqr.jpg[/IMG] [IMG]http://img199.imageshack.us/img199/4580/m13i.jpg[/IMG]
  10. żaden myśliwy już raczej na Wyżełka się nie połaszczy, bo jest wykastrowany. ostatnio dzwonił myśliwy, przekonywał, ze polowania są kilka razy do roku, ze pies będzie członkiem rodziny przede wszystkim. gdy dowiedział się, że kastrowany, sam szybciutko zrezygnował, bo po kastracji instynkt przygasa
  11. [quote name='jolakar']Buziaki dla ..... (jak go teraz nazywasz??? Miłek?? ) - a może lekarstwa podawać w bułeczce z masłem - to sprawdzony sposób, rzadko kiedy udaje się przemycić leki w jedzonku, albo zawinięta tabletka w jakąś kiełbaskę czy wędlinkę??? Cieszę się, że jest lepiej - będzie lepiej z każdym dniem;)[/quote] Miłek wygląda jak paź królowej. Jest pocieszny i taki sliczny. Nie da się oszukać lekiem w parówce, serku - próbowałam już wszystkiego:diabloti: zostaje nam tylko strzykawka do pyszczka.
  12. wycałowany:p [IMG]http://img76.imageshack.us/img76/8649/29952895.jpg[/IMG]
  13. [quote name='Lidan']Widocznie ja mam skromną sunię :evil_lol: Jak się czuje Jurand po szczepieniach?[/quote] Juryś czuje się super, jest kochany, grzeczny a domu jak nie było tak nie ma:-(
  14. tramal jest silnym lekiem, nie mozna zwiększać dawki. z drugiej strony on nie może się ruszać ze względu na zlamaną miednicę, więc dobrze, że nie chce się przemieszczać.
  15. [quote name='Energy']No to pewnie siurek:evil_lol: A jak maluch, chciał coś jeść? Dalej taki obolały czy troszkę lepiej?[/quote] obiad - ryż z puszką zjadł prawie całą miseczkę obolały jest, wczoraj stawał na przedniej lapie, tylko tylną odciążał, dziś nie staje też na przedniej. przez to właściwie się nie porusza, bo 2 łapki są uniesione. leży taka bida, wynoszę go na trawę, jak postawię tak się kładzie w tym miejscu. na szczęście już nie piszczy. leki muszę podawać strzykawką do pyszczka, inaczej wypluwa wszystko, z jedzeniem leków nie weźmie.
  16. [quote name='Energy']:crazyeye:myślałam, że to weci sprawdzili:evil_lol:sorki Ronja, ale to na pewno jajka i siurek:cool3::evil_lol::evil_lol:[/quote] weci ponoć sprawdzali:roll: mój mąz sprawdzał razem ze mną i też stwierdził, że to siurek jest. on wygląda na dziewczynkę z buzi, cięzko mi się teraz przestawić, że to jednak chłopak...
  17. [quote name='Maruda666']Ronja, mój bazarek książkowy jeszcze trwa, ale coś nie idzie, a pieniądze chyba potrzebne na już. Przelałam 100zł - to co będzie z bazarku + reszta odemnie ( bożesz, jak to się pisze?)[/quote] Maruda666 wielkie dzięki:loveu: fakturę trzeba opłacić w ciągu 7 dni:roll: i niespodzianka:diabloti: Miłka jest jednak Miłkiem. Ja nie sprawdzałam płci, bo jak ją/jego wiozłam piszczał z bólu, po operacji tak samo. ale dziś jak siusiał, to wydało mi się, że to siusiu wypływa jakby z połowy brzucha - wymacałam w tym miejscu siurka i dalej maleńkie jajeczka...
  18. [quote name='Energy']Może puszeczkę by zjadła:roll: Dobrze, że lepiej się czuje maleńka:loveu:[/quote] dziś na obiad spróbujemy ryż z puszką dostałam zestawienie wpłat z konta fundacji: Joanna Ch., Józefów 30zł Eski 30zł Energy 30zł PPHU Rudnicki, Warszawa 30zł Kinia1984 30zł Izzie1983 30zł Paros 100zł Małgorzata S., Białogard 100zł Ewa Marta 100zł koleżanka z pracy 100zł razem: [B]580zł[/B]:multi: Bardzo dziękuję za wszystkie wpłaty Wydatki: operacja z pobytem w szpitalu 1952zł leki 39,14zł
  19. dziś jest zdecydowanie lepiej:multi: noc prawie cała przespana (i to chyba w misce z wodą, bo rano główka była mokra), tylko apetytu nie ma:-(. ani suche, ani paróweczka ani makaron z mięskiem. smakują jej tylko ciasteczka maleńkie kosteczki od pewnej tajemniczej ciotki.
  20. z Wyborczej nie zadzwonił nikt:placz:. a w ogloszeniu napisałam tylko że ratlerkowate, malutkie wesole , nie pisałam, że Trojka nie ma łapy. może szukać jednak dwóch domów? Czwórka musi trafić do domu, gdzie bedzie już pies, jest żżyta z Trojką, ale równie fajnie spędza czas z innym moim tymczasem. biega z nim podgryzają się i wcale nie ogląda się na Trojkę. choć raz na jakiś czas podbiega do niej, tarmosi ją chwilę i leci dalej się bawić. Trojka będzie szczęsliwa i jako jedynaczka. W ogrodku zajmuje miejsce obserwacyjne lub moje kolana. Ważny jest dla niej człowiek i jego pieszczoty. Czwórka daje się glaskać przy okazji jak wszyscy lecą to i ona też. Gdy ja wyciągam rękę, nie ucieka ale widać, że psie towarzystwo to jest to.
  21. dziękuję z całego serca za wszystkie wpłaty Miłka ma się lepiej, wyszlo, ze to jej skomlenie i wycie to jest chyba bardziej "przyjdź tu i ukochaj" niż "boli";) choć boleć musi na pewno. jest ogromnie wdzięczna i słodka. ma połamaną miednicę, a na trawie pokazala mi brzuch do glaskania i gdy odeszlam kawałek, zasuwala, by tylko być blisko.
  22. [quote name='maja602']W moich ogłoszeniach są dwa numery jeden na 600.... drugi na 663.... Nie wiem czy jeden z nich to Twój.[/quote] 600 to Ida, drugi jest mój do Wyborczej dałam swoj nr, ale nikt nie zadzwonił, o Wyżła też:placz:
  23. [quote name='jolakar']Przed chwilą przesłałam stówkę na dziewczynkę, ucałuj ją ronja w kasztanowy noseczek i życz ode mnie szybkiego powrotu do zdrówka, ja wiem że będzie na pewno dobrze przy tak wielkim serduchu jakie się nią opiekuje czyli kochana ronja;)[/quote] Bardzo dziękuję wszystkim za pomoc i ciepłe słowa. Miłka płacze, prawie nie spałam w nocy, uspokajałam, glaskalam, pomagało na chwilę. wróciłam z pracy i teraz też popiskuje. nad ranem jak zdjęłam jej kołnierz trochę pospała. rano zrobiła siusiu na trawę i kupę. jeść nie chciała, problem był z podaniem leków (ale udało się). teraz miseczka pusta. musi ją strasznie bolec (tramal mogę podawać co 12 godzin) obciąza przednią łapę, na tylnej się nie opiera, a to przednia była w gorszym stanie. trochę przemieszcza się po klatce ale przy każdym ruchu piszczy:-(
  24. [quote name='idusiek']napiszesz tekst na allegro i wstawiasz? Zrobiłam całą resztę - zajrzyj w aukcje do wystawienia, początek dzis wieczorem o 20.00[/quote] ok, dzięki napiszę wieczorem, bo teraz do pracy muszę
×
×
  • Create New...