Jump to content
Dogomania

ronja

Members
  • Posts

    13010
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ronja

  1. Zrobiłam podsumowanie allegro - brakuje jeszcze 3 wpłat [B][COLOR=red]Wydatki: [/COLOR][/B] operacja z pobytem w szpitalu 1952zł leki 39,14zł kontrola po 3 tygodniach od operacji 122,96zł [COLOR=Black]razem[/COLOR][B][COLOR=Black] 2114,10zł[/COLOR][/B] [B][COLOR=Red]Wpłaty: [/COLOR][/B] Joanna Ch., Józefów 30zł Eski 30zł Energy 30zł PPHU Rudnicki, Warszawa 30zł Kinia1984 30zł Izzie1983 30zł Paros 100zł Małgorzata S., Białogard 100zł Ewa Marta 100zł koleżanka z pracy 100zł Elżbieta B., Warszawa 50zł Maruda666 100zł Jolanta K. 100zł Lucy 100zł Agat21 30zł Agnieszka G. 25zł Agnieszka J. 25zł MTF Zalesie 100zł Eliza i Rafał 200zł dzodzo 10zł (bazarek) malawaszka 10zł (bazarek) cropka 8zł (bazarek) Murka 28zł (bazarek) Maruda666 10zł (bazarek) Jaagna 7zł (bazarek) Agat21 34zł (bazarek) Ania_Mor 50zł (bazarek) Piromanka 33zł (bazarek) Ewa Marta 40zł (bazarek) Evas 9zł (bazarek) caelestis 4zl (bazarek) Pliszka 10zł (bazarek) Allegro: Marta K. 10zł Małgorzata M. 5zł Paulina J. 15zł Artur T. 5zł Monika K. 15zl Marta S. 20zł Daria K. 10zł Magdalena M. 5zl Anna G. 5zł Beata N. 10zł Kuba G. 50zł Agnieszka S. 5zł Michał M. 5zł Filip Z. 5zł Stefan P. 5zł Aneta W. 5zł Elwira B. 20zł Monika K. 5zł Justyna T. 5zł Grzegorz S. 5zł Marta T. 5zł Karolina R. 10zł Anna F. 40zł Marta P. 50zł razem: [B]1878[/B][B]zł[/B]:multi: Bardzo dziękuję za wszystkie wpłaty
  2. [quote name='PapryczkaChili']ronja dziękuję za odpowiedź :) daj znać jak się sprawy mają :)[/quote] dam znać wieczorem:p
  3. [quote name='PapryczkaChili']i co dalej, co się dzieje? jak u wyżełka i innych, udało się pomóc jeszcze jakiemuś psiakowi?[/quote] wyżełek jedzie dziś -zobaczymy. resztę kontaktów chętnych na wyżełki przekazałam Tanitce
  4. nie da rady inaczej Słodyczek musi się przyzwyczaić
  5. [quote name='Zuzanna.psiaki']Ronja Ty to biedulko masz pecha :placz:[/quote] ja mam tylko więcej roboty:roll:, pecha ma Słodyczek... przenioslam Słodyczka z małej klatki do wydzielonego kawałka pokoju - bo może już normalnie się ruszać (po schodach mu tylko nie wolno jeszcze). niestety Morka nie udało mi się odseparować od stada - zniszczył drzwi drewnianego boksu w pokoju obok nas.Tak więc to Słodyczek musi być odseparowany- nie jest z tego powodu zadowolony:roll:
  6. [quote name='faalka']Krecik przed chwilą dał głos :evil_lol: Zaszczekała głośno i sama się siebie przestraszyła :lol: Uciekła do mamy, żeby ją obroniła przed tym szczekającym psem :lol: No nie mogę - zaszczekała po 4 dniach. Bardzo ładnie szczeka. Cały dom się zbiegł, łącznie z kotami :lol:[/quote] no proszę, Krecik pokonuje wszystkie lęki i do tego w super towarzystwie.koty chyba nie wystraszyły się tego szczeku?:razz: a kiedy Krecik przenosi się do Kielc?i czy Wy dacie Krecika wywieźć, co?:evil_lol:
  7. Miłek wylizał sobie brzydką ranę na tylnej łapie w miejscu gdzie byl zagojony już szew:flaming:
  8. ja też zrobię kilka ogłoszeń, jak bedzie jakiś tekst gotowy
  9. [quote name='Evelin']Tez uważam,ze domek trzeba najpierw sprawdzic..nie moze być sytuacji,ze pies pojedzie i np sie nie spodoba... Na razie wszystko utrzymane w mocy,Kajtuś jedzie do Ronji. pieniądze na karme,chyba najlepiej bedzie przelac na konto Ronji-co Ty na to Ronju?[/quote] skoro jednak do nas jedzie, to można zamówić karmę na allegro z dowozem do nas leni, piszę pw
  10. [quote name='tanitka']to daj kochana bo w koszalińskim sa dwie suczki wyżełkowate, które szukają domu:lol:[/quote] już wysyłam, moim zdaniem dla tej pani idealna bylaby suczka, skoro jej pies rzuca się na inne samce. tyle, że jej pies nie jest wykastrowany
  11. [quote name='idusiek']ja pierdzielę, 3 psy oddasz dzięki temu ogłsozeniu jeszcze :evil_lol: trzymam kciuki ![/quote] do piątku trzeba trzymać:p jak bedzie ok, zostawię już Wyżełka - państwo już chcieli posłanie kupować, niewidzące oczko nie przeszkadza, bo przecież nikt nie jest idealny. przez telefon pan brzmiał super. oby się udało kochanemu Wyżełkowi
  12. Faalka, zmniejszcie dawkę jedzenia może, jak dziewczynka nie może dojeść:evil_lol: u mnie jak ktoś nie chce jeść, zabieram miskę. nastepnym razem zjada od razu:razz: co do rozlizanej ranki - przemywać i nie pozwalać lizać. zagoi się samo:lol:
  13. Papryczko,nie wiem jak Ci dziękować:loveu: Były 3 fajne telefony i jeden paskudny - szkoda gadać na piątek jestem umówiona z zainteresowanym państwem na odwiedziny. pojedziemy z Wyżełkiem, by zobaczyć jak przyjmie swoich państwa - pani jest na wózku inwalidzkim ( i pan trochę się obawiał, czy Wyżełek nie bedzie się bał). psem bedzie się opiekował głównie pan, a pani bedzie kochać. państwu odszedł niedawno pies ze starości. mieszkanie w bloku, Stegny. dzwoniła też pani, która ma z koszalina ze schroniska wyżła dominanta i szuka dla niego towarzysza. tanitko, przekażę Ci kontakt, może doradzisz pani jakąs sunię wyżłowatą? ja nie widzę naszego Wyżełka z dominującym samcem. blok w Warszawie (albo domek jednorodzinny - już mi się miesza wszystko) dzwoniła też dziewczyna z Krakowa i może jeżeli się uda, domek znalazłby niewidomy Juryś. strasznie bym chciała, by i jemu się udało.
  14. Krecik przesliczny:loveu: cieszę się, że wróciła do równowagi. ja za siku zawsze ją chwaliłam, przybiegała w podskokach po głaski. mała kochana dziewczynka
  15. [quote name='faalka']Było dziś i siuku i kupa :p[/quote] :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: czyli Kretka już Wasza:loveu: kochana dziewczyna
  16. magdaola, jeżeli Kajtek dostanie duży worek 15kg karmy, to mu wystarczy na bardzo bardzo długo. jeżeli z ta karmą nie wyjdzie, wtedy dam Ci znać na pw, dobrze?
  17. to tymczasem... na miejsce Kretki w sobotę przyjedzie Kajtuś z lańcucha - nie ma bidulek nawet kawałka budy [IMG]http://images43.fotosik.pl/194/c2f4bc17924cbcc4med.jpg[/IMG]
  18. ja też tak mam, że samo jakoś się zmieniają imiona moich psów - z Bródki wyszła w końcu DiDi, z Rudzi Flungusia;) a foteczka jakaś będzie?:razz:
  19. [quote name='gameta']Idusiek, no nie żartuj - nikt?[/quote] zostanę ze strasznymi Babolkami za zawsze:smhair2::cry::look3::ekmm::eek::huh::eek2:
  20. czyli jest tak jak u nas - kupy były, a siku nie - najważniejsze, ze wiemy, ze nie jest chora, ze to tylko stres, który za 2 dni ustąpi ja cały czas myślę o Kretce, wczoraj było mi cięzko, a dziś już mogę patrzeć na pustą podusię i patrząc na nią cieszę się, że Krecik ma wspaniały troskliwy dom.
  21. [quote name='sacred PIRANHA']a ja mam pytanie...czy karmia Arion adult zwykła może być? czy to za zwykła?:cool3:[/quote] może być:p
  22. [quote name='Evelin']Słuchajcie to ja proponuję tak: Ronja bedzie na bieżąco podawała koszty i kto bedzie mógł przeleje pieniązki....Nie będzie to dużo,bo Kajtuś po sterylizacji jest..ale wizyta u weta, szczepienia, karma, ew dowóz do nowego domu...:lol: Będzie bardzo mile widziana pomoc w ogłaszaniu Kajtka Transporcik do Ronji dostanie gratis ode mnie:eviltong: Nową obrózkę i smycz też...:eviltong: Ronja to napisz jaką karmę Kajtek bedzie jadł u Ciebie,to wspólnymi siłami zakupimy.. Mam takie pytanie..jak Kajtus juz bedzie u Ronji,to do kogo trzeba napisć,żeby przeniósł watek Kajtka z podlaskiego do mazowieckiego?[/quote] jaką karmę - taką jak zdecydujecie, najlepiej zamówcie z dowozem do mnie. chyba najbardziej opłaca się kupić 15kg, tyle, ze na jednego Kajtusia to bedzie zapas na 3 miesiące (A Kajtuś dlugo u nas pewnie nie zabawi:razz:). koszty weta podam już po wizycie nasz wet liczy ulgowo moich podopiecznych wścieklizna 25zł wirusówki 50zł odrobaczacz - nie wiem ile waży Kajtuś
  23. Krecia ze stresu zacina się na siku - potrzeba jej czasu i cierpliwości. a gdzie dziewczynka spała? ona jest tak delikatna, że pewnie, nie miała śmiałości wtarabanić się sama na łózko do swojej nowej Pani. a mama zadowolona z Kreci?
  24. [quote name='tanitka']i allegro sie skończyło:cool1:......... ponawiać?[/quote] Tanitko, poczekam do jutra na telefon od zainteresowanej pani, jak nie zadzwoni, jezeli możesz - to ponawiać z nowym tekstem, który wyslę Ci wieczorem i nowymi ładnymi fotkami
×
×
  • Create New...