-
Posts
13010 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ronja
-
Simonka- dzięki dogomaniakom udało się!!! Pojechała do domu do Bydgoszczy
ronja replied to Evelin's topic in Już w nowym domu
Simbik frunie na 4 łapkach:) [video=youtube;5lRSO7Iq-mA]http://www.youtube.com/watch?v=5lRSO7Iq-mA[/video] -
Simonka- dzięki dogomaniakom udało się!!! Pojechała do domu do Bydgoszczy
ronja replied to Evelin's topic in Już w nowym domu
też myslę, że najgorsze już za nami:) a tu Simbik ze swoim nowych chłopakiem;) tak go dziś zaczepiała do zabawy, że w trosce o jej łapę, musiałam interweniować:) [IMG]http://img176.imageshack.us/img176/7369/j76.jpg[/IMG] [IMG]http://img186.imageshack.us/img186/9682/j77.jpg[/IMG] [IMG]http://img52.imageshack.us/img52/5207/s59d.jpg[/IMG] [IMG]http://img63.imageshack.us/img63/3970/s62u.jpg[/IMG] -
JuryŚ juŻ u ronji!!!!szukamy domu i prosimy o ogŁoszenia!!!
ronja replied to stonka1125's topic in Już w nowym domu
Jurysiek i Simbi [IMG]http://img176.imageshack.us/img176/7369/j76.jpg[/IMG] [IMG]http://img186.imageshack.us/img186/9682/j77.jpg[/IMG] [IMG]http://img502.imageshack.us/img502/2585/j78j.jpg[/IMG] [IMG]http://img242.imageshack.us/img242/4691/j79.jpg[/IMG] -
JuryŚ juŻ u ronji!!!!szukamy domu i prosimy o ogŁoszenia!!!
ronja replied to stonka1125's topic in Już w nowym domu
Jurysiek (film mi się za szybko wyłączył) [video=youtube;HIeMvWxzG5w]http://www.youtube.com/watch?v=HIeMvWxzG5w[/video] -
Simonka- dzięki dogomaniakom udało się!!! Pojechała do domu do Bydgoszczy
ronja replied to Evelin's topic in Już w nowym domu
i Simbikowe rozliczenia: [B]Simona wydatki:[/B] 422zł antybiotyki, opatrunki (lecznica w Białymstoku) – zapłaciła Evelin [COLOR=red]1000zł operacja łapy (lecznica Książęca)- założyła Fundacja - spłacone[/COLOR] [COLOR=red]50zł konsultacja po operacji (lecznica Książęca 9.12.09) – założyła Fundacja - spłacone[/COLOR] 74,50zł zmiany opatrunków, antybiotyki (lecznica Babice Stare) – zapłaciła Evelin [COLOR=red]308zł zmiany opatrunków, przeciwbólowe, antybiotyki, rtg łapy, szczepienie na wściekliznę (lecznica Babice Stare) – założyła Fundacja – spłacone[/COLOR] [COLOR=red]80zl konsultacja po operacji (lecznica Książęca 20.01.10) – ze zbiórek z konta Fundacji[/COLOR] [COLOR=red]14,40zł lek Ossopan – ze zbiórek z konta Fundacji[/COLOR] [COLOR=red]80zł konsultacja po operacji (lecznica Książęca 03.03.10) – ze zbiórek z konta Fundacji[/COLOR] [COLOR=red] [/COLOR] [B]Razem: 2028,90zł[/B] [B]Wpłaty:[/B] 200zł Evelin 30zł GACKN1 100zł Cantadorra 110zł Isiak (bazarek ronji) 50zł EWA MARIA G. 15zł Danuta Sz. 30zł edrgaska 7zł NINKA (bazarek Evelin) 100zł Isiak (bazarek Isiak) 20zł pucka69 (bazarek Evelin) 60zł pucka69 20zł Marta S. 300zł Faerie 57zł kropka77 100zl forum labradory.org 94zł kropka77 300zł Jolanta R. 20zł Teresa Borcz 14zł Enia (bazarek Evelin) 25zł hop! (bazarek ronji) 60zł ludwa (bazarek ronji) 280zł Isiak (bazarek Isiak) [B]Razem: 1992zł[/B] Fundacja zapłaciła do tej pory 1532,40zł Na plusie na koncie Fundacji 459,60zł -
Simonka- dzięki dogomaniakom udało się!!! Pojechała do domu do Bydgoszczy
ronja replied to Evelin's topic in Już w nowym domu
przepisuję, bo mało czytelne: Klinicznie ruch bardziej swobodny. W biegu często nie korzysta z kończyny ze stelażem. Miejscowo stan skóry wokół stabilizatora bez odczynów. Rtg: ogniskowa mineralizacja centralnej części blizny kostnej. Wskazana następna kontrola za 3-4 tygodnie. Proszę o kontynuację podawania Osteogenonu (1-2 tabletki dziennie w czasie karmienia). Wydano receptę. -
Simonka- dzięki dogomaniakom udało się!!! Pojechała do domu do Bydgoszczy
ronja replied to Evelin's topic in Już w nowym domu
Simbik dziś dzielnie był z Bartkiem u dr Janickiego. Łapka się zrasta, ale powoli, są szczeliny. Kolejna konsultacja za 4 tygodnie. Simbi ma brać Osteogemon - dostaliśmy receptę Dzisiejsza wizyta to 50zł konsultacja, 30zł rtg nie ma przeciwskazań do sterylizacji przy wyciąganiu drutów [IMG]http://img186.imageshack.us/img186/7752/sim1j.jpg[/IMG] [IMG]http://img534.imageshack.us/img534/6323/sim2.jpg[/IMG] -
MAJA - ONkowata sunia już zdrowka! Już w domku :)
ronja replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
Gusi już napisałam - zapraszamy z Mają :) -
ja myślę, że to rozsądne podejście:) dajmy dziewczynie odetchnąć, pojeść, poczuć się bezpiecznie. Tosia jakby weselsza. Dziś na spacerze przylatywała do mnie jak ją wołałam i skakała na mnie, a potem w podskokach się oddalała. W takich radosnych podskokach. Wytarmosiłam ją i Tosia dostała glupawy - tyle, ze w jej wydaniu głupawa jest nieco groźna:evil_lol: Tosia z radości kręci ósemki między drzewkami w tempie błyskawicy - tak się oplątała, że nie mogłam smyczy wyciągnąć. musialam Tosię odpiąć, trzymać ją jedną reką za obrożę, a drugą wyplątywać smycz z gałęzi:lol: będzie z Tosi fajna psina:loveu:
-
MAJA - ONkowata sunia już zdrowka! Już w domku :)
ronja replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
miała kontakt dziś z inną suką - wyszło pozytywnie. na moje psy, które łaża po całym domu nie reaguje wcale. na spacerach szczeka na inne suki. na kotkę też nie reaguje zupełnie, mijają się w przedpokoju. myslę, że mozna napisac, że pokojowo nastawiona do całego świata. mądra, pojętna, z potencjałem, posłuszna, kochana, czyściutka, ładnie chodzi na smyczy (ciągnie sporadycznie), uwielbia jazdę samochodem, nie niszczy zabawek ani posłania. jedyny minusik - panikuje strasznie u weta -
MAJA - ONkowata sunia już zdrowka! Już w domku :)
ronja replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
Maja była dziś u weta. Jeden gruczoł nadal chory, była wydzielina z krwią:-(. Maja dostala czopek i na wynos 4 które musimy podać sami (jak to nam wyjdzie, to nie wiem, bo Maja wije się jak oparzona). Była też trzecia dawka iwermektyny. Mamy się pokazać, jak skończą się czopki. Wet powiedzial, że Maja wygląda coraz ładniej - ale co do nie zarażania, to nie można na razie mieć 100% pewności. Powiedział, że można ją ogłaszać i szukać domu, a Maja dostanie historię choroby. Powiedział też, że choroba może nawracać, jak coś tam zostanie w skórze. Ważyłam Maję, kiepsko przytyła:shake:. Wcześniej ważyła 21,80kg, dziś 22,20kg. będę ją karmić 3 razy dziennie trochę mniejszymi porcjami - teraz dostaje rano kubeczek suchego, po południu ryż z puszką. za to kupy są już od kilku dni modelowe. Dziś za wizytę 21zl (z czopkami na wynos - coraz taniej liczą Maję;) ) + 10zł transport [IMG]http://img254.imageshack.us/img254/1011/44459102.jpg[/IMG] -
JuryŚ juŻ u ronji!!!!szukamy domu i prosimy o ogŁoszenia!!!
ronja replied to stonka1125's topic in Już w nowym domu
Ewa jak przyjeżdza zawsze idzie wykochać Jurysia i ma całe kieszenie pełne przysmaków - moje psy ją uwielbiają!!!!! -
MAJA - ONkowata sunia już zdrowka! Już w domku :)
ronja replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
jeżeli jest drzewko większe niż Maja, ma szansę na przeżycie, szukajmy domu z ogrodem z wyrośniętymi drzewkami;)