Jump to content
Dogomania

ronja

Members
  • Posts

    13010
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ronja

  1. chuda nadal jest, sterczą jej kości, widać żebra... mam wrażenie, że wcale nie przytyła:( Tosia jest po prostu sporą dziewczynką i stąd ten wymiar. Tosia ma niesamowicie wielki słodki nochal
  2. może być pod koniec miesiąca paragonu na razie nie mam jak sfotografować, bo aparat pożyczyłam
  3. obróżka kiltix dla Juryśka kupiona - kosztowała 58zł - mam paragon, zrobię foto wieczorem
  4. Diora, nie mam jak zmierzyć zmierzę jej tasiemką i jutro w pracy linijką zmierzę, i podam.poza tym ona teraz chuda jak szczapa, więc obróżka musi być rozwojowa;)
  5. Tosia wczoraj przed śnieżycą;) [video=youtube;nRsWDIRE9so]http://www.youtube.com/watch?v=nRsWDIRE9so[/video]
  6. Tosia wczoraj przed śnieżycą;) [video=youtube;nRsWDIRE9so]http://www.youtube.com/watch?v=nRsWDIRE9so[/video]
  7. Tosia wczoraj przed śnieżycą;) [video=youtube;nRsWDIRE9so]http://www.youtube.com/watch?v=nRsWDIRE9so[/video]
  8. Ćwiczymy:) Aga, napisz mi na maila, bo nie mogę od jakiegoś czasu wchodzić w stare wiadomości i ich skasować
  9. Kamila,wysłałam Ci fotki wszystkie z dziś. Aga,podaj mi swojego maila, wyślę je również Tobie. a tu wklejam kilka z nich
  10. możesz dać i mój i swój nr, ja nie zawsze mogę odebrać i generalnie średnio lubię gadać z ludźmi;) albo dać tylko swój i jak uznasz, że ktoś jest fajny, to wtedy dawać do mnie, by się umówić na zapoznanie Tosi
  11. buziak dla Dody, a buziak dla ciotki ronji to nie? ;)
  12. Kamila podaj mi swojego maila, to wyślę Wam najfajniejsze fotki Tosi. jeszcze jej jutro porobię, o ile nie bedzie śnieżycy
  13. ma łysawe na nosie,ma to od samego początku,wystarczy przyjrzeć się dokładnie zdjęciom to nie jest objaw chorobowy. miejsce jest czyste, suche. to może być ślad po jakiejś ranie. moja kotka ze schroniska ma coś takiego na uchu i nigdy to miejsce nie zarosło sierścią.
  14. kupa sprzed chwili w skali od 1 do 10 dostaje ocenę 8,5 punktów:)
  15. Tosia zwana też Antochą;) [video=youtube;vId2K7C9z68]http://www.youtube.com/watch?v=vId2K7C9z68[/video]
  16. Maja puszczona luzem po ogródku testuje wysokość ogrodzenia. skacze na ogrodzenie i patrzy w górę. Nie ryzykowałabym zostawić jej samej bez nadzoru. Wołana pięknie wraca. [IMG]http://img294.imageshack.us/img294/198/m49h.jpg[/IMG] [IMG]http://img408.imageshack.us/img408/849/m47.jpg[/IMG] [IMG]http://img710.imageshack.us/img710/3214/m48.jpg[/IMG] [IMG]http://img693.imageshack.us/img693/8351/m50g.jpg[/IMG] [IMG]http://img521.imageshack.us/img521/156/m51o.jpg[/IMG]
  17. Majeczka:) [IMG]http://img13.imageshack.us/img13/7568/m44w.jpg[/IMG] [IMG]http://img121.imageshack.us/img121/9348/m45s.jpg[/IMG] [IMG]http://img718.imageshack.us/img718/4783/m46.jpg[/IMG]
  18. Tosia łapie, że jak skacze nie dostaje ciasteczka, że dostaje je jak usiądzie:) w lesie spotkałyśmy panią z kijkami do chodzenia, Tosia się wystraszyła, robiła uniki, wyrywała się jak szalona. może ktoś ją straszył albo bił?
  19. mysz chyba przetrawiona;) okaże się jak za godzinę na spacerek pójdziemy, czy znajdę mysi ogonek w kupie
×
×
  • Create New...