-
Posts
13010 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ronja
-
MAJA - ONkowata sunia już zdrowka! Już w domku :)
ronja replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
Gusia dała mi 200zł rozliczenie wyślę Ci zaraz mailem i wesołego jajka od Majeczki;) -
dla wszystkich ciekawskich - Sonią opiekuje się mój mąż, dlatego wpisów na wątku nie ma. Oswajanie takiego psa to ciężka mozolna praca i nie będę zdawała relacji co 2 dni co słychać u Soni. Początki Soni u nas były tragiczne, a postępy widać z perspektywy czasu. Sonia wybrała sobie mojego męża, jemu pozwala się głaskać, podchodzi merdając ogonem. początki teraz
-
Simonka- dzięki dogomaniakom udało się!!! Pojechała do domu do Bydgoszczy
ronja replied to Evelin's topic in Już w nowym domu
Simonka (z wczoraj) pozdrawia świątecznie [IMG]http://img36.imageshack.us/img36/3251/s68d.jpg[/IMG] [IMG]http://img188.imageshack.us/img188/8765/s69c.jpg[/IMG] [IMG]http://img242.imageshack.us/img242/1925/s70d.jpg[/IMG] -
MAJA - ONkowata sunia już zdrowka! Już w domku :)
ronja replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
Karmelek nie ma jajek, więc trochę jest jak dziewczyna;) jemu wszystko i tak się majta a Didi jest najbardziej strzeżonym skarbem na świecie;) możecie tylko o niej pomarzyć - o mojej Didi z Noskiem -
Kostka nareszcie znalazła swoje miejsce na ziemi!!! :)
ronja replied to mala_czarna's topic in Już w nowym domu
Kamila, mam od Gusi 50zł dla Ciebie - nie zapomnij jutro odebrać -
MAJA - ONkowata sunia już zdrowka! Już w domku :)
ronja replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
jak dla mnie państwo bardzo fajni. pan szalał z Mają - radość była obustronna. trzymam kciuki za dobre decyzje;) z bolącym sercem, ale jak najbardziej oddałabym im Maję:) -
MAJA - ONkowata sunia już zdrowka! Już w domku :)
ronja replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
w oczekiwaniu na gości... [IMG]http://img180.imageshack.us/img180/4816/m65z.jpg[/IMG] [IMG]http://img691.imageshack.us/img691/5448/m66ow.jpg[/IMG] [IMG]http://img163.imageshack.us/img163/1677/m67t.jpg[/IMG] [IMG]http://img62.imageshack.us/img62/634/m68q.jpg[/IMG] -
MAJA - ONkowata sunia już zdrowka! Już w domku :)
ronja replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
Maja się spodoba na bank, byle tylko państwo się Mai spodobali;):evil_lol: zaraz idę ją czesać, bo ledwo zarosła, już zaczęła linieć [SIZE=1]ps. a my w komplecie. nikogo nam nie ubyło w rodzinie. postanowilam, że Rudzia sama zdecyduje kiedy będzie chciała odejść.[/SIZE] -
MAJA - ONkowata sunia już zdrowka! Już w domku :)
ronja replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
to lecę po ciasto Gusia, Tora, jestem w trakcie wielkiego sprzątania - nie przestraszyć się;) -
tak szybko doszło????
-
u Pola bez większych zmian - zmienia się tylko pogoda... [IMG]http://img169.imageshack.us/img169/1230/p106.jpg[/IMG] [IMG]http://img100.imageshack.us/img100/9789/p107.jpg[/IMG] [IMG]http://img225.imageshack.us/img225/1942/p108.jpg[/IMG] [IMG]http://img253.imageshack.us/img253/8940/p104.jpg[/IMG] [IMG]http://img215.imageshack.us/img215/7593/p105a.jpg[/IMG]
-
Ciućka została podejrzana o wyżeranie karmy po cichaczu i chyba od tego bolał ją brzuch - piszczała od brzucha (karmy w pojemniku dziwnie ubywalo, myślałam, że to może Bartek więcej psom daje, bo on obsługuje śniadania, ja obiady, pojemnik miał też często uchylone wieczko...). Dostała wczoraj rozkurczowe i czekamy na wyniki krwi. Mam nadzieję, że nic poważnego nie wyniknie.
-
Tosia dziś zmieniła karmę, mam nadzieję, że nie będzie sensacji żołądkowych. Oczywiście dam jej worek 2 kg, bo od Ewy Marty karmę mam w workach po 2 kg. Co do godziny, to wolę po południowych spacerach. Chyba, że Wam nie pasuje, to jakoś poradzimy. (Tosia jedzie jutro czy w piątek?) Jutro rano jedziemy pożegnać Rudzię, więc wybaczcie, że nie będę tryskać humorem.
-
Simonka- dzięki dogomaniakom udało się!!! Pojechała do domu do Bydgoszczy
ronja replied to Evelin's topic in Już w nowym domu
do weta po 4 tygodniach ale jeszcze nie skończyliśmy leku przepisanego od dr, więc poczekamy i po świętach się zapiszemy.