Jump to content
Dogomania

ronja

Members
  • Posts

    13010
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ronja

  1. chciał, Dakocia się napuszyła, więc odpuścił (i Bartek był w pogotowiu, więc Dakocia czuła się bezpieczniej). samotnych spotkań oko w oko nie ma
  2. Gusia dała mi 200zł rozliczenie wyślę Ci zaraz mailem i wesołego jajka od Majeczki;)
  3. cieszę się, że wszystko gra z kotami (szkoła Dakoci;) ) Nemo chyba próbuje zdominować Antochę na swoim terenie - na spacerze tego nie robił. muszą się jakoś dotrzeć.
  4. Dziadziuś i Dakocia (fotka dementująca krążące opinie o nadwadze naszej kociczki;) )
  5. ja też parę razy oberwałam - jest to oznaka ogromnej sympatii Antochy;)
  6. prawda, wołana podchodzi bez strachu, merda ogonem i pozwala się głaskać
  7. dla wszystkich ciekawskich - Sonią opiekuje się mój mąż, dlatego wpisów na wątku nie ma. Oswajanie takiego psa to ciężka mozolna praca i nie będę zdawała relacji co 2 dni co słychać u Soni. Początki Soni u nas były tragiczne, a postępy widać z perspektywy czasu. Sonia wybrała sobie mojego męża, jemu pozwala się głaskać, podchodzi merdając ogonem. początki teraz
  8. Simonka (z wczoraj) pozdrawia świątecznie [IMG]http://img36.imageshack.us/img36/3251/s68d.jpg[/IMG] [IMG]http://img188.imageshack.us/img188/8765/s69c.jpg[/IMG] [IMG]http://img242.imageshack.us/img242/1925/s70d.jpg[/IMG]
  9. Karmelek nie ma jajek, więc trochę jest jak dziewczyna;) jemu wszystko i tak się majta a Didi jest najbardziej strzeżonym skarbem na świecie;) możecie tylko o niej pomarzyć - o mojej Didi z Noskiem
  10. Kamila, mam od Gusi 50zł dla Ciebie - nie zapomnij jutro odebrać
  11. jak dla mnie państwo bardzo fajni. pan szalał z Mają - radość była obustronna. trzymam kciuki za dobre decyzje;) z bolącym sercem, ale jak najbardziej oddałabym im Maję:)
  12. w oczekiwaniu na gości... [IMG]http://img180.imageshack.us/img180/4816/m65z.jpg[/IMG] [IMG]http://img691.imageshack.us/img691/5448/m66ow.jpg[/IMG] [IMG]http://img163.imageshack.us/img163/1677/m67t.jpg[/IMG] [IMG]http://img62.imageshack.us/img62/634/m68q.jpg[/IMG]
  13. Maja się spodoba na bank, byle tylko państwo się Mai spodobali;):evil_lol: zaraz idę ją czesać, bo ledwo zarosła, już zaczęła linieć [SIZE=1]ps. a my w komplecie. nikogo nam nie ubyło w rodzinie. postanowilam, że Rudzia sama zdecyduje kiedy będzie chciała odejść.[/SIZE]
  14. to lecę po ciasto Gusia, Tora, jestem w trakcie wielkiego sprzątania - nie przestraszyć się;)
  15. u Pola bez większych zmian - zmienia się tylko pogoda... [IMG]http://img169.imageshack.us/img169/1230/p106.jpg[/IMG] [IMG]http://img100.imageshack.us/img100/9789/p107.jpg[/IMG] [IMG]http://img225.imageshack.us/img225/1942/p108.jpg[/IMG] [IMG]http://img253.imageshack.us/img253/8940/p104.jpg[/IMG] [IMG]http://img215.imageshack.us/img215/7593/p105a.jpg[/IMG]
  16. Ciućka została podejrzana o wyżeranie karmy po cichaczu i chyba od tego bolał ją brzuch - piszczała od brzucha (karmy w pojemniku dziwnie ubywalo, myślałam, że to może Bartek więcej psom daje, bo on obsługuje śniadania, ja obiady, pojemnik miał też często uchylone wieczko...). Dostała wczoraj rozkurczowe i czekamy na wyniki krwi. Mam nadzieję, że nic poważnego nie wyniknie.
  17. Tosia dziś zmieniła karmę, mam nadzieję, że nie będzie sensacji żołądkowych. Oczywiście dam jej worek 2 kg, bo od Ewy Marty karmę mam w workach po 2 kg. Co do godziny, to wolę po południowych spacerach. Chyba, że Wam nie pasuje, to jakoś poradzimy. (Tosia jedzie jutro czy w piątek?) Jutro rano jedziemy pożegnać Rudzię, więc wybaczcie, że nie będę tryskać humorem.
  18. do weta po 4 tygodniach ale jeszcze nie skończyliśmy leku przepisanego od dr, więc poczekamy i po świętach się zapiszemy.
  19. Antocha właśnie skończyła worek 15kg Boscha od Kago. Mała_Czarna, Twojej Eucanuby się otwieram, zabierzesz ją do domu. Tosia teraz będzie jadła karmę od Ewy Marty.
×
×
  • Create New...