-
Posts
13010 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ronja
-
MAJA - ONkowata sunia już zdrowka! Już w domku :)
ronja replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
[COLOR=White].................................[/COLOR] [IMG]http://img715.imageshack.us/img715/8900/m61.jpg[/IMG] [IMG]http://img28.imageshack.us/img28/6953/m62s.jpg[/IMG] [IMG]http://img220.imageshack.us/img220/3549/m63.jpg[/IMG] [IMG]http://img145.imageshack.us/img145/1816/m64.jpg[/IMG] -
MAJA - ONkowata sunia już zdrowka! Już w domku :)
ronja replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
[quote name='mysza 1']Ja też, mieli wczoraj dzwonić. Zatem raczej nic z tego.[/QUOTE] ich strata [IMG]http://img687.imageshack.us/img687/4562/m58y.jpg[/IMG] [IMG]http://img706.imageshack.us/img706/3576/m59f.jpg[/IMG] [IMG]http://img196.imageshack.us/img196/6640/m60g.jpg[/IMG] -
Simonka- dzięki dogomaniakom udało się!!! Pojechała do domu do Bydgoszczy
ronja replied to Evelin's topic in Już w nowym domu
bo ja czekam na breloczek hafcikowy ze świnką morską... co do książek, to nie mam pojęcia -
Simonka- dzięki dogomaniakom udało się!!! Pojechała do domu do Bydgoszczy
ronja replied to Evelin's topic in Już w nowym domu
ciocia Isiak:) będą hafciki????? na razie mamy zapas z 400zł -zobaczymy ile wyjdzie za wyciągnięcie drutów i sterylkę. -
Mam dziś cholernie napięty czas, zaraz jak Bartek skończy spacery jedziemy na drugi koniec W-wy zawieżć mój samochód do mechanika, a w południe jak pojechał z Ciućką do weta była taka koleja, że Bartek nie mógł doczekać, bo spacery popołudniowe by opóźnił. Pojedziemy jutro rano. Ona od wczoraj popiskuje jak lezy, obmacałam, niby jest ok, ale jak leży i ją zawołam wstając piszczy. a Rudzia - doszliśmy już do takiego miejsca, że chyba czas się pożegnać
-
MAJA - ONkowata sunia już zdrowka! Już w domku :)
ronja replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
wtorek ok daj pani mój telefon, niech zadzwoni, to się domówimy -
Simonka- dzięki dogomaniakom udało się!!! Pojechała do domu do Bydgoszczy
ronja replied to Evelin's topic in Już w nowym domu
dziś przyszła wpłata na Simonkę "2010-03-25 28,00 PLN NA OPERACJĘ SIMONY OD DOSTOJNYCH SZAŁAPUTÓW[FONT=monospace] [/FONT]MAŁGORZATA M. " bardzo dziękujemy Dostojnym Szałaputom;) dostałam też od przyjaciółki Ewy Marty - Ani - 100zł do rozparcelowania na najbardziej potrzebujących u mnie. 50zł dostaje Simbik - akurat na lek OSTEOGENON, który kupiłam i kosztował 38,68zł. za resztę kupię odrobaczacz -
MAJA - ONkowata sunia już zdrowka! Już w domku :)
ronja replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
można do nas dojechać autobusem tylko, że ja jutro mam warsztaty od 10.30 do 14 na Pradze, a potem [B]muszę [/B]umyć okna (przed niedzielą muszę zdążyc):roll: jeżeli ktoś by z panią przyjechał, to możemy dać Maję na spacer -
MAJA - ONkowata sunia już zdrowka! Już w domku :)
ronja replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
Mysza, Gusia, a to będzie tak, że oni już Maję zabiorą w czwartek? będzie już po wizycie przedadopcyjnej? -
MAJA - ONkowata sunia już zdrowka! Już w domku :)
ronja replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
ja Ci zaraz buchnę Didi:mad::-x:nono:;) -
MAJA - ONkowata sunia już zdrowka! Już w domku :)
ronja replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
[quote name='gusia0106']Ja doniosę ;) Bo Ronja jest ciężko zakochana w Mai[/QUOTE] trudno się nie zakochać:( są czasem takie psy, z którymi związuję się za bardzo -
MAJA - ONkowata sunia już zdrowka! Już w domku :)
ronja replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
niech przyjeżdzają:( -
MAJA - ONkowata sunia już zdrowka! Już w domku :)
ronja replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
zapomniałam - wczoraj była u nas przyjaciółka Ewy Marty - Ania, zostawiła mi 100zł na potrzeby Jurylka i 100zł na potrzeby tymczasów wg mojego uznania. Dzielę te 100zł na Maję i Simonkę:) pod koniec miesiąca wyślę Ci Mysza szczegółowe rozliczenie -
JuryŚ juŻ u ronji!!!!szukamy domu i prosimy o ogŁoszenia!!!
ronja replied to stonka1125's topic in Już w nowym domu
Aniu, dziękuję - na razie mam spory zapas (wszyscy moi znajomi znoszą mi skarby - koce, poszewki, miski, obroże po swoich psach). poduszek już nie praktykuję od kiedy Simonka rozpatroszyła podusię puchową - piórka do tej pory pojawiają się nie wiadomo skąd;) -
Simonka- dzięki dogomaniakom udało się!!! Pojechała do domu do Bydgoszczy
ronja replied to Evelin's topic in Już w nowym domu
jak tak nas chwalicie;) to macie jeszcze Simbika [video=youtube;3WGfmNQXjnM]http://www.youtube.com/watch?v=3WGfmNQXjnM[/video] -
MAJA - ONkowata sunia już zdrowka! Już w domku :)
ronja replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
a tam zabalowała;) sprawy ważne załatwiała:) -
był jeden telefon. pan chciał psa, gdy zapytałam o jakiego psa chodzi - "chyba Polo"... pan nie chciał Polusia, tylko psa do pilnowania obejścia...
-
Dziś puściłam Tosię po ogródku, a sama poszlam zamieszać w garach. Wychodzę za chwilę, a tu Dakotka łazi - Tosia w ogóle się nią nie interesowała. Potem weszłyśmy do domu, Dakocia się kręciła po przedpokoju - Antocha była bez smyczy, z zainteresowaniem ją powąchała i to wszystko:) mordercze instynkty wygasły;)