Jump to content
Dogomania

ronja

Members
  • Posts

    13010
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ronja

  1. nie wiem czy te wyniki są czytelne, więc przepiszę: globuliny 3 kreatynina 1,1 mocznik 14,7 amylaza 578 alt 37 ast 44 ap 51 białko całkowite 6,4 albuminy 3 glukoza 111
  2. paragonik z dziś [IMG]http://img713.imageshack.us/img713/2725/23718343.jpg[/IMG] i krew [IMG]http://img175.imageshack.us/img175/9803/krew.jpg[/IMG] nasz wet powiedział, że nie ma powodów do niepokoju kupy są już w kawałku, może nie super twardym, ale jest lepiej. i nie ma już krwi przed kupą
  3. udało się dojechać do weta i wrócić i nawet do pracy może się nie spóźnię dziś była iwermektyna, antybiotyk i czopek. no i oczywiście wyciskanie gruczołów już praktycznie bezboleśnie. jest lepiej i ze skórą i z dupką. wizyta dziś to 20zł (paragon mam, wkleję wieczorem, bo się spieszę) + 10zł paliwo wyniki krwi dobre, też wieczorem wkleję następna wizyta za 2 dni
  4. to może ja mam zwidy;) wysyłam dla Was paczkę - będzie wg instrukcji, hihi
  5. trzymam kciuki za Misia, a Evelin żyje;)? a ja nie widzę banerka Simbi - tylko Poluś, Jurysiek i Maja
  6. pewnie, że mi będzie szkoda:( dlatego nowy dom musi być super - kochający, odpowiedzialny... ps. znowu mi SAM zniknął banerek Simbi:( ps.2 Evelin jak tam, lepiej? ps.3 a jak Misiek?
  7. to wychodzi, że tylko ja się martwię:mad:;) niestety z przyczyn pogodowo-samochodowo-czasowych pojedziemy z Mają jutro rano przed moją pracą
  8. Gusia, trilac miałam po Słodyczaku, siemię kosztuje 2 zł-nie bedę się wygłupiać;) Maja już dawno nie piszczy, popiskuje kiedy chce jej się kupę lub kiedy idę poprzytulać się z Simoną i Jurandem.
  9. kupy już lepsze:) być może to zasługa trilacu, który daję Mai od piątku
  10. Ewa, uwielbiam Twoje opowieści:) super, że Rufus się zadomowił
  11. no bo nic nowego się nie dzieje...
  12. Evelin, znam super sposób na katar, taki w płynie:) chyba wyslę Ci paczkę emergency kalendarza na razie nie ma...
  13. u Polusia bez większych zmian... a telefon milczy:( [IMG]http://img688.imageshack.us/img688/9511/p92.jpg[/IMG] [IMG]http://img121.imageshack.us/img121/1945/p93.jpg[/IMG] [IMG]http://img697.imageshack.us/img697/2977/p94.jpg[/IMG] miłość kwitnie;) [IMG]http://img300.imageshack.us/img300/8608/p95.jpg[/IMG]
  14. Gusia, szczerze mówiąc, zapomniałam zapytać kiedy bedą wyniki:roll: Didi wyników też zapomniałam wziąć... zadzwonię jutro. następny raz jedziemy z Mają w poniedziałek
  15. śliczna Maja :) [IMG]http://img148.imageshack.us/img148/603/89560559.jpg[/IMG] [IMG]http://img251.imageshack.us/img251/3027/88968491.jpg[/IMG] [IMG]http://img230.imageshack.us/img230/3553/32029790.jpg[/IMG] [IMG]http://img63.imageshack.us/img63/9454/88440523.jpg[/IMG] [IMG]http://img710.imageshack.us/img710/7164/87926505.jpg[/IMG]
  16. Dziś u weta lepiej - czyszczenie już chyba tak bardzo jej nie boli, wydzieliny z gruczołów jest mniej. Maję widziała dziś wetka - właścicielka po ponad tygodniu i powiedziała, że Maja wygląda o niebo lepiej jeśli chodzi o skórę. Dziś oprócz czyszczenia, antybiotyku, Maja miała pobraną krew. Zapłaciłam tylko 49,60zł!!! Maja jest traktowana naprawdę ulgowo:) Dziś do weta musieliśmy pojechać Bartka terenowym samochodem (swoim bym nie dojechała do głównej drogi, tyle sniegu napadało), więc podróż jest trochę droższa, bo 10zł [IMG]http://img6.imageshack.us/img6/7624/clipboard01sq.jpg[/IMG]
  17. tak na szybko - wróciłyśmy ze spaceru w lesie i zaraz jedziemy do weta Maja zrobiła na jednym spacerze 3 kupy - pierwsza była duża, te dwie już mniejsze. ostatni kawałek tej pierwszej był już "kawałkiem";) kupa ma lepszy kolor. krew jest, może ciut mniej i co nowe - krew jest świeża, jasnoczerwona zdjęcia później
  18. o 14 jedziemy do weta, to zrobimy krew
  19. 10zł miesięcznie i trzymam kciuki za Gucia
  20. zapytam jutro wetki ona jest chuda, a przelatuje przez nią wszystko. robi tyle kup ile posiłków (kilka dni karmiłam ją 4 razy dziennie, jednak wróciłam do 2 posiłków), czasem więcej.
  21. Dziewczynka ma się dobrze, choć kupy bez zmian - najpierw trochę krwi, potem kupa i cały czas bardzo luźna... nie wiem czemu ta kupa się nie stabilizuje. rano je suche, po południu ryż, marchewka i trochę mięsa wg wskazań wetki. nie wiem czy nie wrócić do samego suchego, póki kupa nie będzie normalna. martwi mnie ta kupa.
  22. na początku marca musimy iść na kolejną konsultację i dr zdecyduje kiedy usuwamy druty a Simbi chodzi bez kołnierza:)
  23. pewnie, że Maja może zostać jak długo będzie trzeba:) 150zł na razie wystarczy
  24. i w domku... [IMG]http://img28.imageshack.us/img28/9627/s57b.jpg[/IMG] [IMG]http://img28.imageshack.us/img28/8645/s58x.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...