Jump to content
Dogomania

ronja

Members
  • Posts

    13010
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ronja

  1. Tosia dostaje przysmaki - tak jak i inne psy. Lubi sobie pociamkać:) myslę, że lepsze będzie ucho niż gnat wędzony
  2. z łapy się nie sączy, ale miejsce dookoła szwu jeszcze trochę spuchnięte dałam dziś Tosi nową zabawkę i nawet przez chwilę nosiła ją w pyszczku - chyba myslała, że to coś do jedzenia...
  3. Simbulka pozdrawia - nie śpi;) [video=youtube;e1pZaKd4fSE]http://www.youtube.com/watch?v=e1pZaKd4fSE[/video]
  4. tylko, czy jadę na warsztaty dowiem się w piątek wieczorem. wtedy wracając mogę Cię zgarnąć.
  5. Krwi w kupie nie ma, wyniki ma dobre, więc panikować na razie nie ma co. Musi przywyknąć do suchej karmy, no i musi przyzwyczaić żołądek do trawienia. Właśnie obojętność to jest najcelniejsze słowo na określenie Tosi. Mam nadzieję, że się otworzy, bo na razie jest tak: [video=youtube;R2rxahM3A40]http://www.youtube.com/watch?v=R2rxahM3A40[/video]
  6. Tosia ma nadal rzadkie kupy. Dziś dostała pierwszą dawkę aniprazolu. Tosia jest smutna, zamknięta w sobie. Cieszy się do człowieka, ale tak po wierzchu. Nie reaguje na głos na spacerach. Siada owszem, ale to chyba bardziej przypadek. Na smyczy chodzi całkiem całkiem. Jak ją coś zainteresuje, trochę ciągnie. Szuka jedzenie w śniegu - znalazła kawałek kości - pozwoliła sobie wyciągnąć - strasznie się bałam, by tego kawałka nie połknęła - wyciąganie chwilę trwało. Pozwala ze sobą zrobić wszystko, głaskana przytula się, daje buziaki. Ćwiczyłam z nią godzinę przychodzenie na głos - w końcu zaczęła reagować i podchodziła, ale bez specjalnej euforii.
  7. i dalej - Majeczka dziś z patykiem [IMG]http://img532.imageshack.us/img532/8273/m27.jpg[/IMG] [IMG]http://img710.imageshack.us/img710/2246/m28.jpg[/IMG] [IMG]http://img72.imageshack.us/img72/8593/m29n.jpg[/IMG] [IMG]http://img138.imageshack.us/img138/8129/m30z.jpg[/IMG]
  8. Maja jest super. Żywiołowo reaguje na człowieka, na każde słowo. Nie jest typem namolnej przylepy, ale lubi ludzi. Dla mnie to jest pies z marzeń - mądra, wesoła, kochana, czyściutka, ładnie chodzi na smyczy, super jeździ samochodem... [IMG]http://img519.imageshack.us/img519/6003/m22nj.jpg[/IMG] [IMG]http://img514.imageshack.us/img514/499/m23p.jpg[/IMG] [IMG]http://img534.imageshack.us/img534/1319/m24p.jpg[/IMG] [IMG]http://img684.imageshack.us/img684/7840/m26.jpg[/IMG] [IMG]http://img85.imageshack.us/img85/7060/m25h.jpg[/IMG]
  9. wiosnę w lesie to ja czułam już jakiś czas temu;) wpadki są, gdy Simbi jest "pomijana". gdy ja idę z Mają do lasu, jest kupa u Simbi jak wracam... system mamy teraz taki: choćby minęło pół godziny od ostatniego wyjścia Simbi, Simbi wychodzi jeszcze raz, jak wraca ukochuję ją, daję ciacho i idę z innym psem na spacer. wracam, jest czyściutko:) wpadki są sporadyczne...
  10. Majeczka była dziś z Bartkiem u weta (ja nie dałam już rady). Gruczoły już naprawione:) ale mamy się pokazać za ok.5 dni. dostała dziś antybiotyk i miała czyszczone gruczoły. pan doktor obejrzał szew na brzuszku Mai i stwierdził, że jest posterylkowy i że nie będzie naciągał nas na usg. Na aniprazol jeszcze jest za wcześnie. Iwermektyna jest bardzo obciążająca dla organizmu i doktor przy takim stanie Mai nie chce ryzykować. Koszt dziś to 18zl + 10zł dojazd [IMG]http://img59.imageshack.us/img59/8696/58528807.jpg[/IMG]
  11. trzymam kciuki, by skradl komuś serce!!!!!
  12. za Tosię za wczoraj jest do zapłaty u weta 28zł czy mam płacić na bieżąco? brać paragony czy fakturę?
  13. Bimbik to i może teraz śpi... ja też bym chciała, bo pół przytomna jestem... paczki nie wysłałam, bo towar luksusowy, jeszcze by się potłukło:) Evelin obiecała,że przyjedzie Bimbik ma się dobrze, chodzi bez kołnierza. Wpadki zalicza,ale przynajmniej wiemy już dlaczego
  14. Poluś bardzo dziękuje cioci Randzie:) on powinien już mieć swój dom. jest przekochany, wesoły i śliczny.
  15. Tosia ok. Fajna psica z niej Karmę odebrałam, Kasia przywiozła mi do roboty:)
  16. Gusia z Myszą się do nas wybierają, może Cię zabiorą? Jeżeli nie, to ja bedę być może wracała z zajęć koło 14, mogę Cię zabrać po drodze. Daj mi znać, o której godzinie chciałabyś przyjechać.
  17. z Kasia umówiłyśmy się na jutro Tosia rzuca się na jedzenie - dostaje 4 razy dziennie suchą karmę. rano szczekała... z głodu!!!
  18. taka chudziutka jest - w realu wygląda gorzej a tak wygląda łapka
  19. psy po schronisku zwykle mają rozwolnienie na początku - zmiana żywienia, zmiana miejsca. na razie nie ma się czym martwić resztę zdjęć wkleję wieczorem bo strasznie długo ładują się zdjęcia
  20. Jak wróciłam z pracy Tosia jakby się ucieszyła. Spotkałyśmy się w przedpokoju, akurat Bartek zabierał ją na spacer - wyrwała do mnie się przytulić. Reaguje na siad, daje łapę i buziaki
  21. Tosia była dziś u weta z moim mężem. Stan ogólny dobry, poza wychudzeniem oczywiście. Tosia waży 24kg. Łapka jest po szyciu, opatrunku nie trzeba. Jest trochę spuchnięta, będę jej robić okłady z rivanolu. Tosia dostała aniprazol - przez 3dni po 3tabletki. Bartek nie zapłacił za dziś - Tosia ma otwarty dług - zapomniał zapytać ile za wizytę wyszło - jutro będę z Mają, to zapytam. Koszt przejazdu to 10zł. Standardowo Tosia ma rozwolnienie, ale nie załatwia się w domu.
  22. Tosia ok. Noc bez wpadek;) Jedyne co trochę mnie martwi, że bardzo wyrywna jest do naszej kotki. A nasza Dakocia ma to gdzieś i ją prowokuje przechadzając się pod boksem... Mam nadzieję, że Tosia przywyknie - tak jak i pozostałe psy;) Sama Tosia - cudo. Jest słodka, jak się ją odkarmi będzie przepiękna.
  23. nie Ty pierwsza;) Gusia też chciała Didi na Marleja zamieniać
×
×
  • Create New...