-
Posts
13010 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ronja
-
Simonka- dzięki dogomaniakom udało się!!! Pojechała do domu do Bydgoszczy
ronja replied to Evelin's topic in Już w nowym domu
Simbulka pozdrawia - nie śpi;) [video=youtube;e1pZaKd4fSE]http://www.youtube.com/watch?v=e1pZaKd4fSE[/video] -
Krwi w kupie nie ma, wyniki ma dobre, więc panikować na razie nie ma co. Musi przywyknąć do suchej karmy, no i musi przyzwyczaić żołądek do trawienia. Właśnie obojętność to jest najcelniejsze słowo na określenie Tosi. Mam nadzieję, że się otworzy, bo na razie jest tak: [video=youtube;R2rxahM3A40]http://www.youtube.com/watch?v=R2rxahM3A40[/video]
-
Tosia ma nadal rzadkie kupy. Dziś dostała pierwszą dawkę aniprazolu. Tosia jest smutna, zamknięta w sobie. Cieszy się do człowieka, ale tak po wierzchu. Nie reaguje na głos na spacerach. Siada owszem, ale to chyba bardziej przypadek. Na smyczy chodzi całkiem całkiem. Jak ją coś zainteresuje, trochę ciągnie. Szuka jedzenie w śniegu - znalazła kawałek kości - pozwoliła sobie wyciągnąć - strasznie się bałam, by tego kawałka nie połknęła - wyciąganie chwilę trwało. Pozwala ze sobą zrobić wszystko, głaskana przytula się, daje buziaki. Ćwiczyłam z nią godzinę przychodzenie na głos - w końcu zaczęła reagować i podchodziła, ale bez specjalnej euforii.
-
MAJA - ONkowata sunia już zdrowka! Już w domku :)
ronja replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
i dalej - Majeczka dziś z patykiem [IMG]http://img532.imageshack.us/img532/8273/m27.jpg[/IMG] [IMG]http://img710.imageshack.us/img710/2246/m28.jpg[/IMG] [IMG]http://img72.imageshack.us/img72/8593/m29n.jpg[/IMG] [IMG]http://img138.imageshack.us/img138/8129/m30z.jpg[/IMG] -
MAJA - ONkowata sunia już zdrowka! Już w domku :)
ronja replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
Maja jest super. Żywiołowo reaguje na człowieka, na każde słowo. Nie jest typem namolnej przylepy, ale lubi ludzi. Dla mnie to jest pies z marzeń - mądra, wesoła, kochana, czyściutka, ładnie chodzi na smyczy, super jeździ samochodem... [IMG]http://img519.imageshack.us/img519/6003/m22nj.jpg[/IMG] [IMG]http://img514.imageshack.us/img514/499/m23p.jpg[/IMG] [IMG]http://img534.imageshack.us/img534/1319/m24p.jpg[/IMG] [IMG]http://img684.imageshack.us/img684/7840/m26.jpg[/IMG] [IMG]http://img85.imageshack.us/img85/7060/m25h.jpg[/IMG] -
Simonka- dzięki dogomaniakom udało się!!! Pojechała do domu do Bydgoszczy
ronja replied to Evelin's topic in Już w nowym domu
musi być najważniejsza:) -
Simonka- dzięki dogomaniakom udało się!!! Pojechała do domu do Bydgoszczy
ronja replied to Evelin's topic in Już w nowym domu
wiosnę w lesie to ja czułam już jakiś czas temu;) wpadki są, gdy Simbi jest "pomijana". gdy ja idę z Mają do lasu, jest kupa u Simbi jak wracam... system mamy teraz taki: choćby minęło pół godziny od ostatniego wyjścia Simbi, Simbi wychodzi jeszcze raz, jak wraca ukochuję ją, daję ciacho i idę z innym psem na spacer. wracam, jest czyściutko:) wpadki są sporadyczne... -
MAJA - ONkowata sunia już zdrowka! Już w domku :)
ronja replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
Majeczka była dziś z Bartkiem u weta (ja nie dałam już rady). Gruczoły już naprawione:) ale mamy się pokazać za ok.5 dni. dostała dziś antybiotyk i miała czyszczone gruczoły. pan doktor obejrzał szew na brzuszku Mai i stwierdził, że jest posterylkowy i że nie będzie naciągał nas na usg. Na aniprazol jeszcze jest za wcześnie. Iwermektyna jest bardzo obciążająca dla organizmu i doktor przy takim stanie Mai nie chce ryzykować. Koszt dziś to 18zl + 10zł dojazd [IMG]http://img59.imageshack.us/img59/8696/58528807.jpg[/IMG] -
trzymam kciuki, by skradl komuś serce!!!!!
-
Simonka- dzięki dogomaniakom udało się!!! Pojechała do domu do Bydgoszczy
ronja replied to Evelin's topic in Już w nowym domu
Bimbik to i może teraz śpi... ja też bym chciała, bo pół przytomna jestem... paczki nie wysłałam, bo towar luksusowy, jeszcze by się potłukło:) Evelin obiecała,że przyjedzie Bimbik ma się dobrze, chodzi bez kołnierza. Wpadki zalicza,ale przynajmniej wiemy już dlaczego -
Poluś bardzo dziękuje cioci Randzie:) on powinien już mieć swój dom. jest przekochany, wesoły i śliczny.
-
Tosia była dziś u weta z moim mężem. Stan ogólny dobry, poza wychudzeniem oczywiście. Tosia waży 24kg. Łapka jest po szyciu, opatrunku nie trzeba. Jest trochę spuchnięta, będę jej robić okłady z rivanolu. Tosia dostała aniprazol - przez 3dni po 3tabletki. Bartek nie zapłacił za dziś - Tosia ma otwarty dług - zapomniał zapytać ile za wizytę wyszło - jutro będę z Mają, to zapytam. Koszt przejazdu to 10zł. Standardowo Tosia ma rozwolnienie, ale nie załatwia się w domu.
-
Tosia ok. Noc bez wpadek;) Jedyne co trochę mnie martwi, że bardzo wyrywna jest do naszej kotki. A nasza Dakocia ma to gdzieś i ją prowokuje przechadzając się pod boksem... Mam nadzieję, że Tosia przywyknie - tak jak i pozostałe psy;) Sama Tosia - cudo. Jest słodka, jak się ją odkarmi będzie przepiękna.
-
MAJA - ONkowata sunia już zdrowka! Już w domku :)
ronja replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
nie Ty pierwsza;) Gusia też chciała Didi na Marleja zamieniać