-
Posts
13010 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ronja
-
MAJA - ONkowata sunia już zdrowka! Już w domku :)
ronja replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
Byliśmy dziś z Mają u weta. Gruczoły bez wydzieliny krwistej, ale jest coś zielonkawego jak ropa (wydzieliny tej nie było dużo). Czyli stan zapalny nadal się utrzymuje:( Ponieważ Maja dosyć długo brała antybiotyki, na razie się wstrzymujemy z ponownym podawaniem. Być może Maja sama to zwalczy, bo gruczoły są czyste, nie zaczerwienione jak wcześniej. Widzimy się za tydzień na podaniu iwermektyny. Dziś nic nie zapłaciliśmy. Tylko transport 10zł. -
Tosia połknęła dziś myszę:( w całości. Bartek wracał z nią ze spaceru, nie zdążył jej wyjąć. cholera, mam nadzieję, że nic jej nie będzie. nasza Rudzia staruszka na jesieni u nas w domu zwymiotowała mychę w całości... Dakocia poluje i zostawia swoje trofea koło wejścia do domu. i chyba Tosia ma chrapkę na swoje nowe posłanko, ciągle je przesuwa i przewraca do góry nogami
-
Gucio-uciekł z kojca od Pipi :(.. Ozzy już w swoim domku :)
ronja replied to Evelin's topic in Już w nowym domu
ja dziś też wpłacę za 3 miesiące od razu:) -
JuryŚ juŻ u ronji!!!!szukamy domu i prosimy o ogŁoszenia!!!
ronja replied to stonka1125's topic in Już w nowym domu
jutro będę u weta, to kupię i jak już mrozy odpuszczą i kleszcze się obudzą, Juryś będzie ją nosił -
Gucio-uciekł z kojca od Pipi :(.. Ozzy już w swoim domku :)
ronja replied to Evelin's topic in Już w nowym domu
super sposób:multi: -
przepiękne zdjęcia!!!!!!
-
Wątek Kaira powstał późno, ale tak naprawdę ciężko było z nim wcześniej. Z tego co wiem 2 razy zmieniał miejsce pobytu i od 3 miesięcy Kair jest u nas. Trafił wycofany (choć z poprzednią opiekunką był związany). Zanim zdecydowałam go do nas przenieść odwiedziłam z Ewą go w poprzednim dt. Bardzo się bałam jak będzie. Bo podchodził na przysmak, dawał się głaskać, ale zdawkowo, żadnych czułości... Początki były bardzo cięzkie, długo budowałam z nim więź (warczał na mnie, kłapała zębiskami, parę razy mnie złapał, ale delikatnie - bardziej straszył niż chciał zrobić krzywdę). Teraz już mogę go głaskać, bawić się z nim. Ale gdy zaczynam coś kombinować od razu jest czujny i ucieka. Próbowałam założyć mu obrożę - ucieka jak oparzony. W zabawie mogę po tarmosic, unosić, ale jak chciałam go podnieść na próbę, od razu się wyrywał. Na razie chcę, by dobrze się u nas czuł. Nie mam pomysłu jak go przydybać z obrożą. Zakładałam ją sobie na rękę, ale gdy próbowłam ją założyć Kairowi uciekał od razu. Kair mieszka w kojcu. Na jedzenie ładnie do niego wchodzi. Choć za mną wchodzi i bez jedzenia (mój mąz musi nadal posiłkować się miską inaczej Kair nie wejdzie). Jest raczej przyjacielski w stosunku do innych psów, choć są wyjątki - nie lubi Juranda i mojego Karmelka.
-
JuryŚ juŻ u ronji!!!!szukamy domu i prosimy o ogŁoszenia!!!
ronja replied to stonka1125's topic in Już w nowym domu
dziewczyny, lada moment pojawią się kleszcze, trzeba zabezpieczyć Juryśka pomyślcie co mu kupić - kropelki czy obróżkę. obróżka droższa, ale w sumie starcza na 6 miesięcy i wychodzi taniej niż kropelki co 4 tygodnie -
JuryŚ juŻ u ronji!!!!szukamy domu i prosimy o ogŁoszenia!!!
ronja replied to stonka1125's topic in Już w nowym domu
drugie psisko czyli Simbi od 3 miesięcy ma stabilizator zewnętrzny - łapka się zrasta, więc mam nadzieję, że już najgorsze za nami:) -
Ewa dowiozła mi dziś karmę dla Rufusa, jutro zadzwonię do Patrycji i jakoś się domówię na dostarczenie.
-
JuryŚ juŻ u ronji!!!!szukamy domu i prosimy o ogŁoszenia!!!
ronja replied to stonka1125's topic in Już w nowym domu
Jurysiek kocha wszystkich - i małych i dużych. Ewa przywiozła karmę z darów - Jurysiek również skorzysta, za co ogromnie dziękuję:) -
MAJA - ONkowata sunia już zdrowka! Już w domku :)
ronja replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
śliczne fotki:) Ewa przywiozła karmę (duuużo karmy), którą obdzielę również Maję -
Tosi łapka całkiem dobrze, jest ślad po szyciu, ale łapa nie jest spuchnięta i nic się nie sączy Tosia dostała dziś śliczne posłanko i 15kg karmy od Ewy Marty i Ellig - za co ogromnie dziękuję!!!!! resztę karmy rozdysponuję na inne moje tymczasy: Maję, Juranda, Simbi, Polusia tu jeszcze ze starym posłankiem Tosia memla swój kong, swój skarb, który nosi w pysku nawet jak jest już pusty:)
-
Poluś i jego dziewczyna [IMG]http://img710.imageshack.us/img710/4549/p98.jpg[/IMG] [IMG]http://img214.imageshack.us/img214/7418/p102u.jpg[/IMG] [IMG]http://img694.imageshack.us/img694/228/p99.jpg[/IMG] [IMG]http://img299.imageshack.us/img299/4894/p100.jpg[/IMG] love [IMG]http://img251.imageshack.us/img251/8618/p101.jpg[/IMG]
-
MAJA - ONkowata sunia już zdrowka! Już w domku :)
ronja replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
pewnie że fajna:) [IMG]http://img96.imageshack.us/img96/6514/m41s.jpg[/IMG] [IMG]http://img710.imageshack.us/img710/940/m42e.jpg[/IMG] [IMG]http://img525.imageshack.us/img525/3586/m43c.jpg[/IMG] -
MAJA - ONkowata sunia już zdrowka! Już w domku :)
ronja replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
z Gusią na spacerku [IMG]http://img718.imageshack.us/img718/9241/m39.jpg[/IMG] [IMG]http://img693.imageshack.us/img693/6049/m40l.jpg[/IMG]