-
Posts
13010 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ronja
-
MAJA - ONkowata sunia już zdrowka! Już w domku :)
ronja replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
[quote name='Nutusia']Przepraszam, że się "wtrancam", ale może dopiszcie, że jest filigranowa, mniejsza niż "tradycyjny" owczarek. Dopóki mieszkałam w bloku, byłaby to dla mnie cenna informacja :)[/QUOTE] i że zachowuje czystość i nic nie niszczy -
Simonka- dzięki dogomaniakom udało się!!! Pojechała do domu do Bydgoszczy
ronja replied to Evelin's topic in Już w nowym domu
Simbik lata po ogródku, łapa chyba zupełnie jej nie boli. po świętach zapiszemy się na konsultację [IMG]http://img517.imageshack.us/img517/4359/s67.jpg[/IMG] [IMG]http://img225.imageshack.us/img225/3716/s66.jpg[/IMG] [IMG]http://img233.imageshack.us/img233/456/j83.jpg[/IMG] -
Simonka- dzięki dogomaniakom udało się!!! Pojechała do domu do Bydgoszczy
ronja replied to Evelin's topic in Już w nowym domu
Zapomniany Simbik... [IMG]http://img341.imageshack.us/img341/4626/s63i.jpg[/IMG] [IMG]http://img217.imageshack.us/img217/9903/s64.jpg[/IMG] [IMG]http://img87.imageshack.us/img87/4774/s65.jpg[/IMG] -
JuryŚ juŻ u ronji!!!!szukamy domu i prosimy o ogŁoszenia!!!
ronja replied to stonka1125's topic in Już w nowym domu
Jurysiek miał dziś gości - przyjaciółka Ewy Marty, Ania poprzednim razem zakochała się w Jurylku. Jej pies nie toleruje innych samców, więc Ania wspomogła Jurysia finansowo - dała mi dziś na jego potrzeby 100zł. Z tych pieniędzy odbiorę sobie za kiltix, kupię odrobaczacz dla Juryśka i to co zostanie odliczę od utrzymania. [IMG]http://img269.imageshack.us/img269/8017/j80r.jpg[/IMG] [IMG]http://img163.imageshack.us/img163/2442/j81.jpg[/IMG] [IMG]http://img338.imageshack.us/img338/548/j82z.jpg[/IMG] z Simonką czyli Simbi Bimbi [IMG]http://img233.imageshack.us/img233/456/j83.jpg[/IMG] -
dziewczyny, czy mogę moją deklarację za kwiecień przelać dopiero po pierwszym?
-
MAJA - ONkowata sunia już zdrowka! Już w domku :)
ronja replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
Maja to 23,70kg super mądrego psa:) . Moim zdaniem w bloku też będzie szczęśliwa. U mnie chodzi na 3 spacery, w tym popołudniowy długi i jest puszczana po ogródku na trochę. W domu nic nie niszczy, jest czyściutka. Jest najszczęsliwsza wtedy, gdy poświęca się jej uwagę. -
Idolek odszedł za TM:-( Nie chciał już walczyć...
ronja replied to Ewa Marta's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
ja też po cichutku kibicuję Idolkowi -
ja nie wiem gdzie się kupuje ogłoszenia... Kair został dziś zaszczepiony - niestety nie obyło się bez przyćpania go sedalinem. założyłam mu też obrożę dosyć ciasno by jej sobie nie ściągnął. na razie na kocyku śpi, ale jak idę do niego sprawdzić, czy wszystko ok, merda ogonem, wywala się, ale idzie w moją stroną. strasznie kochany jest taki bezbronny.
-
ja odwracam się do niej plecami i mówię "nie skacz" i po jednym skoku odpuszcza chwilowo, potem znowu ją zaczepiam do zabawy nakręcam i znowu skacze - wychodzi na to, że sama jestem sobie winna;) tak naprawdę, to ja na razie nie chcę tak jej stopować - dopiero co się otworzyła, chcę, by się rozbawiła i rozweseliła. jasne, że pewne zasady wprowadzam od razu i Tosia wie o co chodzi. nie skacze już prawie wcale na mnie jak wchodzę z miską czy mam przysmak - wie, że trzeba zrobić siad.
-
JuryŚ juŻ u ronji!!!!szukamy domu i prosimy o ogŁoszenia!!!
ronja replied to stonka1125's topic in Już w nowym domu
Juryśkowy kiltix - jutro wszystkim zakładam -drżyjcie kleszcze;) [IMG]http://img694.imageshack.us/img694/2963/jurys.jpg[/IMG] -
MAJA - ONkowata sunia już zdrowka! Już w domku :)
ronja replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
stały punkt naszych spacerów;) [IMG]http://img257.imageshack.us/img257/2650/m53.jpg[/IMG] [IMG]http://img32.imageshack.us/img32/797/m55ow.jpg[/IMG] [IMG]http://img265.imageshack.us/img265/5353/m54.jpg[/IMG] -
MAJA - ONkowata sunia już zdrowka! Już w domku :)
ronja replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
nie ma za co:) oby gruczoły już się nie zapychały [IMG]http://img691.imageshack.us/img691/2541/m52.jpg[/IMG] [IMG]http://img253.imageshack.us/img253/4673/m57.jpg[/IMG] [IMG]http://img509.imageshack.us/img509/6377/m56k.jpg[/IMG] -
MAJA - ONkowata sunia już zdrowka! Już w domku :)
ronja replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
Dziś byliśmy u weta z Mają na kontroli gruczołów (jest ok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!) i na ostatniej iwermektynie. Mamy się pokazać za miesiąc:) Najgorsze za nami. Bardzo się cieszę. Ważyłam Maję i zaczęła tyć w końcu. Waży 23,70kg. Dziś zapłaciliśmy 21zł iwermektyna, 58zł kiltix i 10zł dojazd [IMG]http://img718.imageshack.us/img718/3457/majaj.jpg[/IMG] -
dziś bawiłam się z Polusiem i zrobiłam mu zdjęcie - śnig jużprawie stopniał i zdjęcie wygląda jak te z początku Polusiowego pobytu u nas. i tak mi smutno się zrobiło, że Poluś tyle czasu czeka, że mieszka w kojcu, a nie na kanapie:( [IMG]http://img402.imageshack.us/img402/6080/p103.jpg[/IMG]