Jump to content
Dogomania

ronja

Members
  • Posts

    13010
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ronja

  1. [quote name='Nutusia']Przepraszam, że się "wtrancam", ale może dopiszcie, że jest filigranowa, mniejsza niż "tradycyjny" owczarek. Dopóki mieszkałam w bloku, byłaby to dla mnie cenna informacja :)[/QUOTE] i że zachowuje czystość i nic nie niszczy
  2. Simbik lata po ogródku, łapa chyba zupełnie jej nie boli. po świętach zapiszemy się na konsultację [IMG]http://img517.imageshack.us/img517/4359/s67.jpg[/IMG] [IMG]http://img225.imageshack.us/img225/3716/s66.jpg[/IMG] [IMG]http://img233.imageshack.us/img233/456/j83.jpg[/IMG]
  3. Zapomniany Simbik... [IMG]http://img341.imageshack.us/img341/4626/s63i.jpg[/IMG] [IMG]http://img217.imageshack.us/img217/9903/s64.jpg[/IMG] [IMG]http://img87.imageshack.us/img87/4774/s65.jpg[/IMG]
  4. Jurysiek miał dziś gości - przyjaciółka Ewy Marty, Ania poprzednim razem zakochała się w Jurylku. Jej pies nie toleruje innych samców, więc Ania wspomogła Jurysia finansowo - dała mi dziś na jego potrzeby 100zł. Z tych pieniędzy odbiorę sobie za kiltix, kupię odrobaczacz dla Juryśka i to co zostanie odliczę od utrzymania. [IMG]http://img269.imageshack.us/img269/8017/j80r.jpg[/IMG] [IMG]http://img163.imageshack.us/img163/2442/j81.jpg[/IMG] [IMG]http://img338.imageshack.us/img338/548/j82z.jpg[/IMG] z Simonką czyli Simbi Bimbi [IMG]http://img233.imageshack.us/img233/456/j83.jpg[/IMG]
  5. Antosia w nowej ślicznej obróżce:) nie ma osoby, której Antocha by nie zauroczyła;)
  6. dziewczyny, czy mogę moją deklarację za kwiecień przelać dopiero po pierwszym?
  7. na razie zatrzask, bo pasuje do czerwonego łóżeczka;)
  8. odpowiedni, jeszcze jest trochę zapasu jutro porobię fotki Antochy w nowej ślicznej obróżce
  9. na razie obróżką się nie interesuje (tfu tfu). pozwala mi nawet majstrować przy niej, oczywiście nie za długo. śmiesznie w niej wygląda, bo ma grubaśną szyję i od obróżki jeszcze podnioslo mu się futro. wygląda jak zbir:)
  10. obróżki doszły:) śliczne. zaraz idę przymierzać
  11. Maja to 23,70kg super mądrego psa:) . Moim zdaniem w bloku też będzie szczęśliwa. U mnie chodzi na 3 spacery, w tym popołudniowy długi i jest puszczana po ogródku na trochę. W domu nic nie niszczy, jest czyściutka. Jest najszczęsliwsza wtedy, gdy poświęca się jej uwagę.
  12. Diora, nie ma obróżki dla Tosi - u nas zdarza się, że giną przesyłki. czy możesz sprawdzić kiedy zostala wysłana?
  13. możesz wpaść, ale po południu, bo zajęcia mam
  14. ja też po cichutku kibicuję Idolkowi
  15. ja nie wiem gdzie się kupuje ogłoszenia... Kair został dziś zaszczepiony - niestety nie obyło się bez przyćpania go sedalinem. założyłam mu też obrożę dosyć ciasno by jej sobie nie ściągnął. na razie na kocyku śpi, ale jak idę do niego sprawdzić, czy wszystko ok, merda ogonem, wywala się, ale idzie w moją stroną. strasznie kochany jest taki bezbronny.
  16. ja odwracam się do niej plecami i mówię "nie skacz" i po jednym skoku odpuszcza chwilowo, potem znowu ją zaczepiam do zabawy nakręcam i znowu skacze - wychodzi na to, że sama jestem sobie winna;) tak naprawdę, to ja na razie nie chcę tak jej stopować - dopiero co się otworzyła, chcę, by się rozbawiła i rozweseliła. jasne, że pewne zasady wprowadzam od razu i Tosia wie o co chodzi. nie skacze już prawie wcale na mnie jak wchodzę z miską czy mam przysmak - wie, że trzeba zrobić siad.
  17. Juryśkowy kiltix - jutro wszystkim zakładam -drżyjcie kleszcze;) [IMG]http://img694.imageshack.us/img694/2963/jurys.jpg[/IMG]
  18. stały punkt naszych spacerów;) [IMG]http://img257.imageshack.us/img257/2650/m53.jpg[/IMG] [IMG]http://img32.imageshack.us/img32/797/m55ow.jpg[/IMG] [IMG]http://img265.imageshack.us/img265/5353/m54.jpg[/IMG]
  19. nie ma za co:) oby gruczoły już się nie zapychały [IMG]http://img691.imageshack.us/img691/2541/m52.jpg[/IMG] [IMG]http://img253.imageshack.us/img253/4673/m57.jpg[/IMG] [IMG]http://img509.imageshack.us/img509/6377/m56k.jpg[/IMG]
  20. Dziś byliśmy u weta z Mają na kontroli gruczołów (jest ok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!) i na ostatniej iwermektynie. Mamy się pokazać za miesiąc:) Najgorsze za nami. Bardzo się cieszę. Ważyłam Maję i zaczęła tyć w końcu. Waży 23,70kg. Dziś zapłaciliśmy 21zł iwermektyna, 58zł kiltix i 10zł dojazd [IMG]http://img718.imageshack.us/img718/3457/majaj.jpg[/IMG]
  21. Tosia - cd bawiłam się dziś z Tosią w aportowanie - chwilowo była zainteresowana, kilka razy pobiegła za zabawką, ale nie brała jej w pyszczek. śmiesznie podskakiwała przy tym. ma tylko tę "wadę", że jak się rozkręci i zaczyna szaleć, skacze na mnie z rozbiegu... :)
  22. kupiłam dziś Tosi fiprex za16zł - rozliczymy się pod koniec miesiąca
  23. dziś bawiłam się z Polusiem i zrobiłam mu zdjęcie - śnig jużprawie stopniał i zdjęcie wygląda jak te z początku Polusiowego pobytu u nas. i tak mi smutno się zrobiło, że Poluś tyle czasu czeka, że mieszka w kojcu, a nie na kanapie:( [IMG]http://img402.imageshack.us/img402/6080/p103.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...