Jump to content
Dogomania

ronja

Members
  • Posts

    13010
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ronja

  1. myslę, że w kołnierzu źle by się czuł. szew się nie rozchodzi, ale jest strup i widać, że tam nie ma nici. mam ozonellę będę mu smarować od jutra. mysza, możesz spać spokojnie, bo Misia na wieczorne siku wyciągałam zaspanego z budy;) (najpierw się porządnie wystraszyłam, że go nie ma, że uciekł) towarzyszyła mu Maja i Misiek ogromnie był nią zainteresowany. w ogóle biegał, jakiś taki ożywiony był.
  2. pani nie zadzwoniła i się nie pojawiła...
  3. super, to jeżeli jego stan pozwoli, zaszczepimy go we wtorek. on trochę interesuje się szwem, jak dla mnie jest on miejscami rozlizany. [IMG]http://img413.imageshack.us/img413/8261/ranam.jpg[/IMG]
  4. nie ma kawałka ucha... [IMG]http://img443.imageshack.us/img443/1782/m12m.jpg[/IMG] [IMG]http://img269.imageshack.us/img269/4466/m11dk.jpg[/IMG] [IMG]http://img265.imageshack.us/img265/971/m10a.jpg[/IMG] [IMG]http://img594.imageshack.us/img594/6961/21069939.jpg[/IMG]
  5. [COLOR=Black]Szew po rozcięciu tak wygląda[/COLOR] [IMG]http://img401.imageshack.us/img401/72/49897701.jpg[/IMG] [IMG]http://img146.imageshack.us/img146/374/67954741.jpg[/IMG] [IMG]http://img265.imageshack.us/img265/642/48530310.jpg[/IMG] [IMG]http://img718.imageshack.us/img718/7038/31389873.jpg[/IMG]
  6. [quote name='mala_czarna']Hi, hi. Czyli Murzenek u Ronji Jest? Super :loveu:[/QUOTE] jest:) [IMG]http://img96.imageshack.us/img96/4375/94975480.jpg[/IMG] [IMG]http://img260.imageshack.us/img260/3589/69645316.jpg[/IMG] [IMG]http://img153.imageshack.us/img153/2838/65054293.jpg[/IMG] [IMG]http://img100.imageshack.us/img100/9237/66031940.jpg[/IMG]
  7. Murzyn vel Misio sika dużo i długo. po godzinie w kojcu też nasikał. we wtorek zrobimy mu badania krwi. generalnie jest spokojny, przyjacielski. w kojcu na początku popiskiwał i walił łapą. zdjęliśmy z niego 3 kleszcze (z pyszczka i z uszu). zafiprexowałam go już. trochę wyczesałam. z apetytem zjadł.
  8. Simbik zapisany do dr Janickiego 10.05 godz. 18.40 (jeżeli będzie mozna, od razu bedą usunięte druty)
  9. Bunia za ciasteczko zrobi bardzo wiele;) [IMG]http://img704.imageshack.us/img704/6650/b38g.jpg[/IMG] [IMG]http://img402.imageshack.us/img402/1037/b39b.jpg[/IMG] [IMG]http://img521.imageshack.us/img521/375/b40r.jpg[/IMG]
  10. Bunia i moja kotka - Bunia się zainteresowała przez chwilę,a potem każda poszła w swoją stronę [IMG]http://img146.imageshack.us/img146/1474/b35p.jpg[/IMG] [IMG]http://img72.imageshack.us/img72/4214/b36a.jpg[/IMG] [IMG]http://img706.imageshack.us/img706/4905/b37m.jpg[/IMG]
  11. a Sonia dziś zrobiła coś wyjątkowego!!! nad ranem o 4 przyszła do Bartka, położyła się koło niego na poduszce, wtuliła się i Bartek ją głaskał póki nie zasnął. zwykle Sonia decyduje o długości głaskania - podchodzi i odchodzi, kiedy uważa, że ma dosyć.
  12. u Mai wszystko dobrze u nas też;) rozliczę Maję, wyślę mailem
  13. z Metra nie bylo ani jednego telefonu, ale dziś Juryś, dzięki hop!, jest w Dzienniku Polskim. Dzwoniła Pani, która myślała,że Juryś jest w krakowskim schronie i chciała go zobaczyć, bo wybiera się tam w weekend (jest umówiona z wolontariuszką). Generalnie pani szuka niedużej suczki, ale zaraz wyslę jej na maila dużo zdjęć Jurysia, może się zakocha. Jeżeli w schronisku znajdzie jakiegoś psiaka łapiącego za serce, to porozsyła Jurysia swoim znajomym.
  14. śliczne allegro a państwo zrezygnowali - stwierdzili,że Maja jest super, ale pracują i jednak nie mają czasu na psa.
  15. dzięki trzymam kciuki za sensowne telefony:)
  16. tak, już trzeci raz... domu szuka od 9 miesięcy
  17. Simbi nie jest sama - mieszka z Jurandem. a u nas zawsze jest ktoś w domu. poza tym, niszczy od niedawna, a mieszka u mnie od listopada chyba.
  18. mam taką zabawkę - kong (XL)- napełniony suchą karmą zajmuje jakieś 3 minuty... myślałam,że jak dłużej będzie ze mną w ogródku, wyszaleje się z Jurysiem i Polem, będzie spokojniejsza - niestety to nie działa. do tego Bartek mi nie pozwala przeciążać Simbi, a Simbi w ogródku lata, łapy nie oszczędza,a my zwlekamy z wizytą u dr , chcemy mieć pewność, że po tamtym naruszeniu drutów, wszystko jest w porządku.
  19. [quote name='Cantadorra']I co Simbi na to?:)[/QUOTE] dziś tylko jeden kocyk zmienił miejsce położenia, ale w jednym kawałku;) chyba Simbik się przejął
  20. ma zabawki - gumowe i maskotki - tylko maskotki rozszarpuje dostaje też śmierdziuchy do ciamkania wczoraj jej powiedziałam, że jak jeszcze coś pogryzie będzie spała na gołej ziemi ;)
  21. Sonia super się odnalazła przy innych psach - jej pierwszym psim terapeutą byl mały gabarytowo Słodyczek, którego znalazłam połamanego. Po adopcji Słodyczaka, Sonia się załamała i wycofała, dlatego podjęliśmy decyzję o przeniesieniu jej z boksu domowego do nas i naszego stada. Z moimi psami nie nawiązała aż takiej sympatii jak ze Słodyczkiem, ale śpi często ze staruszką Rudzią, podgryza mojego Karmelka gdy całe stado się cieszy i wariuje, z Kairem biega w ogródku i kradnie jego zabawki (i ją przyuważyłam, że te zabawki zakopuje) ;) (ze Słodyczkiem w listopadzie mniej więcej)
  22. u nas tak jest od początku. wcześniej Sonia mieszkała sama w domowym boksie, mogła jeść kiedy chciała. teraz przy moich psach, pełna miska znikłaby od razu. dlatego staramy się, by Sonia zjadła wszystko. ja wtedy siadam i się nie ruszam, Bartek pilnuje, by Sonia zjadła i żaden pies jej nie przeszkodził. niestety na hałasy często nie mamy wpływu. to są takie chwile, gdy widac, że Sonia sporo przeszła, bo gdy patrzy się na nią jak biega, tarza się w trawie, bawi się z innymi psami i z Bartkiem - to wygląda jak inne psy i jej zachowanie nie odstaje od reszty.
  23. Sonia dziś z moją malutką Didi i Kairem, też z Krzyczzek z moją Ciućką
×
×
  • Create New...