-
Posts
13010 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ronja
-
Wyjątkowy wspaniały Wiśnia zamieszkał w swoim domu :))))
ronja replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
myslę, że w kołnierzu źle by się czuł. szew się nie rozchodzi, ale jest strup i widać, że tam nie ma nici. mam ozonellę będę mu smarować od jutra. mysza, możesz spać spokojnie, bo Misia na wieczorne siku wyciągałam zaspanego z budy;) (najpierw się porządnie wystraszyłam, że go nie ma, że uciekł) towarzyszyła mu Maja i Misiek ogromnie był nią zainteresowany. w ogóle biegał, jakiś taki ożywiony był. -
MAJA - ONkowata sunia już zdrowka! Już w domku :)
ronja replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
pani nie zadzwoniła i się nie pojawiła... -
Wyjątkowy wspaniały Wiśnia zamieszkał w swoim domu :))))
ronja replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
super, to jeżeli jego stan pozwoli, zaszczepimy go we wtorek. on trochę interesuje się szwem, jak dla mnie jest on miejscami rozlizany. [IMG]http://img413.imageshack.us/img413/8261/ranam.jpg[/IMG] -
Wyjątkowy wspaniały Wiśnia zamieszkał w swoim domu :))))
ronja replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
nie ma kawałka ucha... [IMG]http://img443.imageshack.us/img443/1782/m12m.jpg[/IMG] [IMG]http://img269.imageshack.us/img269/4466/m11dk.jpg[/IMG] [IMG]http://img265.imageshack.us/img265/971/m10a.jpg[/IMG] [IMG]http://img594.imageshack.us/img594/6961/21069939.jpg[/IMG] -
Wyjątkowy wspaniały Wiśnia zamieszkał w swoim domu :))))
ronja replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
[COLOR=Black]Szew po rozcięciu tak wygląda[/COLOR] [IMG]http://img401.imageshack.us/img401/72/49897701.jpg[/IMG] [IMG]http://img146.imageshack.us/img146/374/67954741.jpg[/IMG] [IMG]http://img265.imageshack.us/img265/642/48530310.jpg[/IMG] [IMG]http://img718.imageshack.us/img718/7038/31389873.jpg[/IMG] -
Wyjątkowy wspaniały Wiśnia zamieszkał w swoim domu :))))
ronja replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
[quote name='mala_czarna']Hi, hi. Czyli Murzenek u Ronji Jest? Super :loveu:[/QUOTE] jest:) [IMG]http://img96.imageshack.us/img96/4375/94975480.jpg[/IMG] [IMG]http://img260.imageshack.us/img260/3589/69645316.jpg[/IMG] [IMG]http://img153.imageshack.us/img153/2838/65054293.jpg[/IMG] [IMG]http://img100.imageshack.us/img100/9237/66031940.jpg[/IMG] -
Wyjątkowy wspaniały Wiśnia zamieszkał w swoim domu :))))
ronja replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
Murzyn vel Misio sika dużo i długo. po godzinie w kojcu też nasikał. we wtorek zrobimy mu badania krwi. generalnie jest spokojny, przyjacielski. w kojcu na początku popiskiwał i walił łapą. zdjęliśmy z niego 3 kleszcze (z pyszczka i z uszu). zafiprexowałam go już. trochę wyczesałam. z apetytem zjadł. -
JuryŚ juŻ u ronji!!!!szukamy domu i prosimy o ogŁoszenia!!!
ronja replied to stonka1125's topic in Już w nowym domu
dzięki wielkie -
Simonka- dzięki dogomaniakom udało się!!! Pojechała do domu do Bydgoszczy
ronja replied to Evelin's topic in Już w nowym domu
szaleje, a potem kuleje trochę -
Simonka- dzięki dogomaniakom udało się!!! Pojechała do domu do Bydgoszczy
ronja replied to Evelin's topic in Już w nowym domu
Simbik zapisany do dr Janickiego 10.05 godz. 18.40 (jeżeli będzie mozna, od razu bedą usunięte druty) -
Bunia za ciasteczko zrobi bardzo wiele;) [IMG]http://img704.imageshack.us/img704/6650/b38g.jpg[/IMG] [IMG]http://img402.imageshack.us/img402/1037/b39b.jpg[/IMG] [IMG]http://img521.imageshack.us/img521/375/b40r.jpg[/IMG]
-
Bunia i moja kotka - Bunia się zainteresowała przez chwilę,a potem każda poszła w swoją stronę [IMG]http://img146.imageshack.us/img146/1474/b35p.jpg[/IMG] [IMG]http://img72.imageshack.us/img72/4214/b36a.jpg[/IMG] [IMG]http://img706.imageshack.us/img706/4905/b37m.jpg[/IMG]
-
MAJA - ONkowata sunia już zdrowka! Już w domku :)
ronja replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
u Mai wszystko dobrze u nas też;) rozliczę Maję, wyślę mailem -
JuryŚ juŻ u ronji!!!!szukamy domu i prosimy o ogŁoszenia!!!
ronja replied to stonka1125's topic in Już w nowym domu
z Metra nie bylo ani jednego telefonu, ale dziś Juryś, dzięki hop!, jest w Dzienniku Polskim. Dzwoniła Pani, która myślała,że Juryś jest w krakowskim schronie i chciała go zobaczyć, bo wybiera się tam w weekend (jest umówiona z wolontariuszką). Generalnie pani szuka niedużej suczki, ale zaraz wyslę jej na maila dużo zdjęć Jurysia, może się zakocha. Jeżeli w schronisku znajdzie jakiegoś psiaka łapiącego za serce, to porozsyła Jurysia swoim znajomym. -
MAJA - ONkowata sunia już zdrowka! Już w domku :)
ronja replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
śliczne allegro a państwo zrezygnowali - stwierdzili,że Maja jest super, ale pracują i jednak nie mają czasu na psa. -
JuryŚ juŻ u ronji!!!!szukamy domu i prosimy o ogŁoszenia!!!
ronja replied to stonka1125's topic in Już w nowym domu
dzięki trzymam kciuki za sensowne telefony:) -
MAJA - ONkowata sunia już zdrowka! Już w domku :)
ronja replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
tak, już trzeci raz... domu szuka od 9 miesięcy -
Simonka- dzięki dogomaniakom udało się!!! Pojechała do domu do Bydgoszczy
ronja replied to Evelin's topic in Już w nowym domu
Simbi nie jest sama - mieszka z Jurandem. a u nas zawsze jest ktoś w domu. poza tym, niszczy od niedawna, a mieszka u mnie od listopada chyba. -
Simonka- dzięki dogomaniakom udało się!!! Pojechała do domu do Bydgoszczy
ronja replied to Evelin's topic in Już w nowym domu
mam taką zabawkę - kong (XL)- napełniony suchą karmą zajmuje jakieś 3 minuty... myślałam,że jak dłużej będzie ze mną w ogródku, wyszaleje się z Jurysiem i Polem, będzie spokojniejsza - niestety to nie działa. do tego Bartek mi nie pozwala przeciążać Simbi, a Simbi w ogródku lata, łapy nie oszczędza,a my zwlekamy z wizytą u dr , chcemy mieć pewność, że po tamtym naruszeniu drutów, wszystko jest w porządku. -
Simonka- dzięki dogomaniakom udało się!!! Pojechała do domu do Bydgoszczy
ronja replied to Evelin's topic in Już w nowym domu
[quote name='Cantadorra']I co Simbi na to?:)[/QUOTE] dziś tylko jeden kocyk zmienił miejsce położenia, ale w jednym kawałku;) chyba Simbik się przejął -
Simonka- dzięki dogomaniakom udało się!!! Pojechała do domu do Bydgoszczy
ronja replied to Evelin's topic in Już w nowym domu
ma zabawki - gumowe i maskotki - tylko maskotki rozszarpuje dostaje też śmierdziuchy do ciamkania wczoraj jej powiedziałam, że jak jeszcze coś pogryzie będzie spała na gołej ziemi ;) -
Sonia super się odnalazła przy innych psach - jej pierwszym psim terapeutą byl mały gabarytowo Słodyczek, którego znalazłam połamanego. Po adopcji Słodyczaka, Sonia się załamała i wycofała, dlatego podjęliśmy decyzję o przeniesieniu jej z boksu domowego do nas i naszego stada. Z moimi psami nie nawiązała aż takiej sympatii jak ze Słodyczkiem, ale śpi często ze staruszką Rudzią, podgryza mojego Karmelka gdy całe stado się cieszy i wariuje, z Kairem biega w ogródku i kradnie jego zabawki (i ją przyuważyłam, że te zabawki zakopuje) ;) (ze Słodyczkiem w listopadzie mniej więcej)
-
u nas tak jest od początku. wcześniej Sonia mieszkała sama w domowym boksie, mogła jeść kiedy chciała. teraz przy moich psach, pełna miska znikłaby od razu. dlatego staramy się, by Sonia zjadła wszystko. ja wtedy siadam i się nie ruszam, Bartek pilnuje, by Sonia zjadła i żaden pies jej nie przeszkodził. niestety na hałasy często nie mamy wpływu. to są takie chwile, gdy widac, że Sonia sporo przeszła, bo gdy patrzy się na nią jak biega, tarza się w trawie, bawi się z innymi psami i z Bartkiem - to wygląda jak inne psy i jej zachowanie nie odstaje od reszty.