Jump to content
Dogomania

ronja

Members
  • Posts

    13010
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ronja

  1. no właśnie? zaczęło się niedawno i narasta. wczoraj dałam nową poduchę, dziś już zbierałam ją w kawałeczkach... nic się nie zmieniło - Simbi wychodzi na spacery pierwsza (od tego czasu nie załatwia się już w domu), do ogródka jest wypuszczana kilka razy dziennie - nie za długo, by się nie zmęczyła. za każdym razem ja i Bartek tulimy. nie mam pojęcia co jest nie tak.
  2. [quote name='Evelin']20-ty ...nie ma innego wyjścia, Urząd skarbowy upomina się o swoje.. Kwiecień: Randa 100 asl-18 Elik-25 Olga7-10 Evelin 100 Enia 50 Evita 50 RAZEM plus 1100,50 WYPŁATA: 20.04.2010 [B][U][COLOR=blue]minus 798zł[/COLOR][/U][/B] [B][U][SIZE=4][COLOR=red]POZOSTAŁO: plus 302,50[/COLOR][/SIZE][/U][/B] [U][B]Rozliczenie wyplaty:[/B] [/U] kastracja 250 zł pobyt w lecznicy-4x30zł= 120zł transport 70zł hotelowanie- 26dni (4 dni z hotelu odliczone, bo pies był w lecznicy) 338zł [B][U][COLOR=blue]Razem minus 778zł[/COLOR][/U][/B] Samowolka Evelin (czyli moja)-dopłacilam 20zł na preparat p/kleszczowy..ponieważ z nikim nie konsultowałam tej decyzji,dopłacę w przyszłym miesiącu 20zl więcej... [B][U][COLOR=blue]Czyli ostateczna suma wypłaty z konta : minus 798zł[/COLOR][/U][/B] [B][U][COLOR=#0000ff][/COLOR][/U][/B] [B][SIZE=4][COLOR=red]Jesteśmy na plusie :loveu:[/COLOR][/SIZE][/B][/QUOTE] Evelin ja za kwiecień też zapłaciłam - w zeszłym miesiącu zapłaciłam za 5 miesięcy z góry:)
  3. kciuki trzymać trzeba :) do jutra jak dla mnie państwo bardzo fajni!!!! maglowanie przeszli jak najbardziej pozytywnie;)
  4. [COLOR=White]....................[/COLOR] [IMG]http://img689.imageshack.us/img689/6845/j106.jpg[/IMG] [IMG]http://img153.imageshack.us/img153/513/j107.jpg[/IMG] [IMG]http://img24.imageshack.us/img24/1132/j108.jpg[/IMG]
  5. Juryś i spółka:) [IMG]http://img33.imageshack.us/img33/8903/j102.jpg[/IMG] [IMG]http://img689.imageshack.us/img689/671/j103.jpg[/IMG] [IMG]http://img204.imageshack.us/img204/7933/j104.jpg[/IMG] [IMG]http://img130.imageshack.us/img130/5287/j105.jpg[/IMG]
  6. Cześć ciocia Ewa:) (Pysia, Dziadziuś i Rudzia) (Didi, Sonia, Dziadziułek)
  7. [quote name='mysza 1']Ronja, dzwoniła do Ciebie Pani w sprawie Majki? [/QUOTE] dzwonił pan, jadą ją zobaczyć
  8. [COLOR=White]......................................[/COLOR] [IMG]http://img714.imageshack.us/img714/7988/s79.jpg[/IMG] [IMG]http://img532.imageshack.us/img532/797/s81.jpg[/IMG] [IMG]http://img192.imageshack.us/img192/4118/s80j.jpg[/IMG]
  9. Simona chodzi już i biega jak wcześniej :) Jedyny problem jaki teraz mamy to notoryczne niszczenie - koc czy poduszka, a nawet psie posłanie:( przez nią Jurand nie ma już łózeczka. oboje śpią na kocach, bo ja już nie mam siły zbierać strzępów... nie mam pojęcia, czym to jest spowodowane [IMG]http://img709.imageshack.us/img709/2042/s76.jpg[/IMG] [IMG]http://img97.imageshack.us/img97/4421/s77o.jpg[/IMG] [IMG]http://img402.imageshack.us/img402/1185/s78u.jpg[/IMG]
  10. Maja, Poluś i kurz ;) [IMG]http://img443.imageshack.us/img443/4853/m103.jpg[/IMG] Maja i badylki [IMG]http://img19.imageshack.us/img19/8738/m104t.jpg[/IMG] [IMG]http://img682.imageshack.us/img682/1158/m105u.jpg[/IMG] Maja w cieniu Polusiowego kojca [IMG]http://img339.imageshack.us/img339/892/m106z.jpg[/IMG]
  11. Poluś, zawsze uśmiechnięty [IMG]http://img21.imageshack.us/img21/4391/p115y.jpg[/IMG] [IMG]http://img691.imageshack.us/img691/9974/p116.jpg[/IMG] niezmordowany z Mają, tylko kurz za nimi się unosił [IMG]http://img443.imageshack.us/img443/4853/m103.jpg[/IMG]
  12. Poluś z kolejną koleżanką - Bunią [IMG]http://img156.imageshack.us/img156/1725/b30v.jpg[/IMG] [IMG]http://img707.imageshack.us/img707/9503/b33.jpg[/IMG] [IMG]http://img293.imageshack.us/img293/166/b31r.jpg[/IMG] [IMG]http://img6.imageshack.us/img6/2249/b29mo.jpg[/IMG]
  13. Bunia początkowo nie była zadowolona, ale potem sama prowokowała Polusia do zabaw. [IMG]http://img293.imageshack.us/img293/166/b31r.jpg[/IMG] [IMG]http://img249.imageshack.us/img249/9016/b32d.jpg[/IMG] [IMG]http://img707.imageshack.us/img707/9503/b33.jpg[/IMG] [IMG]http://img36.imageshack.us/img36/9127/b34j.jpg[/IMG]
  14. udało mi się wczoraj nakręcić Bunię na taką prawdziwą psią głupawę - zrobiła nawet rundę dookoła domu. generalnie Bunia jest mało ruchliwa, na spacerze idzie grzecznie, w ogródku preferuje siedzenie przy naszych nogach. więc dziś wpadłam na świetny pomysł:) Bunia i Poluś [IMG]http://img6.imageshack.us/img6/2249/b29mo.jpg[/IMG] [IMG]http://img156.imageshack.us/img156/1725/b30v.jpg[/IMG] [IMG]http://img62.imageshack.us/img62/3240/b27h.jpg[/IMG] [IMG]http://img227.imageshack.us/img227/8553/b28b.jpg[/IMG]
  15. hop! dziękuję mimo wszystko. zawsze pamiętasz o Juryśku. ps. Simona rozgryzła Jurysiowe łózeczko:( swoje nowe również...
  16. Irenko, na stale nie może być (przynajmniej jeszcze nie teraz), bo Sonia by nie jadła i nie wychodziła na dwór. Gdy ma przypiętą smycz, za nic nie podejdzie do miski ani na przysmak. Bartek z nią ćwiczy, ale na razie efektów brak zupełnie. Ona w ogóle ma coś takiego, że przy misce jest jakby wypłoszona. Nie wiem jak to ująć - jakby bala się, że w trakcie jedzenia, gdy straci czujność, ktoś zrobi jej coś złego. Byle jaki dźwięk, który nie jest wpisany w nasze codzienne życie potrafi ją od pełnej miski odgonić. Gdy Dakotka buszuje na górze i coś przewróci i jest hałas, Sonia od razu ucieka na swoje posłanko. Tylko Bartek potrafi ją zachęcić do dalszego jedzenia. Gdy ja stawiam jej miskę na jej posłaniu, by mogła dokończyć - nie zje. Bartek bierze ją na ręce i przenosi do miski i siedzi za nią, wtedy na zaczyna jeść. Je szybko i łapczywie, tak samo pije wodę - jak najszybciej. Wygląda to tak, jakby ktoś krzywdził ją kiedyś właśnie nęcąc na miskę.
  17. Maja była dziś u weta. Nasi weci powitali ją słowami "puchatek" - mówili, że ślicznie zarosła i wygląda pięknie. Gruczoły w porządku - jeden czyściutki, w drugim odrobina wydzieliny, ale kontrolować trzeba. Maja wąży 25,40kg (niestety nie pamiętam ile ważyła ostatnio, jest gdzieś na wątku, pamiętam, że jak do nas przyjechała ważyła 21,80kg) Za dziś nic nie zapłaciliśmy, ja też nie doliczam paliwa Maja linieje na potęgę, wyczesuję ją, pojawił się łupież. pytałam o to wetkę - martwić się nie trzeba, tylko wyczesywać dużo i wykąpać za jakiś czas.
  18. Didi z noskiem (nosek w kształcie serduszka) ma się dobrze:) Drindi-dindi-didi-lindi :)
  19. w odwiedziny zapraszamy:) a Bunia 2 dni temu przy zakrapalniu kropelek na kleszcze przez Bartka posikała się ze strachu:( biedna jest, wydawało się, że już się przekonała,że facet to nic złego, tuli się do Bartka, cieszy jak go widzi
  20. portretowe ;) [IMG]http://img248.imageshack.us/img248/8462/p114.jpg[/IMG] [IMG]http://img534.imageshack.us/img534/2802/p113.jpg[/IMG]
  21. [COLOR=White]....................................[/COLOR] [IMG]http://img638.imageshack.us/img638/2512/m89.jpg[/IMG] [IMG]http://img217.imageshack.us/img217/8905/m90s.jpg[/IMG] [IMG]http://img686.imageshack.us/img686/8595/m91.jpg[/IMG] [IMG]http://img504.imageshack.us/img504/2558/m92.jpg[/IMG]
  22. Polutek zgodny ze wszystkimi - tym razem z Mają [IMG]http://img689.imageshack.us/img689/3948/m96i.jpg[/IMG] [IMG]http://img52.imageshack.us/img52/3844/m98e.jpg[/IMG] [IMG]http://img708.imageshack.us/img708/834/m94.jpg[/IMG] [IMG]http://img694.imageshack.us/img694/5581/m99c.jpg[/IMG] [IMG]http://img685.imageshack.us/img685/7316/m100.jpg[/IMG]
  23. i ostatnia tura [IMG]http://img697.imageshack.us/img697/2838/m95o.jpg[/IMG] [IMG]http://img689.imageshack.us/img689/3948/m96i.jpg[/IMG] [IMG]http://img52.imageshack.us/img52/3194/m97.jpg[/IMG] [IMG]http://img52.imageshack.us/img52/3844/m98e.jpg[/IMG] ps. Poluś też jest do adopcji;) zasiedział się u nas już pół roku:(
  24. z Dakocią - Dakotka nie miała ochoty na konfrontacje, chowała się pod samochód, mimo iż Maja zupełnie jej nie zauważała!!! [IMG]http://img688.imageshack.us/img688/4900/m102.jpg[/IMG] [IMG]http://img717.imageshack.us/img717/3473/m101.jpg[/IMG] będę się starała zrobić lepsze fotki...
  25. kolejne fotki [IMG]http://img694.imageshack.us/img694/5581/m99c.jpg[/IMG] [IMG]http://img685.imageshack.us/img685/7316/m100.jpg[/IMG] [IMG]http://img708.imageshack.us/img708/834/m94.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...