Jump to content
Dogomania

ronja

Members
  • Posts

    13010
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ronja

  1. Simonka wczoraj [video=youtube;qf1iaIQlroc]http://www.youtube.com/watch?v=qf1iaIQlroc[/video]
  2. Simonka parę dni temu tak się pchała do wyjścia, że zahaczyła drutami o ścianę - leciała krew z dziurek i po 2 dniach Simbi zaczęła kuleć, a w środę zaczął wypływać z tych dziurek przezroczysty płyn (nie ropa, coś jak osocze). Byliśmy w stałym kontakcie z Evelin i postanowiliśmy pokazać Simbika wetowi. W czwartek dostała antybiotyk i przeciwbólowy i wczoraj już fruwała (mam filmik, później wstawię), dziś tylko antybiotyk. jeżeli coś będzie nie tak, mamy pokazać się wtorek. [IMG]http://img687.imageshack.us/img687/9499/s71w.jpg[/IMG]
  3. Morek jakiś czas temu był badany przez dr Niziołka, który stwierdził przewlekłe zapalenie płuc (są złogi w płucach) odporne na antybiotyki. przepisał leki Theospirex i Flavamed i zapowiedział, że to będzie długie leczenie. po jakimś czasie faktycznie Morek praktycznie przestał kasłać, ale teraz kaszel nawrócił - rano. w ciągu dnia tylko po szczekaniu na kogoś za oknem. dziś byliśmy u naszego weta - osłuchowo oskrzela i płuca są czyste, tchawica trochę podrażniona. kontynuujemy leczenie. za dzisiejszą wizytę nic nie zapłaciliśmy.
  4. moje chłopaki ;) [IMG]http://img101.imageshack.us/img101/6073/j87o.jpg[/IMG] [IMG]http://img263.imageshack.us/img263/4224/j84y.jpg[/IMG] [IMG]http://img688.imageshack.us/img688/4733/j85y.jpg[/IMG] [IMG]http://img519.imageshack.us/img519/7527/j86y.jpg[/IMG]
  5. Bunia z Bartkiem - ona zamiast biegać po ogródku to tak się wtula [IMG]http://img227.imageshack.us/img227/992/b25.jpg[/IMG] [IMG]http://img243.imageshack.us/img243/3585/b24e.jpg[/IMG] [IMG]http://img682.imageshack.us/img682/4899/b23kf.jpg[/IMG]
  6. śliczna Bunia :) [IMG]http://img694.imageshack.us/img694/8673/b19h.jpg[/IMG] [IMG]http://img130.imageshack.us/img130/6439/b20z.jpg[/IMG] [IMG]http://img191.imageshack.us/img191/791/b22h.jpg[/IMG] [IMG]http://img26.imageshack.us/img26/2012/b21m.jpg[/IMG]
  7. Mam też prośbę o szelki i dobrą smycz, by Maja się nie wywinęła i nie uciekła
  8. Bunia w ogródku doprasza się pieszczot od Bartka, stresujący jest nadal dla niej moment zapinania przez niego smyczy - zdarza jej się nawet popuścić siku przy tym. ale pracujemy, by Buniak się więcej nie bał :) Bunia boi się również burzy. Na naszą kociczkę w ogródku nie zareagowała wcale. Obszczekuje psy za ogrodzeniem, ale generalnie ma pokojowe zamiary do wszystkich. Bunia również przez kilka dni przesuwała swoje posłanie na środek, jak odsuwalam pod ścianę, ona poprawiała:) w końcu dałam za wygraną, posłanie leży na samym środku...
  9. ja mam prośbę, by Maja nie jadła Pedigri. Marketowe karmy nie są dobre, a Maja ma delikatny żołądek. Obecnie je Hill`s, ale są trochę tańsze karmy, które też można kupić na allegro - worek 15kg kosztuje około 100zl (acana, bosch) I lepiej dla mnie i dla Mai, byśmy jak najszybciej o sobie zapomniały. Ale zdjęcia i filmiki jak najbardziej pożądane;)
  10. Tosia w książeczce miała wpisaną sterylkę ze stempelkiem weta z dnia 15.09 - nie mieliśmy podstaw, by nie wierzyć temu wpisowi, więc nie sprawdzaliśmy Antochy pod tym kątem u naszego weta. mam nadzieję, że wszystko bedzie ok
  11. gdybyśmy mogli, nie zastanawiałabym się ani sekundy!!!:(
  12. ja też nie rozumiem. nie każdy pies zapada mi tak w serce, nie o każdym piszę, że jest wyjątkowy. Maja jest drugim psem, którego nie może odżałować Bartek. jesteśmi nią zafascynowani, jej potencjałem, radością zycia.
  13. mi przypomina reksia z dobranocki...
  14. spacerkowy Polutek [IMG]http://img441.imageshack.us/img441/9577/p110.jpg[/IMG] [IMG]http://img683.imageshack.us/img683/2130/p111f.jpg[/IMG] [IMG]http://img180.imageshack.us/img180/9153/p112.jpg[/IMG]
  15. Morek się starzeje. Niechętnie wychodzi na spacery, wręcz odmawia. W ciągu dnia gdy widzi kogoś za oknem, ożywia się:diabloti: Apetyt ma. Trochę kaszle, więc w porozumieniu z dziewczynami pojedziemy z nim do weta. [IMG]http://img7.imageshack.us/img7/7435/morek27.jpg[/IMG] [IMG]http://img694.imageshack.us/img694/6935/morek28.jpg[/IMG] [IMG]http://img718.imageshack.us/img718/2350/morek29.jpg[/IMG] [IMG]http://img412.imageshack.us/img412/7274/morek30.jpg[/IMG]
  16. [quote name='Tora&Faro']..Ronja jak Ty to robisz?:)[/QUOTE] kochamy ją i ona o tym wie
  17. to pewnie ostanie fotki [IMG]http://img208.imageshack.us/img208/9599/m78.jpg[/IMG] [IMG]http://img691.imageshack.us/img691/9456/m79.jpg[/IMG] [IMG]http://img441.imageshack.us/img441/684/m80.jpg[/IMG]
  18. Maja - wyjątkowa i kochana [IMG]http://img213.imageshack.us/img213/4505/m75.jpg[/IMG] [IMG]http://img714.imageshack.us/img714/6708/m76.jpg[/IMG] [IMG]http://img217.imageshack.us/img217/5444/m77.jpg[/IMG]
  19. Bunia zachowuje czystość w domu. [IMG]http://img189.imageshack.us/img189/6090/b15t.jpg[/IMG] Bunia daje się też nakręcić do zabawy. [IMG]http://img519.imageshack.us/img519/6721/b16vi.jpg[/IMG] [IMG]http://img72.imageshack.us/img72/8197/b17r.jpg[/IMG] [IMG]http://img200.imageshack.us/img200/8306/b18w.jpg[/IMG] dziś w lesie mijałyśmy ludzi z wózkiem - Bunia groźnie szczekała. nie rwała się spacjalnie, ale ten jej szczek robi wrażenie;)
  20. Bunia ma się dobrze, oswaja się z moim mężem i jego widok już nie powoduje paniki. uczymy się siadania;) [IMG]http://img97.imageshack.us/img97/4371/b10x.jpg[/IMG] [IMG]http://img163.imageshack.us/img163/7933/b11ii.jpg[/IMG] [IMG]http://img96.imageshack.us/img96/6848/b12w.jpg[/IMG] [IMG]http://img535.imageshack.us/img535/2123/b13om.jpg[/IMG] Bunia ładnie chodzi na smyczy [IMG]http://img710.imageshack.us/img710/5835/b14oj.jpg[/IMG]
  21. Bunia wygląda jak rudy serdel, więc trochę nadmiaru przydałoby się zrzucić. Ma niesamowity apetyt, rzuca się na jedzenie.
  22. spacerek [IMG]http://img20.imageshack.us/img20/347/73968866.jpg[/IMG] [IMG]http://img521.imageshack.us/img521/981/22933520.jpg[/IMG] i w domu [IMG]http://img193.imageshack.us/img193/8370/55747602.jpg[/IMG] [IMG]http://img26.imageshack.us/img26/7908/36884936.jpg[/IMG]
  23. ze mną na spacerku było siku i kupa. postanowiliśmy na razie,że Bartek będzie karmił i glaskał, a na spacery będę chodziła tylko ja. [IMG]http://img248.imageshack.us/img248/3589/50746030.jpg[/IMG] [IMG]http://img534.imageshack.us/img534/9360/97043059.jpg[/IMG] [IMG]http://img691.imageshack.us/img691/3431/27680226.jpg[/IMG] [IMG]http://img101.imageshack.us/img101/8350/57494266.jpg[/IMG] [IMG]http://img52.imageshack.us/img52/459/39049381.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...