Jump to content
Dogomania

ronja

Members
  • Posts

    13010
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ronja

  1. trzymam kciuki oby i Misiowi się tak poszczęściło
  2. i dla starszej pani i do dzieci - jest spokojna i uwielbia się przytulać. nakręcić na zabawę również ją można, tylko się trzeba trochę nagimnastykować;)
  3. postaramy się, o ile pogoda pozwoli. tzn Bartek się postara;)
  4. krew dobra - jak u młodego psa na razie leczymy pęcherz i zobaczymy co dalej
  5. obojętna nie jest, ale obie jesteśmy gotowe do rozstania;)
  6. fajny, kochany ale chyba go boli, bo popiskuje czasami gdy pokazuje brzuch do głaskania, to wstając piszczy. na razie nie będę puszczać go z Mają, Maja za bardzo go zaczepia do zabawy, a on podłapuje i chce latać, a nie wiem czy to wskazane
  7. [URL="http://img227.imageshack.us/i/1092i.jpg/"][IMG]http://img227.imageshack.us/img227/9867/1092i.jpg[/IMG][/URL] "Idzie pani po ulicy, cztery pieski ma na smyczy. A ja sobie wzdycham skrycie: taka pani to ma życie!" [SIZE=1]D. Wawiłow[/SIZE] :p
  8. Bunia jest naprawdę fajną, spokojną zrównoważoną psicą - odnajdzie się w bloku i w domku z ogródkiem.
  9. byli, oglądali, ale zrezygnowali, bo Maja ma delikatny żołądek i Pedirgipala nie może jeść, więc szukają dalej jak widać...
  10. [quote name='gusia0106']Ronja, czy ja się mogę wprosić w odwiedziny jakoś niebawem? :oops:[/QUOTE] pewnie, tylko na weekend wyjeżdzam z moimi uczniami, ale Bartek będzie jakby co:) poniedziałek za to mam cały wolny dziś też jestem od 14 w domu, a w piątek jedziemy z Misiem do weta po południu
  11. Bunia pozdrawia [IMG]http://img63.imageshack.us/img63/6009/b41w.jpg[/IMG] [IMG]http://img405.imageshack.us/img405/5859/b42u.jpg[/IMG]
  12. Misio był dziś u weta. Miał pobraną krew, badanie per rectum prostaty. Niestety badanie nie powiodło się - między innymi dlatego, że Misia to bardzo bolało i kręcił się, nie mogliśmy go utrzymać (ani razu nie warknął, piszczał tylko). Zresztą po wynikach moczu wetka obstawia zapalenie pęcherza, nie prostatę. Kryształy w moczu i podwyższone leukocyty świadczą o stanie zapalnym pęcherza. Najprawdopodobniej jest to wynik urazu miednicy. Miś dostał antybiotyk i nospę w zastrzyku. Dostaliśmy też 2 zastrzyki na wynos (antybiotyk), nospę i parafinę. Miś ma mieć ograniczony ruch, jeść mokre + parafina, bo napinając się przy kupie boli go wszystko (stąd robi kupy często a mało). Do weta jedziemy w piątek. Po badaniu krwi będziemy decydować co dalej. A, i szew Miś jednak sam wydłubał, zostały tylko dwa supełki. Koszt dziś to 105zł + 10zł dojazd (morfologia i biochemia krwi, antybiotyk i 2 zastrzyki na wynos, nospa w zastrzyku, nospa na wynos, buteleczka parafiny) [IMG]http://img404.imageshack.us/img404/3796/65833608.jpg[/IMG] a Miś w samochodzie początkowo był strasznie niespokojny. W drodze powrotnej spał:) zapomniałam: ważyliśmy Misia i wg wagi naszego weta 39,30kg
  13. Stonka, możesz mi podać link do albumu ze zdjęciami Jurysia - nie mogę znaleźć jest zainteresowana pani - zaczęła budowę domu, liczy, że ukończy ją w październiku (oby jej się udało, bo budowy nigdy nie kończą się wg planów) i zaczęła rozglądać się za psem
  14. byli - rodzina z dwójką dzieci. Maja szalała z dziećmi, chyba się spodobała. państwo mają dzwonić do Ciebie, Mysza.
  15. Maja i Misiek:) [IMG]http://img17.imageshack.us/img17/2426/m23t.jpg[/IMG] [IMG]http://img203.imageshack.us/img203/1048/m24j.jpg[/IMG] [IMG]http://img64.imageshack.us/img64/233/m26q.jpg[/IMG] [IMG]http://img91.imageshack.us/img91/4550/m108.jpg[/IMG] [IMG]http://img144.imageshack.us/img144/672/m109.jpg[/IMG]
  16. pomogła mu koleżanka, którą właśnie udaje;) i po zagadce [IMG]http://img64.imageshack.us/img64/233/m26q.jpg[/IMG] [IMG]http://img203.imageshack.us/img203/1048/m24j.jpg[/IMG] [IMG]http://img17.imageshack.us/img17/2426/m23t.jpg[/IMG] [IMG]http://img46.imageshack.us/img46/7060/m25h.jpg[/IMG]
  17. [COLOR=White].....................[/COLOR] [IMG]http://img163.imageshack.us/img163/6913/m16i.jpg[/IMG] [IMG]http://img341.imageshack.us/img341/4107/m22r.jpg[/IMG] [IMG]http://img443.imageshack.us/img443/8161/m20.jpg[/IMG] [IMG]http://img340.imageshack.us/img340/7624/m21qw.jpg[/IMG]
  18. zagadka:) kogo udaje Misiek? i komu zabrał patyk i nie chciał oddać? [IMG]http://img714.imageshack.us/img714/4409/m17a.jpg[/IMG] [IMG]http://img709.imageshack.us/img709/2628/m18m.jpg[/IMG] [IMG]http://img571.imageshack.us/img571/113/m19c.jpg[/IMG]
  19. na spacerku [IMG]http://img695.imageshack.us/img695/7125/m13h.jpg[/IMG] [IMG]http://img21.imageshack.us/img21/2591/m14mn.jpg[/IMG] [IMG]http://img130.imageshack.us/img130/8261/m15d.jpg[/IMG]
  20. byliśmy też w lesie - Miś zadowolony, bo tyle do obsikania;) na smyczy chodzi nie najgorzej, ręki nie wyrywa, ale ma swój plan spaceru:evil_lol: spacerował dosyć żwawo, nawet nogę zaczął podnosić do sikania. rano, puściłam go po ogródku jako pierwszego, potem gdy musiałam go odłowić, wzięłam go delikatnie za obrożę, pisnął, ale bez oporów poszedł za mną do kojca. w kojcu od razu uciekł do budy i wyjść nie chciał:shake:, normalnie się mnie bał (mimo sygnałów uspokajających). to samo było po spacerze, od razu chciał nawiać do budy, ledwo mu smycz zdążyłam odpiąć.
  21. [quote name='mysza 1'] Marta, ta Pani dojechała?[/QUOTE] dziś dzwoniła, ma przyjechać zobaczymy
×
×
  • Create New...