-
Posts
13010 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ronja
-
Wyjątkowy wspaniały Wiśnia zamieszkał w swoim domu :))))
ronja replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
trzymam kciuki oby i Misiowi się tak poszczęściło -
i dla starszej pani i do dzieci - jest spokojna i uwielbia się przytulać. nakręcić na zabawę również ją można, tylko się trzeba trochę nagimnastykować;)
-
Wyjątkowy wspaniały Wiśnia zamieszkał w swoim domu :))))
ronja replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
krew dobra - jak u młodego psa na razie leczymy pęcherz i zobaczymy co dalej -
MAJA - ONkowata sunia już zdrowka! Już w domku :)
ronja replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
obojętna nie jest, ale obie jesteśmy gotowe do rozstania;) -
Wyjątkowy wspaniały Wiśnia zamieszkał w swoim domu :))))
ronja replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
fajny, kochany ale chyba go boli, bo popiskuje czasami gdy pokazuje brzuch do głaskania, to wstając piszczy. na razie nie będę puszczać go z Mają, Maja za bardzo go zaczepia do zabawy, a on podłapuje i chce latać, a nie wiem czy to wskazane -
Bunia jest naprawdę fajną, spokojną zrównoważoną psicą - odnajdzie się w bloku i w domku z ogródkiem.
-
MAJA - ONkowata sunia już zdrowka! Już w domku :)
ronja replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
byli, oglądali, ale zrezygnowali, bo Maja ma delikatny żołądek i Pedirgipala nie może jeść, więc szukają dalej jak widać... -
Wyjątkowy wspaniały Wiśnia zamieszkał w swoim domu :))))
ronja replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
[quote name='gusia0106']Ronja, czy ja się mogę wprosić w odwiedziny jakoś niebawem? :oops:[/QUOTE] pewnie, tylko na weekend wyjeżdzam z moimi uczniami, ale Bartek będzie jakby co:) poniedziałek za to mam cały wolny dziś też jestem od 14 w domu, a w piątek jedziemy z Misiem do weta po południu -
Bunia pozdrawia [IMG]http://img63.imageshack.us/img63/6009/b41w.jpg[/IMG] [IMG]http://img405.imageshack.us/img405/5859/b42u.jpg[/IMG]
-
Wyjątkowy wspaniały Wiśnia zamieszkał w swoim domu :))))
ronja replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
Misio był dziś u weta. Miał pobraną krew, badanie per rectum prostaty. Niestety badanie nie powiodło się - między innymi dlatego, że Misia to bardzo bolało i kręcił się, nie mogliśmy go utrzymać (ani razu nie warknął, piszczał tylko). Zresztą po wynikach moczu wetka obstawia zapalenie pęcherza, nie prostatę. Kryształy w moczu i podwyższone leukocyty świadczą o stanie zapalnym pęcherza. Najprawdopodobniej jest to wynik urazu miednicy. Miś dostał antybiotyk i nospę w zastrzyku. Dostaliśmy też 2 zastrzyki na wynos (antybiotyk), nospę i parafinę. Miś ma mieć ograniczony ruch, jeść mokre + parafina, bo napinając się przy kupie boli go wszystko (stąd robi kupy często a mało). Do weta jedziemy w piątek. Po badaniu krwi będziemy decydować co dalej. A, i szew Miś jednak sam wydłubał, zostały tylko dwa supełki. Koszt dziś to 105zł + 10zł dojazd (morfologia i biochemia krwi, antybiotyk i 2 zastrzyki na wynos, nospa w zastrzyku, nospa na wynos, buteleczka parafiny) [IMG]http://img404.imageshack.us/img404/3796/65833608.jpg[/IMG] a Miś w samochodzie początkowo był strasznie niespokojny. W drodze powrotnej spał:) zapomniałam: ważyliśmy Misia i wg wagi naszego weta 39,30kg -
JuryŚ juŻ u ronji!!!!szukamy domu i prosimy o ogŁoszenia!!!
ronja replied to stonka1125's topic in Już w nowym domu
dzięki,wyślę pani -
JuryŚ juŻ u ronji!!!!szukamy domu i prosimy o ogŁoszenia!!!
ronja replied to stonka1125's topic in Już w nowym domu
Stonka, możesz mi podać link do albumu ze zdjęciami Jurysia - nie mogę znaleźć jest zainteresowana pani - zaczęła budowę domu, liczy, że ukończy ją w październiku (oby jej się udało, bo budowy nigdy nie kończą się wg planów) i zaczęła rozglądać się za psem -
MAJA - ONkowata sunia już zdrowka! Już w domku :)
ronja replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
byli - rodzina z dwójką dzieci. Maja szalała z dziećmi, chyba się spodobała. państwo mają dzwonić do Ciebie, Mysza. -
MAJA - ONkowata sunia już zdrowka! Już w domku :)
ronja replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
Maja i Misiek:) [IMG]http://img17.imageshack.us/img17/2426/m23t.jpg[/IMG] [IMG]http://img203.imageshack.us/img203/1048/m24j.jpg[/IMG] [IMG]http://img64.imageshack.us/img64/233/m26q.jpg[/IMG] [IMG]http://img91.imageshack.us/img91/4550/m108.jpg[/IMG] [IMG]http://img144.imageshack.us/img144/672/m109.jpg[/IMG] -
Wyjątkowy wspaniały Wiśnia zamieszkał w swoim domu :))))
ronja replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
pomogła mu koleżanka, którą właśnie udaje;) i po zagadce [IMG]http://img64.imageshack.us/img64/233/m26q.jpg[/IMG] [IMG]http://img203.imageshack.us/img203/1048/m24j.jpg[/IMG] [IMG]http://img17.imageshack.us/img17/2426/m23t.jpg[/IMG] [IMG]http://img46.imageshack.us/img46/7060/m25h.jpg[/IMG] -
Wyjątkowy wspaniały Wiśnia zamieszkał w swoim domu :))))
ronja replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
[COLOR=White].....................[/COLOR] [IMG]http://img163.imageshack.us/img163/6913/m16i.jpg[/IMG] [IMG]http://img341.imageshack.us/img341/4107/m22r.jpg[/IMG] [IMG]http://img443.imageshack.us/img443/8161/m20.jpg[/IMG] [IMG]http://img340.imageshack.us/img340/7624/m21qw.jpg[/IMG] -
Wyjątkowy wspaniały Wiśnia zamieszkał w swoim domu :))))
ronja replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
zagadka:) kogo udaje Misiek? i komu zabrał patyk i nie chciał oddać? [IMG]http://img714.imageshack.us/img714/4409/m17a.jpg[/IMG] [IMG]http://img709.imageshack.us/img709/2628/m18m.jpg[/IMG] [IMG]http://img571.imageshack.us/img571/113/m19c.jpg[/IMG] -
Wyjątkowy wspaniały Wiśnia zamieszkał w swoim domu :))))
ronja replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
na spacerku [IMG]http://img695.imageshack.us/img695/7125/m13h.jpg[/IMG] [IMG]http://img21.imageshack.us/img21/2591/m14mn.jpg[/IMG] [IMG]http://img130.imageshack.us/img130/8261/m15d.jpg[/IMG] -
Wyjątkowy wspaniały Wiśnia zamieszkał w swoim domu :))))
ronja replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
byliśmy też w lesie - Miś zadowolony, bo tyle do obsikania;) na smyczy chodzi nie najgorzej, ręki nie wyrywa, ale ma swój plan spaceru:evil_lol: spacerował dosyć żwawo, nawet nogę zaczął podnosić do sikania. rano, puściłam go po ogródku jako pierwszego, potem gdy musiałam go odłowić, wzięłam go delikatnie za obrożę, pisnął, ale bez oporów poszedł za mną do kojca. w kojcu od razu uciekł do budy i wyjść nie chciał:shake:, normalnie się mnie bał (mimo sygnałów uspokajających). to samo było po spacerze, od razu chciał nawiać do budy, ledwo mu smycz zdążyłam odpiąć. -
MAJA - ONkowata sunia już zdrowka! Już w domku :)
ronja replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
[quote name='mysza 1'] Marta, ta Pani dojechała?[/QUOTE] dziś dzwoniła, ma przyjechać zobaczymy -
Wyjątkowy wspaniały Wiśnia zamieszkał w swoim domu :))))
ronja replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
po nocy kojec czysty:) -
MAJA - ONkowata sunia już zdrowka! Już w domku :)
ronja replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
niech żałuje...