Jump to content
Dogomania

Isiak

Members
  • Posts

    11533
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    6

Everything posted by Isiak

  1. Ojejku, jakie cudne!!! Takie grubaśne, ekstra!
  2. Zrobiłam przelew z bazarku (140 zł), proszę o potwierdzenie wpłaty na wątku: http://www.dogomania.com/forum/topic/143985-zako%C5%84czony-r%C4%99kodzie%C5%82o-i-inna-zbieranina-na-fza-do-2211-do-2200/?p=15900212
  3. Sweterek obłędny, uwielbiam takie koralikowe dodatki! A figurka goldenka też mi się podoba :)
  4. Z tego co wiem, to nadal w hotelu (wpłacam na nią malutką, ale stałą deklarację).
  5. zakończony
  6. Zapraszam na bazarek dla Arkadii: http://www.dogomania.com/forum/topic/143985-r%C4%99kodzie%C5%82o-i-inna-zbieranina-na-fza-do-2211-do-2200/?p=15900212
  7. Papillon jest jak żywy, obłędny!
  8. Wkurza mnie to dogo, wczoraj mnie nie wpuściło przez cały dzień! A dzisiaj pierwszy wątek, na który pobiegłam, to wątek Imki... Tak mi na sercu leży ta mała Krówka...
  9. Ja też mam komunikat o złośliwym oprogramowaniu i wirusach - mój antywirus to ESET NOD32.
  10. Ja też z trudem się tu odnajduję - kwestia przyzwyczajenia do starego forum...
  11. Oby się otworzyła, biedna, ze stresu nawet siku nie umie zrobić :(
  12. [quote name='Nutusia']Isiak mnie tu przygnała, bo mam wysyp domków po ogłoszeniu "naszej" Aszki ;) Nie mam czasu przebijać się przez wątek. Prosiłabym o foty, opis i numer do osoby decyzyjnej na maila: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] Domki chętne są w Warszawie i jeden pod Łowiczem. Domki do sprawdzenia, ale brzmią baaaaaaaardzo interesująco ;)[/QUOTE] Dziękuję Nutusiu :loveu::Rose:
  13. Tak sobie myślę, skoro masz teraz tyle domków chętnych na małe sunie, to w tym wątku jest słodka łaciata szczeniorka do wzięcia "od zaraz", więc może...? [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/257132-Porzucona-3-%E2%80%93-miesi%C4%99czna-Lola"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/257132-Porzucona-3-%E2%80%93-miesi%C4%99czna-Lola[/URL]
  14. [quote name='modraszka']Wypatrzyłam tę sunię na innym kynologicznym portalu, gdzie co dzień pojawia się kolejne kilkanaście ogłaszeń, w związku z tym chciałabym zwiększyć jej szanse na adopcję , zamieszczając tutaj króciutka notkę : [B]ASZKA bez wątpienia [/B]ma w swoich żyłach krew cavalierów, o czym świadczy jej umaszczenie, niewielkie rozmiary, budowa ciała i półdługi włos. .Młodziutka piękność- główka jest niemal biała ,ciemne oczy o głębokim spojrzeniu , prawe ucho czekoladowo-kasztanowe .Na grzbiebie większa łata tej samej barwy , na brzuszku drobne barwne znaczenia . Sierść na ciele obecnie ma nieco skróconą dla łatwiejszej pielęgnacji , kiedy odrośnie będzie półdługa (pióra na łapach , ogonie, kryza za szyi). Pyszczek jest lekko wydłużony, z niemal niewidocznym przodozgryzem, prezentuje sie niezwykle harmonijnie. Głową sięga zaledwie do połowy łydki , waży ok 5 kg . Najprawdopodobniej została porzucona , widać, że była domowym pupilkiem - zrównoważona , bez problemów zachowuje czystość, potrafi pięknie chodzić na smyczy, ładnie znosi podróże samochodem i wie, do czego służy kanapa :) .Piękna, nietuzinkowa dama obecnie mieszka w [U]województwie[/U] [U]mazowieckim[/U], po dodatkowe informacje i zdjęcia przeuroczej [B]Aszki[/B] należy dzwonić pod numer 608 338 672 , lub pisać maila : [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] .[/QUOTE] Tutaj jest wątek Aszki na dogo: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/257079-Aszka-100-cukru-w-cukrze-szukamy-super-domku%21[/url]
  15. Jak dobrze widzieć szczęśliwego staruszka! Koleżankę ma bardzo fajną :) Taka dobermanowata :)
  16. O raju, jaka słodycz! I bezdomna?!
  17. I znowu zazdraszczam!!! Cieszę się, że perełka już nie będzie siedzieć w schronie :)
  18. [quote name='Marysia O.']Poznam Aszkę!:bigcool:[/QUOTE] Zazdroszczę!!!! :)
  19. Rysio i czarno-biała i mnie za serducho złapały...
  20. Słodzizna prawdziwa :) Chociaż ja nie widzę w niej nic z cavaliera ;) Ale obłędna jest gwiazda niesamowicie!
  21. Bardzo bardzo mi się ta suczyna podoba :)
×
×
  • Create New...