Na cavisiowym forum jest wpis osoby zainteresowanej pieskiem (kopiuję):
"w czwartek jadę z mamą do tej pani go zobaczyć , i jeżeli wszystko pójdzie dobrze to będe go miec po świętach (dopiero wtedy, poniewaz ta pani nie może się z nim rozstać) i nie atakujcie jej tak ona ma alergię i jest w ciąży , chyba że z ta alergią to tylko tak żeby "ładnie wyglądało". Wiecie o co mi chodzi
Chociaż watpię, żeby kłamała ... A ja cavaliera chcę już bardzo długo i tu nagle takie ogłoszenie... Chociaz temu pieskowi pewnie mniej sie to podoba ... "
Na razie nie wiem, czy była psa zobaczyć i czy napewno go zabierze, ale wygląda na to, że tak. Jak tylko potwierdzi to na forum, zaraz napiszę tutaj, że to już nieaktualne.
Fotka cavisia jest na cavalierkowym forum. Nie wiem dlaczego, ale nie potrafie wkleić adresu, same gwiazdki mi tu wskakują i nie można wyswietlić strony :crazyeye:
[URL="http://www.**************"][/URL]