Jump to content
Dogomania

Isiak

Members
  • Posts

    11533
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    6

Everything posted by Isiak

  1. Zaznaczam wątek i za całych sił zaciskam kciuki za ślicznotkę. Oby miała takie szczęście, jak Rocky :roll:
  2. Okazuje się, że państwo od cavisia się rozmyslili i nie chcą już oddać psa. Tak napisała na forum cavisiowym [B]krewetka[/B], która miała pieska adoptować.
  3. Ale szczęśliwe psiaki, trafiły do psiego raju :multi:
  4. Cudowna wiadomość! :multi: I post znowu przeskoczył :shake:
  5. Trzymam kciuki za pięknego księcia!
  6. Dzisiaj piesek pojechał do nowego domku :multi: więc temat nieaktualny. Bądź tam szczęśliwy, Fredo! Wszystkim cioteczkom dziekuję za pomoc :lol:
  7. To piekny pies, taki "szlachetny", prawdziwa arystokracja. Aż dziw, że jeszcze jest w schronisku :shake:
  8. Poprosiłam też naszych wetów, żeby biedaka "rozreklamowali". Czasem ktoś u nich pyta o psiaka, ogłoszenia też wieszają na swojej tablicy.
  9. Tak, koleżanka wzięła go na 3 godziny do siebie, on bardzo nie chciał z nią iść, przez całą drogę się opierał, na kota w pokoju wcale nie reagował, możliwe, że był tak zestresowany, że nawet go nie zauważał. Biedak chciał tylko do swojego domku :-( W drodze powrotnej mało nie wyrwał koleżance ręki - tak ciągnął do domu. Dla niego opuszczenie domu będzie straszną traumą, a schronisko to już :shake:
  10. Posty przeskakują :cool1: Już wrzucam na spaniele :roll: Ale jak? Na psitulisko? Jak to zrobić?
  11. Funia i piesek nr 4 spodobały się koledze z pracy - jego teściowie chcą takiego małego psiaczka, bo ich piesek odszedł za TM. Ciekawa jestem, czy się przekonają... czy pójdą po malucha na bazar :angryy:
  12. Dziękuję za pomoc :lol: A przy okazji - domu szuka też półtoraroczny czarny cocker spanielek... Oddawany z powodu alergii najmłodszego członka rodziny :( [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/mlody-cocker-spaniel-pszczyna-slask-135156/[/URL]
  13. Na cavisiowym forum jest wpis osoby zainteresowanej pieskiem (kopiuję): "w czwartek jadę z mamą do tej pani go zobaczyć , i jeżeli wszystko pójdzie dobrze to będe go miec po świętach (dopiero wtedy, poniewaz ta pani nie może się z nim rozstać) i nie atakujcie jej tak ona ma alergię i jest w ciąży , chyba że z ta alergią to tylko tak żeby "ładnie wyglądało". Wiecie o co mi chodzi Chociaż watpię, żeby kłamała ... A ja cavaliera chcę już bardzo długo i tu nagle takie ogłoszenie... Chociaz temu pieskowi pewnie mniej sie to podoba ... " Na razie nie wiem, czy była psa zobaczyć i czy napewno go zabierze, ale wygląda na to, że tak. Jak tylko potwierdzi to na forum, zaraz napiszę tutaj, że to już nieaktualne. Fotka cavisia jest na cavalierkowym forum. Nie wiem dlaczego, ale nie potrafie wkleić adresu, same gwiazdki mi tu wskakują i nie można wyswietlić strony :crazyeye: [URL="http://www.**************"][/URL]
  14. W razie czego podam nr telefonu do obecnej właścicielki psa. Dowiedziałam się, że piesek ma na oczku jakąś czerwoną narośl. Podobno wet stwierdzil, że konieczne będzie usunięcie tego, ale że to zabieg "kosmetyczny".
  15. Dzięki wielkie :multi: Trzymam kciuki :cool3:
  16. Podnoszę biedaka, który nawet nie ma pojęcia o szykujących się zmianach w jego uporządkowanym życiu :-(
  17. Mam tylko taką :oops: [URL=http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=daa947a8ba0083bf][IMG]http://images43.fotosik.pl/100/daa947a8ba0083bfm.jpg[/IMG][/URL] Robiona telefonem, więc kiepska...
  18. Zdjęcie mam malutkie, zrobione telefonem - wkleję wieczorem.
  19. Świetne fotki :loveu: szczęśliwe psy :loveu:
×
×
  • Create New...