Jump to content
Dogomania

Isiak

Members
  • Posts

    11533
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    6

Everything posted by Isiak

  1. Psiak nie jest wychudzony, ma lśniącą sierść - wygląda na zadbanego, przynajmniej na fotkach. Może faktycznie zgubił się komuś "niegramotnemu", kto nie wie, gdzie szukać?
  2. Nieszczęśnik będzie wspaniałym psem po "ucywilizowaniu", tzn. odkarmieniu i oswojeniu. Czy Fundacja SOS wie o psie? Może byliby w stanie pomóc?
  3. Podesłałam wątek chłopaka do Jaagi, dzwonią do niej w sprawie adopcji onkowatego, może chłopak sie załapie.
  4. Jaaga, a mogłabyś też polecić tego ON-ka, gdyby ktoś był chętny? Fajny chłopak: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/194271-Piękny-On-ek-siedzący-na-skrzyżowaniu-pilnie-potrzebuje-DT!-POMOCY[/URL].
  5. Żadnych rarytasów to ja się w ich miskach nie spodziewam. Psy adoptowane z punktu przez kilka dni wydalały słomę, wetka była zszokowana tym, co te psy jadły :(
  6. Toż to druga Sonia! Klon czy jak?
  7. Super, że tak się udało zorganizować. A czy miasto nie daje kasy na jedzenie, przecież skoro punkt należy do miasta, to miasto musi mieć zapewnione w budżecie środki na jego funkcjonowanie. Przecież takie są wymogi planowania budżetu gminy. I cały czas dręczy mnie myśl, czy Pszczyna nie mogłaby się postarać o własne schronisko, takie z prawdziwego zdarzenia...
  8. Ja przelałam też jeszcze za listopad, ponieważ Sonia ma jeszcze dług.
  9. Trafiłam tu z wątku bazarkowego. Biedna pięknota...
  10. Taaak... groźny ludojad :evil_lol: Przeraża mnie ta ilość potrzebujących psiaków. Jest ich coraz więcej :-(
  11. Co za cudo... Matko, gdybym nie miała mojej suni, to już bym po niego biegła... Jego trzeba uratować przed Mysłowicami!
  12. Cieszę się ogromnie z takiego obrotu sprawy :) W takim razie dam cynk znajomym, żeby już nie szukali :)
  13. Ależ łańcuch! Zdjęłyście go? Zenek nie wygląda mi na staruszka, tylko pewnie życie miał ciężkie i tak się to odbiło na jego stanie. :-(
  14. Rozkoszne brzdące :) Oby szybciutko znalazły swój dom, w którym będą mogły szczęśliwie dorastać! A tym, którzy je porzucili, niech los uczciwie odpłaci...
  15. Pytam jeszcze ludzi w pracy, o pudelka i o kota, ale nikt nie chce :( a mnie uważają za zboczoną :)
  16. Dzwoniłam - Pani już nie jest zainteresowana, ma już psa.
  17. Może dobrze by było zasięgnąć informacji u osób zajmujących sie adopcjami chartów, może to nie pierwszy telefon tego Pana i może juz go znają, jeśli próbował wcześniej adoptowac charta? Bo przecież chart to nie pies stróżójąco - obronny, dziwię sie, że technik weterynarii tego nie wie...
  18. Zaraz dzwonię do babeczki, której jakiś czas temu zaginął biały pudel. Nie znaleźli go już, ani żywego, ani martwego :( Może zechce go wziąć, bo bardzo rozpaczali po tamtym. W razie czego podam kontakt do Klaudus.
  19. Postaram się zrobic zdjęcia i wtedy wrzucę go też na miau. Wczoraj o jedenastej w nocy jeszcze siedziałam przy nim przed klatką, zaniosłam mu gotowaną pierś kurczaka (podkradłam mojej suni :eviltong:) i tak trudno mi było go tam zostawić... A moja psica nienawidzi kotów...
  20. Czy ktoś ma pomysł, jak pomóc bezdomnemu kotu? Dokarmiam go i jeszcze kilka osób, ale jest coraz zimniej i biedak marznie. Otwieram okienko do piwnicy, ale inni je zamykają i są awantury o to, że ciepło ucieka, za które wszyscy płacą, że będzie smród i pchły, boję się, że ktoś może mu zrobić krzywdę. Poza tym on ma trudności z wchodzeniem przez te okienka, bo okna są takie, że tylko się trochę uchylają, nie otwierają się na całość, a dodatkowo są w nich gęste kraty, które założono właśnie przeciw kotom. Kot jest ufny i podchodzi do każdego, uwielbia głaski. Może ktoś na wsi przygarnąłby chłopaka, wystarczy mu chociażby możliwość wstępu do piwnicy, idzie taka straszna zima, a ten biedaczek jest taki zmarznięty już teraz :( Jak się go głaszcze, to jest zimny jak sopelek, i tak łapki podkurcza... :(
  21. [quote name='_Goldenek2']Szacunek, Isiak... jesteś niesamowita :modla::modla::modla:[/QUOTE] To zasługa licytujących dogomaniaczek, tylko dzięki nim udaje się zabrać kasę - dzięki im za to :Rose:
  22. Melduję, że poszedł przelew z mojego bazarku na kwotę 75 zł.
  23. Śliczna, taki rozkoszny, czarny diabełek :loveu:
×
×
  • Create New...