-
Posts
11533 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
6
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Isiak
-
Kaja...Hotelowała się u Lilu - i... do DS trafiła! :)
Isiak replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Cioteczki, rozjaśnijcie mi w glowie, bo strasznie zakręcona jestem: czy wpływające deklaracje są za pobyt Kaji w hoteliku na czerwiec? Bo maj zapłaciła cioteczka Świat? Ja chyba źle to sobie pozapisywałam, muszę zmienić ten maj na czerwiec :ices_bla: -
Kaja...Hotelowała się u Lilu - i... do DS trafiła! :)
Isiak replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Doszły pieniążki od Otity :) -
Kaja...Hotelowała się u Lilu - i... do DS trafiła! :)
Isiak replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Dzięki, jak wpłynie, odnotuję w poście rozliczeniowym :) -
Kaja...Hotelowała się u Lilu - i... do DS trafiła! :)
Isiak replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Dzięki wielkie, cioteczka kochana jest :Rose: -
Kaja...Hotelowała się u Lilu - i... do DS trafiła! :)
Isiak replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[B]paulinken, [/B]czy te 30 zł to za 3 miesiące, czy tylko za maj? -
Kaja...Hotelowała się u Lilu - i... do DS trafiła! :)
Isiak replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='monika083']napisz na tym watku prosbe o przeniesienie postu na Ciebie. [URL]http://www.dogomania.pl/threads/197741-Prośby-o-przeniesienie-wątków-i-zmianę-tematu[/URL][/QUOTE] Dzięki, napisałam! -
Kaja...Hotelowała się u Lilu - i... do DS trafiła! :)
Isiak replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Wpłynęło 30 zł od paulinken, dziękuję! Do moda napisałam. -
Kaja...Hotelowała się u Lilu - i... do DS trafiła! :)
Isiak replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Powysyłałam numer konta, oczywiście proszę w treści przelewu napisać, że to dla Kaji i nick z dogomanii. Post rozliczeniowy byłoby dobrze mieć na pierwszej stronie wątku, ale to chyba niewykonalne? I konto hoteliku poproszę :) -
Kaja...Hotelowała się u Lilu - i... do DS trafiła! :)
Isiak replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
To ja też czekam na decyzję :) -
Jestem na zaproszenie, ale niestety mogę tylko podrzucić wątek.
-
Kaja...Hotelowała się u Lilu - i... do DS trafiła! :)
Isiak replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Deklaracje stałe: otita - 10 zł Tofikowa - 20 zł joanna.dymek - 50 zł paulinken - 10 zł Budrysek 10 zl atena21 - 15 zł grzenka - 10 zł Isiak - 20 zł Razem 145 zł/m-c Dodatkowo na 3 m-ce zobowiązała się Melka 10 zł, czyli mielibyśmy 155 zł za maj, czerwiec i lipiec? zamiast kwietnia, na który się deklarowałaś, a za który nie zbieramy? Pomoc w opłaceniu drugiego miesiąca deklarowała też paulinken. Jaki jest koszt miesięczny hoteliku? Mało mamy... :( Acha, yoko100 też wpłaciła pieniądze z bazarku, mogłyby iść na hotelik? Czy już się rozeszły? -
Kaja...Hotelowała się u Lilu - i... do DS trafiła! :)
Isiak replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Budrysku, te 50 zł było na rentgen łapy onki, ale w sumie to sama decyduj, na co trzeba bardziej. Sama wiesz najlepiej. Swoją drogą, to podziwiam, jak Ty to wszystko ogarniasz, ja bym już dawno łepetynę straciła. Zgadzam się być księgową Kaji, chyba sobie poradzę i nic nie namieszam - roztrzepaną osobą jestem strasznie :evil_lol: Zaraz przejrzę cały wątek i pozbieram osoby oferujące pomoc w jedną listę. -
Kaja...Hotelowała się u Lilu - i... do DS trafiła! :)
Isiak replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
A co miałabym robić? Domyślam się, że zbierać kasę na swoje konto, prowadzić post rozliczeniowy (najlepiej na pierwszej stronie wątku, ale jak to zrobić?), przelewać pieniądze miesięcznie na konto hoteliku, przypominać o wpłatach zapominalskim ;) A co jeszcze? No i gdy nie zbierze się pełna suma należna za miesiąc, to co wtedy? Nie mamy przecież pełnych deklaracji, a nie stać mnie na finansowanie różnicy. Czasem jestem w stanie coś dorzucić, ale to zależy od miesiąca i od wydatków na leczenie mamy, raz jest lepiej a raz gorzej, a wypłata jest jaka jest, niestety nie zarabiamy tak jak Urząd Miasta, jak wszyscy myślą (a po otrzymaniu angażu przecierają oczy z niedowierzaniem i szczękę z płaczem z podłogi zbierają :diabloti: - to tak odnośnie nowo zatrudnionych naiwnych :evil_lol:) -
I wszystko rozbija się o kasę... Skąd brać? :(
-
Kaja...Hotelowała się u Lilu - i... do DS trafiła! :)
Isiak replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Ja też jeszcze nie wpłaciłam, nie wiem, gdzie. Czy na konto Budryska? -
Czy to znaczy, że ona ma tak silną dysplazję? Czy to w wyniku urazu odniesionego w jakimś wypadku? Kurcze, moje suczydło przeszło taką operację :(
-
Może Aza? Miałam kiedyś taka Azę z odzysku...
-
Przepraszam, że do tej pory nie dotarłam na pocztę z Venterem :oops: Dzisiaj miałam wyjście służbowe do skarbowego, to udało mi się w końcu o pocztę zaczepić. Wysłałam Venter, kilka igieł i strzykawek i Rivanol. Jeśli już będą niepotrzebne Marcinkowi, to Fundacja z pewnością je zagospodaruje na inny cel.