-
Posts
11533 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
6
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Isiak
-
Lista psiaków w wielkiej potrzebie!Prosimy o pomoc!
Isiak replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='BUDRYSEK']nie wiemy o nim za duzo, nie bylo czasu nic sprawdzic, wiec moze okazac sie Onka raczej lagodny[/QUOTE] Jest ogłoszenie, że zaginęła ON-ka, w Pszczynie przy ul. Jesionowej, czy to może ona? [IMG]http://www.wujekfranek.pl/public/gallery/33006/zaginal_owczarek_niemiecki.jpg[/IMG] -
Kaja...Hotelowała się u Lilu - i... do DS trafiła! :)
Isiak replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Cioteczko ŚWIAT jesteś dobrym aniołem Kaji. To ogromna pomoc, opłacenie całego miesiąca w hoteliku i jeszcze do tego sterylki. Spróbuję się dowiedzieć, jak jest ze zwrotem. Co do ogłoszeń, to już nie mam pojęcia, co wymyślić. Tyle była ogłaszana i nic. -
[quote name='Ginn']Natomiast gdyby w przeciągu miesiąca nie zaokrąglał się - to może należałoby sprawdzić, czy nie ma pasożytów odpornych na tradycyjne środki.[/QUOTE] Ben po kąpieli bardzo wyprzystojniał :loveu: Co do pasożytów - może mu zrobić badanie kału? Ja byłam święcie przekonana, że moja nowa sunia nie ma "życia wewnętrznego", bo przecież byla odrobaczana u hodowcy dwa razy i u nas trzeci raz, a po badaniu kału okazało się, że ma tęgoryjce i kokcydia, które trzeba zwalczać środkami "do zadań specjalnych". Parę miesięcy wojny z robalami przed nami...
-
Kaja...Hotelowała się u Lilu - i... do DS trafiła! :)
Isiak replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Kaja prosi o złotóweczki, a ja poproszę o konto hoteliku na PW. Co robić? Na koncie nie ma nawet na opłacenie hotelu za czerwiec, nie mówiąc o sterylce. Pierwszy raz jestem księgową na dogo i nie wiem, co w takiej sytuacji robić. Zawsze mi się wydawalo, że żeby pies pojechał do hotelu, to najpierw musi mieć komplet deklaracji... Normalnie jestem w kropce :( -
Piękna,młoda pręgowata Kora. Schroniskowy kojec to nie Jej miejsce...
Isiak replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
I co z tym domkiem tymczasowym? -
Kaja...Hotelowała się u Lilu - i... do DS trafiła! :)
Isiak replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Dzisiaj na moje konto wpłynęło 20 zł deklaracji od Tofikowej i 20 zł wpłata jednorazowa od brzośki - DZIĘKUJEMY! :Rose: -
Kaja...Hotelowała się u Lilu - i... do DS trafiła! :)
Isiak replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='brzośka']posłałam Kajusi troszkę grosika niewiele, ale na razie nie moge więcej :shake:[/QUOTE] Dziękujemy za każdą złotówkę :lol: Oby Kaja szybko dom znalazła, ale chyba trudno będzie... -
Kaja...Hotelowała się u Lilu - i... do DS trafiła! :)
Isiak replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Tofikowa']Moja deklaracja poszła dzisiaj.[/QUOTE] Kaja ślicznie dziękuje cioteczce :) -
Kaja...Hotelowała się u Lilu - i... do DS trafiła! :)
Isiak replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='yoko100']jutro wysle Kaji 200 zl[/QUOTE] Cudownie! Dziękujemy, w takim razie mamy zapewnione pieniążki na czerwcowy pobyt suni w hotelu! Oby w ciągu miesiąca znalazła dom... -
Kaja...Hotelowała się u Lilu - i... do DS trafiła! :)
Isiak replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Podniosę Kaję... -
Kaja...Hotelowała się u Lilu - i... do DS trafiła! :)
Isiak replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Bardzo dziękujemy za pomoc, wysłałam konto na PW :) -
Lista psiaków w wielkiej potrzebie!Prosimy o pomoc!
Isiak replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Kolejne biedne psiaczki :( Zapraszam na bazarek na hotel dla Kaji - nie mamy kompletu deklaracji stałych, co się stanie z Kają? Wróci do schronu? :( :( [URL]http://www.dogomania.pl/threads/208463-Ręcznie-robione-kartki-na-hotel-Kaji-do-05.06.-do-23.00[/URL] -
Kaja...Hotelowała się u Lilu - i... do DS trafiła! :)
Isiak replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Zapraszam serdecznie na kartkowy - hendmejdowy bazarek na hotel Kaji: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/208463-Ręcznie-robione-kartki-na-hotel-Kaji-do-05.06.-do-23.00?p=16950459#post16950459[/URL] -
Kaja...Hotelowała się u Lilu - i... do DS trafiła! :)
Isiak replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Dziękujemy za każdą złotówkę :) -
Kaja...Hotelowała się u Lilu - i... do DS trafiła! :)
Isiak replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Brakuje nam na czerwiec 215 zł :(