-
Posts
11533 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
6
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Isiak
-
[quote name='Paula95']No i zapomniałam o naszych maluchach. Arka i Iskra: [IMG]http://atelier18.home.pl/wordpress_ola/wp-content/uploads/2011/09/Akra_iskra1.jpg[/IMG] W schronie mamy już zajętą kociarnię przez dwa kociaki- Iskrę i Malwinkę, także jeśli słyszelibyście gdzieś, że ktoś odpowiedzialny chce zaadoptować kociaka, to dajcie znać. :)[/QUOTE] Zaje...fajne te trikolorki, bosssskie są :loveu:
-
Tika w nowym domu! Dzięki Cioci Malagos!! :):)
Isiak replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Cioteczka Kaludus zdowieje :) Cudowne wieści :) -
Pchełka w NOWYM DOMU. Dziękujemy wszystkim za pomoc.
Isiak replied to fiorsteinbock's topic in Już w nowym domu
Dzień dobry, Pchelko. :) -
Przywiązali mnie do drzewa....:( Izi juz w domku :)
Isiak replied to BUDRYSEK's topic in Już w nowym domu
A może cioteczki mają jeszcze jeden wolny domek dla astki? -
Kaja...Hotelowała się u Lilu - i... do DS trafiła! :)
Isiak replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='IVV']zapisuje Kaje czy macie konto paypal ???[/QUOTE] Nie mam takiego konta. -
Kaja...Hotelowała się u Lilu - i... do DS trafiła! :)
Isiak replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Aimez_moi witaj na wątku! Dziękuję w imieniu Kaji za wpłatę, jak tylko wpłynie na konto, oczywiście poinformuję na wątku i w poście rozliczeniowym. LILUtosi, aż się boję oddychać, żeby nie zapeszyć... Mam podobne obawy, że Kaja może być zbyt energiczna do mieszkania. Ale zależy, jacy ludzie, jak aktywni i ile czasu mogą poświęcić psu. I jak Kaja przyjmie taką zmianę. Trzymam kciuki z całych sił... -
Kaja...Hotelowała się u Lilu - i... do DS trafiła! :)
Isiak replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Kaja dziękuje cioteczce paulinken za wpłatę :) -
Pchełka w NOWYM DOMU. Dziękujemy wszystkim za pomoc.
Isiak replied to fiorsteinbock's topic in Już w nowym domu
Dzień dobry, Pchełko. -
Kaja...Hotelowała się u Lilu - i... do DS trafiła! :)
Isiak replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Cioteczka Melka wpłaciła Kajuni 10 zł :) -
[B][SIZE=4][COLOR=royalblue]post rozliczeniowy[/COLOR][/SIZE][/B] [COLOR=#3e3e3e][FONT=Tahoma]DEKLARACJE STAŁE[/FONT][/COLOR] [FONT=Tahoma][COLOR=#3e3e3e]yolanovi 15 zł[/COLOR][/FONT] [FONT=Tahoma][COLOR=#3e3e3e]Kocurek 20 zł[/COLOR][/FONT] [FONT=Tahoma][COLOR=#3e3e3e]jpteska - 20 zł[/COLOR][/FONT] [FONT=Tahoma][COLOR=#3e3e3e]DEKLARACJE JEDNORAZOWE[/COLOR][/FONT] [FONT=Tahoma][COLOR=#3e3e3e]joteska 40 zł[/COLOR][/FONT] [FONT=Tahoma][COLOR=#3e3e3e]DONnka 50 zł[/COLOR][/FONT] [FONT=Tahoma][COLOR=#3e3e3e]danusiadanusia ?[/COLOR][/FONT] [FONT=Tahoma][COLOR=#3e3e3e]Teresa Borcz spory grosik[/COLOR][/FONT][COLOR=#3e3e3e][FONT=Tahoma] :)[/FONT][/COLOR] [COLOR=#3e3e3e][FONT=Tahoma][B][SIZE=3][COLOR=blue]Wpłaty:[/COLOR][/SIZE][/B][/FONT][/COLOR] joteska 40 zł (28.09.) DONnka 50 zł (28.09.) Pani Teresa Borcz od Barbel 200 zł (30.09.) yolanovi - 15 zł (30.09.) Isiak - 20 zł [SIZE=2][COLOR=royalblue][B]Na koncie Bolka: 325 zł[/B][/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=black]przelew do Budrysek na transport: [COLOR=red]-325 zł[/COLOR][/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=blue][B]na koncie: 0[/B][/COLOR][/SIZE] [SIZE=2]annika - 10zł (03.10.)[/SIZE] [SIZE=2]joteska - 30 zł (03.10.) przekazano na konto Kronosa [URL="http://www.dogomania.pl/threads/215381-Kronos-zaniedbany-staruszek-trafi%C5%82-do-schroniska%21%21"]http://www.dogomania.pl/threads/215381-Kronos-zaniedbany-staruszek-trafi%C5%82-do-schroniska%21%21[/URL][/SIZE] [SIZE=2][SIZE=2][COLOR=royalblue][B]Na koncie Bolka: 10 zł[/B][/COLOR][/SIZE] [/SIZE]
-
Kaja...Hotelowała się u Lilu - i... do DS trafiła! :)
Isiak replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Dziękuję za wpłaty - 50 zł joanna.dymek i 20 zł Tofikowa :) -
Pchełka w NOWYM DOMU. Dziękujemy wszystkim za pomoc.
Isiak replied to fiorsteinbock's topic in Już w nowym domu
Weszłam tu przez banerek... Jesooo, jaka bida :( -
Lista psiaków w wielkiej potrzebie!Prosimy o pomoc!
Isiak replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Klaudus__'][I]Dzisiaj zobaczą Państwo wszystkie Pszczyńskie szczeniaki - może cosik wybiorą.[/I][/QUOTE] Oby tak było, trzymam kciuki! -
Kaja...Hotelowała się u Lilu - i... do DS trafiła! :)
Isiak replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Śliczna sunia z naszej Kaji :) I taka radosna na tych fotkach :) -
Kaja...Hotelowała się u Lilu - i... do DS trafiła! :)
Isiak replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Witaj Kajuniu! -
Lista psiaków w wielkiej potrzebie!Prosimy o pomoc!
Isiak replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Powiem tyle, że kiedy do lecznicy trafił postrzelony w Woli wielki ONkowaty, po opatrzeniu go i przetrzymaniu przez kilka dni wetka chciała oddać go do punktu, ale kiedy dowiedziała się, że z punktu psy jadą do Mysłowic, wlos się wszystkim w lecznicy zjeżył i na głowie stawali, żeby zaoszczędzić mu tego losu. Ostatecznie pies trafił do nowego domu do Chorzowa, do kojca niestety, bo charakterek miał niezbyt miły i zębiska ostre, i wyraźnie byl to pies trzymany wcześniej na podwórzu, sądząc po stanie jego szaty. W Woli rozwieszone były ogłoszenia o znalezionym psie, ale właściciel się nie odezwał, a pies był postrzelony z bliska, bo miał osmaloną sierść. **** Edytuję, bo mam sklerozę i zapomniałam zapytać Klaudus: mam komplet pościeli nieużywanej, poszewka na poduszkę i kołdrę, ale to nie bawełna, tylko jakieś sztywne sztuczne paskudztwo, mój małżonek był takim geniuszem i kupił, bo "była promocja". Przyda Wam się takie "cóś" dla zwierzaków, na jakąś wyściółkę? Choćby tylko jednorazowego użytku? -
Lista psiaków w wielkiej potrzebie!Prosimy o pomoc!
Isiak replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Klaudus__'][I]Ahhh przecież Mysłowice to bardzo fajne i porządne schronisko. Wszyscy je bardzo zachwalają - a Ci co tam byli i widzieli - zwyczajnie przesadzają... :)[/I][/QUOTE] Widać bardzo fajne, skoro się do wysyłania psów do niego nie przyznają. O Rybniku i Miasteczku Śląskim nie bali się napisać, a o Mysłowicach cicho sza. -
Bingo/Bronio-odszedł za TM otoczony miłością....
Isiak replied to caryca26's topic in Już w nowym domu
Zapisuję. Też mamy sunię w hoteliku bez deklaracji - i co miesiąc jest problem ze zdobyciem kasy. Nie wiem, jak zapłacę za wrzesień... -
Przywiązali mnie do drzewa....:( Izi juz w domku :)
Isiak replied to BUDRYSEK's topic in Już w nowym domu
Ale ślicznotka! Ma dużo szczęścia, że została znaleziona. -
Lista psiaków w wielkiej potrzebie!Prosimy o pomoc!
Isiak replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Chyba coś się święci w temacie schroniska. Takiego prawdziwego, powiatowego. Gminy są raczej na tak, więc może powstanie coś "naszego" i normalnego, z wetem i wolontariatem, funkcjonujacego na jasno określonych zasadach? Oby doszło do skutku! W "Gazecie Pszczyńskiej" piszą, do jakiego schronu z jakiej gminy sa psy wywożone, tylko gmina Pszczyna nie wymienia dokładnie, dokąd, piszą "do jednego ze schronisk na Śląsku". wstyd się przyznać, że do Myslowic? A to, że Myslowice to mordownia, to nawet potwierdzają lekarze weterynarii, którzy mieli tam praktykę.