Jump to content
Dogomania

Rybc!a

Members
  • Posts

    11041
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Rybc!a

  1. Wielkosci labradora, kremowy.Wystraszony, widac, ze wiele przeszedl.W schronisku od stycznia 2007 [B]kontakt:[/B] Schronisko Dla Małych Zwierząt 58-500Jelenia Góra, ul.Spółdzielcza 33a +48 (75) 6420156 [IMG]http://www.jelenia.schronisko.net/images/adopcje/sup3/4143.jpg[/IMG]
  2. [URL="http://www.schronisko.psiaki.com.pl/photo.php?id=148#"][IMG]http://www.schronisko.psiaki.com.pl/promo-photos/full/148.jpg[/IMG][/URL] [B]Sonia Suczka, średnia, ok. 7 lat[/B] Oddana przez właścicieli, którzy byli przez nią zdominowani. Przy odpowiednim opiekunie potrafi być bardzo grzeczna i podporządkowana.
  3. Mamba prosi o domek. Nie chcę, by musiała być w tym miejscu kolejne miesiące, proszę was, Dogomaniacy, pomóżcie mi!
  4. Są jakieś wieści ? [IMG]http://manu.dogomania.pl/emot/spacer.gif[/IMG]
  5. Cuca, Cuca szukamy domku, złotko malutkie. Ona jest taka przepiękna, tylko mniejsza trochę od cocker spaniela, taka delikatna, wrażliwa ... cudowna!
  6. MEGAPILNIE szukamy domu, Melisa załamuje się z dnia na dzień coraz bardziej, traci wiarę w człowieka- domku, pokazuj się szybko, musimy ją stamtąd wyciągnąć, zmarnieje do końca [IMG]http://manu.dogomania.pl/emot/depresja.gif[/IMG]
  7. Dla Rudej los może uśmiechnąć się w sobotę. Mają przyjechać ludzie na wstępne oględziny, mam nadzieję , że wszystko się uda. Mieszkają koło Warszawy w Myszkowie, czy tam w Wyszkowie. Nie mają innych zwierząt, 19 letnią córkę, SZCZENIĄT NIE BĘDZIE, pomyślą nad sterylizacją, rozmawiałam tylko przez telefon ale wydają się bardzo mili .
  8. Lula smutnie wita was w nowy dzień. Następny dzień który musi spędzić w schronisku . [IMG]http://manu.dogomania.pl/emot/depresja.gif[/IMG]
  9. I co, teraz znowu nikogo tu nie będzie?
  10. Oj Larysko, Larysko! Aż 40 zł, bardzo ci dziękuję!
  11. Kurczaki, to drugi koniec Polski :(
  12. Oleńko, ale Muszki prawdopodobnie nie ma już w schronie, możesz popodbijać inne moje wątki: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/search.php?searchid=1251691[/URL]
  13. Supergoga, ależ pokazuj ile wlezie!
  14. Larysko, a ile wpłaciłaś? To konto mojego taty, muszę mu powiedzieć co ma mi dać, a ja przekażę to przy najbliższej okazji Basi, ona natomiast panu Wieśkowi, lub zostawi u siebie na koszty sterylki. Jak już pisałyśmy Baśka ma układy z wetem, myślę że kastracja będzie o wiele tańsza, więc na co przeznaczymy pieniążki ?
  15. O, widzę, że coś w galerii ruszyło, to ja swoje też umieszczę. Zmieniłam się ? [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img62.imageshack.us/img62/4126/brazowaanianl3.jpg[/IMG][/URL]
  16. [QUOTE]Wezmę psa rasa doberman czarny podpalany rudy wiek od jednego roku do lat pięciu był to pies posłuszny coś nauczony jak tez nieraz zostac sam w domu, mam doswiadczenie miałam dobermana był wspaniały niedawno zmarł na raka, jesli ktoś z przyczyn np. finansowych czy wyjazdu chce oddac ale nie z powodu ze piesek jest zle wychowany i ktos nie daje rady .Zapewniam ze ten piesek co zamieszkam w mojm domu bedzie mniał wspaniałe zycie do konica jego dni , od paru miesiecy jestem cały czas w domu w około mojego miejsca zamieszkania jest duzo zieleni park itp mieszkam na Śląsku w Tychach czekam na wiadomosc meila lub telefonicznie ( sms) [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/QUOTE] DOLORESA tel. 508296101
  17. Co prawda błędy mnie trochę zraziły, no ale w końcu istnieje coś takiego jak dyslekcja itd, więc od razu nie skreślam, proszę: [QUOTE][B]WEZMNĘ DOBERMANA [/B]data dodania: 2007-03-11 Wezmne psa rasa doberman najchetniej to czarny podpalany wiek od roku do lat pieciu, mam doswiadczenie takiego mniałam czekam na wiadomosc na meila[B]Autor: [/B]Wiesława [B]Adres: [/B]Śląsk - Tychy. [B]Email: [/B][EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/QUOTE]
  18. [quote name='aisaK']To trzeba to dobrze sprawdzić...Albo porób zdjęcia a my zobaczymy co to za psiak...Przynajmniej się postaramy :lol:[/quote] Kurczę, dziewczyny- każda z was wymaga zdjęć. A my nie możemy ich robić! Nie ma nawet okazji! ! :-(
  19. To są takie zwykłe , prasowane kostki- Zuza je lubi. Przed chwilą mieliśmy kraksę. Zuza z moją mamą wracały z podwórka, mama zdjęła jej obrożę w windzie , Zuza wyleciała z niej pierwsza. No i za rogiem stała amstaffka [IMG]http://manu.dogomania.pl/emot/kule.gif[/IMG] Zuza się strasznie zlękła, piszczała niemiłosiernie mimo tego, że suka amstaffka próbowała jedynie ugryźć ją w ogon, Zuzka tak uciekała, że się przewróciła na doopkę i teraz cały czas liże sobie ogon. Chyba ją zabolało... Biedna suczynka...
  20. [LEFT]Dogomaniacy! [IMG]http://12.47.45.78/rendered/cooltext48398970.gif[/IMG] Sprawa naprawdę jest poważna. Suczka w schronisku jest długo, napewno od grudnia ( nie wiem co było wcześniej ). Jest dominantką, niedawno dotkliwie pogryzła inną suczkę z boksu. Nie jest stara, ma może z 2 lata ( tak mówią w schronisku ) . Jest dominantką, rządzi przy misce. Nie pozwala sobie w kaszę dymać! [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img231.imageshack.us/img231/7182/dwadwazx8.png[/IMG][/URL] Miała liczne rany na głowie i na przednich łapach. Była w boksie z 3 innymi suczkami, a teraz? Teraz została przeniesiona do największej zagrody dla dużych suk ( jest ich tam ok. 15 ) Nie wiem co robić, z jednej strony poszukałabym jej jakiegoś domu, np. poprzez ogłoszenia, ale na ogłoszenia może się natknąć KAŻDY, a ja chcę by suczka była zaadoptowana przez kogoś, kto ma doświadczenie z trudnymi ( o ile można ją takim nazwać ) psami. Miała już na Dogomanii wątek, ale to był wspólny z Krzywogłówką ze zdjęcia powyżej i jako, że tamta znalazła dom, tej zakładam drugi. Może słownie nie potrafię tego przedstawić, ale problem jest naprawdę duży! Suczka ma depresję, cierpi bardzo! Czesem jak siada, patrzy w jeden punkt, i się tak zatrzymuje, jakby jej czas stanął, siada, spuszcza głowę i na nic nie reaguje. Głaskałam ją kiedyś, ale nie chciałam narażać innych suk na pogryzienie, bowiem obojętnie jaka podeszła do mojej ręki została odganiana przez bullkę zębiskami! Ludzie, co robić, co robić ?! [URL="http://www.fodey.com/generators/animated/ninjatext.asp"][IMG]http://r2.fodey.com/14170f8507f4143d0930c486ea9047bb5.1.gif[/IMG][/URL] Suczka nazywa się Regina, ale oczywiście na takie imię nie reaguje, jeśli znajdzie się właściciel będzie mógł nadać jej imię jakie zechce. [/LEFT]
  21. Zedytowałam temat, ten jest teraz przeznaczony jedynie dla Krzywogłówki Shilli, amstaffce zaraz założę nowy. Jak się cieszę, jak się cieszę ;)
  22. Basiu, czy widziałaś się z Panem Wieśkiem ?
  23. [url=http://www.fodey.com/generators/animated/ninjatext.asp][img]http://r2.fodey.com/1d12e41219acf4dab94e2dca2875dd0f6.1.gif[/img][/url] [url=http://www.fodey.com/generators/animated/ninjatext.asp][img]http://r2.fodey.com/17c14b69211c8489fab9840872c645aec.1.gif[/img][/url]
  24. [url=http://www.fodey.com/generators/animated/ninjatext.asp][img]http://r2.fodey.com/19f804965f61e42c2a4d6585c99ee071f.1.gif[/img][/url] Domku, domku gdzie jesteś? Tak bardzo cię potrzebujemy!
×
×
  • Create New...