Rozmawiałam niedawno o tym z mamą i teraz wiem, że popełniłam błąd w moim poprzednim poście w tym wątku, więc tamten kasuję, a tu się wypowiem:
U nas podatki się płaci, my również to robimy. Jest to cena około 40-50zł.
Pomyliłam się i myślałam, że psy ze schroniska są w ogóle z tego zwolnione, ale to nieprawda. Nie płaci się za takiego psa tylko w pierwszym roku.