Jump to content
Dogomania

Rybc!a

Members
  • Posts

    11041
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Rybc!a

  1. Trol, czy ja tu kogoś podpuszczam? A tak pozatym , to wcale się nie oburzam, a wyrażam swoje zdanie i poglądy na ten temat. Mam do tego prawo, po to jest stworzone to forum.
  2. A gdzie napisałam, że mnie to nie interesuje? Wydaje mi się że to dziewczyny są " założycielkami " tej akcji i to do nich powinno się zgłaszać. Ja też jestem jedną z fundacji.
  3. Przepraszam, że nie odzywałam się w wątku. Po cichu śledzę informacje o Sally, ta suczka jest mi naprawdę bliska. Jeśli chodzi o plakaty, to ja również je porozwieszam ;)
  4. [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=42146"][IMG]http://img161.imageshack.us/img161/7172/lulabs4.jpg[/IMG][/URL] Już jest OK
  5. Laluna, zdjęć nie można robić...
  6. Nie zapeszajmy! Decyzję podejmą dopiero na miejscu! Ale i tak nie wierzą w to, że jej nie wezmą ;)
  7. Anashar, dziękuję , to dzięki tobie być może sunia jutro pojedzie do nowego domu! Pani jest zdecydowana, zadzwoniłam- jest. Przyjeżdżają!
  8. Na Allegro i na kilku innych malutkich portalach...Ale na takich " psiowych " to nie...
  9. Dzięki dziewczyny, jesteście niezawodne.
  10. Kilka dni temu Zuza przyniosła z podwórka kleszcza. Nie zgadniecie co się stało. Jak zwykle, sunia położyła się po przyjściu na łóżko. Moja mama siadła koło niej i zobaczyła chodzącego po kocu kleszcza. Zawołała mnie i przybiegłam. Mama poszła po szczypce. Wiecie co ten mały skurczybyk zrobił? Wcisnął się w koc. Dobrze,że ciągle na niego patrzyłam, bo mama już go nie zobaczyła. Był bardzo duży, jedak nie był napity krwią. Suchutki, ale wielkości pestki od arbuza...
  11. Po niedzieli wpłacę 20 zł. Niestety, nie mogę pozowlić sobie na więcej, przepraszam! Moja znajoma również wpłaciła. Trzymamy kciuki.
  12. Rybc!a

    podatek za psa

    Rozmawiałam niedawno o tym z mamą i teraz wiem, że popełniłam błąd w moim poprzednim poście w tym wątku, więc tamten kasuję, a tu się wypowiem: U nas podatki się płaci, my również to robimy. Jest to cena około 40-50zł. Pomyliłam się i myślałam, że psy ze schroniska są w ogóle z tego zwolnione, ale to nieprawda. Nie płaci się za takiego psa tylko w pierwszym roku.
  13. Trolu, przepraszam że to napiszę, ale czy nie lepiej byłoby gdyby dziewczyny załatwiły to z Martą albo Kasią?
  14. My po 10 marca też coś wpłacimy, obiecujemy
  15. Trolu, ty też jesteś z fundacji? A w Lublinie nie ma już kogoś kto ma plakaty? Może możnabybyło jakoś sobie te plakaty przekazać?
  16. Przypomnijcie mi, żebym dzisiaj po południu zadzwoniła do schroniska, zapytam czy Krzywogłówka nadal tam jest. Jutro Państwo z Poznania przyjadą zobaczyć sunię i na miejscu zapadnie decyzja czy ją wezmą. Mam nadzieję, że się zdecydują. Pani znalazła sunię na forum owczarków, powiedźcie, czy tam był link do Dogomanii ?
  17. Mój ala owczarek szetlandzki poszukuje domu!
  18. Kiedy go spuszczą? Psy się do siebie przyzwyczają, to jasne, że Michał budzi w nich strach, jakby nie było jest potężny.
  19. Cześć Marzenna, miło że do nas zajrzałaś. Mam nadzieję, że to nie była pierwsza a zarazem ostatnia wizyta?
  20. Napisałam, że suczka miała kontakt z osobą w wieku jej córki. Co się zgadza. A o wolontariuszach rzec nie mogę, bo ona już wie, że u nas czegoś takiego nie ma.
×
×
  • Create New...