Jump to content
Dogomania

Rybc!a

Members
  • Posts

    11041
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Rybc!a

  1. Dodałam ją na dwóch początkujących serwisach aukcyjnych, może to coś da ...
  2. [QUOTE][URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img341.imageshack.us/img341/5450/lisiaikgu5.gif[/IMG][/URL][/QUOTE] Czy nikogo nie wzruszyło TO zdjęcie ?
  3. Być może już niedługo będziecie grzać doopki w Niemczech...
  4. [quote name='Gonitwa']niewiedziałam jej! rzeczywiście!!!! kurczę tylko ja niespecjalnie zwracałam uwagę...[/quote] Hmm, ja zwracałam uwagę na wszystkie wątkowe psy, a jej nie zauważyłam. No nic, pozostaje nam myśleć że trafiła do dobergo domu. No chyba, że się gdzieś ukryła, będziemy musiały przy najbliższej wizycie to sprawdzić.
  5. [quote name='Czarodziejka']Koczkę się wykąpie, wyczesze i piękna będzie laleczka.... [/quote] Wszystko to było już mówione, niestety zdjęcia są dość nieaktualne, bo Koka jest wystrzyżona, jej oczy są w lepszym stanie, niestety na nic zdały się te argumenty. On na nią nie zasługuje.
  6. Zastraszana Kika radośnie merda ogonkiem do każdego, kto podejdzie do bramy...Wszyscy ją omijają... Dlaczego ?
  7. Jezu, Jezu- co się dzieje? Dlaczego nikt nie chce cudownej Czekoladki? Przecież to psie, przepiękne dziecko! Już nie urośnie, jest urocza i ma wspaniały charakter!
  8. [quote name='Czarodziejka'][IMG]http://www.mfoto.pl/uploads/1104/hop1_40ee1.gif[/IMG][/quote] A skąd masz taki obrazeczek, Czarodziejko? Wyczarowałaś go ? Chłopak od Baśki Koki nie chce, bo... jest zaniedbana! Niech spada, oszołom jeden
  9. Dodałam ją na dwóch darmowych serwisach aukcyjnych, co prawda takich początkujących, aczkolwiek i to może się przydać ;) Szczerze powiedziawszy dziwię się, że nikt nie wziął suni z tak cudownym charakterem...
  10. Narazie dalej jest w schronisku, zabierzemy ją NA PEWNO w jakąś sobotę, bo ten dzień odpowiada i mi, i osobom które miały by po nie przyjechać- niestety dokładnego terminu jeszcze nie znam,Coolydiana wciąż szuka transportu. Zresztą- zaraz do niej zagadam, może powie mi coś więcej ;)
  11. Odezwała się Coolydiana. Pozostała kwestia transportu... Już coś myśli, UDA SIĘ !
  12. Odezwała się Coolydiana. Pozostała kwestia transportu... Już
  13. [quote name='anula1959']Panienka znów na allegro: [B][URL="http://www.allegro.pl/show_item.php?item=181422507"][COLOR=#0000ff]allegro.pl[/COLOR][/URL][/B][/quote] Dziękuję Anula, jesteś niezastąpiona!
  14. [quote name='dariaopole']szkoda, ciężko tak bez zdjęć.[/quote] Bardzo nad tym ubolewamy...
  15. Oj przestańcie ludzie, bo się zawstydziłam!
  16. A może teraz? Może teraz znajdzie się osoba, która przygarnie Aszkę i obdarzy ją miłością ? Osoba, która przytuli , osoba która wyjdzie na spacer?
  17. [quote name='basia0607']Malagosiu ! super Lisia ma nowy dom. Ciekawa jestem za jak dlugo przygarniesz nową bide ?[/quote] Noo, Malagos może tym razem piesek z Elbląga? :razz: Stąd jeszcze nie miałaś, a kochane są jak diabli !
  18. [quote name='Paulina14']Spoko. Piesek na medl. Moja zaginiona suczka Colli jak weszła na schodzy do byłej przyjaciółki to potem nie zeszła, było tylko"łap mnie":crazyeye:[/quote] Paulina, Ania zadała ci pytanie- nie zauważyłaś ? [QUOTE]ANKA_89a ja mam pytanko do autorki tego tematu, czy Puszek nadal siedzi na podwórku przykuty do budy?[/QUOTE]
  19. [quote name='Monika i Shilla']Aniu zdjecia sa przecudowne,Twoje sunie sa wspaniale.szkoda ze ja jeszcze nie moge pochwalic sie moja Shilla.Shilla wlasnie oblizala ekran jak jej zdjecia pokazywalam,a Maciej jest zauroczony twoimi psiakami.pozdrowienia od nas wszystkich[/quote] Dziękuję za odwiedziny Moniko! Zapraszam częściej !
  20. Moniko, jeśli chcesz zmień sobie też avatarek, będziesz miała komplet. Ja zaraz popatrzę, czy coś się dla ciebie jeszcze nie zrobiło ;) jest jeszcze coś dla ciebie: [IMG]http://images20.fotosik.pl/174/3ba982f6d2acf6b7.jpg[/IMG] [IMG]http://img503.imageshack.us/img503/577/3ba982f6d2acf6b7ns3.jpg[/IMG]
  21. [quote name='Tengusia']Nie mi to osadzac ale to co dzieje sie u was w schronie jakies dziwne strasznie sie wydaje ... i to ze nie mozna fotek robic, przeciez powinno im zalezec na znalezieniu domkow dla psiakow :???:[/quote] No niestety... A tym bardziej, że w regulaminie schroniska nie ma NIC co wskazywałoby na to, lub przedstawiałoby ten zakaz... :-(
  22. [quote name='Poker']Rybciu,przepraszam,że wchodze nie na własciwy watek,ale chciałam powiedzieć ,że piesek,którego adoptowaliśmy w styczniu ze schroniska w Jeleniej Górze miewa się dobrze.Wybrał sobie mnie na pańcię,bo drugi schroniskowy wybrał sobie TZ na pancia.Zdjęcia wkleję na osobnym wątku w już w domu,bo w końcu nauczyłam się.Cieszę się razem z sunią Basi.[/quote] Poker, ja mam słabą pamięć- czy ja wam pomagałam w adopcji? :crazyeye: Widzisz, mimo młodego wieku trudno jest mi we wszystkim się połapać... Zdjęcia Tuni: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img54.imageshack.us/img54/893/pic02030bq5.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img235.imageshack.us/img235/8347/pic02021jb5.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img232.imageshack.us/img232/254/pic02013wt0.jpg[/IMG][/URL] Tu Milka: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img232.imageshack.us/img232/3818/pic02031lj6.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img235.imageshack.us/img235/8919/pic02027jm0.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img54.imageshack.us/img54/5369/pic02028ld9.jpg[/IMG][/URL]
  23. Imbirek-Sułtanek jest przecudowny! Sama rozkosz i słodysz. Cioteczko, grzecznie informuję że w naszej galerii są zdjęcia z nad Zalewu Wiślanego- a wiem, że bardzo takie lubisz. Pozdrawiam i przesyłam całusy.
×
×
  • Create New...