-
Posts
11041 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Rybc!a
-
Czekoladka-Luna pojechała do nowego domu w Pabianicach! PRZENOSIMY!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Ja powiem tak: beznadziejna sprawa, psa bym tam nie oddała, a sama pani nawet zreazygnowała bo " mogłaby nie spełnić oczekiwań które byłby później kontrolowane " Kłóci się ze mną, że suka wariuje jak się nie oszczeni, że pozytywniejsza jest jedna ciąża niż zabieg sterylizacji, że tak pisze w anatomii i ja się na niczym nie znam. Szukamy dalej domku dla Czekoladki! -
Lula-śnieżnobiała sunia już szczęśliwa w Niemczech!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='Gonitwa']Na tym zdjęciu rzeczywiście przynajmniej widać że nie ma zbyt daleko od głowy do ziemi...[/quote] Tylko, że na tym zdjęciu schyliła główkę- mówiłam- nic na nim nie widać, nie dość że jasne, to jeszcze laska foszka puściła ;) -
[quote name='Gonitwa']Ona na prawdę bardzo zmizerniała przez te 2 tyg odkąd jej nie widziałyśmy... Jest dość młoda, nie wiem ze 3-4 lata. ma ładne zęby( jak wyła to zauważyłam) a było to wycie takie jakieś smutne, zachęcające żeby zwrócić na nią uwagę...[/quote] Nie wiem, w sumie nie widziałam z bliska jej zębów, ona aż tak blisko do nas nie podchodziła... Zlękniona jest, to na pewno. A co do wycia, to np. dla mnie zachęcające, bo ja na 1 miejscu stawiam najgorsze bidy, no ale dla takiego zwykłego człowieka, to chyba odstraszające... Wiecie- doberman- rasa "mordercza", a na dodatek wyje ! Gdy widziałam ją pierwszy raz była masywna, pięknie zbudowana. A teraz ? Taka mizerniotka się z niej zrobiła!
-
KoKa-czarna mini cocker spanielka JUŻ W NOWYM DOMU!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='Gonitwa']Włocławek jest mniej więcej 250 km od Elbląga. Gdzieś w okolicy połowy drogi jest Grudziądz... sprawdziłąm na mapie ;)[/quote] Mój tata mi krzyczy , że do Włocławka 300 km, a do Grudziądza 100. A zresztą.. Masz kogoś kto przejedzie taką trasę? Taniej chyba wyszłoby pociągiem... Asia, jeśli masz kontakt z Cerber to zapytaj ją, czy taka opcja nie wchodziłaby w grę. -
SUPER galeria- ZUZA, PYZA i FIGA- szczęściary ze schroniska- ZAPRASZAMY!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Foto Blogi
Dzisiaj powtrzyliśmy serię trzygodzinnych spacerków, byliśmy nawet w tym samym miejscu. Zuzka znalazła sobie gumową piłkę z którą biegała i wchodziła do bardzo płytkiej rzeczki. Ganiała też dzikie kaczki, ale nie chciałam, żeby się bidule męczyły w tej wodzie, to Zuzkę odciągnęłam. Ale za to za gołębiami latała jak szalona. Dzisiaj u nas ok 20 stopni , pić mi się chciało niemiłosiernie, a gotówki brak ;) Wyskrobałyśmy łącznie z koleżanką aż...(uwaga) 50 GROSZY! Poszłyśmy do biedronki i kupiliśmy najtańszą wodę. Dzisiaj suczkom trochę zazdrościłam, wlazły sobie w zimną rzeczkę, popiły... Ale za to my się opalałyśmy na górce. Fajnie było. Na małej arenie zrobiliśmy pokaz psich sztuczek, co oglądała nieznajoma nam dziewczyna. Zdjęcia oczywiście są, ale dodam dopiero jutro lub w sobotę... -
Czekoladka-Luna pojechała do nowego domu w Pabianicach! PRZENOSIMY!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
JESTEM! E-mailuję z panią, ale bardzo nie spodobał mi się jej ostatni post... Uważa, że sukę powinno się rozmnożyć, że tak jest w anatomii, a sterylizacja to szkodliwy zabieg. Wytłumaczyłam jej wszystko, zobaczymy co z tego wyjdzie?! -
Sznaucery w schroniskach - informacje bieżące - ZAJRZYJ i pomóż!!!
Rybc!a replied to malawaszka's topic in Sznaucer
[quote name='weszka']Rybc!a łomatko :( jakie bidusie :( Jakiego koloru jest ten miniaturek co nie ma go na zdjęciach? Pieprz i sól? I w jakim wieku? Kastrowany? Ten czarny średniak - jaki wiek, jak długo w schronie, coś więcej o charakterze?[/quote] Miniaturek to pieprz i sól, tylko taki nieobstrzygnięty i brudasek z niego, ale jestem pewna, na 100% że to taki sznaucer sznaucer, tzn. bardzo podrasowiony.Wykastrowany nie jest, stary też nie. Średniak też nie stary, może z 3 lata. W schronie chyba od niedawna, nie widziałam go wcześniej. Jest taki skryty, smutny, zrezygnowany, ale nie objawiał żadnych oznak agresji. -
[QUOTE][URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img119.imageshack.us/img119/9007/lisia2bl6.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] Często widzę kogoś kto przyszedł po przyjaciela, równie często przechodzisz obok mojej budy. Czasami przelecisz ręką po moim grzbiecie, czasami nawet mnie nie zauważysz. Nie widzisz otchłani samotności w moich oczach, Nie pomyślisz,że własnie moje serce znów zostało złamane, że serce które może być twoje rozpada się na milinony kawałków. Czasami zastanawiam się czy warto mieć nadzieję?
-
Zrezygnowana,smutna KIKA-JUŻ W NOWYM DOMU W POZNANIU!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Gośka, a może ty byś sobie walnęła taki podpisik jak ja mam ? Jak narazie Foto Bloga nie masz, więc reklamować nie ma co... -
Zrezygnowana,smutna KIKA-JUŻ W NOWYM DOMU W POZNANIU!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Diegula, dziękuję że umieściłaś w swoim podpisie banner Kikusi! To niby tak mało,a z drugiej strony, ogromna pomoc ! -
Zrezygnowana,smutna KIKA-JUŻ W NOWYM DOMU W POZNANIU!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Domku, gdzie jesteś? -
Sznaucery w schroniskach - informacje bieżące - ZAJRZYJ i pomóż!!!
Rybc!a replied to malawaszka's topic in Sznaucer
Sznaucerowate mamuśki, pomóżcie mi, bo popadnę w depresję. U nas w Elblągu trzy sznaucery, w tym jeden bardzo, bardzo sznaucerowaty ( jak Bolek malawaszka). Pierwszy: [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img62.imageshack.us/img62/2002/sznaucer2qw6.jpg[/IMG][/URL] Pies- ok. 3 lat, calusieńki w kołtunach, bardzo smutny i zrezygnowany. Spokojny i łagodny, nie przejawiał oznak agresji, PILNIE POTRZEBNY DT ! [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img128.imageshack.us/img128/2559/meliskafe2.png[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img404.imageshack.us/img404/2136/melisayj3.png[/IMG][/URL] Suka- Melisa ok. 3-4 lat, bardzo przyjazna, nie konfliktowa, zgadza się z sukami, lubi zabawę, jeszcze nie straciła wiary w człowieka. A tego najbardziej rasowego zdjęcia nie mam i nie ma na to szans, bo jego boks jest tuż koło okien biura, a my nie mamy zgody na zdjęcia. W najgorszej sytuacji są właście dwa psy- chłopaki- bo ten czarny taki smutny, zrezygnowany, zdominowany, nie chce mu się żyć, a ten mocno podrasowiony to jak był na kwarantannie bardzo się bał, warczał, siedział ciągle w kącie i się szczerzył, teraz już tak nie jest, normalnie podszedł do mnie wczoraj. No ale za to Meliska jest w schronisku już od bardzoo,bardzo dawna! Pomożecie mi!? Ten najbardziej podrasowiony to miniaturka, czarny to średniaczek, a Meliska jest największa, ma ok. 50cm w kłębie. -
Zdjęcia: Milka [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img241.imageshack.us/img241/2746/milkazt5.jpg[/IMG][/URL] Parys [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img241.imageshack.us/img241/1724/paryscs1.jpg[/IMG][/URL] Tunia [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img99.imageshack.us/img99/8175/tunia2vi3.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img135.imageshack.us/img135/6117/tuniads0.jpg[/IMG][/URL]
-
Jak to? U mnie widać normalnie. [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img119.imageshack.us/img119/5892/dobciavk6.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img119.imageshack.us/img119/9950/dobcia2zl3.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img162.imageshack.us/img162/779/dobcia3fc8.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img162.imageshack.us/img162/67/dobcia4my8.jpg[/IMG][/URL]
-
Dwie amstaffki- Elbląg PILNA POMOC POTRZEBNA Pierwsza- młodziutka, ze szczeniakiem bardzo amstaffowatym, ma bardzo wyciągnięte cycuszki! [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img119.imageshack.us/img119/268/75854981az8.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img162.imageshack.us/img162/5923/85233452mu7.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img162.imageshack.us/img162/285/52310690dt8.jpg[/IMG][/URL] Druga, starsza ok. 4-5 lat, równie przyjazna [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img162.imageshack.us/img162/1866/amstaffka2hz8.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img236.imageshack.us/img236/3053/amstaffka22jd5.jpg[/IMG][/URL]
-
Lula-śnieżnobiała sunia już szczęśliwa w Niemczech!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='Kacha3D']Jak by to ująć:cool3: Ona delikatnie dała Ci do zrozumienia że nie chce zdjęć:evil_lol:[/quote] Tak, dokładnie. Bo ile można pozować do zdjęć? -
KoKa-czarna mini cocker spanielka JUŻ W NOWYM DOMU!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='asia_pie']Nie znam Cerber osobiście, tylko pisałam z nią niedawno na gg, ale ona jest dogomaniaczką i miała już kiedyś szczeniaki na tymczasie. Poczytajcie jej galerię i stronkę www, to się może czegoś dowiecie, jaka to osoba. Cerber jest z Włocławka, czyli nie tak znowu przez całą polskę. ;)[/quote] Nie wiem dlaczego nie jestem zbyt przekonana. A co do transportu, to wydaje mi się że problem będzie, bo tak jak już mówiłam my do Warszawy mieliśmy kłopot, nic nie poradzę na to , że Elbląg to jedna wielka...dziura?! Czy Cerber mogłaby się odezwać na tym wątku osobiście? Ja też jej nie znam, kiedyś kilkałyśmy, ale kiedy to było... -
Zrezygnowana,smutna KIKA-JUŻ W NOWYM DOMU W POZNANIU!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Zdjęcia: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img162.imageshack.us/img162/9198/kika2ud8.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img119.imageshack.us/img119/838/kikajc0.jpg[/IMG][/URL] -
Lula-śnieżnobiała sunia już szczęśliwa w Niemczech!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Fatalne zdjęcie, wiem [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img119.imageshack.us/img119/8953/28293955fz4.jpg[/IMG][/URL] -
Czekoladka-Luna pojechała do nowego domu w Pabianicach! PRZENOSIMY!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Zdjątko: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img162.imageshack.us/img162/3783/czekoladkarw0.jpg[/IMG][/URL]