Jump to content
Dogomania

Rybc!a

Members
  • Posts

    11041
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Rybc!a

  1. Ja powiem tak: beznadziejna sprawa, psa bym tam nie oddała, a sama pani nawet zreazygnowała bo " mogłaby nie spełnić oczekiwań które byłby później kontrolowane " Kłóci się ze mną, że suka wariuje jak się nie oszczeni, że pozytywniejsza jest jedna ciąża niż zabieg sterylizacji, że tak pisze w anatomii i ja się na niczym nie znam. Szukamy dalej domku dla Czekoladki!
  2. [quote name='Gonitwa']Na tym zdjęciu rzeczywiście przynajmniej widać że nie ma zbyt daleko od głowy do ziemi...[/quote] Tylko, że na tym zdjęciu schyliła główkę- mówiłam- nic na nim nie widać, nie dość że jasne, to jeszcze laska foszka puściła ;)
  3. [quote name='Gonitwa']Ona na prawdę bardzo zmizerniała przez te 2 tyg odkąd jej nie widziałyśmy... Jest dość młoda, nie wiem ze 3-4 lata. ma ładne zęby( jak wyła to zauważyłam) a było to wycie takie jakieś smutne, zachęcające żeby zwrócić na nią uwagę...[/quote] Nie wiem, w sumie nie widziałam z bliska jej zębów, ona aż tak blisko do nas nie podchodziła... Zlękniona jest, to na pewno. A co do wycia, to np. dla mnie zachęcające, bo ja na 1 miejscu stawiam najgorsze bidy, no ale dla takiego zwykłego człowieka, to chyba odstraszające... Wiecie- doberman- rasa "mordercza", a na dodatek wyje ! Gdy widziałam ją pierwszy raz była masywna, pięknie zbudowana. A teraz ? Taka mizerniotka się z niej zrobiła!
  4. Kiedyś taka nie była, nie podchodziła tak do człowieka... Może za nim zatęskniła?
  5. [quote name='Gonitwa']Włocławek jest mniej więcej 250 km od Elbląga. Gdzieś w okolicy połowy drogi jest Grudziądz... sprawdziłąm na mapie ;)[/quote] Mój tata mi krzyczy , że do Włocławka 300 km, a do Grudziądza 100. A zresztą.. Masz kogoś kto przejedzie taką trasę? Taniej chyba wyszłoby pociągiem... Asia, jeśli masz kontakt z Cerber to zapytaj ją, czy taka opcja nie wchodziłaby w grę.
  6. Dzisiaj powtrzyliśmy serię trzygodzinnych spacerków, byliśmy nawet w tym samym miejscu. Zuzka znalazła sobie gumową piłkę z którą biegała i wchodziła do bardzo płytkiej rzeczki. Ganiała też dzikie kaczki, ale nie chciałam, żeby się bidule męczyły w tej wodzie, to Zuzkę odciągnęłam. Ale za to za gołębiami latała jak szalona. Dzisiaj u nas ok 20 stopni , pić mi się chciało niemiłosiernie, a gotówki brak ;) Wyskrobałyśmy łącznie z koleżanką aż...(uwaga) 50 GROSZY! Poszłyśmy do biedronki i kupiliśmy najtańszą wodę. Dzisiaj suczkom trochę zazdrościłam, wlazły sobie w zimną rzeczkę, popiły... Ale za to my się opalałyśmy na górce. Fajnie było. Na małej arenie zrobiliśmy pokaz psich sztuczek, co oglądała nieznajoma nam dziewczyna. Zdjęcia oczywiście są, ale dodam dopiero jutro lub w sobotę...
  7. JESTEM! E-mailuję z panią, ale bardzo nie spodobał mi się jej ostatni post... Uważa, że sukę powinno się rozmnożyć, że tak jest w anatomii, a sterylizacja to szkodliwy zabieg. Wytłumaczyłam jej wszystko, zobaczymy co z tego wyjdzie?!
  8. [quote name='weszka']Rybc!a łomatko :( jakie bidusie :( Jakiego koloru jest ten miniaturek co nie ma go na zdjęciach? Pieprz i sól? I w jakim wieku? Kastrowany? Ten czarny średniak - jaki wiek, jak długo w schronie, coś więcej o charakterze?[/quote] Miniaturek to pieprz i sól, tylko taki nieobstrzygnięty i brudasek z niego, ale jestem pewna, na 100% że to taki sznaucer sznaucer, tzn. bardzo podrasowiony.Wykastrowany nie jest, stary też nie. Średniak też nie stary, może z 3 lata. W schronie chyba od niedawna, nie widziałam go wcześniej. Jest taki skryty, smutny, zrezygnowany, ale nie objawiał żadnych oznak agresji.
  9. [quote name='yvet']co za przesliczny wlochacz z tej Meliski , dziwne ze jeszcze nie znalazla domku...:mad:[/quote] Zobacz, od kiedy ja tego domku dla niej szukam :(
  10. [QUOTE][URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img119.imageshack.us/img119/9007/lisia2bl6.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] Często widzę kogoś kto przyszedł po przyjaciela, równie często przechodzisz obok mojej budy. Czasami przelecisz ręką po moim grzbiecie, czasami nawet mnie nie zauważysz. Nie widzisz otchłani samotności w moich oczach, Nie pomyślisz,że własnie moje serce znów zostało złamane, że serce które może być twoje rozpada się na milinony kawałków. Czasami zastanawiam się czy warto mieć nadzieję?
  11. Gośka, a może ty byś sobie walnęła taki podpisik jak ja mam ? Jak narazie Foto Bloga nie masz, więc reklamować nie ma co...
  12. Diegula, dziękuję że umieściłaś w swoim podpisie banner Kikusi! To niby tak mało,a z drugiej strony, ogromna pomoc !
  13. Nie wiem, kto zaadoptował czarną! Miał być domek dla rudej, a zniknęła czarna. Nie dowiem się kto i kiedy ją zaadoptował, nie pozwolą mi luknąć w papiery! Dla jednej będzie łatwiej znaleźć dom, proszę cię Anula zaktualizuj ogłoszenie na Allegro, została tylko Rudziaszka!
  14. Sznaucerowate mamuśki, pomóżcie mi, bo popadnę w depresję. U nas w Elblągu trzy sznaucery, w tym jeden bardzo, bardzo sznaucerowaty ( jak Bolek malawaszka). Pierwszy: [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img62.imageshack.us/img62/2002/sznaucer2qw6.jpg[/IMG][/URL] Pies- ok. 3 lat, calusieńki w kołtunach, bardzo smutny i zrezygnowany. Spokojny i łagodny, nie przejawiał oznak agresji, PILNIE POTRZEBNY DT ! [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img128.imageshack.us/img128/2559/meliskafe2.png[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img404.imageshack.us/img404/2136/melisayj3.png[/IMG][/URL] Suka- Melisa ok. 3-4 lat, bardzo przyjazna, nie konfliktowa, zgadza się z sukami, lubi zabawę, jeszcze nie straciła wiary w człowieka. A tego najbardziej rasowego zdjęcia nie mam i nie ma na to szans, bo jego boks jest tuż koło okien biura, a my nie mamy zgody na zdjęcia. W najgorszej sytuacji są właście dwa psy- chłopaki- bo ten czarny taki smutny, zrezygnowany, zdominowany, nie chce mu się żyć, a ten mocno podrasowiony to jak był na kwarantannie bardzo się bał, warczał, siedział ciągle w kącie i się szczerzył, teraz już tak nie jest, normalnie podszedł do mnie wczoraj. No ale za to Meliska jest w schronisku już od bardzoo,bardzo dawna! Pomożecie mi!? Ten najbardziej podrasowiony to miniaturka, czarny to średniaczek, a Meliska jest największa, ma ok. 50cm w kłębie.
  15. Zdjęcia: Milka [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img241.imageshack.us/img241/2746/milkazt5.jpg[/IMG][/URL] Parys [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img241.imageshack.us/img241/1724/paryscs1.jpg[/IMG][/URL] Tunia [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img99.imageshack.us/img99/8175/tunia2vi3.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img135.imageshack.us/img135/6117/tuniads0.jpg[/IMG][/URL]
  16. Jak to? U mnie widać normalnie. [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img119.imageshack.us/img119/5892/dobciavk6.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img119.imageshack.us/img119/9950/dobcia2zl3.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img162.imageshack.us/img162/779/dobcia3fc8.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img162.imageshack.us/img162/67/dobcia4my8.jpg[/IMG][/URL]
  17. Dwie amstaffki- Elbląg PILNA POMOC POTRZEBNA Pierwsza- młodziutka, ze szczeniakiem bardzo amstaffowatym, ma bardzo wyciągnięte cycuszki! [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img119.imageshack.us/img119/268/75854981az8.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img162.imageshack.us/img162/5923/85233452mu7.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img162.imageshack.us/img162/285/52310690dt8.jpg[/IMG][/URL] Druga, starsza ok. 4-5 lat, równie przyjazna [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img162.imageshack.us/img162/1866/amstaffka2hz8.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img236.imageshack.us/img236/3053/amstaffka22jd5.jpg[/IMG][/URL]
  18. [quote name='Kacha3D']Jak by to ująć:cool3: Ona delikatnie dała Ci do zrozumienia że nie chce zdjęć:evil_lol:[/quote] Tak, dokładnie. Bo ile można pozować do zdjęć?
  19. [quote name='asia_pie']Nie znam Cerber osobiście, tylko pisałam z nią niedawno na gg, ale ona jest dogomaniaczką i miała już kiedyś szczeniaki na tymczasie. Poczytajcie jej galerię i stronkę www, to się może czegoś dowiecie, jaka to osoba. Cerber jest z Włocławka, czyli nie tak znowu przez całą polskę. ;)[/quote] Nie wiem dlaczego nie jestem zbyt przekonana. A co do transportu, to wydaje mi się że problem będzie, bo tak jak już mówiłam my do Warszawy mieliśmy kłopot, nic nie poradzę na to , że Elbląg to jedna wielka...dziura?! Czy Cerber mogłaby się odezwać na tym wątku osobiście? Ja też jej nie znam, kiedyś kilkałyśmy, ale kiedy to było...
  20. Zdjęcia: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img236.imageshack.us/img236/9218/lisiavp1.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img119.imageshack.us/img119/9007/lisia2bl6.jpg[/IMG][/URL]
  21. Zdjęcia: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img162.imageshack.us/img162/9198/kika2ud8.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img119.imageshack.us/img119/838/kikajc0.jpg[/IMG][/URL]
  22. Została tylko ruda siostra! [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img119.imageshack.us/img119/1019/siostra2rf3.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img119.imageshack.us/img119/7262/siostra3sq0.jpg[/IMG][/URL]
  23. Fatalne zdjęcie, wiem [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img119.imageshack.us/img119/8953/28293955fz4.jpg[/IMG][/URL]
  24. Zdjątko: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img162.imageshack.us/img162/3783/czekoladkarw0.jpg[/IMG][/URL]
×
×
  • Create New...