-
Posts
11041 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Rybc!a
-
Obiecane zdjęcia: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img119.imageshack.us/img119/5892/dobciavk6.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img119.imageshack.us/img119/9950/dobcia2zl3.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img162.imageshack.us/img162/779/dobcia3fc8.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img162.imageshack.us/img162/67/dobcia4my8.jpg[/IMG][/URL]
-
KoKa-czarna mini cocker spanielka JUŻ W NOWYM DOMU!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='asia_pie']Przed chwilą pisałam z Cerber na gg. Napisała, że Koka jest idealnym psiakiem dla niej na tymczas, młoda, nieduża, łagodna, na pewno dogada się z jej psiakiem. Chętnie ją weźmie, ale na razie nic nie obiecuje, ostateczną odpowiedź da w poniedziałek (ma teraz maturę, wiec musi przemyślec sprawę). Jednak nie bedzie mogła po nią sama przyjechac, wiec trzebaby szukac transportu przez dogo. Co Wy na to dziewczyny? :cool3:[/quote] No nie wiem, nie wiem... :roll: Jakoś z tym transportem mi nie pasuje... Przez całą Polskę praktycznie, a my do Wawy długo tranportu szukaliśmy, aż w końcu mojego tatę poprosiłam... Nie wiem... Hmm.... -
Zrezygnowana,smutna KIKA-JUŻ W NOWYM DOMU W POZNANIU!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Widziałam dzisiaj Kikunię i zrobiłam jej zdjęcia, jedno jest szczególnie piękne, taki portret. Dodam dopiero, jak wrócę do swojego domu. -
Czekoladka-Luna pojechała do nowego domu w Pabianicach! PRZENOSIMY!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Napisałam, bo mam pocztę z tlenu, ale skonfigurowaną na Outlok Express, wysłałam przez stronę WWW tlen.pl, nie wiem czy się wysłała dla pewności w domu wyślę jeszcze raz! -
A mnie kompletnie zauroczyły nowofundlandy...
-
SUPER galeria- ZUZA, PYZA i FIGA- szczęściary ze schroniska- ZAPRASZAMY!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Foto Blogi
[quote name='Asiaczek']Oooo, ja nie wiedzialam, że Zuzka to taki amator piłeczek... Chyba nie doczytałam...:oops: Pzdr.[/quote] Ona jest amatorką wszystkiego, jeśli wystarczająco się to pokaże, zaprezentuje i użyje się specjalistycznego tonu głosu! -
Czekoladka-Luna pojechała do nowego domu w Pabianicach! PRZENOSIMY!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Bumerang jestem już ! Gdy wrócę do domu odezwę się do pani, która mieszka w Grudziądzu i jest zainteresowana, niestety teraz nie mam takich możliwości. Zdjęcie nowe mam , jest przeurocze, ale też dodam dopiero wieczorkiem! -
Lula-śnieżnobiała sunia już szczęśliwa w Niemczech!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='Gonitwa']ZMIERZYŁYŚMY dziś Lulkę. Tak pi razy oko ma 35 cm w kłębie... czyli jest całkiem nieduża![/quote] Zrobiłam jej jedno zdjęcie, ale aż wstyd pokazywać, bo nie dość że prześwietlone, to na dodatek Lula spuściła główkę i ... lipa ! Mimo wszystko dodam jak wrócę do domu! -
[quote name='Gonitwa']znajdzie znajdzie. Dziś doszłyśmy do wniosku, że ona nie jest wcale taka wysoka jak to się przyjęło. jest ok 15-20cm w kłębie wyższa niż lula a lula ma na oko(znaczy się nogę- mierzyłyśmy na wysokość mojej nogi) 35 cm...[/quote] No właśnie, ja byłam pod wielkim wrażeniem, bo nasza Meliska jakoś zmalała!?
-
KoKa-czarna mini cocker spanielka JUŻ W NOWYM DOMU!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Nie wiem, nie wiem czy coś z tym tymczasem wyjdzie, no ale dobra... W każdym bądź razie tak jak napisała Gośka, która wyprzedziła mnie w każdym wątku, Koka dalej w schronisku. Jest taką cudną sunią, tak bardzo chce kochać i chce, by ktoś kochał ją.Kto przygarnie ją pod swoje skrzydełka i otworzy dla niej serduszko ? -
Tak jest, Gonitwa mnie już wyprzedziła, chciałam to napisać. Zabrała się ze mną, wstępnie stwierdziłyśmy, że sunia strasznie, strasznie schudła. W prawdzie jestem on-line, ale nie na swoim komputerze, więc zdjęć wstawić nie mogę, obiecuję zrobić to wieczorem. Gdy widziałam ją po raz pierwszy prezentowała się pięknie. Była grubiutka, duża i dostojna. Dzisiejszy widok nie był już taki pozytywny. Odstają jej żeberka i miednica. No i nie wiadomo co z jej charakterkiem, niby Sally też spanikowana i do ludzi nie podchodziła, ale ta dobermanka, wyła gdy była blisko ludzi. No cóż. Nie wiem, co o tym myślicie? W prawdzie ani nie warczała, ani nie pokazywała zębów...
-
Lula-śnieżnobiała sunia już szczęśliwa w Niemczech!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='pajunia']Kochani, moge ja na moich stronach poumieszczac i jej domku szukac, ale moze by przedtem przypomniec coolydianie o slicznotce i sie jej konkretnie zapytac, czy mala wezmie i konkretnie w jakim terminie. Jesli jej nie wezmie, to z checia moge jej domu szukac. Na pewno dlugo to nie bedzie trwalo, tylko nawet jesli znajde, to ja w tej chwili nie moge podac zadnego terminu, kiedy bym ja mogla odebrac. A tak przy okazji sie zapytam, jak ona sie dogaduje z innymi psiakami, i do jakiego domu by mogla najlepiej pojsc. Czy jest wysterylizowana? I czy ma wszystkie szczepienia? Czy moglaby do domu z dziecmi pojsc? I Rybcio jescze cos. Rudka w weekend idzie do domu.[/quote] Ja jeszcze dodam do fenomenalnej ( dzięki :loveu: ) wypowiedzi Laluny, że Lula jest takim wcieleniem łagodności, gracji i elegancji. Nigdy nie słyszałam, by szczekała. Myślę, że bez problemu zmieści się w malutkim mieszkanku, jest bardzo, bardzo spokojna i mimo swojego młodego wieku ( bo jak się okazuje w schronisku jest od szczeniaka, a zdjęcia na których jest szczeniakiem , tzn. podrostkiem są robione w sierpniu ) nie wykazuje żadnych oznak do rozrabiania. Jest bardzo kochana, cieszy się gdy ktoś podchodzi do bramy, bardzo o siebie dba. Szczepienie to na pewno tylko na wściekliznę, tak jak Rudzia. A co do domku Rudzi, to koniecznie na GG szczegóły proszę ! -
[quote name='paros']Muszę powiedzieć, że skoro już pojechał oddać do schroniska, to nie rokuję psiakowi dłuższego pobytu w tym domku :shake: Gdyby nie było przepełnienia to psiak byłby już w schronisku :-( To chyba nie jest ten kochający domek :shake:[/quote] Strasznie się obwiniam, ale nie pozwolę by stała mu się krzywda! Nie wiem, może to tylko takie pochopne rozpatrzenie sytuacji...
-
Lula-śnieżnobiała sunia już szczęśliwa w Niemczech!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='LALUNA']Rybciu, napisz do Pajuni. Lula jest minaiturowy śliczną sunia. Moze tam ktoś się zachwyci. Trzeba próbować[/quote] Napisałam do niej, zobaczymy... -
Lula-śnieżnobiała sunia już szczęśliwa w Niemczech!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='Gonitwa']Mieli przyjechać ale się samochód zepsuł. A kiedy teraz przyjadą to nie mam pojęcia...[/quote] Pomyliło ci się kochanie! To nie Pajunia miała przyjechać, tylko Coolydiana! -
SUPER galeria- ZUZA, PYZA i FIGA- szczęściary ze schroniska- ZAPRASZAMY!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Foto Blogi
[quote name='Asiaczek']Jak znajdziesz jakieś ciekawe zdjęcia w albumie, to wstaw na forum, co? Myślę, że tam takich ciekawych "dziwów natury" będzie sporo. Jeszcze raz mocno ściskam łapkę i gratuluję!:lol: Pzdr.[/quote] Oj, z tego chyba nic nie wyjdzie, bo skanera brak... Ale spokojnie cioteczki, spokojnie, mam dla was kolejną porcję zdjęć- tych psiowych. :cool3: Z wystawy: [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img61.imageshack.us/img61/6070/80029778dc0.jpg[/IMG][/URL] [U][URL=http://imageshack.us][IMG]http://img248.imageshack.us/img248/9962/53311678yo6.jpg[/IMG][/URL][/U] [SIZE=3]Jeszcze dodam, że elbląski beagle, mojej znajomej- głównej założycielki niedzielnych, beaglowych spotkań na lotnisku zdobył ZŁOOOTOOO![/SIZE] [SIZE=3][/SIZE] Dzisiaj byłyśmy z Zuzą [SIZE=7]3 godziny [/SIZE] na przecudownym spacerku z moją koleżanką i jej suczką- 8 miesięczną Miką. Nie wiem, czy pamiętacie małą Roxi, która umarła na tyfusa ( pies tej samej koleżanki ) po jakimś czasie właśnie Mika trafiła pod ich dach- tym razem niestety nie ze schroniska, tylko od kobiety która ją znalazła... Mika ma 8-9 miesięcy. To kochana, szalona suczka. Wybrałyśmy się dziś wszystkie cztery na przechadzkę. Najpierw szliśmy małym parkiem wzdłuż rzeczki "Dzikuski", potem poszłyśmy do dużeeego parku "Dolinka" , gdzie psy strasznie się wybieagły, weszłyśmy na największy pagórek i stamtąd zrzucaliśmy im kijki ( w dół ). Potem zaszłyśmy na polanę, a na koniec pobiegłyśmy na boisko gdzie znajomi chłopacy grali w piłkę- dobrze, że nic się jej nie stało (piłce), bo Zuza bardzo chciała się nią... zaopiekować. ;) To Mika. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img248.imageshack.us/img248/1089/dsc06403jx2.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img260.imageshack.us/img260/5664/dsc06406zv5.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img64.imageshack.us/img64/2894/dsc06408yn5.jpg[/IMG][/URL] Tu z niedzielnego, beaglowego spacerku: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img64.imageshack.us/img64/7748/spacerya1.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img260.imageshack.us/img260/8828/spacer1vi7.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img248.imageshack.us/img248/9601/spacer3zn9.jpg[/IMG][/URL] -
Czekoladka-Luna pojechała do nowego domu w Pabianicach! PRZENOSIMY!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Dziękuję dziewczyny, za podbijanie wątku. Czy w końcu ktoś zakocha się w Czekoladce? A może jej już nie ma w schronie? Okaże się to już niedługo...przy najbliższej wizycie... -
Jest bardzo, bardzo źle ! Podobno Baron chciał ugryźć/ugryzł dziecko sąsiadów, pan chciał go już oddać do schroniska, pojechał tam, ale Barona nie przyjęli, bo jest ogromne przepełnienie... Iwona jest umówiona z panem/dopiero się umówi. Myślimy nad tresurą, ale jeszcze nie znam zdania NPB. Boże... :(