Jump to content
Dogomania

Rybc!a

Members
  • Posts

    11041
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Rybc!a

  1. Jeszcze jedno: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img250.imageshack.us/img250/854/kikaik5.jpg[/IMG][/URL]
  2. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img167.imageshack.us/img167/8741/71876613hg9.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img441.imageshack.us/img441/7915/mikags0.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img167.imageshack.us/img167/6153/mika2nh0.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img441.imageshack.us/img441/6716/mika22nv6.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img441.imageshack.us/img441/5954/zzuzuztm8.jpg[/IMG][/URL] I dzisiejsze "grillowe" [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img441.imageshack.us/img441/8546/dsc06617md4.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img441.imageshack.us/img441/820/dsc06618mf7.jpg[/IMG][/URL]
  3. Lisia [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img251.imageshack.us/img251/2720/lisia56pj8.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img46.imageshack.us/img46/2987/lisia5sm3.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img251.imageshack.us/img251/3497/lisia2in8.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img177.imageshack.us/img177/7607/lisiaho2.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img177.imageshack.us/img177/7913/lisiasiostradt1.jpg[/IMG][/URL]
  4. Koka czarna cocker spanielka [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img177.imageshack.us/img177/7963/kokamc0.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img251.imageshack.us/img251/163/koka2mj8.jpg[/IMG][/URL]
  5. Siostra [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img46.imageshack.us/img46/4585/siostracq6.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img177.imageshack.us/img177/3529/siostra2wc3.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img251.imageshack.us/img251/1371/siostra4vy3.jpg[/IMG][/URL]
  6. Lula [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img251.imageshack.us/img251/8624/lula1aa3.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img251.imageshack.us/img251/786/lula2ml6.jpg[/IMG][/URL] Doszłam do wniąsku, że sunia ma ok.45 cm w kłębie, ponieważ beagle mojej znajomej ma 39cm, a Lula jest trochę od niego wyższa...
  7. Kika [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img177.imageshack.us/img177/1249/kikawv1.jpg[/IMG][/URL]
  8. Nowe zdjęcia Melisy: Melisa [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img46.imageshack.us/img46/8628/melisamm9.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img177.imageshack.us/img177/5553/melisa2du8.jpg[/IMG][/URL]
  9. Czekoladce zostało 100km do domu... Po 16 NPC ( nowa pani Czekoladki ) przyjechała pod schronisko. Mówiłam, by nie patrzyła na inne psy- tylko idziemy migiem do Czekoladki. Bardzo się jej spodobała, chwilę postałyśmy pod boksem, NPC się popłakała a my z Gonitwą poszłyśmy po pracownika, w celu wyciągnięcia jej. Kiedy ją wyciągaliśmy, koleżanka z boksu KIKA tak bardzo chciała wyjść, że skoczyła na pracownika i sama chciała sobie założyć obrożę, jakby wiedzieła, też się rozkleiłam, no a na dodatek Czekoladkę na pożegnanie ugryzła w ogon inna znajoma ( naszczęście niezbyt dotkliwie, zazdrość robi swoje). Sunia bardzo się bała, była zlękniona i strasznie mocno ciągnęła na smyczy. Trzy mnie przewróciła, w tym raz plącząc się pod nogami, a dwa razy z miłości. Nie wiem dlaczego, ale psy które wyciągam, są jakoś specyficznie do mnie nastawione, strasznie się do mnie kleją. Aha, no i najważniejsze- Czekoladka od dziś nazywa się Luna. Umówiłam się z NPC, że zadzwoni jak wróci do domu- cała rodzina na nich czeka. Mam nadzieję, że Luna wywoła pozytywne wrażenie u córek NPC- chyba nie ma innej możliwości, suczka jest cudowna i bardzo kochliwa. Podobno została oddana przez człowieka, który znalazł ją i jeszcze jakiegoś psa razem na parkingu. Jestem szczęśliwa i usatysfakcjonowana...Luna jest moim 25 uratowanym psem. NPC obiecała, że będzie zdawać fotorelacje!
  10. Dobermanka: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img251.imageshack.us/img251/3107/dobciagi2.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img251.imageshack.us/img251/7883/dobcia1py0.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img251.imageshack.us/img251/1061/dobcia2vr5.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img251.imageshack.us/img251/6839/dobcia4wh3.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img177.imageshack.us/img177/3779/dobermankarj2.jpg[/IMG][/URL] Rozmawiałam z pracownikiem. Mówił, że on tylko sprząta i wiele powiedzieć nie może, aczkolwiek suczka nie przejawia żadnych oznak agresji, nie rozpoczyna też bójek. Wydaje mi się, że jest chora. Chodzi taka apatyczna, nie zwraca na nic uwagi i nawet klaskanie w ręce nie powoduje u niej żadnej reakcji. Trzeba ją jak najszybciej stamtąd zabrać!
  11. Czarny sznaucer Mop : [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img91.imageshack.us/img91/3644/czarnysznaucerfa1.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img410.imageshack.us/img410/3398/czarnysznaucer2ok6.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img91.imageshack.us/img91/5369/czarnysznaucer3zf9.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img252.imageshack.us/img252/7420/czarnysznaucer4os7.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img410.imageshack.us/img410/7489/czarnysznaucer556uz3.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img410.imageshack.us/img410/6857/czarnysznaucer677lo1.jpg[/IMG][/URL] Sznaucer miniaturka: [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img113.imageshack.us/img113/8676/miniaturkave7.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img256.imageshack.us/img256/9357/miniaturka2aq4.jpg[/IMG][/URL]
  12. [quote name='KWL']Czy licytuje ktoś od nas ? Żesz pacan jeden, nie mógł się po prostu z Iwoną skontaktować ? Rybcia czy wasze umowy adopcyjne nie mają klauzuli zakazu sprzedaży ?[/quote] Nigdy nie zobaczę tej umowy, nie pozwolą mi zajrzeć w papiery! Już jest jedna chętna :mad: Napisałam do niej, mówi mi, że od dawna zamirza kupić psa...
  13. [quote name='yvet']Heh, sorki za goopie pytanie ale nie mam wyobraźni przestrzennej i potrzebowałam porównania :oops: To akurat, psina dobra na wieczorne spacerki żeby można było sie czuć bezpieczniej "u jej boku" (póki kogo nie dopadnie i nie zaliże na śmierć oczywiście:diabloti:) A wiadomo coś więcej o niej czy te schronisko to z tych co wszystko na siłę lub podstępem trza wyciągać??[/quote] A co chciałabyś wiedzieć? Wydaje mi się, że jest ciut większa niż labrador.
  14. [quote name='Gonitwa']no spoko, a może zrobisz mi podobny, ale inny? z tymi samymi psami albo z tymi co Ci się nie zmieściły...[/quote] Zrobię, jak będę miała chwilę, ok?
  15. To chyba mówi samo za siebie. [URL]http://www.allegro.pl/item189866674_husky_bialy_blekitne_oczy_.html[/URL]
  16. Słyszałam, że można psu podawać wapno w syropie dla dzieci, jest słodki i nie trzeba do niego przekonywać ;) Advantix przeciw kleszczowy działa odstraszająco również dzięki meszkom i komarom (ale tylko na jeden rodzaj meszek, niestety nie wiem od czego to zależy). Można tez stosować AUTAN w sztyfcie i domowy sposób czyli olejek waniliowy!
  17. Jeśli jest już temat o smyczach automatycznych Flexi, to może ktoś wie, jakie są dołączone do rocznej prenumeraty MP? Pewno takie najtańsze, miniaturowe- ale warto spytać. Wie ktoś? Pozatym, moi znajomi w tym forumowa Gonitwa używa Flexi 5 i jest bardzo zadowolona.
  18. Jutro ten wielki dzień, jutro, jutro! Po Czekoladkę przyjeżdża pani z Pabianic. Jest sympatyczna, ma dwójkę dzieci- 11 i 12 lat, mieszka w mieszkaniu 68m2, mają domek na wsi, na który wyjeżdżają w weekendy, pani kupiła już smycz i obrożę, jak wszystko zgrabnie pójdzie,to będę razę z nią przy wyciąganiu niuni. Tylko później się trzeba pomartwić o kontrolę poadopcyjną!
  19. [quote name='yvet']Normalnie patrze i napatrzeć sie nie mogę...ten jej pysio uroczy, o kolorkach nawet nie wspominając. Jakby ja tak wykapać i wyczesać to po prostu szok:loveu: Jakiej ona jest wielkości...jakby tak porównać z jakaś popularną rasa??[/quote] Ja wiem? Wyżeł? Wydaje się być duża, przez te swoje kudełki, ale w rzeczywistości wcale ogromna nie jest...
  20. Z drugiej strony, może dla jednej szybciej znajdziemy dom?
  21. [quote name='sahara']Rybc!u, jak Pajunia bierze się doszukania domku to on będzie i będzie cudowny, taki jak dla moich dziewczynek znalazła :loveu: Warto czekać na ten najlepszy.[/quote] W takim razie nie pozostaje mi nic innego, jak czekać na ten wspaniały dom!
  22. Jeśli macie możliwość ją gdzieś poogłaszać, to proszę zróbcie to, ona już tak długo czeka!
  23. [quote name='asia_pie']Spytam, pisuję z nią na gg. Ale szukajcie cały czas tymczasu u siebie, albo gdzieś bliżej. Oby się jakiś znalazł. Że też musicie mieszkac w tak odległym krańcu Polski. :shake:[/quote] U nas tymczasów nie ma, dla Kruszynki która była w ciężkiej sytuacji szukaliśmy i szukaliśmy, a znaleźliśmy zaledwie na kilka dni...
  24. [quote name='pajunia']No to juz mam jedno zapytanie o Lune. Zobaczymy, co z tego wyjdzie. Powklejalam na pare stron. na mojej mozecie zobaczyc : [URL]http://www.polnischehundeinnot.de/kleine_hunde.html[/URL] Kliknijcie ostatnia na dole ( w miniaturke), to sie otworzy jej strona. Moze byc? Albo tu: [URL]http://www.tiervermittlung.de/cgi-bin/haustier/details.pl?IDin=46376&asearch=Hund[/URL][/quote] Dziękuję Pajuniu. Suczka nazywa się Lula, a nie Luna, ale to mały problem, nieistotny. To zapytanie jest jakieś poważne?
×
×
  • Create New...