-
Posts
11041 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Rybc!a
-
KoKa-czarna mini cocker spanielka JUŻ W NOWYM DOMU!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='kate89']Bedzie dobrze,nie ma innego wyjscia. Lepiej trzymajcie kciuki zeby Cerber dobrze maturka poszła bo jutro pisze :) Powinnam byc z sunia o 17 w domku to napisze co u nas słychać,a pewnie Rybc!a szybciej napisze jak nam poszło :)[/quote] Napiszemy coś razem, jak będziemy czekać na 12:00 u mnie w domu! :cool3: -
KoKa-czarna mini cocker spanielka JUŻ W NOWYM DOMU!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
No, to wszystko idzie po prostej drodze, mam nadzieję, że nie będzie żadnych problemów z wykupieniem suni... -
MOJRA-chora,goldenkowata suka. JUŻ W NOWYM DOMU! TERAZ NAZYWA SIĘ GAJA!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='bumerang']:multi: :multi: a co z sunią?? czy ma szansę:shake: :shake:[/quote] Na sunię nikt nie zwraca uwagi, jest w schronisku od kilku lat... -
KoKa-czarna mini cocker spanielka JUŻ W NOWYM DOMU!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Słuchajcie, z kasą dla mnie to się nie spieszy, spokojnie, to są pieniądze schroniskowe, które zbieram- więc nikomu na czas nie trzeba oddawać! Kaganiec będzie potrzebny, ale ja nie pomogę, bo nie mam! Kate, w razie gdyby nie doszła moja wiadomość na GG, to piszę tutaj: Przyjeżdżaj jutro o 10:00, przyjdę po ciebie na dworzec, zajdziesz na chwilę do mnie, poznasz moją sunię, wyjdziemy z nią najwyżej na chwilę, potem ok. 12 pojedziemy do schroniska po sunię, wykupimy , wyadoptujemy, wrócimy do mnie do domu- lub od razu na pociąg, pochodzimy po dworcu. Pasuje ci ? Wróciłabyś tym o 14:30 -
Zrezygnowana,smutna KIKA-JUŻ W NOWYM DOMU W POZNANIU!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
W górę, może tu cię ktoś zobaczy! -
Lula-śnieżnobiała sunia już szczęśliwa w Niemczech!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Podbijam ! Wczoraj dzwoniła do mnie starsza pani, której 3 lata temu zginął pudelek, przymieża się do zaadoptowania psa ze schroniska-ale aż z Katowic i pani zrezygnowała. Proszę wszystkich o ogłoszenia, ona już od szczeniaka jest w schronisku, przecież to piękny pies ! -
SUPER galeria- ZUZA, PYZA i FIGA- szczęściary ze schroniska- ZAPRASZAMY!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Foto Blogi
Dziękuję za odwiedzinki, Marzenno! Wczoraj wybraliśmy się do Kadyn, Zuza i Pyza szalały i skakały, zmęczone były oby dwie, spały jak zabite. Najpierw spacerowaliśmy po lesie, potem przeszliśmy na plażę. Oczywiście zdjęcia mam, ale dodam dzisiaj- dopiero jak wrócę z porannego spaceru, na który wybieramy się z Miką. -
MOJRA-chora,goldenkowata suka. JUŻ W NOWYM DOMU! TERAZ NAZYWA SIĘ GAJA!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Goldi w sobotę pojedzie do nowego domu. Wszystko jest już załatwione, jestem przekonana, że trafi dobrze, ale na wszelki wypadek załatwię kontrolę poadopcyjną. To dom w kamienicy, z dwiema nastoletnimi córkami, bez innych zwierząt. Oczywiście nie mają na myśli rozmnażać psa, rodzina pomyśli nad kastracją. Goldi ma już nawet swoją niebieską obróżkę ;) -
KoKa-czarna mini cocker spanielka JUŻ W NOWYM DOMU!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Słuchajcie, mój plan jest nieco inny. Kate, odezwij się do mnie na GG, to omówimy szczegóły, ale ogólnie to będzie wyglądać tak, że gdy Kate podjedzie na dworzec ja przyjadę z mamą samochodem, weźmiemy ją, pojedziemy wszystkie trzy do schroniska, wykupimy sunię, odwieziemy Kate i Kokę na dworzec i ja z nimi postoję, aż pociąg przyjedzie. Może tak być? Koszt wyadoptowania suni to 100zł, ja wezmę to ze schroniskowych pieniędzy, ale chciałabym, żeby chociaż 60zł/70zł się później uzbierało, żeby pomóc też innym bidom! Słuchaj Kate, będziesz mieć obrożę i smycz ? O której planujesz być w E-g? Schronisko jest czynne od 12 do 17, zdążysz? Kagańca nie mam, bo Pyzka nie nosi, a Zuzki będzie o wiele za duży. Pasuje? To tyle, co w tej sprawie zrobić mogę JA. -
SUPER galeria- ZUZA, PYZA i FIGA- szczęściary ze schroniska- ZAPRASZAMY!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Foto Blogi
Wczoraj wybrałam się z Zuzką i rodziną na długi spacer. [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img248.imageshack.us/img248/9444/92909178vs5.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img159.imageshack.us/img159/9518/28823271om4.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img58.imageshack.us/img58/8907/97096526af6.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img159.imageshack.us/img159/8999/88460745rh5.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img248.imageshack.us/img248/676/14bq3.jpg[/IMG][/URL] Proszę nie śmiać się z mojego ubioru, musiałam ubrać zimową kurtkę bo wiało jak nie wiem co, a na dodatek byliśmy nad wodą, więc wiatr jeszcze silniejszy! [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img112.imageshack.us/img112/442/13ul9.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img248.imageshack.us/img248/5526/16sr7.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img159.imageshack.us/img159/8549/12ok0.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img248.imageshack.us/img248/4200/15rn4.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img248.imageshack.us/img248/7586/39274109ho3.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img112.imageshack.us/img112/3402/79805700oo7.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img112.imageshack.us/img112/3058/19966894qi5.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img112.imageshack.us/img112/528/10ka4.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img159.imageshack.us/img159/3269/11ep2.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img159.imageshack.us/img159/4493/20048577rs4.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img159.imageshack.us/img159/706/12354331tf5.jpg[/IMG][/URL] -
KoKa-czarna mini cocker spanielka JUŻ W NOWYM DOMU!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Ja nic nie mogę, ludzie ! To, że jestem tu na miejscu nic nie zmienia. Wykupienie suni to nie problem, ale co z nią dalej? Ja jej do siebie wziąć nie mogę, mam dwie suki w 3 pokojowym mieszkaniu, a pozatym wyjeżdżam nad morze! Szukałam, pytałam i kupa! AgaiTheta też nie może, Gonitwa wyjechała... Eh... -
KoKa-czarna mini cocker spanielka JUŻ W NOWYM DOMU!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Oj, coś mi się wydaje że mimo tego, iż Koka piękna to niestety jeszcze długo będzie w schronie... Nikt się nią nawet nie interesuje! -
MOJRA-chora,goldenkowata suka. JUŻ W NOWYM DOMU! TERAZ NAZYWA SIĘ GAJA!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Nie wiem co się dzieje z Dogomanią? -
Zrezygnowana,smutna KIKA-JUŻ W NOWYM DOMU W POZNANIU!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='anula1959']Moja imienniczko kochana:calus: , przecież wiesz ,że wystarczy żeby choć jeden psiaczek znalazł domek a jak znajdą wszystkie to będę w siódmym niebie:cool2:[/quote] W takim razie czekamy na wspaniałą rodzinę, która pokochałaby Kikę. -
[quote name='weszka']Rybc!a powiedz jakie są szanse żeby MOPa zaprowadzić do fryzjera? Dałoby się to jakoś zorganizować technicznie?[/quote] Jak wierzysz w cuda, to możemy pogderać. Oni mi przecież psa nie dadzą! Bardzo bym chciała, ale to nie odemnie zależy, niestety. Ja mam problemy z dotykaniem psów, zdjęcia pokryjome, a co dopiero wyprowadzanie psów spoza terenu schronu? Eh, nawet na jego terenie tego zrobić nie mogę!