Jump to content
Dogomania

Rybc!a

Members
  • Posts

    11041
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Rybc!a

  1. [quote name='kate89']Bedzie dobrze,nie ma innego wyjscia. Lepiej trzymajcie kciuki zeby Cerber dobrze maturka poszła bo jutro pisze :) Powinnam byc z sunia o 17 w domku to napisze co u nas słychać,a pewnie Rybc!a szybciej napisze jak nam poszło :)[/quote] Napiszemy coś razem, jak będziemy czekać na 12:00 u mnie w domu! :cool3:
  2. No, to wszystko idzie po prostej drodze, mam nadzieję, że nie będzie żadnych problemów z wykupieniem suni...
  3. [quote name='bumerang']:multi: :multi: a co z sunią?? czy ma szansę:shake: :shake:[/quote] Na sunię nikt nie zwraca uwagi, jest w schronisku od kilku lat...
  4. Haniu, Haniu ! Może pomyślimy coś z transportem? Masz coś dla niej w Krakowie?
  5. Słuchajcie, z kasą dla mnie to się nie spieszy, spokojnie, to są pieniądze schroniskowe, które zbieram- więc nikomu na czas nie trzeba oddawać! Kaganiec będzie potrzebny, ale ja nie pomogę, bo nie mam! Kate, w razie gdyby nie doszła moja wiadomość na GG, to piszę tutaj: Przyjeżdżaj jutro o 10:00, przyjdę po ciebie na dworzec, zajdziesz na chwilę do mnie, poznasz moją sunię, wyjdziemy z nią najwyżej na chwilę, potem ok. 12 pojedziemy do schroniska po sunię, wykupimy , wyadoptujemy, wrócimy do mnie do domu- lub od razu na pociąg, pochodzimy po dworcu. Pasuje ci ? Wróciłabyś tym o 14:30
  6. W górę, może tu cię ktoś zobaczy!
  7. Podbijam ! Wczoraj dzwoniła do mnie starsza pani, której 3 lata temu zginął pudelek, przymieża się do zaadoptowania psa ze schroniska-ale aż z Katowic i pani zrezygnowała. Proszę wszystkich o ogłoszenia, ona już od szczeniaka jest w schronisku, przecież to piękny pies !
  8. [quote name='madzia828']Rybc!a mogę dać Mopka na allegro czy poczekać z tym ?[/quote] Jasne, że możesz- nawet pytać nie musisz, a przy okazji dziękuję za pomoc!
  9. Dziękuję za odwiedzinki, Marzenno! Wczoraj wybraliśmy się do Kadyn, Zuza i Pyza szalały i skakały, zmęczone były oby dwie, spały jak zabite. Najpierw spacerowaliśmy po lesie, potem przeszliśmy na plażę. Oczywiście zdjęcia mam, ale dodam dzisiaj- dopiero jak wrócę z porannego spaceru, na który wybieramy się z Miką.
  10. Goldi w sobotę pojedzie do nowego domu. Wszystko jest już załatwione, jestem przekonana, że trafi dobrze, ale na wszelki wypadek załatwię kontrolę poadopcyjną. To dom w kamienicy, z dwiema nastoletnimi córkami, bez innych zwierząt. Oczywiście nie mają na myśli rozmnażać psa, rodzina pomyśli nad kastracją. Goldi ma już nawet swoją niebieską obróżkę ;)
  11. Słuchajcie, mój plan jest nieco inny. Kate, odezwij się do mnie na GG, to omówimy szczegóły, ale ogólnie to będzie wyglądać tak, że gdy Kate podjedzie na dworzec ja przyjadę z mamą samochodem, weźmiemy ją, pojedziemy wszystkie trzy do schroniska, wykupimy sunię, odwieziemy Kate i Kokę na dworzec i ja z nimi postoję, aż pociąg przyjedzie. Może tak być? Koszt wyadoptowania suni to 100zł, ja wezmę to ze schroniskowych pieniędzy, ale chciałabym, żeby chociaż 60zł/70zł się później uzbierało, żeby pomóc też innym bidom! Słuchaj Kate, będziesz mieć obrożę i smycz ? O której planujesz być w E-g? Schronisko jest czynne od 12 do 17, zdążysz? Kagańca nie mam, bo Pyzka nie nosi, a Zuzki będzie o wiele za duży. Pasuje? To tyle, co w tej sprawie zrobić mogę JA.
  12. Wczoraj wybrałam się z Zuzką i rodziną na długi spacer. [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img248.imageshack.us/img248/9444/92909178vs5.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img159.imageshack.us/img159/9518/28823271om4.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img58.imageshack.us/img58/8907/97096526af6.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img159.imageshack.us/img159/8999/88460745rh5.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img248.imageshack.us/img248/676/14bq3.jpg[/IMG][/URL] Proszę nie śmiać się z mojego ubioru, musiałam ubrać zimową kurtkę bo wiało jak nie wiem co, a na dodatek byliśmy nad wodą, więc wiatr jeszcze silniejszy! [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img112.imageshack.us/img112/442/13ul9.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img248.imageshack.us/img248/5526/16sr7.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img159.imageshack.us/img159/8549/12ok0.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img248.imageshack.us/img248/4200/15rn4.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img248.imageshack.us/img248/7586/39274109ho3.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img112.imageshack.us/img112/3402/79805700oo7.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img112.imageshack.us/img112/3058/19966894qi5.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img112.imageshack.us/img112/528/10ka4.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img159.imageshack.us/img159/3269/11ep2.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img159.imageshack.us/img159/4493/20048577rs4.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img159.imageshack.us/img159/706/12354331tf5.jpg[/IMG][/URL]
  13. Ja nic nie mogę, ludzie ! To, że jestem tu na miejscu nic nie zmienia. Wykupienie suni to nie problem, ale co z nią dalej? Ja jej do siebie wziąć nie mogę, mam dwie suki w 3 pokojowym mieszkaniu, a pozatym wyjeżdżam nad morze! Szukałam, pytałam i kupa! AgaiTheta też nie może, Gonitwa wyjechała... Eh...
  14. Oj, coś mi się wydaje że mimo tego, iż Koka piękna to niestety jeszcze długo będzie w schronie... Nikt się nią nawet nie interesuje!
  15. Do niedzieli czekamy na weszkę, a do tego czasu sprężam się ja i zaczynam działać ! Mopek już na kupiepsa.pl , mojpupil.pl, alegratka.pl
  16. W takim razie czekam z niecierpliwością na jakieś wieści,bo strasznie się denerwuję !
  17. [quote name='anula1959']Moja imienniczko kochana:calus: , przecież wiesz ,że wystarczy żeby choć jeden psiaczek znalazł domek a jak znajdą wszystkie to będę w siódmym niebie:cool2:[/quote] W takim razie czekamy na wspaniałą rodzinę, która pokochałaby Kikę.
  18. [quote name='weszka']Rybc!a powiedz jakie są szanse żeby MOPa zaprowadzić do fryzjera? Dałoby się to jakoś zorganizować technicznie?[/quote] Jak wierzysz w cuda, to możemy pogderać. Oni mi przecież psa nie dadzą! Bardzo bym chciała, ale to nie odemnie zależy, niestety. Ja mam problemy z dotykaniem psów, zdjęcia pokryjome, a co dopiero wyprowadzanie psów spoza terenu schronu? Eh, nawet na jego terenie tego zrobić nie mogę!
×
×
  • Create New...