-
Posts
11041 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Rybc!a
-
Bianka-po dwóch latach w schronie, ZNALAZŁA SUPER DOM W GIŻYCKU! Super !
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
W górę złotko! -
MOJRA-chora,goldenkowata suka. JUŻ W NOWYM DOMU! TERAZ NAZYWA SIĘ GAJA!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Jestem przeszczęśliwa, oby wszystko się udało! -
[quote name='GoWa']Nie dodzwoniłam sie niestety... numer był prawidłowy. Co z Meliską pojechała do Niemiec, są jakieś wiadomości?[/QUOTE] A kiedy dzwoniłaś? Julia przedwczoraj zawoziła psy do Niemiec. Melisa i Lisia siedzą w Haburgu, na posiadłości Agnieszki Draabe. Łatka znalazła już nowy, docelowy dom w Berlinie. Spodziewam się zdjęć, także czekajcie cierpliwie. Melisa została wysterylizowana!
-
Bianka-po dwóch latach w schronie, ZNALAZŁA SUPER DOM W GIŻYCKU! Super !
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
W górę tłuścioszku! -
Po długim okresie samotności ERA znalazła SWOJĄ rodzinę w Olsztynie!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Ja zaglądam, ale ile podbijać można? Zbanują mnie za to i tak przesadzam! -
SUPER galeria- ZUZA, PYZA i FIGA- szczęściary ze schroniska- ZAPRASZAMY!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Foto Blogi
[quote name='nero-maja']Witam! Widze ze Zuza pięknie pozuje na fotki! A zdjecia z beglakowego spacerku - świetne! Merdaski od NerWusa dla Zuzki, Pyzy i małej "pulpetowej" Wiktorii! ;] :] :)[/QUOTE] Ooo, kogo ja tu widzę? Cześć, miło mi cię tu powitać! Wpisz w profilu, że jesteś z Elbląga! -
[quote name='Zuza i Noddy'] Mój york jest w pełni rasowym psem.[/quote] Czyli rozumiem, jest rodowodowym psem?
-
Gdyby miała rodowód osiągała by wiele sukcesów! Zapraszam do naszej galerii!
-
Mała Sunia z Elbląskiego schronu w nowym domku.
Rybc!a replied to miśkowa's topic in Już w nowym domu
Bardzo się cieszę, że z sunią wszystko w porządku! Nie pozwólcie jej tylko za dużo skakać! -
MOJRA-chora,goldenkowata suka. JUŻ W NOWYM DOMU! TERAZ NAZYWA SIĘ GAJA!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Myślę, że tym razem wszystko pójdzie po naszej myśli! I kolejna bida uratowana! -
Bianka-po dwóch latach w schronie, ZNALAZŁA SUPER DOM W GIŻYCKU! Super !
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Nie wiem, trudno mi cokolwiek powiedzieć. Jest w schronisku od urodzenia. A boooombaaa z niej ogromna, inne psy, choć niewychudzone to przy niej szkieletory! -
MOJRA-chora,goldenkowata suka. JUŻ W NOWYM DOMU! TERAZ NAZYWA SIĘ GAJA!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Podbijam, a zarazem, zajrzyjcie tutaj! Zaginęła sunia zaadoptowana, z naszego schroniska!! [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=53701[/URL] -
MOJRA-chora,goldenkowata suka. JUŻ W NOWYM DOMU! TERAZ NAZYWA SIĘ GAJA!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Jest transport, jest transport, jest transport! Szansowiczka namówiła swojego szefa żeby po drodze wziął sunię, przywiezie ją do Jarocina, tam przenocuje ją ta wspaniała dziewczyna i Rita po nią przyjedzie! Bardzo się cieszę! -
Po długim okresie samotności ERA znalazła SWOJĄ rodzinę w Olsztynie!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='Gonitwa']Yhh... Te baterie!!! Niedobrze... Nastepna okazja nie wiadomo kiedy będzie...[/QUOTE] No trudno. W sumie, teraz łatwo mi mówić, bo w schronisku niemalże rzuciłam ten wstrętny aparat łącznie z diabelskimi bateriami na ziemię. -
SUPER galeria- ZUZA, PYZA i FIGA- szczęściary ze schroniska- ZAPRASZAMY!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Foto Blogi
[quote name='Gonitwa']Wiesz co? Wet powiedział, że za ok 2 tygodnie będziemy mogły razem iść na spacer z psami bez obaw o to, że któraś z Was( Ty i panny..) zostanie gwałcona przez Orienta![/QUOTE] No to super, pójdziemy do Bażantarni. A ja wróciłam z Zuzką jakieś 30 minut temu z wieczornego biegania. Biegałyśmy na boisku, zrobiłyśmy zaledwie kilometr, ale jak na pierwszą rundkę w zupełności wystarczy. Jestem zmęczona, jakbym biegła conajmniej o 5 razy dłuższą trasę, ale to dlatego, że zaliczyłam też dzisiaj rajd w Bażantarnii, bieganie po mieście z rozwieszaniem plakatów o zaginięciu psa, spacerze w schronisku... Życie jest ciężkie, ale lubię być zmęczona. Muszę się odchudzać, tak przy okazji, a i Zuzce kondycję wznowić!