Jump to content
Dogomania

Rybc!a

Members
  • Posts

    11041
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Rybc!a

  1. Jestem przeszczęśliwa, oby wszystko się udało!
  2. [quote name='GoWa']Nie dodzwoniłam sie niestety... numer był prawidłowy. Co z Meliską pojechała do Niemiec, są jakieś wiadomości?[/QUOTE] A kiedy dzwoniłaś? Julia przedwczoraj zawoziła psy do Niemiec. Melisa i Lisia siedzą w Haburgu, na posiadłości Agnieszki Draabe. Łatka znalazła już nowy, docelowy dom w Berlinie. Spodziewam się zdjęć, także czekajcie cierpliwie. Melisa została wysterylizowana!
  3. [quote name='madzia828']no ja też poszperam w moich kosmetykach jak bede miec więcej czasu to coś wystawię bo jak na razie to siedze i pisze sprawozdanie do pracy ale na dogo zawsze czas znajde zeby chociaż podbić psiaki;);)[/QUOTE] I za to cię kochamy!
  4. Bardzo dziękuję za aukcję na bazarku, ja też postaram się coś wystawić!
  5. Ja zaglądam, ale ile podbijać można? Zbanują mnie za to i tak przesadzam!
  6. A ja myślę, ża za kilka dni wybierzemy Fidelka ze schroniska!
  7. [quote name='nero-maja']Witam! Widze ze Zuza pięknie pozuje na fotki! A zdjecia z beglakowego spacerku - świetne! Merdaski od NerWusa dla Zuzki, Pyzy i małej "pulpetowej" Wiktorii! ;] :] :)[/QUOTE] Ooo, kogo ja tu widzę? Cześć, miło mi cię tu powitać! Wpisz w profilu, że jesteś z Elbląga!
  8. [quote name='Zuza i Noddy'] Mój york jest w pełni rasowym psem.[/quote] Czyli rozumiem, jest rodowodowym psem?
  9. Gdyby miała rodowód osiągała by wiele sukcesów! Zapraszam do naszej galerii!
  10. Bardzo się cieszę, że z sunią wszystko w porządku! Nie pozwólcie jej tylko za dużo skakać!
  11. Myślę, że tym razem wszystko pójdzie po naszej myśli! I kolejna bida uratowana!
  12. Dzięki dziewczyny za pomoc, na was zawsze można liczyć!
  13. Nie wiem, trudno mi cokolwiek powiedzieć. Jest w schronisku od urodzenia. A boooombaaa z niej ogromna, inne psy, choć niewychudzone to przy niej szkieletory!
  14. [quote name='madzia828']no to jestem i podnosze ślicznotkę na 1 ;)[/QUOTE] Dziękuję cioteczko, za to, że jesteś!
  15. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=53701[/URL]
  16. Podbijam, a zarazem, zajrzyjcie tutaj! Zaginęła sunia zaadoptowana, z naszego schroniska!! [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=53701[/URL]
  17. Jest transport, jest transport, jest transport! Szansowiczka namówiła swojego szefa żeby po drodze wziął sunię, przywiezie ją do Jarocina, tam przenocuje ją ta wspaniała dziewczyna i Rita po nią przyjedzie! Bardzo się cieszę!
  18. Szkoda tylko, że nawet ten rudy noseczek nie działa na nikogo!
  19. [quote name='Gonitwa']Yhh... Te baterie!!! Niedobrze... Nastepna okazja nie wiadomo kiedy będzie...[/QUOTE] No trudno. W sumie, teraz łatwo mi mówić, bo w schronisku niemalże rzuciłam ten wstrętny aparat łącznie z diabelskimi bateriami na ziemię.
  20. [quote name='Gonitwa']Wiesz co? Wet powiedział, że za ok 2 tygodnie będziemy mogły razem iść na spacer z psami bez obaw o to, że któraś z Was( Ty i panny..) zostanie gwałcona przez Orienta![/QUOTE] No to super, pójdziemy do Bażantarni. A ja wróciłam z Zuzką jakieś 30 minut temu z wieczornego biegania. Biegałyśmy na boisku, zrobiłyśmy zaledwie kilometr, ale jak na pierwszą rundkę w zupełności wystarczy. Jestem zmęczona, jakbym biegła conajmniej o 5 razy dłuższą trasę, ale to dlatego, że zaliczyłam też dzisiaj rajd w Bażantarnii, bieganie po mieście z rozwieszaniem plakatów o zaginięciu psa, spacerze w schronisku... Życie jest ciężkie, ale lubię być zmęczona. Muszę się odchudzać, tak przy okazji, a i Zuzce kondycję wznowić!
×
×
  • Create New...