Jump to content
Dogomania

Rybc!a

Members
  • Posts

    11041
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Rybc!a

  1. Świetna ferajna! Zjdęcia bardzo ładne, tylko w galerii jakieś pustki! Może na zachętę właścicielka będzie dodawała więcej zdjęć czworonożnych pociech?
  2. [quote name='Amanita']To ja zapraszam Biankę na poranny spacerek;)[/quote] Amanitko, nie myślałaś o drugiej suni do swojej "kolekcji"?
  3. Cóż za dzielna dziewczynka, z tej naszej Sunieczki! Bardzo się cieszę z szybkiej akcji! Już nie mogę się doczekać czerwca, kiedy to wezmę malutką w swoje rączki, całkiem tak, jak przy wadoptowaniu. Pamiętasz Miśkowa, jak ona się we mnie wtuliła po wydobyciu z boksu?
  4. Hej, dopiero teraz zauważyłam waszą galerię. Nestor jest...przecudny! Nie wiem dlaczego, ale gdy spojrzałam na pierwsze zdjęcie, wydawało mi się, że to spaniel! Dobra, ale to nie ważne, nie będę się przecież zbłaźniać! Super początki galerii, oby tak dalej! Moglibyście zaopatrzyć się w większe kanapy, biedny Niuniuś porządnie nie może się wyciągnąć ! [QUOTE][IMG]http://despera_88.w.interia.pl/P1000147.jpg[/IMG] [/QUOTE]
  5. Jak Gosia nie ma czasu, to ja wkleję zdjęcia z naszego wspólnego, niedzielnego, wieczornego spaceru. W mojej galerii też zdjęcia z tego miejsca. Zapraszam. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img249.imageshack.us/img249/9568/orientgc8.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img254.imageshack.us/img254/1540/orient3yy8.jpg[/IMG][/URL]
  6. [quote name='Gonitwa']Z tatą rozmawiałaś?[/QUOTE] Po co mam rozmawiać, jak jeszcze nic nie jest pewne? On będzie chciał wiedzieć : jakiego psa, kiedy itd. Będzie musiał rozmawiać z szefem o urlop jednodniowy, więc to trzeba wszystko załatwić na perfekt!
  7. A gdybym osobiście teraz poznała osobę, która oddała Melisę do schroniska, nie ręczyłabym za siebie! Najważniejsze, że teraz sunia jest bezpieczna.
  8. [quote name='martabukato']Pokochalam tego pieska poprostu tak jak moji rodzice, od pierwszego wejrzenia:) napiszcie co z nim, ja wlasnie szukam psa a nuz sie uda :)[/quote] Marta, szczegóły dogadamy na Gadu-gadu. Gdy pies jeszcze tam będzie, wstępnie jest zarezerwowany dla ludzi z Gdańska, oni mają jednak pierszeństwo, byli pierwsi. Będę pisać do ciebie przy najbliższej okazji, po wizycie w schronisku.
  9. Cuuudownie! Wczoraj miałam przyjemność rozmawiać z Ewą, bardzo się polubiłyśmy! Trzymam kciuki, proszę Luizko, informuj nas o wszystkim gdy już będzie PO. No i czekamy na "pożgnalne" zdjątka!
  10. Zdjęcia Lisi z hotelu: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img260.imageshack.us/img260/5002/lisiaey3.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img255.imageshack.us/img255/6203/lisia2tx0.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img260.imageshack.us/img260/953/lisiailatkami2.jpg[/IMG][/URL] Mimo tego, że narazie jej miejsce zamieszkania wyglądem niezbyt zmieniło się od schroniska, zobaczcie na nią-jaka uśmiechnięta i szczęśliwa! Już niedług kochanie trafisz do domku zastępczego i będzie ci baaardzo dobrze!
  11. Uwaga, uwaga! Oto zdjęcia z hotelu: Z Julią [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img255.imageshack.us/img255/7783/melisa3zt5.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img255.imageshack.us/img255/9822/melisaiq1.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img260.imageshack.us/img260/8914/melisa2fq2.jpg[/IMG][/URL]
  12. [quote name='Gonitwa']Po prostu przemiana cudowna. Z takiej bidy w takie cudo... Swoją drogą- pokaźna gromadka...[/QUOTE] Nie widziałaś jeszcze gromadki Neris ;)
  13. [quote name='Gonitwa']Jeszcze nie była w schronisku, u nas to nie taka prosta sprawa....[/QUOTE] Dzięki za wysłowienie mnie ;)
  14. [quote name='Gonitwa']To dobrze, kombinuj dziewczyno:)[/QUOTE] Będę robiła wszystko co w mojej mocy!
  15. Same przetransportowanie psa do Warszawy kosztowałoby ok. 170zł No chyba, że znalazłabym w Wawie jeszcze jakąś rodzinkę chętną na przyganięcie elbląskiej bidy, wtedy zawiozłabym dwa, czy tam kilka psów za jednym "zamachem" i wyszłoby taniej. Tylko tak jak napisałam, to jeszcze NIC PEWNEGO!
  16. Dzwoniłam do pani Kiki. Wszyscy są nią wprost zachwyceni. Kika czuje respekt przed obycmi dziećmi, musi mieć jakiś uraz. Z domowymi bardzo dobrze się dogaduje, wylizuje im twarzyczki co ranka posikując ze szczęścia. Mimo tego, że pani była troszeczkę zdziwiona wielkością suni, teraz jej to w zupełności nie przeszkadza. Kika sama potrafi zostać w domu, jednak chodzi też z panią do pracy.
  17. Dobra, spokojnie. Zanim ciebie poznałam też jeździłam tam sama i sobie świetnie radziłam ;)
  18. Jak był wieczorny, to spóźnialska ciocia Rybc!a wyprowadzi na nocny!
  19. Czy Berek jest rodowodowym yorkiem? Po prostu cudo, prześliczny. Usta same się śmieją patrząc na takiego okruszka. Słodki jest, nie ma co. To zdjęcie powaliło mnie na kolana. [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images21.fotosik.pl/331/745e9a6ddb4bf07f.jpg[/IMG][/URL] Supełek jest prawie taki sam (wielkością) jak on. Cudny, no nadziwić się nie mogę!
  20. Zdjęcia domowe [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img103.imageshack.us/img103/3473/dsc07282wt0.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img70.imageshack.us/img70/9147/dsc07285hm2.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img70.imageshack.us/img70/1937/dsc07288aw9.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img104.imageshack.us/img104/324/dsc07292ww8.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img70.imageshack.us/img70/9594/dsc07321ed5.jpg[/IMG][/URL] Zdjęcia ze spacerów: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img104.imageshack.us/img104/5441/p1co2.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img104.imageshack.us/img104/4656/p2he6.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img239.imageshack.us/img239/3365/p4cw7.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img239.imageshack.us/img239/8007/p5es9.jpg[/IMG][/URL]
  21. Ciekawe, czy już się wszystko zaczęło...?
  22. Coś się kluje, coś się kluje- może Bianeczko kochana odwiedzę cię już niedługo!
  23. Sprawdzę to, przy najbliższej wizycie w schronisku!
  24. [quote name='Gonitwa']Niestety tak bywa... Spada bo ruch na PwP ogromny![/QUOTE] To dobrze, że ogromny. Jak nie Era znajdzie dom, to jakiś inny potrzebujący! A na nią też przyjdzie czas. Postaram się coś wykombinować przy najbliższej, wizycie w schronisku, a jej termin zbliża się nieubłagalnie ;)
  25. [quote name='RITA & DIANA']Pytanie retoryczne!Od tej pory już o nic nie proszę ,bo tu pytaniem na pytanie sie odpowiada, a ja juz mam powoli tego dość.Wałkujemy to dłuugo.Dla mnie i tej psiny za długo.[/quote] Rito, nie oczekuj ode mnie, że podwiozę ci małą pod same drzwi, to ogromna odległość, nie dziw mi się, że pytam- sama kombinuję, tu nikt z Elbląga nie podejmie się takiej podróży! Powiedz mi jak leży względem ciebie Warszawa? Gdyby tam podwieźć sunię?
×
×
  • Create New...