Jump to content
Dogomania

Rybc!a

Members
  • Posts

    11041
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Rybc!a

  1. Mojej bratowej kierowca ostatnio zwrócił uwagę za to, że Pyza (mix shih tzu) wsiada do autobusu bez kagańca. Kurczę, popieram to w zupełności, ale jeśli pies siedzi na rękach, to chyba nie ma takiej potrzeby? Pozatym chyba nie produkują takich maleńkich kagańców
  2. A tu zdjęcie z Barym! [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img510.imageshack.us/img510/1475/dscf4740rb7.jpg[/IMG][/URL]
  3. [quote name='Gonitwa']innych brak... Ten wątek jest chyba niewidoczny dla innych;)[/QUOTE] A szkoda, bo pomoc potrzebna!
  4. Piszczałek nie ma swojego wątku- trzeba to zmienić!
  5. Gośka spokojnie, nic nie usuwaj, przecież jeszcze nic nie jest pewne na 100%!
  6. Dziewczyny, może pomyślmy z tym hotelem, ale domu szukamy dalej? Potrzebne są ogłoszenia, kto może kogoś poprosić? Ja poumieszczałam go na kilku, ale sama nie wyrabiam z kilkunastoma psiakami!
  7. [quote name='Gonitwa']Ale on jest głupi i strasznie długo ładuje zdjęcia... ale postaram się go następnym razem zabrać...[/QUOTE] Przecież ja tylko żartowałam głuptasie! Już jestem przyzwyczajona, że latam jak szpieg i robię zdjęcia!
  8. [quote name='Gonitwa']ej, a ja to co? ksiądz;)?[/QUOTE] Ty to normalka, jesteś moją prywatną podbijaczką- a inni, gdzie się zapodziali?
  9. [quote name='Gonitwa']obojetnie, jak wydamy Fidelka to na jego miejsce....[/QUOTE] No dobra, to niech narazie zostanie tak jak jest, potem to jakoś zaktualizuję!
  10. Fidelek będzie miał domek, Fidelek będzie miał domek! Państwo z Gdańska są zdecydowani. To studenci, mieszkają narazie na stancji, pod koniec czerwca ją zmieniają. Myślą nad kastracją, uważają , że to zmniejsza bezdomność. Marzyli o labradorze i mimo tego, iż Fidel to mix, są tak podjarani, że chcą przyjechać i jutro! Ostudziłam ich trochę, najpierw załatwię kontrolę przedadopcyjną. No a potem wybiorę się z nimi do schroniska i zabierzemy chłoptasia ;)
  11. [quote name='weszka']To jedyny ratunek dla Mopa - wyciągnięcie go do hotelu i doprowadzenie do porządku. Trzeba działać! Rybc!a czy myślisz że udałoby się Tobie z twoim cudownym Tatą, Mopa dotransportować choćby gdzieś do połowy drogi Elbląg-Kraków???[/quote] Może by się i udało, ale za zwrotem kosztu paliwa. No i na pewno nie do samego Krakowa. Musiałoby być wszystko uzgodnione na 100%, w tedy ja będę myśleć.
  12. Okej, zadzwoniłam do Julii. Wczoraj Meliska bardzo się bała,aż się posiusiała. Dzisiaj, jak Julia odwiedziła je w hotelu też się zdoiła, ale tym razem ze szczęścia. Julia mówi, że ona jest chyba najwspanialsza z całej trójki. W czwartek czeka ją sterylizacja, jutro będę miała zdjęcia. W sobotę sunieczki zawożone są do Hamburga(zmiana planów), do Agnieszki Draabe z którą spędzą kilka dni, następnie sprawdzone domy przejściowe (to samo co domy tymczasowe) po nie przyjadą. Z tymi domami u nich, to nie jest tak jak tu, w Polsce. Tam jest ok. 10 rodzin sprawdzonych, które ciągle biorą od organizacji psy. No i z tych domów przejściowych do domów docelowych, które są sprawdzane przez tymczasowych właścicieli. Dzisiaj psiaki dostały gryzaki, co by im się nie nudziło
  13. [quote name='Gonitwa']Jak dasz mi aparat to nie ma sprawy;)[/quote] Przecież masz swój!
  14. [quote name='Gonitwa']Ale przynajmniej więcej jest widocznych, w szczególności gdy się biega po całym forum...[/QUOTE] Do całego kompletu brakuje jeszcze rudej siostry, tylko w który podpis ją umieścić? Twój czy mój?
  15. Słuchajcie, ona chodzi do podstawówki, jest szóstoklasistką! Kaha, wysyłam ci jej zdjęcie na PW, może chociaż tak pomogę. Dzisiaj poczytam jeszcze archiwum GG naszych rozmów, może coś wyszperam!
  16. A oto zdjęcia suni: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img156.imageshack.us/img156/8403/dscf4728rb7.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img502.imageshack.us/img502/7908/dscf4738yp1.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img502.imageshack.us/img502/7269/dscf4733uu0.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img291.imageshack.us/img291/8923/dscf4763ey6.jpg[/IMG][/URL]
  17. [quote name='*Iza*']Właśnie zastanawiam się nad prenumeratą MP[/QUOTE] Ja zamówiłam, myślę, że się opłaca. Roczna prenumerata kosztuje 48zł, więc dwa numery są darmowe i na dodatek dostaje się świetny prezent, ja np. dostałam smycz automatyczną Flexi i jestem bardzo zadowolona!
  18. [quote name='Gonitwa']Ejj.... Możemy się zamienić;)[/QUOTE] Tiaaa...jasne... ;)
  19. No na pewno z jakiś moich ogłoszeń, bo ty podajesz swoje dane, a na labradorach.info też pierwszy jest kontakt do ciebie. Narazie mi nie odpowiedziała.
  20. Mało ją widać, byłoby lepiej chociaż gdyby miała mordkę skierowaną w moją stronę, no ale cóż- trudno się mówi, narazie będziemy jechać na takim, nie da się tego zmienić.
  21. Tak jak napisała Gonitwa, to jest dom przejściowy. Jeśli masz coś dla niej, skontaktuję się z Julią, one też na pewno się ucieszą. Sunia w czwartek zostanie wysterylizowana. Dzisiaj jasno pytałam, czy psy nie trafią do schroniska- zaprzeczyli stanowczo. Domy przejściowe na nie czekają, ale jeśli znajdzie się od razu dom docelowy będzie jeszcze lepiej! A zresztą, jeśli nawet Pajuniu masz coś dla niej, z tego domu w Niemczech możesz ją przecież wziąć dla tej rodziny! Pozatym ty też nie powiedziałaś mi o ewentualnym domku dla suni. Ja nie widzę problemu. Wszystko da się złatwić.
  22. [quote name='Gonitwa']Pewnie, że lepiej:) Podoba mi się:) Bardzo:)[/QUOTE] No to super, bardzo się cieszę ! Godzinę nad nimi siedziałam!
  23. Dziękuję dziewczyny, to bardzo miłe, gdy ktoś tak pisze. Ale mimo wszystko, najbardziej satysfakcjonuje mnie to, że kolejny pies znalazł dom i zaczął nowe, lepsze życie!
×
×
  • Create New...