-
Posts
11041 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Rybc!a
-
Mojej bratowej kierowca ostatnio zwrócił uwagę za to, że Pyza (mix shih tzu) wsiada do autobusu bez kagańca. Kurczę, popieram to w zupełności, ale jeśli pies siedzi na rękach, to chyba nie ma takiej potrzeby? Pozatym chyba nie produkują takich maleńkich kagańców
-
Mała Sunia z Elbląskiego schronu w nowym domku.
Rybc!a replied to miśkowa's topic in Już w nowym domu
A tu zdjęcie z Barym! [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img510.imageshack.us/img510/1475/dscf4740rb7.jpg[/IMG][/URL] -
MOJRA-chora,goldenkowata suka. JUŻ W NOWYM DOMU! TERAZ NAZYWA SIĘ GAJA!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Piszczałek nie ma swojego wątku- trzeba to zmienić! -
Bianka-po dwóch latach w schronie, ZNALAZŁA SUPER DOM W GIŻYCKU! Super !
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='Gonitwa']Ale on jest głupi i strasznie długo ładuje zdjęcia... ale postaram się go następnym razem zabrać...[/QUOTE] Przecież ja tylko żartowałam głuptasie! Już jestem przyzwyczajona, że latam jak szpieg i robię zdjęcia! -
MOJRA-chora,goldenkowata suka. JUŻ W NOWYM DOMU! TERAZ NAZYWA SIĘ GAJA!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='Gonitwa']obojetnie, jak wydamy Fidelka to na jego miejsce....[/QUOTE] No dobra, to niech narazie zostanie tak jak jest, potem to jakoś zaktualizuję! -
Fidelek będzie miał domek, Fidelek będzie miał domek! Państwo z Gdańska są zdecydowani. To studenci, mieszkają narazie na stancji, pod koniec czerwca ją zmieniają. Myślą nad kastracją, uważają , że to zmniejsza bezdomność. Marzyli o labradorze i mimo tego, iż Fidel to mix, są tak podjarani, że chcą przyjechać i jutro! Ostudziłam ich trochę, najpierw załatwię kontrolę przedadopcyjną. No a potem wybiorę się z nimi do schroniska i zabierzemy chłoptasia ;)
-
[quote name='weszka']To jedyny ratunek dla Mopa - wyciągnięcie go do hotelu i doprowadzenie do porządku. Trzeba działać! Rybc!a czy myślisz że udałoby się Tobie z twoim cudownym Tatą, Mopa dotransportować choćby gdzieś do połowy drogi Elbląg-Kraków???[/quote] Może by się i udało, ale za zwrotem kosztu paliwa. No i na pewno nie do samego Krakowa. Musiałoby być wszystko uzgodnione na 100%, w tedy ja będę myśleć.
-
Okej, zadzwoniłam do Julii. Wczoraj Meliska bardzo się bała,aż się posiusiała. Dzisiaj, jak Julia odwiedziła je w hotelu też się zdoiła, ale tym razem ze szczęścia. Julia mówi, że ona jest chyba najwspanialsza z całej trójki. W czwartek czeka ją sterylizacja, jutro będę miała zdjęcia. W sobotę sunieczki zawożone są do Hamburga(zmiana planów), do Agnieszki Draabe z którą spędzą kilka dni, następnie sprawdzone domy przejściowe (to samo co domy tymczasowe) po nie przyjadą. Z tymi domami u nich, to nie jest tak jak tu, w Polsce. Tam jest ok. 10 rodzin sprawdzonych, które ciągle biorą od organizacji psy. No i z tych domów przejściowych do domów docelowych, które są sprawdzane przez tymczasowych właścicieli. Dzisiaj psiaki dostały gryzaki, co by im się nie nudziło
-
Bianka-po dwóch latach w schronie, ZNALAZŁA SUPER DOM W GIŻYCKU! Super !
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='Gonitwa']Jak dasz mi aparat to nie ma sprawy;)[/quote] Przecież masz swój! -
MOJRA-chora,goldenkowata suka. JUŻ W NOWYM DOMU! TERAZ NAZYWA SIĘ GAJA!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='Gonitwa']Ale przynajmniej więcej jest widocznych, w szczególności gdy się biega po całym forum...[/QUOTE] Do całego kompletu brakuje jeszcze rudej siostry, tylko w który podpis ją umieścić? Twój czy mój? -
Słuchajcie, ona chodzi do podstawówki, jest szóstoklasistką! Kaha, wysyłam ci jej zdjęcie na PW, może chociaż tak pomogę. Dzisiaj poczytam jeszcze archiwum GG naszych rozmów, może coś wyszperam!
-
Mała Sunia z Elbląskiego schronu w nowym domku.
Rybc!a replied to miśkowa's topic in Już w nowym domu
A oto zdjęcia suni: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img156.imageshack.us/img156/8403/dscf4728rb7.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img502.imageshack.us/img502/7908/dscf4738yp1.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img502.imageshack.us/img502/7269/dscf4733uu0.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img291.imageshack.us/img291/8923/dscf4763ey6.jpg[/IMG][/URL] -
[quote name='*Iza*']Właśnie zastanawiam się nad prenumeratą MP[/QUOTE] Ja zamówiłam, myślę, że się opłaca. Roczna prenumerata kosztuje 48zł, więc dwa numery są darmowe i na dodatek dostaje się świetny prezent, ja np. dostałam smycz automatyczną Flexi i jestem bardzo zadowolona!
-
Bianka-po dwóch latach w schronie, ZNALAZŁA SUPER DOM W GIŻYCKU! Super !
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='Gonitwa']Ejj.... Możemy się zamienić;)[/QUOTE] Tiaaa...jasne... ;) -
Po długim okresie samotności ERA znalazła SWOJĄ rodzinę w Olsztynie!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Mało ją widać, byłoby lepiej chociaż gdyby miała mordkę skierowaną w moją stronę, no ale cóż- trudno się mówi, narazie będziemy jechać na takim, nie da się tego zmienić. -
Tak jak napisała Gonitwa, to jest dom przejściowy. Jeśli masz coś dla niej, skontaktuję się z Julią, one też na pewno się ucieszą. Sunia w czwartek zostanie wysterylizowana. Dzisiaj jasno pytałam, czy psy nie trafią do schroniska- zaprzeczyli stanowczo. Domy przejściowe na nie czekają, ale jeśli znajdzie się od razu dom docelowy będzie jeszcze lepiej! A zresztą, jeśli nawet Pajuniu masz coś dla niej, z tego domu w Niemczech możesz ją przecież wziąć dla tej rodziny! Pozatym ty też nie powiedziałaś mi o ewentualnym domku dla suni. Ja nie widzę problemu. Wszystko da się złatwić.
-
MOJRA-chora,goldenkowata suka. JUŻ W NOWYM DOMU! TERAZ NAZYWA SIĘ GAJA!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='Gonitwa']Pewnie, że lepiej:) Podoba mi się:) Bardzo:)[/QUOTE] No to super, bardzo się cieszę ! Godzinę nad nimi siedziałam! -
Zrezygnowana,smutna KIKA-JUŻ W NOWYM DOMU W POZNANIU!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Dziękuję dziewczyny, to bardzo miłe, gdy ktoś tak pisze. Ale mimo wszystko, najbardziej satysfakcjonuje mnie to, że kolejny pies znalazł dom i zaczął nowe, lepsze życie!