-
Posts
11041 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Rybc!a
-
[quote name='Gonitwa']Wątek na labradorach przeniesiony na szczęśliwe zakończenia;)[/QUOTE] No i prawidłowo, a tymczasem czekam na Justynę i zdjęcia z wczorajszego wypadu do lasu. Mały (a raczej duży) bardzo szybko się zaklimatyzował, jestem w szoku. Tylko podobno ciągnie niemiłosiernie, ale to przecież normalne.
-
[quote name='weszka']To że ma kamień jeszcze nie znaczy że jest stary. Niektóre psy mają takie skłonności, jedna z moich sznaucerek miała kamień na łamaczach zaraz po wymianie zębów. Prędzej można oceniać po stopniu starcia zębów a i to w przyblizeniu bo nie wiadomo w jakich warunkach żył i co jadł. Co do finansów. Na AFN jest w tej chwili coś ok. 90 zł + Amigi 50 zł = 140 zł - prowizja dla AFN. Ja mam jeszcze 70 zł. Na przeskapretkowanie z Momusa czeka jeszcze trochę kasy. Razem będzie ponad 300 zł ale jeśli transoport do W-wy ma kosztować 170 zł to nadal kicha :(:(:([/quote] Nie nastawiajcie się tak na ten transport, mówiłam wam przecież, że to nic pewnego, nic nie gwarantuję! Przykro mi, ale mój tato nie pojedzie prawie 500km za darmo. Coś mi świta, że AgaiTheta jeździ do Warszawy często, na jakieś mecze, czy coś.
-
SUPER galeria- ZUZA, PYZA i FIGA- szczęściary ze schroniska- ZAPRASZAMY!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Foto Blogi
Rano pojechałam (bez psów) na plażę, do Krynicy Morskiej. Nie mogę się ruszyć, tak się opaliłam. Czuję, jakbym miała za mało skróry, tak jest naciągnięta. Potem wybrałam się do lasu, psy się wybiegały, porobiłam zdjęcia. Ale dodam je chyba dopiero jutro, razem z jutrzejszymi, bo wybieramy się do lasu, tyle tylko, ze do innej miejscowości- zwiedzać jakieś ruiny. Pozdrawiam was serdecznie -
Po długim okresie samotności ERA znalazła SWOJĄ rodzinę w Olsztynie!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='Gonitwa']Jest śliczna.... Może poleci ją znajomym i ona znajdzie w końcu domek?[/QUOTE] Nie wiem, ja jednak na własną rękę szukam czegoś dalej! -
Bianka-po dwóch latach w schronie, ZNALAZŁA SUPER DOM W GIŻYCKU! Super !
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='Gonitwa']A Figi jak nie było tak nie ma...[/QUOTE] Chyba ci się wątki pomyliły, to jest temat Bianki, a nie Figi ;) -
MOJRA-chora,goldenkowata suka. JUŻ W NOWYM DOMU! TERAZ NAZYWA SIĘ GAJA!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='madzia828']no dziewczyny działają;) idą jak burza:p to czekamy na zdjecia Gaji z nowego domku:p[/QUOTE] Rita obiecała, że ja dostanę je pierwsza, za to, że pomogłam kolejnej bidzie ;) Podziękowania należą się wszystkim! A to, że idę jak burza... W sobotę kolejne wyjdą ;) Już ja się o to postaram! -
[quote name='Gonitwa']:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:usuwam go z labradory info i dopominam się o nowy bannerek bo już nie ma dwóch psów w nim zamieszczonych. I temat zmień:)[/quote] Gonitwa spokojnie, nie musisz się o nic dopominać, z moją pamięcią jak na razie wszystko w porządku! [QUOTE]Rybc!a jesteś wielka :loveu::loveu: Fidel jest szczęściarzem :p:pzdjęcia super:razz:[/QUOTE] Czy wielka to nie wiem, zaledwie 165cm wzrostu ;) Ale dziękuję serdecznie, miło słyszeć takie słowa, mimo tego, że to nie oto w tym chodzi i nie to mnie najbardziej satysfakcjonuje. [QUOTE]Oby w nowym domu mu się podobało:smile:[/QUOTE] Na pewno mu się podoba, już wczoraj był cały haapy, brykał i rozrabiał. Zmieniam tytuł wątku!
-
Ludzie, u nas straszne upały. Dzisiaj w słońcu równo 42 stopnie. Nie wyobrażam sobie, nawet nie potrafię, jak on tam teraz to przeżywa! Pewnie siedziw budzie, chociaż, nigdy nie widziałam, by choć stamtąd wychodził. A starszy niż 3 lata na pewno jest, dobrze, że to sprawdziłam, bo mogłoby to być bardzo nieprzyjemną niespodzianką, gdyby znalazł dom i ktoś zdecydowałby się na niego wzorując i stosując się moją opinią na jego temat!
-
O jej, dziewczyny, mam chyba złą wiadomość. Nie dość, że Mop zipie i wdycha w przyspieszonym tępie powietrze, to na dodatek spojrzałam dzisiaj w jego zęby. To staruszek, albo ma kamień tak wielki, że szok po prostu. Nie wiem co o tym myśleć. Pierwszy raz słyszałam, jak szczeknął. Też jak dziadziuś. I co tu robić?
-
MOJRA-chora,goldenkowata suka. JUŻ W NOWYM DOMU! TERAZ NAZYWA SIĘ GAJA!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Przy okazji, kiedy jechałam po Fidelka, byłam świadkiem wyadoptowania Mojry ;) To był czysty fart, ja chyba jestem w czepku urodzona ;) Troszkę było z tym oporu, jeden pracownik ciągnął za smycz, drugi pchał pupcię, ale jakoś poszło, a sunieczka pojechała w siną daaal! -
Po długim okresie samotności ERA znalazła SWOJĄ rodzinę w Olsztynie!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Nowa pani Fidelka: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=63182&page=16[/URL] Zwróciła dzisiaj uwagę na Erę. Uważam, że gdyby przystojniaka tam nie było, to właśnie ona trafiłaby pod te skrzydła. Jest śliczna i taka drobniutka. -
Bianka-po dwóch latach w schronie, ZNALAZŁA SUPER DOM W GIŻYCKU! Super !
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Bianka została dzisiaj przeze mnie serdecznie wymiziana, jest trochę nieufna, wydaje mi się jednak, że charakterek ma taki sam jak Figa. Jest od urodzenia w schronisku, około dwóch lat. -
Czy te zdjęcia nie mówią same za siebie? [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img103.imageshack.us/img103/8812/fidelekfj2.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img103.imageshack.us/img103/5381/fidelek2gy1.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img75.imageshack.us/img75/1596/fidelek3zw2.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img103.imageshack.us/img103/4120/fidelek4kb3.jpg[/IMG][/URL] Jestem przeszczęśliwa, poznałam się z nową Panią Fidelka, to przesympatyczna, młoda dziewczyna z wielkim sercem! Podobno Fidelcio bawi się teraz zabawką, a zaraz spotka go coś, co dla wielu psich towarzyszy przyjemne nie jest, chodzi o kąpiel. Jutro w planach wypad do lasu. Jest śliczny, został pogryziony na dowidzenia!
-
[quote name='Gonitwa']Daga, tylko, żebyś znowu nie jechała na darmo.... Sama już nie wiem....[/quote] No to co, sunia ma dalej czekać? JESTEM PEWNA NA STO PROCENT, ŻE PRZY MOJEJ OSTATNIEJ WIZYCIE W SCHRONISKU SUKA DALEJ TAM BYŁA. Z TYMI SAMYMI PSAMI, W TYM SAMYM BOKSIE! Jeszcze dwa zdjęcia tego ze Szczecina: [IMG]http://www.szczecin.schronisko.net/images/adopcje/5613.jpg[/IMG] [IMG]http://www.szczecin.schronisko.net/images/adopcje/sup2/5613.jpg[/IMG]
-
Po długim okresie samotności ERA znalazła SWOJĄ rodzinę w Olsztynie!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='Gonitwa']Maleństwo to tak zdrobniale. Ja do Orienta mówię kruszynko i do doga koleżanki- maluszku:)[/QUOTE] A ja dla odmiany, do swojej Pyzy- chodź tu wielkoludzie ;) -
MOJRA-chora,goldenkowata suka. JUŻ W NOWYM DOMU! TERAZ NAZYWA SIĘ GAJA!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='Gonitwa']Madzia, ale pamiętaj- bez przesady! Potrzebna jesteś do podbijania wątków:)[/QUOTE] Ej no, Gonitwa! Madzia nie jest nam potrzebna TYLKO do podbijania wątków... -
SUPER galeria- ZUZA, PYZA i FIGA- szczęściary ze schroniska- ZAPRASZAMY!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Foto Blogi
[quote name='Gonitwa']Toć jej prawie żebra widać! Ty jej chyba nie karmisz....[/QUOTE] Karmię, karmię, daję się wyhasać i wybiegać, a oni mi tu , że pies za gruby :(.