-
Posts
11041 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Rybc!a
-
Mała Sunia z Elbląskiego schronu w nowym domku.
Rybc!a replied to miśkowa's topic in Już w nowym domu
Edit- usuń ;) Zdjęcie śliczne, a ja już nie mogę się doczekać końca roku szkolnego, jesteśmy wstępnie umówione na poniedziałek, tak? -
SUPER galeria- ZUZA, PYZA i FIGA- szczęściary ze schroniska- ZAPRASZAMY!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Foto Blogi
Poszłyśmy na spacerek, zaszłyśmy do parku, a nawet do McDonald'u, na colę, bo gorąco jak w piekle, a by bez kropelki wody! [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img125.imageshack.us/img125/4863/asdfghjklof2.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img517.imageshack.us/img517/2057/poiuytrewqmt8.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img125.imageshack.us/img125/9176/qwertyuiopnw7.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img231.imageshack.us/img231/9769/lkjhgfdsarl8.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img231.imageshack.us/img231/8513/zxcvbnmfy2.jpg[/IMG][/URL] Koło McDonaldu... [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img231.imageshack.us/img231/549/mnbvcxznd6.jpg[/IMG][/URL] -
SUPER galeria- ZUZA, PYZA i FIGA- szczęściary ze schroniska- ZAPRASZAMY!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Foto Blogi
[quote name='Bblue']Ok, już się załadowały. Myślałam, że nie będę mogła zobaczyć tych fotek. Twoje suńka jest śliczna. Taka zadbana, od razu widać, że dużo serca w to wkładasz. Oby tak dalej :) A ja będę śledzić galerię Zuzi. Tak więc czekam na następne fotki.[/QUOTE] Moja jest jeszcze czarno-biała Pyzka, też widoczna na zdjęciach. Mieszka u mojego brata, często się jednak widujemy, zabieram małą na spacery i wyjazdy. Za jakieś 15 minut uciekam z Zuzanką na spacer do parku. Porobię zdjęcia. -
[quote name='Bblue']Pokaże, pokaże. Zaraz :) A co do włosków. Najpiękniejsze to one nie są, bo kiedy Scooby widzi szczotke dostaje szału. Ale mimo to staram się go dokładnie wyczesywać. Żadnych specjalnych środków nie używamy. Wystarczy tylko szampon i odżywka :)[/QUOTE] A odwiedzicie moją galerię? Bardzo was serdecznie zapraszam!
-
Pati, czekamy na ciebie wszyscy! A swoją drogą, dużo nam się Yorkasków na Dogomanii porobiło, co wchodzę na galerię to yorki. U mnie inaczej- dwa kochane kundelki, które was serdecznie zapraszają do galerii, w której przed chwilą dodałam mnóstwo zdjęć!
-
[quote name='Dagusia1992']śliczne fotki xD[/QUOTE] Jeśli chcesz zobaczyć ich więcej zapraszam do mnie- dodałam 19 zdjęć ze spaceru beaglowego+ mój prywatny spacer z Zuzanką- zapraszam serdecznie, Dagmaro!
-
[QUOTE][URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images22.fotosik.pl/146/32032e0d3e4a4936.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] Jak on tu ślicznie zapozował, niczym urodzony model! Śliczną ma szatę i umaszczenie. Stosujecie jakieś specjalistyczne środki do włosu? [QUOTE][URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images11.fotosik.pl/73/f3dc2ddf6e3dcc4e.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] Niezbyt się pokazałaś, może "POKAŻ SWOJĄ TWARZ"? Ja się już niejednokrotnie ujawniłam, co możesz zobaczyć w mojej galerii do której cię serdecznie zapraszam- właśnie dodałam zdjęcia!
-
Kilka dzisiejszych zdjęć Gonitwy z Orientem: [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img508.imageshack.us/img508/387/11yz1.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img508.imageshack.us/img508/5959/78041485kq6.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img265.imageshack.us/img265/6085/57000312sd7.jpg[/IMG][/URL]
-
SUPER galeria- ZUZA, PYZA i FIGA- szczęściary ze schroniska- ZAPRASZAMY!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Foto Blogi
[QUOTE]Nie za duża ta piłka w stosunku do mordki? :razz: Ale jaka super, firmówka :evil_lol:[/QUOTE] Znaleziona pod blokiem ;) Przykro mi, że jakiś chłopczyk ją stracił, ale trzeba być na przyszłość ostrożniejszym, bo w końcu co znalezione to nie kradzione! A ja godzinkę temu wróciłam z lotniska, gdzie odbywają się beaglowe spotkania. Dzisiejszym nowym gościem był 6 miesięczny weścik. Zdjęcia: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img265.imageshack.us/img265/1267/64780038dy7.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img265.imageshack.us/img265/6085/57000312sd7.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img265.imageshack.us/img265/4571/96468828fe7.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img508.imageshack.us/img508/5959/78041485kq6.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img265.imageshack.us/img265/3558/67806130hk6.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img508.imageshack.us/img508/6082/10359114vb3.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img526.imageshack.us/img526/3308/64877162wt6.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img526.imageshack.us/img526/2931/60043686yi1.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img508.imageshack.us/img508/3721/99377164ov4.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img508.imageshack.us/img508/4975/10ek6.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img508.imageshack.us/img508/387/11yz1.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img508.imageshack.us/img508/9290/12tl5.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img508.imageshack.us/img508/5812/13mv4.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img526.imageshack.us/img526/2007/14ld5.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img508.imageshack.us/img508/7448/15ns2.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img508.imageshack.us/img508/967/17wn8.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img508.imageshack.us/img508/3738/18lu2.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img508.imageshack.us/img508/6372/19ix6.jpg[/IMG][/URL] -
SUPER galeria- ZUZA, PYZA i FIGA- szczęściary ze schroniska- ZAPRASZAMY!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Foto Blogi
[quote name='Gonitwa']Widzę, że Zuzia na większości zdjęć jest zakneblowana żeby nie szczekała;) Weź dziś aparat na lotnisko:) Ale kurczę samoloty latają bo słyszę- znowu będą nas ganiać...[/QUOTE] No tak, latają, bo ładna dziś pogoda, na dodatek bezchmurna... -
[quote name='Gonitwa']W końcu mam program do zmniejszania zdjęć i mój komputer "widzi: aparat. Także porcja nowych zdjęć: Pierwsze chwile po powrocie z kastracji... [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img177.imageshack.us/img177/2644/psiaki196fh9.png[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img248.imageshack.us/img248/1226/psiaki197uc9.png[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img453.imageshack.us/img453/4433/psiaki198ar1.png[/IMG][/URL] [/quote] A kto ci pomógł z programem? ;) Oo, a czyj to taki śliczny koc? ;) A tymczasem zapraszam do naszej niesfornej galerii, dodałam przed chwileczką nowe zdjęcia!:multi:
-
Po długim okresie samotności ERA znalazła SWOJĄ rodzinę w Olsztynie!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='Gonitwa']Sama prawda tylko prawda, ale nie sądzę żeby uwierzyli w twoją niewinność....[/quote] Jeśli nie wierzą, mogą sprawdzić.:roll: Istnieje coś takiego jak adres IP, wydaje mi się nawet, że w dzisiejszych czasach można odczytać lokalizację komputera, a skontaktować się z administratorem strony w celu uzgodnienia takich omówień naprawdę nie jest trudno! :roll: -
SUPER galeria- ZUZA, PYZA i FIGA- szczęściary ze schroniska- ZAPRASZAMY!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Foto Blogi
[quote name='Gonitwa'][B]nathaniel[/B] i ja też:) [B]Rybc!a [/B]Ty się sprzeczkami z bratem nie przejmuj byle dał Ci Pyzkę na beagle dziś:)[/QUOTE] A co on ma do gadania, przyjeżdżam po Pyzkę i w ...guzik może mnie pocałować! Dzisiaj wybrałam się z Zuzką do parku, chodziłyśmy sobie dwie godzinki po słoneczku, cieplutko było to i do domu wracać się nie chciało. A oto zdjęcia, mało ich trochę, ale co tam, zawsze coś oko może nacieszyć. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img513.imageshack.us/img513/5285/dzis2fq0.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img403.imageshack.us/img403/3813/dzis1hh5.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img403.imageshack.us/img403/1218/dzis3nb9.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img513.imageshack.us/img513/5228/dzis4pv1.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img254.imageshack.us/img254/5056/dzis8ws4.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img403.imageshack.us/img403/4473/dzis9up9.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img513.imageshack.us/img513/6917/dzis5kc1.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img254.imageshack.us/img254/8564/dzis6jn5.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img403.imageshack.us/img403/8091/dzis7ix7.jpg[/IMG][/URL] A to już w domu: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img403.imageshack.us/img403/4418/dzis19yg8.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img403.imageshack.us/img403/566/dzis222jp6.jpg[/IMG][/URL] Moja mama zroooobiłaaa taaaaaaakie ciasto, że wam mówię! Widzisz nathaniel,jak to jest z moim odchudzaniem się ;) -
[quote name='tanitka']wczorajsze zdjecia z komórki [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img512.imageshack.us/img512/3595/64103433ix1.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img237.imageshack.us/img237/9435/21723524kt6.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img241.imageshack.us/img241/8774/15950756pl0.jpg[/IMG][/URL][/quote] Tanitko, nie wciskaj mi kitu, że ten przystojny młodzieniec to ten sam piesek którego wiozłam na rączkach do ciebie? I CO, WYRÓSŁ NA MOCNO WYŻEŁKOWATEGO, NIE?
-
Bianka-po dwóch latach w schronie, ZNALAZŁA SUPER DOM W GIŻYCKU! Super !
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='madzia828']Bianka w górę :razz: Rybc!iu czasem jest lepiej czasem gorzej głowa do góry:p[/quote] Oj kochana, łatwo ci mówić. . . -
Po długim okresie samotności ERA znalazła SWOJĄ rodzinę w Olsztynie!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[URL]http://www.portel.pl/artykul.php3?id_dz=25&id_akt=24064&ns=1&PHPSESSID=aec054e8066b38ca1a2dffd0e305c5c8[/URL] Dla niewtajemniczonych: zostałam nie wpuszczona do schroniska, dlatego, że osądzili mnie bez podstaw i powiedzieli, że komentarz tej treści: [quote]Sprawa naszego schroniska wypływa co jakiś czas,ale niestety, nic sie z tym nie da zrobic- pani Purzycka ma po prostu układy z Urzedem Miasta, o czym wiadomo powszechnie i jest nienaruszalna robiąc co chce. JUż sam fakt,z e kategorycznie odmawia przyjecia wolontariuszy, a znam sporo chętnych, którzy na poważnie by sie tym zajęli, jest poniżej jakiejkolwiek krytyki. Wolontariusze w chroniskach to błogosławieństwo, ale jełsi ma sie sporo do ukrycia, to rzeczywioście mogą bbyć bardzo niewygoni, nieprawda, Pani Aneto? Poza tym schronisko podlega zwyczajnei pod MPO i zamiast zatrudniac ludzi kochających zwierzęta, zatrudnia panów śmieciarzy, a ich stosunek do psów i kotów jest jednoznaczny. Szkoda, wielka szkoda. [/quote] Jest mojego autorstwa. Rozumiecie? Nie wpuścili, bo myśleli, że to ja to napisałam. Dziwi mnie tylko to, że ludzie tak szybko potrafią wyrabiać zdanie bez żadnych dowodów. To przykre, że muszę odpowiadać za słowa innych. Szkoda, że dopiero w domu dowiedziałam się o co chodziło z całej sytuacji, bo na miejscu chciałabym to jakoś kompetentnie wyjaśnić. -
[quote name='Blow']uuuu....ostrrrro:cool3:[/quote] Blow, nie widzę sensu twojego posta...:roll:
-
SUPER galeria- ZUZA, PYZA i FIGA- szczęściary ze schroniska- ZAPRASZAMY!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Foto Blogi
[quote name='nathaniel']Yy, bo ja zmieniłam gg, może ktoś sobie numer przywłaszcyzł po prostu :/ 10612678[/QUOTE] Dzięki serdeczne, zapiszę sobie! -
[quote name='madzia828']no chyba ze znajdziemy dla Mopka jakiś hotelik w W-wie ale kto go bedzei tam odwiedzac? ja nie znam nikogo z W-wy:shake: napewno siedział w budzie biedaczek:-( przecież tam takie upały na dworze[/QUOTE] Nie oto chodzi, złociutka... Nie miałyśmy dzisiaj z Gonitwą wstępu do schronu...
-
Po długim okresie samotności ERA znalazła SWOJĄ rodzinę w Olsztynie!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
No i co kochanie? Dzisiaj niesłusznie nie mogłam cię zobaczyć :( -
Bardzo, bardzo mi przykro. Wiem, co to znaczy stracić przyjaciela przez pogryzienie innego czworonoga. Moja poprzednia sunia, Mika, została pogryziona bardzo dotkliwie. Troszczyliśmy się o nią, jednak atak drugiego psa był nieunikniony, to ogromna suka, która wręcz nienawidzi innych suk, od razu atakuje, a na spacery chodzi bez smyczy. Właściciel nie poczuwał się do winy, bo przecież "to pies pogryzł, a nie on". U nas sytuacja wyglądała nieco inaczej, bowiem Mika żyła jeszcze kilka tygodni po pogryzieniu. Była jednak za stara, za słaba, by przetrwać dalej. Bardzo ją wszyscy kochaliśmy i kochamy dalej. Zawsze część naszych serc będzie przeznaczona tylko dla niej. Była ze schroniska. 3 miesiące żyliśmy bez psa. W domu było pusto, nikt nie merdał ogonkiem, nie powitał szczekaniem. Nie było z kim wychodzić na spacery i tulić się, podszczypywać, rzucać piłeczki. Było bardzo smutno, jednak moja mama nie chciała psa, nie mogła się otrząsnąć po śmierci Miki, z któą moja rodzina spędziła piękne 12 lat. Była troszeczkę podobna do polskiego owczarka nizinnego, zastanawialiśmy się nawet nad kupnem psa z hodowli-rodowodowej. Po wakacjach zdecydowaliśmy się jednak, na wizytę w schronisku. Mama szukała kudłatej suni, podobnej do Miki. Mamy teraz energiczną Zuzankę, która różni się od poprzedniej o 180 stopni. Jest kochanym psem i teraz już wiem, że zawsze będziemy mieli psy ze schroniska. Trzymajcie się, pozdrawiam. PS Dodam tylko, że sunia która pogryzła Mikę żyje dalej. I wciąż chodzi na spacery bez smyczy, mimo tego, że jest postrachem wszystkich właścicieli suk. Na nic groźby i zastraszanie.