Jump to content
Dogomania

Rybc!a

Members
  • Posts

    11041
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Rybc!a

  1. [quote name='Gonitwa']Może być, przecież Figa miała cieczkę po wyjęciu ze schronu a one są siostrami więc cieczkę mają mniej więcej w tym samym czasie...[/QUOTE] Tylko, że Figę ze schroniska zabierałałyśmy z Agatą jakieś 3 tygodnie temu, a Bianka wygląda jak bomba!
  2. W każdym bądź razie ludzie z Gdańska bardzo ucieszyli się, gdy powiedziałam im, że pies jest niestety/albo i stety/ nadal w schronisku. Najpierw jednak kontrola, żeby wszystko grało i śpiewało. Już mam osobę, która chętnie się tego podejmie.
  3. [quote name='madzia828']dziewczyny wróciłam z wycieczki;) kasę wpłace na Mopka na AFN tak jak Weszka pisała ;) czyli wszystko jak na razie idzie w dobrym kierunku i mam nadzieje ze tak zostanie:p[/QUOTE] Ja też mam taką skrytą nadzieję, a Tobie Madziu serdecznie dziękuję za pomoc finansową!
  4. Dalej w kropce, niestety. To nie takie łatwe, jak się wydaje. Myślałam, żeby podwieźć małą np. do Warszawy, a z Wałbrzycha ktoś przyjechałby do umówionego miejsca, przy okazji wziąć Mopa. Ale nie wiem, nie wiem czy coś z tego będzie.
  5. [quote name='madzia828']Aszka w górę cioteczka madzia wróciła:loveu:[/QUOTE] O to świetnie, brakowało mi ciebie na wątkach cioteczko!
  6. [quote name='asia_pie']Luiza, już nie bądź taka skromna. ;) :eviltong: To dzięki Tobie Koka dostała szansę na nowe życie, gdyby nie Ty pewnie dalej byłaby w schronie. Dziękuję kochana. :calus: :Rose: Oczywiście nie umniejszam zasług Rybci. Bo to dzięki Rybci dowiedzieliśmy się o Kokusi, to ona wyciągnęła sunię ze schronu i w końcu dzięki jej ogłoszeniom znalazł się domek dla suni. Rybc!a dziękuję. :calus: :Rose: Ogromne podziękowania rownież dla Kasi, która przetranspotrowała Kokę ze schronu do domku tymczasowego u Luizy. :calus: :Rose: Dziękuję również wszystkim, którzy zrzucili się na leczenie i sterylkę suni Kokuni. Dziękuję Wam wszystkim kochani. :calus: :Rose: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu:[/QUOTE] Zapomniałaś jeszcze podziękować sobie! Za to, że wspierałaś całą akcję z wyadoptowaniem Koki od samego początku. Tobie też należą się serdeczne podziękowania, choćby i ze względu na podbijanie, kiedy zaszła taka potrzeba :Rose:
  7. [quote name='Gonitwa']ale jak? przecież jak Daga po nią była to jej nie było![/QUOTE] Normalnie, dalej siedzi i to na dodatek w tym samym boksie!
  8. Ruda nadal siedzi w schronisku. Jest terroryzowana przez koleżankę z boksu, równie śliczną i przymilną. Widać, że tamta rządzi, Ruda strasznie się jej boi. W każdym bądź razie sunia dalej jest i szukamy jej domku, bo naprawdę myślę, że coś się dla niej znajdzie.
  9. Właśnie wróciłam ze schroniska. Nie zdziwicie się, gdy powiem wam, że Mojra dalej siedzi w schronisku, prawda? Dzisiaj nie wyszła do mnie, nawet nie zamachała ogonkiem. Siedziała w budzie patrząc w przestrzeń w całkowitej depresji.
  10. Właśnie wróciłam ze schroniska. Miałam fantastyczną okazję na zrobienie jej zdjęcia, ale BATERIE W APARACIE MI SIĘ ROZŁADOWAŁY, jasny gwint. Jestem b.zła. Sunia schudła. Jest śliczna, bardzo się dzisiaj cieszyła.
  11. Właśnie wróciłam ze schroniska. Zostałam dzisiaj b. miło zaskoczona, mimo tego, że Aszka dalej jest w schronisku. Podeszła do mnie, cieszyła się jak dawniej- a wcześniej tak nie było, przecież miała depresję. Szukamy odpowiedzialnego domku!
  12. Właśnie wróciłam ze schroniska, Bianka niestety nadal tam jest. Wydaje mi się, że jest bardzo smutna. No i pozatym- strasznie, strasznie, strasznie gruba! Nie wiem, czy to może być ciąża, skoro jest w schronisku od urodzenia? Jejku, głowa mnie już boli od tego myślenia. W każdym bądź razie miałam wspaniałą szansę na zrobienie zdjęć, ale... APARAT MI SIĘ WYŁADOWAŁ, jasny gwint! Jestem zła.
  13. Właśnie wróciłam ze schroniska (siedzę jeszcze w butach). Fidel niestety/albo stety/ nadal tam jest. Teraz czuję się rozbita i nie wiem co robić. Pisać do tych ludzi z Gdańska? Oni pewnie sami by po niego przyjechali, a jak im powiem i przyjadą bez kontroli przedadopcyjnej? Poprosiłam o to Irmę, ale wiadomości brak! Muszę narazie poszperać, puszczę PW do Danusi12, ona też jest z Gdańska, wyrażała chęć pomocy.
  14. Wróciłam ze schroniska. Widziałam Mopa, on w ogóle nie podchodzi już do ludzi. Nie to, że się boi, bo nie wyjawia takich oznak, ale chodzi sobie po prostu sam po boksie i ma w poważaniu ludzi oglądających go. Nie wiem, co to może oznaczać? Czy stracił już resztki nadziei?
  15. [QUOTE][IMG]http://i87.photobucket.com/albums/k135/zuza73/GGG092.jpg[/IMG][/QUOTE] Ale śliczności! Pięknie razem wyglądają. Zuzia jak zwykle elegancka!
  16. [QUOTE][IMG]http://i158.photobucket.com/albums/t103/Samturia/b6.jpg[/IMG][/QUOTE] Jak ona tu ślicznie wyszła! Ale widzę, że coś jej oczy ropieją, zaparz świetlik, zmocz w nim watę i przemywaj kilka razy dziennie- to powinno pomóc. Zapraszam do nas.
  17. Wczorajsze zdjęcia z wypadu na "Dolinkę" Krótki odpoczynek przy ławeczce i paniusi [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img182.imageshack.us/img182/4881/98017867pp0.jpg[/IMG][/URL] Brudny jęzorek od kijków [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img166.imageshack.us/img166/7214/39411111uf2.jpg[/IMG][/URL] Kolega, Reksio [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img182.imageshack.us/img182/8503/51088008hq7.jpg[/IMG][/URL] Uwaga, groźny pies- czarne podniebienie! [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img166.imageshack.us/img166/8149/54318630xj4.jpg[/IMG][/URL] Szykujemy się do skoku! [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img166.imageshack.us/img166/4088/15238064wd7.jpg[/IMG][/URL] Wystawowa poza [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img256.imageshack.us/img256/7231/84153897sn4.jpg[/IMG][/URL] Dłuugi jęzor- mina szczęśliwego psa [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img166.imageshack.us/img166/3523/63335401fz6.jpg[/IMG][/URL] Tam świeci słońce! [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img256.imageshack.us/img256/3327/80289196hi2.jpg[/IMG][/URL] Zapozuję, co mi szkodzi. [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img182.imageshack.us/img182/8865/86038773pz4.jpg[/IMG][/URL] Moja mała podopieczna Wiktoria, zauważyła, że smycz się "wyciąga" i "wciąga" [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img166.imageshack.us/img166/4634/10fd8.jpg[/IMG][/URL] Biegiem na górę, raz, dwa, trzy i jesteśmy przy Rybc! [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img166.imageshack.us/img166/4242/12ve3.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img166.imageshack.us/img166/6094/13lk7.jpg[/IMG][/URL] Pobawmy się w ganianego [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img166.imageshack.us/img166/1662/14nr2.jpg[/IMG][/URL] Śliczna niunia [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img166.imageshack.us/img166/6933/15ld6.jpg[/IMG][/URL] A tu dwie dziewczynki które baaardzo się kochają! [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img182.imageshack.us/img182/9995/11sb4.jpg[/IMG][/URL]
  18. [quote name='Agnieszka i Ogiś']Fidel bardziej zachecająco brzmi bo co by powiedzieli, może ze pies juz zawsze piszczeć będzie? :eviltong:[/QUOTE] Agnieszka, Fidel i Piszczałek to dwa osobne psy!
  19. Uuu, Gonitwa- źle z tobą będzie jak cioteczki sznaucerowate rzeczywiście zrobią z tobą...: :mad:
  20. Jestem przeszczęśliwa! Czekamy na informacje od Ewy, mam nadzieję, że znajdzie dzisiaj dla mnie czas i będzie w stanie ze mną poklikać ;)
  21. GoWa, możesz pojechać tam jutro razem z Julią, samej cię nie wpuszczą, to prywatny teren i prywatne psy ;) Na PW przesyłam nr telefonu.
  22. Wiecie co? Bo ja przecież w Elblągu mam dom dla szczeniaka dobermana, a ten 8 miesięczny to jesze podrostek. Daga, czy on jedzie do ciebie? Zawsze z Tczewa do Elbląga bliżej niż z Częstochowy do Elbląga. Tylko tak jak mówiłam wcześniej ja nie ręczę za tą kobietę.Wiem tylko, że miała już dobermana.
  23. [quote name='Gonitwa']Już i tak jest szczuplejszy niż był, a jak założę mu kolczatkę to mnie zjedzą na dgm![/QUOTE] Ja myślę, że to co masz teraz w zupełności wystarcza. Tak jak na wsi, ćwicz z nim od czasu do czasu chodzenia przy nodze.
×
×
  • Create New...