Jump to content
Dogomania

Rybc!a

Members
  • Posts

    11041
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Rybc!a

  1. [quote name='zdrojka']Rybiu, dokładnie tak. Mieliśmy wziąć Sarę, czekoladową wyżlicę, ale spóźniliśmy się, poszła do nowego domku. Na razie więc nie decydujemy, jak wrócimy z weekendu będziemy szukać. Tylko niestety jak to bywa z TZ-ami, to on musi wyrazić zgodę na konkretnego psiaka. Chce wziąć, już się zadeklarował, ale to jemu musi przypaść do serca. Ja kocham wszystkie, więc co zrobić... Nie chcę potem kłótni pt. "ja go nie chciałem, to Ty go wybrałaś"... Nawet nie wiecie, jak się cieszę :p[/quote] No to świetnie, a czy masz już jakiegoś konkretnego, ewentualnego, przyszłego psa? Bo jeśli nie, to polecam moje, elbląskie bidy. Chętnie ci pomogę.
  2. [QUOTE]I super. Mam nadzieję że będę przy tym obecna...[/QUOTE] Ja jeszcze nic nie wiem, nie znam ostatecznej godziny, nawet terminu. [QUOTE] Rybcia,namów ich na tą malutką chudziutką co siedziała z Koką i moją Sunią w boksie ;-) ,tylko wiem że to nie takie proste,pewnie jakaś inna bida im wpadnie w oko. [/QUOTE] O niej myślę cały czas. Będę namawiać ile wlezie, jednak ostateczną decyzję oczywiście zostawię im. Będę szczęśliwa z każdej uratowanej bidy!
  3. Czekajcie, czekajcie- zapewniam, że to już niedłuuugo nastąpi!
  4. [quote name='asia_pie']Jakby chcieli spanielka to są jeszcze chyba ze 4 na dogo. :roll:[/quote] Namówiłam już ich chyba na najzwyklejszego na świecie kundelka, zresztą b. zależało im na to, by pies był z warmińko-mazurskiego, zaproponowałam wizytę w moim schronie, no i przyjadą. Wyjadą na pewno z jakąś bidą ;)- już ja się o to postaram!
  5. Dziękujemy, za takie wspaniałe życzenia dotyczące nowej drogi życia! Czekam na zdjęcia, jestem w kontakcie telefonicznym z Julią.
  6. Zarówno szelki jak i obroże mi się podobają, są praktyczne. Zagłosowałam za obrożą, bo taką praktykuję w przypadku Zuzi. Pyza ma natomiast szelki i naprawdę trudno jest mi to ocenić. Szelki czasem mi się plączą, przekręcają się.
  7. Szkolę moją rudą tradycyjnie, ale aport ćwiczymyn i ćwiczymy, a ta nic z tego nie rozumie...
  8. Kotki prasowane to u nas codzienność. Oby dwie panny bardzo je lubią. Mnie intrygują te parówki. Nigdy nie próbowaliśmy ich podać i zakupić, choć widziałam je w zoologicznym. Jaka jest ich przeciętna cena?
  9. Powiem szczerze, że ja mojej suni nie daję jakoś specjalnie jogurtów. A czy np. taki waniliowy Danio może zaszkodzić, bo jak jem, to daję wylizać mojej rudej.Pyza też bardzo go lubi!
  10. Zdrojko, czy to znaczy, że jakaś bida znajdzie u ciebie schronienie?
  11. [quote name='Gonitwa']Obawiam się najgorszego i wcale się nie zdziwię jak będą młode![/QUOTE] Nie zapeszaj Gonitwa, nie zapeszaj!
  12. [quote name='Gonitwa']To kiedy ten wielki dzień? PS. To dlatego Fidel zniknął mi z bannerka....[/QUOTE] Jeszcze nie chcę nic mówić, na pewno nie tu, sama wiesz, z jakich powodów. Fidelka ci nie usunęłam z podpisu, już niedługo to zrobię, z wielką, wielką chęcią!
  13. [quote name='Gonitwa']Tak dokładnie. Dogo jest jak nałóg![/QUOTE] ...jak narkotyk! Czy coś się weszko wyjaśniło?
  14. [quote name='Gonitwa']Szkoda.... Ale Zuzka jest śliczna! Napatrzeć się nie mogę![/QUOTE] A mi w niedzielę powiedziano, że Zuzka jest za gruba!
  15. Wczoraj dostałam zapytanie w sprawie Koki, w sumie rodzina była już zdecydowana, bardzo zdziwili się, gdy powiedziałam: przykro mi, to już nieaktualne. Nie zależało im na tym, by był to pies rasowy. Mieszkają na wsi w okolicach Morąga, mają już dwa psy rodzaju męskiego, prawdopodobnie wybiorę się z nimi do schroniska elbląskiego.
  16. Dużo tych spacerków oferujesz, pieski się wyhasają biegnąc ciągle na pierwszą- dziękujemy!
  17. [quote name='anula1959']Podnoszę psineczkę:lol:[/QUOTE] O, witamy na wątku droga Anulko!
  18. [quote name='madzia828']no to super Rybc!a działasz pełną parą:loveu::loveu::loveu:[/QUOTE] Staram się, staram się , ale Figa mnie dołuje...
  19. [quote name='madzia828']no to super wieśći ale się cieszę!!![/QUOTE] Trzymaj kciuki, ale pamiętajmy o tym, by nie zapeszać!
  20. Mała blondyneczka w następnym tygodniu się ze mną rozstanie :( Wyjeżdżają do Szkocji, prawdopodobnie na zawsze...
  21. [quote name='GoWa']Dzwoniłam tego dnia, gdy mi podałaś telefon, bo w piątek po południo już wyjeżdżałam, chciałam się umówić na piątek rano. No ale dobrze,że wszystko sie ułożyło, trzymam kciuki za MELISKę I JEJ NOWY DOM.[/QUOTE] Dziękuję serdecznie, droga wspieraczko Meliski. A z tą wizytą przykro mi bardzo, nie chciałam, by tak wszyło-ale nie zależy to ode mnie i mam nadzieję, że to rozumiesz.
  22. Fidelku przygotuj się złotko! Już niedługo nie będzie cię w schronisku :)
×
×
  • Create New...