-
Posts
11041 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Rybc!a
-
[B]imię:[/B] Majka [B]płeć:[/B] suka [B]wiek:[/B] ok. 2 lat [B]rasa:[/B] mieszaniec [B]miasto:[/B] Elbląg [B]sterylizacja:[/B] nie [B]szczepienia:[/B] tak [B]odrobaczenie:[/B] nie [B]charakter i opis: [/B]Majka to maleńka sunia. Idealnie nadaje się na kolanka, do osoby, której nigdy nie znudzi się mizianie i drapanie za uszkiem.Taka bezproblemowa, maleńka. Nadaje się do domu z dziećmi i innymi psami, nawet tej samej płci. Jest niezmiernie wdzięczną sunią, kocha ludzi, a ich dotyk i bliski kontakt wprowadza ją w stan całkowitej euforii. Pomóżmy tej małej suni, ona tak bardzo pragnie kochać! [B]kontakt:[/B] Rybc!a: GSM 691364660 GG 5722414 email [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] Zdjęcia suni Drapanko... [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img503.imageshack.us/img503/3433/majkadh0.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img509.imageshack.us/img509/7051/majka3ra1.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img248.imageshack.us/img248/7449/majka2bi5.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img503.imageshack.us/img503/2195/majka4ds9.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img503.imageshack.us/img503/941/majka5ys4.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img503.imageshack.us/img503/6114/majka6bh6.jpg[/IMG][/URL] To naprawdę maleństwo, waży może z 5 kilogramów!
-
Bianka-po dwóch latach w schronie, ZNALAZŁA SUPER DOM W GIŻYCKU! Super !
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Jutro rano zaktualizuję wszystkie ogłoszenia na gratce, kupiepsa.pl, eurocity adopcje, pododaję je tam wszystkie! -
[B]imię:[/B] Kora [B]płeć:[/B] suka [B]wiek:[/B] ok. 9 miesięcy [B]rasa:[/B] mieszaniec [B]miasto:[/B] Elbląg [B]sterylizacja:[/B] nie [B]szczepienia:[/B] tak [B]odrobaczenie:[/B] nie [B]charakter i opis: [/B]Kora- młodziutka, drobna suczka. Jest średnim psem, sięga mniej więcej do kolana. Jest bardzo przymilna, kochana, delikatna. Nadaje się do domu z dziećmi i innymi psami, nawet tej samej płci. Kontakt z człowiekiem sprawia jej ogromną przyjemność. Bardzo płacze, gdy ludzie odchodzą od jej boksu. Waży może z 10-15. Zawsze siedzi w tym samym miejscu, jednak gdy ludzie okażą jej cień zainteresowania, podbiega, cieszy się, merda swoim uroczym ogonkiem, wystawia łapeczki, piszczy, liże... Czy ktoś pokaże jej , co to znaczy prawdziwy dom, prawdziwa miłość? Nie przeżyje zimy... PS Czy wy widzicie w niej coś z amstaffa? Mordka? [B]kontakt:[/B] Rybc!a GG 5722414 GSM 691364660 email [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] [IMG]http://img526.imageshack.us/img526/5566/korawr5.jpg[/IMG] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img525.imageshack.us/img525/9454/kora4xo6.jpg[/IMG][/URL] [IMG]http://img526.imageshack.us/img526/1521/kora2rp3.jpg[/IMG] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img514.imageshack.us/img514/158/kora3dm6.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img514.imageshack.us/img514/8044/kora5jo2.jpg[/IMG][/URL] Nowe zdjęcia: [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img228.imageshack.us/img228/5559/koayb9.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img228.imageshack.us/img228/752/korayv0.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img175.imageshack.us/img175/6820/kora2ro0.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img293.imageshack.us/img293/4339/kora3ni7.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img178.imageshack.us/img178/5052/kora4oa4.jpg[/IMG][/URL]
-
Sznaucery w schroniskach - informacje bieżące - ZAJRZYJ i pomóż!!!
Rybc!a replied to malawaszka's topic in Sznaucer
A w Elblągu oprócz MOPa mam nowy nabytek [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=72576[/URL] -
MOJRA-chora,goldenkowata suka. JUŻ W NOWYM DOMU! TERAZ NAZYWA SIĘ GAJA!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Oczywiście, bez tego się nie obędzie. Naszczęście wielkie guzy nie są objawem raka! -
Po długim okresie samotności ERA znalazła SWOJĄ rodzinę w Olsztynie!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Zobaczcie, jakie śliczne zdjęcia dzisiaj zrobiłam! [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img508.imageshack.us/img508/9199/era3cm1.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img508.imageshack.us/img508/6131/era4ae8.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img19.imageshack.us/img19/2760/erany5.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img524.imageshack.us/img524/2479/era2ld3.jpg[/IMG][/URL] -
[quote name='Gonitwa']Ah te wakacje... Dużo psów do nas przybędzie cos tak czuję...[/QUOTE] Nie tylko do nas, uwierz mi! Dzisiejsze zdjęcia MOP'a: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img501.imageshack.us/img501/6311/mopbo9.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img524.imageshack.us/img524/1897/mopgucioig6.jpg[/IMG][/URL] PS Jak widać pies który był w boksie z Mojrą przez 5 lat jest już z małymi psami. Może to i lepiej?
-
Bianka-po dwóch latach w schronie, ZNALAZŁA SUPER DOM W GIŻYCKU! Super !
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Zdjęcia z dnia 13 czerwca: PS Sunia schudła, myślę, że wzdęcie brzucha spowodowane było najedzeniem się suchej karmy bez opamiętania, która ma właśnie taki skutek. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img253.imageshack.us/img253/967/biankarw0.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img253.imageshack.us/img253/8007/bianka2pn1.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img524.imageshack.us/img524/7232/bianka3am6.jpg[/IMG][/URL] -
No a teraz informuję was, że dzisiaj rano o 9 Fidel uciekł... Biegał sobie po ogródku, ktoś wyszedł i nie domknął furtki... Justyna mówi: [QUOTE]mi jest też cholernie smutno,ale ja go znajdę, choćbym miała niebo i ziemię poruszyć, pojeździmy po wszystkich schroniskach w trójmieście i to dzisiaj jeszcze[/QUOTE] Ja jestem jeszcze dobrej myśli, oby tylko nie było tak jak z Figulą
-
Boże to straszne, tyle cierpienia dla ludzkich nałogów. Na szczęście u mnie w domu nikt nie pali. Ja nie rozumiem języka angielskiego, więc bardzo was proszę, powiedźcie mi, gdzie mogę znaleźć listę papierosów które pochodzą od tych zabójców?
-
MOJRA-chora,goldenkowata suka. JUŻ W NOWYM DOMU! TERAZ NAZYWA SIĘ GAJA!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Następne zdjęcia: [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images22.fotosik.pl/143/dff82520d7893604.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images22.fotosik.pl/143/58c99797f5dee53f.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images12.fotosik.pl/72/bb7436abd02dd80f.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images21.fotosik.pl/363/619d8a36be60796e.jpg[/IMG][/URL] i ze spaceru... [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images11.fotosik.pl/72/eb5fc160ad9c884b.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images12.fotosik.pl/72/0a250a0e038ac733.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images11.fotosik.pl/72/dd557bd1eac55008.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images12.fotosik.pl/72/cb02f79b9b2ce0bf.jpg[/IMG][/URL] I BARDZO DOMOWE.... [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images12.fotosik.pl/72/4309aac176ce9356.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images12.fotosik.pl/72/290f3a07f7164af9.jpg[/IMG][/URL] -
Bianka-po dwóch latach w schronie, ZNALAZŁA SUPER DOM W GIŻYCKU! Super !
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
W górę kochanieńka! [IMG]http://manu.dogomania.pl/emot/i_love.gif[/IMG] -
SUPER galeria- ZUZA, PYZA i FIGA- szczęściary ze schroniska- ZAPRASZAMY!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Foto Blogi
Proszę, wejdźcie tutaj: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=71232[/URL] -
Mała Sunia z Elbląskiego schronu w nowym domku.
Rybc!a replied to miśkowa's topic in Już w nowym domu
[quote name='miśkowa']Właśnie,tylko że wcześniej nie było Edit,serio,inne dogomaniaczki też się dziś na to skarżyły,ale już się pojawiło ;) Tak,wstępnie na poniedziałek jesteśmy umówione,no chyba że dzieci zostaną po weekendzie z Sunią na wsi,to wtedy będziemy musiały to przełożyć aż wrócą.[/quote] Nie ma sprawy, tylko podaj mi na GG swój numer, bo chyba gdzieś go zapodziałam. Skontaktujemy się jakoś przed końcem roku, albo najlepiej w niedzielę, co by wszystko wyszło- już nie mogę się doczekać!