-
Posts
11041 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Rybc!a
-
Elbląg też jest z wami, jak nie czynami, to chociaż duchem!
-
Nie wiem, czy powinnam w ogóle się pokazywać! :oops: Ja też, jak widać, okularnica :lol: [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img74.imageshack.us/img74/3543/blondizp7.jpg[/IMG][/URL]
-
Bianka-po dwóch latach w schronie, ZNALAZŁA SUPER DOM W GIŻYCKU! Super !
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='madzia828']Rybc!a Biance skończyło się allegro nie miałą za dużo wejść:shake: czy można ja pod jakaś rasę podciągnąć zeby wpisać w tytule aukcji wtedy bedzie wieksza oglądalność :razz: jest podobna do teriera?[/quote] Ojej nie, absolutnie nie terrier, dwie różne bajki. Może trzeba wymyślić bardzo poruszający tekst, np. "Pomóż Biance,ona odchodzi w zapomnieniu.Od urodzenia w schronie..." -
Po długim okresie samotności ERA znalazła SWOJĄ rodzinę w Olsztynie!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Nie spadaj tak szybciutko, myszko! -
Mała Sunia z Elbląskiego schronu w nowym domku.
Rybc!a replied to miśkowa's topic in Już w nowym domu
Podwórko już chyba nie będzie całkiem suche, nie wiem jak u was, ale u nas pada. -
Miniaturowy,szorstkowłosy dalmatyńczyk! Już w nowym domu.
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
I cisza... Nikt się Miką nie interesuje... -
Bianka-po dwóch latach w schronie, ZNALAZŁA SUPER DOM W GIŻYCKU! Super !
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='madzia828']cieszę się bardzo jakoś pusto była na wątkach bez Ciebie:cool3:[/quote] Ja też się cieszę, że wróciłam, co jak co, ale Dogomanii mi brakowało! -
Miniaturowy,szorstkowłosy dalmatyńczyk! Już w nowym domu.
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Hop w górę piesku! -
Po długim okresie samotności ERA znalazła SWOJĄ rodzinę w Olsztynie!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Hop w górę piesku! -
Bianka-po dwóch latach w schronie, ZNALAZŁA SUPER DOM W GIŻYCKU! Super !
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='madzia828']ooo Rybc!a wróciła :loveu::loveu:[/quote] A no wróciłam, wróciłam! -
[quote name='elapieczus1']hm i uważasz że masz dużą wade?:angryy: są ludzieco mają -5 i co mają powiedzieć[/quote] Pff, są i tacy co mają -12 i też jakoś żyją!
-
Miniaturowy,szorstkowłosy dalmatyńczyk! Już w nowym domu.
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Zainteresowania brak, a ja serdecznie dziękuję za ogłoszenie na Allegro! -
Bianka-po dwóch latach w schronie, ZNALAZŁA SUPER DOM W GIŻYCKU! Super !
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Witaj Kinga! Miło mi cię zawitać na moim wątku. Dzięki za odwiedziny, a tymczasem podnoszę szorściaczkę. -
SUPER galeria- ZUZA, PYZA i FIGA- szczęściary ze schroniska- ZAPRASZAMY!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Foto Blogi
Kochaniutkie, w Sztutowie byłam, a opalona jestem tak, że skóra śmierdzi mi spalenizną. Zdjęcia będą za kilka dni, gdy uzbieram ich więcej. -
Po długim okresie samotności ERA znalazła SWOJĄ rodzinę w Olsztynie!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
W górę słoneczko! -
[QUOTE] A Rybc!a wyjechała więc nawet nie wiem czy ktoś zainteresowany ew. się zgłosił... Ale jakby tak to pewnie by zadzwoniła.[/QUOTE] Telefony się nie urywały, dzwoniła tylko zrozpaczona pani, której w ten sam dzień umarła identyczna sunia, jak nasza Kora, tylko, że o wiele większa (jak wilczur). [QUOTE]Jeśli nie, to można zaaranżować fikcyjną adopcję: podstawić kogoś, wykupić go, zaprowadzić do fryzjera, odprowadzić do schroniska, uzasadniając to rezygnacją[/QUOTE] Nie wiem, czy to dobre rozwiązanie, ja w tym uczestniczyć nie mogę, bo nie dadzą mi psów, które będą tymi kolejnymi. [QUOTE]Np dobermany... (nie wiadomo co z nimi, a na pewno do adopcji nie poszły... może uśpione?)[/QUOTE] Ale przecież sprawa została rozwiązana, a wątpię, żeby psy u nas usypiano.
-
Majeńka-po długim okresie samotności MA SWOJ WSPANIALY DOM!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='Romek-Zamość']A to u Was nie jest tak, że schronisko jest po prostu otwarte w określonych godzinach?[/quote] Oczywiście, że jest ustawione takie ograniczenie, zawitałyśmy tam w godzinie pracującej i ze zwględu na MNIE nie wpuścili również Gonitwy. Na wątku Ery opisałam więcej : [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=67222&page=9[/URL]