Jump to content
Dogomania

Rybc!a

Members
  • Posts

    11041
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Rybc!a

  1. [quote name='iwop']ja chyba przestanę wchodzić na wątki tak zatytułowane bo potem okazuje się, że nic nie mozna zrobić tylko patrzeć spokojnie jak pies kona...:shake:[/quote] Iwop, proszę, nie mniej pretensji do mnie. PW już do ciebie poszło, przeczytaj ją, a może będziesz w stanie mnie zrozumieć.
  2. Dziewczyny, do każdej z was wędruje PW, niestety nie mogę pozwolić sobie na to, żeby pisać o wszystkim publicznie.
  3. [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img66.imageshack.us/img66/7093/70257240ae9.jpg[/IMG][/URL] Mowa o tym małym piesku, który na zdjęciu wyżej pokazanym, leży. Goliat- bo tak go nazwałam- jest niesamowitcie pięknym stworzeniem. Ma piękne srebrno-beżowe futerko. Niestety, jego dni są policzone. Gdy go widzę, za każdym razem siedzi lub leży dygocząc, z głową spuszczoną nisko ku ziemi. Nie reaguje kompletnie na nic, nigdy nie podchodzi do krat, stracił wiarę w człowieka. Oprócz tego, że ma depresję, dochodzi jeszcze biegunka lejąca się dosłownie ciurkiem, nabrzmiały, napęczniały brzuch i okropne kołtuny na całym ciele. [SIZE=5]JEGO DNI SĄ POLICZONE![/SIZE]
  4. No i co z tymi ogłoszeniami Gonitwa? Ja właśnie się do tego zabieram. A pozatym znalazłam jeszcze jedno zdjęcie Kory: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img66.imageshack.us/img66/2182/pic0010cs4.jpg[/IMG][/URL]
  5. Kilka zdjęć, tym razem Pyzy i paskudnej Rybci /Mój Boże, wyszłam strasznie grubo/ Potrafię prosić... [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img122.imageshack.us/img122/6901/dsc08359rl1.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img122.imageshack.us/img122/6263/dsc08367cl2.jpg[/IMG][/URL]
  6. Podbijam, a tymczasem powoli biorę się do robienia ogłoszeń
  7. A ja zaraz zabiorę się za ogłoszenia...
  8. [quote name='madzia828']nowa aukcja Miki [URL="http://www.allegro.pl/item212866193_mika_szorstkowlosy_dalmatynczyk_czeka_na_dom.html"]www.allegro.pl/item212866193_mika_szorstkowlosy_dalmatynczyk_czeka_na_dom.html[/URL][/quote] Dzięki wielkie ! :loveu:
  9. Obiecane zdjęcia, znalezione na komputerze: [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img511.imageshack.us/img511/5083/dsc08381lv0.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img297.imageshack.us/img297/5723/dsc08383ws5.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img297.imageshack.us/img297/550/dsc08384hs4.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img233.imageshack.us/img233/2592/dsc08386ue4.jpg[/IMG][/URL]
  10. [quote name='kon trojanski suwalki']================================================= Allegro suni: [URL]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=213016609[/URL] ================================================[/quote] Dziękuję Ewciu!
  11. [quote name='Wiza'] ja ją zostawiłam na jakaś minute, a i tak golden nic nie zrobi :D[/quote] A skąd założenie, że golden nic nie zrobi? Golden to pies jak pies, jak każdy inny, zęby ma, to ugryźć może. Ja osobiście znam goldeny i labradory /a przecież to też są "nieagresywne" psy/z problemami, agresywne. Co do tematu: Ja Zuzkę pozwalam głaskać, pod warunkiem, że ktoś mnie o to zapyta.Szczerze mówiąc nie zdarzyło się jeszcze, że ktoś Zuzkę pogłaskał bez zapytania, za to z Pyzą jest całkiem inaczej. Może dlatego, że wygląda jak pluszak. Dzieciaki lgną do niej jak mąka do mokrego ciała.
  12. [quote name='kon trojanski suwalki']================================================== Rybciu - pieknie to napisalas. W tym opisie jest sama troska i milosc. Lece robic suczce allegro......... ==================================================[/QUOTE] Pięknie? Ja zazwyczaj nie mam weny, może wyszło mi tak dlatego, bo jestem zrozpaczona? Boże, martwię się o nią niesamowicie.
  13. Zdjęcia do licytacji na Allegro: [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img299.imageshack.us/img299/7486/shilla1kg0.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img233.imageshack.us/img233/7917/shilla2kq6.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img255.imageshack.us/img255/4066/shilla5fq1.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img299.imageshack.us/img299/8031/shilla6ai8.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img233.imageshack.us/img233/239/shilla7zw0.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img233.imageshack.us/img233/2447/shilla8ai3.jpg[/IMG][/URL]
  14. Nazywam się Shilla... Kiedyś byłam mieszkanką schroniska w Elblągu. Zamieszkiwałam przytułek aż 7 miesięcy, od maleńkości. Po długim okresie samotności wkońcu nadszedł dla mnie szczęśliwy czas w którym znalazłam SWOJEGO człowieka. Cieszyłam się nim, radowałam. Spełniałam wszelkie jego warunki. Dobrze dogadywałam się z kotami, a dzieci mogły robić ze mną co chciały. Nagle odjechali, a mnie pozostawili u jakiś znajomych. Dowiedziałam się, że już mnie nie chcą. Czar mojego życia pękł niczym mydlana bańka. Już się dla nich nie liczę, już mnie nie kochają. Znajomi u których teraz przebywam wyjeżdżają 16 lipca i nie mają co ze mną zrobić. Grozi mi schronisko. Znowu... Za co? Za to, że jestem przepiękną suką? Za to, że uwielbiam dzieci? Za to, że robiłam wszystko co w mojej mocy, by moja rodzina była ze mnie zadowolona? Mieszkam aktualnie w Grudziądzu. Jeśli znacie kogoś, kto mógłby ofiarować mi dom, taki na zawsze, zadzwońcie do osoby, która od samego początku zajmowała się moją adopcją: GSM 691364660 GG 5722414 email [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] Szukamy suni odpowiedzialnego domu w którym zostanie już do końca swoich dni. Nie pozwólmy na to, żeby znowu trafiła do schroniska. Jest taka młoda, a tyle już nacierpiała /weci oceniają ją na jakiś rok, rok i dwa - trzy miesiące/. Idealnie nadaje się do domu z dziećmi. Do tej pory mieszkała z dwójką- 6 i 2 latkiem. Jest ich nanią, opiekunką, przyjaciółką... Nie zawiedźmy tego psiego,kochanego serduszka! NIE POZWÓL BY TEN PIES ZNOWU STRACIŁ ZAUFANIE DO CZŁOWIEKA! Pokażmy mu, że na świecie istnieją jeszcze Anioły. Anioły, które obdarzą go ciepłem i miłością.
  15. A znacie kogoś kto mógłby zrobić Allegro? Maupa dziękuję!
  16. Shilla jest teraz w Grudziądzu, a do moda już piszę. Jestem załamana!
  17. ***** mać ! :placz: Monika- pani Shilli- wyjechała do Londynu zostawiając psa u siostry. Co się okazało? Nie wiadomo kiedy Monika wraca i czy w ogóle wraca. Nieodpowiedzialność ludzka nie zna granic! Co za ludzie, BOŻE ! Nie wiem co zrobić, siostra Moniki ma już swoją sukę, 16 wyjeżdża. Natychmiast potrzebuję tymczasu inaczej pies trafi do schroniska. Boże, co się dzieje na tym świecie? To była taka wspaniała rodzina, co się z nimi stało? Jeszcze nie wierzę, że to prawda. To nie mogło się stać. Siedzę w domu i wyję jak głupia.
  18. Bianka dzisiaj panicznie przestraszyła się parasola...
  19. [quote name='wanda szostek']Śliczna panna i do domu już czas.[/QUOTE] Myślę, że z domkiem docelowym jeszcze nie trzeba się spieszyć. Aszka musi nabrać ufności do człowieka i nauczyć się podstawowych zasad dobrego zachowania!
  20. Znalazłam jeszcze kilka zdjęć Majki. Dodam je jutro.
  21. Imienniczka mojej suni- prześliczna! Uwielbiam takie charaktery u psów!
  22. [quote name='Poker']skąd te schroniskowe bidy wiedzą,że kanapa jest do leżenia? :crazyeye:..[/quote] Uuu, byś się zdziwiła, jak szybko się o tym dowiadują! Moja Zuza , kiedy braliśmy ją do domu, była pół dzika, bała się, chodziła smętna po domu, ale pierwszą noc mimo wszystko spędziła w moim łóżku!
×
×
  • Create New...