Jump to content
Dogomania

Rybc!a

Members
  • Posts

    11041
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Rybc!a

  1. Azja wyszła już z tego miejsca ;-) Jest w drodze do Warszawy. Wieczorem obszerniejsze info i foto.
  2. Aszuńka wyszła już z tego miejsca ;) Jest w drodze do Warszawy. Wieczorem obszerniejsze info i foto.
  3. Ona potrafi się wspinać po kracie , wiecie? Tak bardzo się boję, że pewnego dnia stamtąd ucieknie...
  4. A ja myślę nad konkursem plastycznym "Ja i moje zwierzę" lub "Ja i moje wymarzone zwierzę", konkursem literackim, choć to może być trudne dla zrozumienia, dobrze byłoby wspomnieć o pseudohodowlach i akcji rasowy=rodowodowy, może udałoby ci się zrobić jakąś zbiórkę na cześć schroniska w twoim mieście, po czym z kilkoma uczniami wybrałabyś się do schroniska i wręczyła dary pracownikom/kierownikowi. Pomyślałam, że dzieci mogłyby też zrobić kilkanaście/kilkadziesiąt plakatów /własnoręcznych rzecz jasna/ o schronisku, że czeka tam na dom mnóstwo zwierząt po czym porozklejać po mieście, np. w sklepach, oczywiście za zgodą właściciela, dobrze byłoby też zrobić taką mini-szkółkę czyli początki początkujących w wychowaniu i życiu ze zwierzątkiem. Dla tych najmłodszych- zabawy, np. takie jak prezentowane są na tej stronie: [URL]http://www.canis.org.pl/kolorowanka.pdf[/URL] Można ewentualnie wspomnieć też o żywieniu psów i o zawodzie: weterynarz, który intryguje młodych ludzi- coś o tym wiem. Pomyślę i dam znać jutro co przyszło mi jeszcze sensownego na myśl.
  5. [quote name='Gonitwa']Hopamy na pierwszą poki jeszcze jesteś![/QUOTE] ... póki jeszcze nie zniknęłaś!
  6. [QUOTE]Nie jest- może zbyt dużo szumu o nie i powinniśmy takie sprawy załatwiać poza zasięgiem obcych oczu czyli na PW? Sama już nie wiem....[/QUOTE] Istnieje możliwość, że został zaadoptowany, ale musiał zrobić to ktoś,kto jest tak samo kopnięty na punkcie psów jak my. Jeśli takie sprawy zaczniemy załatwiać poza zasięgiem obcych oczu, to wiąże się to z tym, że w ogóle nie będę mogła zakładać wątków dla psiaków, a z tego nie zrezygnuję, o nie !
  7. Wszystko jest już wyjaśnione, wszyscy o wszystkim wiedzą, nie chcę nic pisać na forum, odezwę się do ciebie wieczorem, na pewno hop! zda relację.
  8. Tak czy inaczej, żuraw i hop! przyjadą jutro do Elbląga. Mamy w schronisku podobą do Bonity sunię, może ona zapadnie w serduszko?
  9. Przynajmniej do ciebie uśmiechnie się szczęście, ty roztrzepańcu!
  10. A no siedzi maleńka w boksie, razem z Aszunią. Sprytna jest, ale spragniona ludzkiej ręki, w takim stopniu, że wspona się po kracie boksu. Tak bardzo mnie to dzisiaj bolało. Ona najbardziej zapadła mi w pamięć. To młodziutka sunia, tak delikatna i cudowna, że od razu można poznać, że to sunia. Ma ścięty ogonek. Jest przepiękna i bardzo, bardzo kochana.
  11. [quote name='agusiazet']Jest chora, agresywna, czy coś w tym stylu?[/QUOTE] Agresywna z pewnością nie, a czy chora, tego nie wiem, na pierwszy rzut oka oczywiście nie, zachowuje się jak najzwyklejszy w świecie piesek, jest radosna i skoczna, myślę, że nic jej nie dolega, ale nie jestem żadnym specem, a przez kraty boksu nie wielę mogę zaobserwować. Dzisiaj ją wymiziałam, to kochana, maleńka sunia. Idealna na kolanka.
  12. Nie ma, z wiadomych mi przyczyn- dzisiaj CZWARTEK! Aszunia jest, zrobiła się znowu bardziej śmiała, podchodzi pierwsza do bram, mimo wszystko chce się stamtąd wydostać, piszczy i płacze, dzisiaj podawała mi przez kraty łapki, moje brudne w błocie spodnie są tego dowodem, to przekochana sunia.
  13. No kochana, chociaż ty nie zniknęłaś jak połowa wątkowych psów. Jesteś taka nieśmiała gdy wyciągam do ciebie rączkę i czule mówię. Może nie wierzysz, że to do ciebie? W nowym domu na pewno pokazałabyś na co cię naprawdę stać, prawda? Jesteś przecież wesołą, energiczną sunią pełną życia i wigoru!
  14. No kochanie, chociaż ty nie zniknęłaś ze schroniska tak jak połowa wątkowych psów. Dopiero dzisiaj zauważyłam, jak ty masz śmiesznie ścięty ogonek, coś mi się wydaje, że to własnoręczna robota osoby niedoświadczonej. Ani długi, ani krótki- prześmieszny, a jak ładnie kołysze się po usłyszeniu : " No co maleńka, chodź do ciotuni " ;) Kocham cię Bianeczko za te twoje iskierki w oczach, obawiam się tylko, że one zgasną, jak w porę nie znajdziesz swojego domku!
  15. No kochanie, chociaż ty nie zniknęłaś jak połowa wątkowych psów... Nie podeszłaś do mnie, bo padało, a przecież prawdziwe kobiety nie lubią się brudzić. Nie martw się, wystarczyło mi to, że zamachałaś ogonkiem i wesoło pisnęłaś na mój widok. Poznałaś mnie?
  16. Jestem zdenerowana, przygnębiona, wściekła, a zarazem moje oczy robią się mokre. Nie wiem, co o tym wszystkim sądzić, zniknęło ok.10 psów którymi się zajmowałam... Jednym z nich jest MOP, nie wierzę w to, że ktoś go zaadoptował. Może odszedł za TM? :( Pracownicy nie wiedzą co się z nim stało :( Nienawidzę takich niezręcznych sytuacji, to strasznie mnie męczy.
  17. [quote name='Gonitwa']ciekawe, ciekawe.. ładna, młoda... ale sunia.. czy to jej nie skreśla?[/QUOTE] A mało to suniek dom znalazło?
  18. [quote name='Gonitwa']Postaraj......[/QUOTE] Zawsze się bezwarunkowo staram!
  19. [quote name='Gonitwa']Właśnie. To samo mam na myśli tylko nie umiem z siebie wydusić...[/QUOTE] A to dlaczego?
  20. Myślę, że to nie jest konieczne, tamb jest doświadczona w tych tematach, wie, jak wygląda rzeczywistość w Elblągu, prawda? Jeśli się mylę, to PW wyjaśniające rzeczywiście może pomóc.
  21. Daga, sprawdzę, czy elbląska dobka jest aktualna!
×
×
  • Create New...