Jump to content
Dogomania

Rybc!a

Members
  • Posts

    11041
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Rybc!a

  1. [quote name='madzia828']nowa aukcja Miki [URL="http://www.allegro.pl/item210286399_mika_szorstkowlosy_dalmatynczyk_czeka_na_dom.html"]www.allegro.pl/item210286399_mika_szorstkowlosy_dalmatynczyk_czeka_na_dom.html[/URL][/quote] Jesteś niesamowita! :loveu:
  2. A może uda mi się pstryknąć jakieś foto? Postaram się ;)
  3. Napiszę do niej dzisiaj, choć wątpię, że przy takim natłoku pracy przy psach i tej osobistej,przy rodzinie i dzieciach, zdecyduje się na kolejnego psa, który także potrzebuje opieki, nie wiadomo nawet, czy nie wychowawczej lub weterynaryjnej.
  4. Bianeczko, nie wstydź się, gdy wyciągam do ciebie rączkę... Ja nie sprawię ci bólu i cierpienia, ja nie jestem złym człowiekiem...
  5. No śliczniutka, już niedługo wycałuję twój uroczy pyszczek!
  6. No Mopku, pewnie nie zdajesz sobie sprawy z tego, jakie szczęście spotka cię już za kilkadziesiąt godzin. Dobrze chociaż, że ten tydzień do upalnych nie należał, chłodno i wiatr wieje, a to chyba, w przypadku Mopa lepsze. Kurczę, przypomniało mi się, jak rozmawiałam z p. Julitą forumową hop!, że Gabiszon źle reaguje na czarne kudłate psy. Dobrze kojarzę? Może pomyliłam psy i adopcje? Jeśli tak, to w domu może zaistnieć problem . I co wtedy? Proszę przygotować na piątek smyczki i obróżki ;) W razie czego mogę pożyczyć do zapakowania w samochodzik ;)
  7. Super, przepraszam tamb, że nie odpowiedziałam na twoją prywatną wiadomość, ale nie było mnie w domu i nie byłam w stanie tego zrobić. Dziękuję wszystkim za pomoc, a w szczególności hop!.
  8. Trzymam za was kciuki!
  9. [quote name='madzia828']no niestety wakacje to trudny czas dla psiaków:shake:[/QUOTE] Tak samo jak około miesiąc po Bożym Narodzeniu, gdzie niechciane prezenty się znudzą lub urosną za duże...
  10. [quote name='madzia828']RybC!a sama pisałąś tekst:razz: masz talent Era w górę[/quote] Nie, to nie mój tekst, znalazłam go przypadkiem na internecie, autor nieznany, ruszył moje serce...
  11. No, teraz taki przestój się zrobił. Żadnych telefonów nie ma, żadnych emaili. Aż zaczynam się nudzić normalnie, a to składnia mnie do tego, że męczę siebie i mojego psa codziennymi wyprawami rowerowymi do lasu, chciaż dobrze, bo to sprzyja!
  12. Ja przeważnie używam tych kosmetyków, bo 1- są niedrogie, a dobre jakościowo, 2- nie testują na zwierzętach.
  13. No dobra, to niech będzie "Bianka- terrierowata sunia od urodzenia w schronie". Dzięki serdeczne!
  14. Do tej pory cisza...Dlaczego nikt nie interesuje się taką cudną istotą?
  15. Ja też tak myślę, zawsze to jakaś dodatkowa reklama...
  16. Ciekawe, czy jeszcze jesteś w schronisku? Już niedługo cię odwiedzę!
  17. [B][COLOR=#ff0000]Czy to może wreszcie już ty? Wiesz, tak bardzo długo tu czekam... W klatkach wszystkich wielkie poruszenie - chyba lepiej będzie, jak zaszczekam. Ty na pewno rozpoznasz mój głos, zawsze przecież się śmiałeś, jak wyję. Tylko nie wyjdź z jakimś innym psem - bo ja tego już nie przeżyję. Tutaj zawsze w misce coś jest, wszystkie psy tutaj raczej są miłe. Czasem nawet mnie ktoś pogłaszcze. Ale czemu mnie tu zostawiłeś?[/COLOR][/B]
  18. [B][COLOR=#ff0000]Czy to może wreszcie już ty? Wiesz, tak bardzo długo tu czekam... W klatkach wszystkich wielkie poruszenie - chyba lepiej będzie, jak zaszczekam. Ty na pewno rozpoznasz mój głos, zawsze przecież się śmiałeś, jak wyję. Tylko nie wyjdź z jakimś innym psem - bo ja tego już nie przeżyję. Tutaj zawsze w misce coś jest, wszystkie psy tutaj raczej są miłe. Czasem nawet mnie ktoś pogłaszcze. Ale czemu mnie tu zostawiłeś?[/COLOR][/B]
  19. [B][COLOR=#ff0000]Czy to może wreszcie już ty? Wiesz, tak bardzo długo tu czekam... W klatkach wszystkich wielkie poruszenie - chyba lepiej będzie, jak zaszczekam. Ty na pewno rozpoznasz mój głos, zawsze przecież się śmiałeś, jak wyję. Tylko nie wyjdź z jakimś innym psem - bo ja tego już nie przeżyję. Tutaj zawsze w misce coś jest, wszystkie psy tutaj raczej są miłe. Czasem nawet mnie ktoś pogłaszcze. Ale czemu mnie tu zostawiłeś?[/COLOR][/B]
  20. [quote name='Gonitwa']Albo zejdzie skóra...[/quote] Skóra nie schodzi nigdy, nie wiem dlaczego. Może kosmetyki z Ziaji są temu winne?
  21. [B][COLOR=#ff0000]Czy to może wreszcie już ty? Wiesz, tak bardzo długo tu czekam... W klatkach wszystkich wielkie poruszenie - chyba lepiej będzie, jak zaszczekam. Ty na pewno rozpoznasz mój głos, zawsze przecież się śmiałeś, jak wyję. Tylko nie wyjdź z jakimś innym psem - bo ja tego już nie przeżyję. Tutaj zawsze w misce coś jest, wszystkie psy tutaj raczej są miłe. Czasem nawet mnie ktoś pogłaszcze. Ale czemu mnie tu zostawiłeś?[/COLOR][/B]
  22. [COLOR=red][B]Czy to może wreszcie już ty? Wiesz, tak bardzo długo tu czekam... W klatkach wszystkich wielkie poruszenie - chyba lepiej będzie, jak zaszczekam. Ty na pewno rozpoznasz mój głos, zawsze przecież się śmiałeś, jak wyję. Tylko nie wyjdź z jakimś innym psem - bo ja tego już nie przeżyję. Tutaj zawsze w misce coś jest, wszystkie psy tutaj raczej są miłe. Czasem nawet mnie ktoś pogłaszcze. Ale czemu mnie tu zostawiłeś?[/B][/COLOR]
  23. [B][COLOR=red]Czy to może wreszcie już ty? Wiesz, tak bardzo długo tu czekam... W klatkach wszystkich wielkie poruszenie - chyba lepiej będzie, jak zaszczekam. Ty na pewno rozpoznasz mój głos, zawsze przecież się śmiałeś, jak wyję. Tylko nie wyjdź z jakimś innym psem - bo ja tego już nie przeżyję. Tutaj zawsze w misce coś jest, wszystkie psy tutaj raczej są miłe. Czasem nawet mnie ktoś pogłaszcze. Ale czemu mnie tu zostawiłeś?[/COLOR][/B]
  24. No i co tak nisko spadłaś? W górę!
×
×
  • Create New...