-
Posts
11041 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Rybc!a
-
Miniaturowy,szorstkowłosy dalmatyńczyk! Już w nowym domu.
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='madzia828']nowa aukcja Miki [URL="http://www.allegro.pl/item210286399_mika_szorstkowlosy_dalmatynczyk_czeka_na_dom.html"]www.allegro.pl/item210286399_mika_szorstkowlosy_dalmatynczyk_czeka_na_dom.html[/URL][/quote] Jesteś niesamowita! :loveu: -
Majeńka-po długim okresie samotności MA SWOJ WSPANIALY DOM!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Napiszę do niej dzisiaj, choć wątpię, że przy takim natłoku pracy przy psach i tej osobistej,przy rodzinie i dzieciach, zdecyduje się na kolejnego psa, który także potrzebuje opieki, nie wiadomo nawet, czy nie wychowawczej lub weterynaryjnej. -
Bianka-po dwóch latach w schronie, ZNALAZŁA SUPER DOM W GIŻYCKU! Super !
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Bianeczko, nie wstydź się, gdy wyciągam do ciebie rączkę... Ja nie sprawię ci bólu i cierpienia, ja nie jestem złym człowiekiem... -
Po długim okresie samotności ERA znalazła SWOJĄ rodzinę w Olsztynie!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
No śliczniutka, już niedługo wycałuję twój uroczy pyszczek! -
No Mopku, pewnie nie zdajesz sobie sprawy z tego, jakie szczęście spotka cię już za kilkadziesiąt godzin. Dobrze chociaż, że ten tydzień do upalnych nie należał, chłodno i wiatr wieje, a to chyba, w przypadku Mopa lepsze. Kurczę, przypomniało mi się, jak rozmawiałam z p. Julitą forumową hop!, że Gabiszon źle reaguje na czarne kudłate psy. Dobrze kojarzę? Może pomyliłam psy i adopcje? Jeśli tak, to w domu może zaistnieć problem . I co wtedy? Proszę przygotować na piątek smyczki i obróżki ;) W razie czego mogę pożyczyć do zapakowania w samochodzik ;)
-
Trzymam za was kciuki!
-
Miniaturowy,szorstkowłosy dalmatyńczyk! Już w nowym domu.
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='madzia828']no niestety wakacje to trudny czas dla psiaków:shake:[/QUOTE] Tak samo jak około miesiąc po Bożym Narodzeniu, gdzie niechciane prezenty się znudzą lub urosną za duże... -
Po długim okresie samotności ERA znalazła SWOJĄ rodzinę w Olsztynie!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='madzia828']RybC!a sama pisałąś tekst:razz: masz talent Era w górę[/quote] Nie, to nie mój tekst, znalazłam go przypadkiem na internecie, autor nieznany, ruszył moje serce... -
Miniaturowy,szorstkowłosy dalmatyńczyk! Już w nowym domu.
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
No, teraz taki przestój się zrobił. Żadnych telefonów nie ma, żadnych emaili. Aż zaczynam się nudzić normalnie, a to składnia mnie do tego, że męczę siebie i mojego psa codziennymi wyprawami rowerowymi do lasu, chciaż dobrze, bo to sprzyja! -
Bianka-po dwóch latach w schronie, ZNALAZŁA SUPER DOM W GIŻYCKU! Super !
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
No dobra, to niech będzie "Bianka- terrierowata sunia od urodzenia w schronie". Dzięki serdeczne! -
Miniaturowy,szorstkowłosy dalmatyńczyk! Już w nowym domu.
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Do tej pory cisza...Dlaczego nikt nie interesuje się taką cudną istotą? -
Bianka-po dwóch latach w schronie, ZNALAZŁA SUPER DOM W GIŻYCKU! Super !
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[B][COLOR=#ff0000]Czy to może wreszcie już ty? Wiesz, tak bardzo długo tu czekam... W klatkach wszystkich wielkie poruszenie - chyba lepiej będzie, jak zaszczekam. Ty na pewno rozpoznasz mój głos, zawsze przecież się śmiałeś, jak wyję. Tylko nie wyjdź z jakimś innym psem - bo ja tego już nie przeżyję. Tutaj zawsze w misce coś jest, wszystkie psy tutaj raczej są miłe. Czasem nawet mnie ktoś pogłaszcze. Ale czemu mnie tu zostawiłeś?[/COLOR][/B] -
[B][COLOR=#ff0000]Czy to może wreszcie już ty? Wiesz, tak bardzo długo tu czekam... W klatkach wszystkich wielkie poruszenie - chyba lepiej będzie, jak zaszczekam. Ty na pewno rozpoznasz mój głos, zawsze przecież się śmiałeś, jak wyję. Tylko nie wyjdź z jakimś innym psem - bo ja tego już nie przeżyję. Tutaj zawsze w misce coś jest, wszystkie psy tutaj raczej są miłe. Czasem nawet mnie ktoś pogłaszcze. Ale czemu mnie tu zostawiłeś?[/COLOR][/B]
-
Po długim okresie samotności ERA znalazła SWOJĄ rodzinę w Olsztynie!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[B][COLOR=#ff0000]Czy to może wreszcie już ty? Wiesz, tak bardzo długo tu czekam... W klatkach wszystkich wielkie poruszenie - chyba lepiej będzie, jak zaszczekam. Ty na pewno rozpoznasz mój głos, zawsze przecież się śmiałeś, jak wyję. Tylko nie wyjdź z jakimś innym psem - bo ja tego już nie przeżyję. Tutaj zawsze w misce coś jest, wszystkie psy tutaj raczej są miłe. Czasem nawet mnie ktoś pogłaszcze. Ale czemu mnie tu zostawiłeś?[/COLOR][/B] -
[B][COLOR=#ff0000]Czy to może wreszcie już ty? Wiesz, tak bardzo długo tu czekam... W klatkach wszystkich wielkie poruszenie - chyba lepiej będzie, jak zaszczekam. Ty na pewno rozpoznasz mój głos, zawsze przecież się śmiałeś, jak wyję. Tylko nie wyjdź z jakimś innym psem - bo ja tego już nie przeżyję. Tutaj zawsze w misce coś jest, wszystkie psy tutaj raczej są miłe. Czasem nawet mnie ktoś pogłaszcze. Ale czemu mnie tu zostawiłeś?[/COLOR][/B]
-
Majeńka-po długim okresie samotności MA SWOJ WSPANIALY DOM!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[COLOR=red][B]Czy to może wreszcie już ty? Wiesz, tak bardzo długo tu czekam... W klatkach wszystkich wielkie poruszenie - chyba lepiej będzie, jak zaszczekam. Ty na pewno rozpoznasz mój głos, zawsze przecież się śmiałeś, jak wyję. Tylko nie wyjdź z jakimś innym psem - bo ja tego już nie przeżyję. Tutaj zawsze w misce coś jest, wszystkie psy tutaj raczej są miłe. Czasem nawet mnie ktoś pogłaszcze. Ale czemu mnie tu zostawiłeś?[/B][/COLOR] -
Miniaturowy,szorstkowłosy dalmatyńczyk! Już w nowym domu.
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[B][COLOR=red]Czy to może wreszcie już ty? Wiesz, tak bardzo długo tu czekam... W klatkach wszystkich wielkie poruszenie - chyba lepiej będzie, jak zaszczekam. Ty na pewno rozpoznasz mój głos, zawsze przecież się śmiałeś, jak wyję. Tylko nie wyjdź z jakimś innym psem - bo ja tego już nie przeżyję. Tutaj zawsze w misce coś jest, wszystkie psy tutaj raczej są miłe. Czasem nawet mnie ktoś pogłaszcze. Ale czemu mnie tu zostawiłeś?[/COLOR][/B] -
Majeńka-po długim okresie samotności MA SWOJ WSPANIALY DOM!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
No i co tak nisko spadłaś? W górę!