Jump to content
Dogomania

Rybc!a

Members
  • Posts

    11041
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Rybc!a

  1. Poprawiam się- zaglądać będę częściej, obiecuję! Ja dodałam wczoraj 30 nowych zdjęć z naszym koleżką Flikiem-goldenem. Zajrzyjcie !
  2. Już się poprawiam i lecę do galerii Orienta!
  3. No i gdzie są ci, którzy tak się domagali zdjęć?
  4. [quote name='Gonitwa']Nie wolno cytować zdjęć- tylko same linki( nie wiem czy to też tyczy się PwP)....[/QUOTE] To się chyba tylko tyczy Foto Blogów Gonitwo...
  5. Myślę tak o tobie kruszynko, myślę i przestać nie mogę. Ale co ja mogę jedna począć, bez żadnych możliwości? Ani domku dać nie mogę, ani tymczasu...
  6. [QUOTE][URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img530.imageshack.us/img530/2950/spacer115ld0.jpg[/IMG][/URL] [/QUOTE] Mnie generalnie najbardziej zauroczyło to zdjęcie. Aszka wygląda na nim jak szczeniaczek!
  7. Tak bardzo się zmieniły? Hmm, dziwne, ja tego nie widzę. No może Aszka, ale Azja...?
  8. No to ja, tak jak zwykle, uciekam z Erą na nocny!
  9. Gosiu, proszę zrób ogłoszenia na Petworld, ja jutro zajmę się odnawianiem wcześniejszych ogłoszeń i innymi serwisami, np. ojej.pl
  10. Gosiu, zrobiłabyś ogłoszenia na petworld? Ja jutro zajmę się ojej.pl i innymi serwisami...
  11. Coś mi się wydaje, że trzeba zrobić nowe bannerki... Jutro się tym zajmę, chociaż ostatnio nie lubię tego robić...Wena i pomysły uciekły wraz z lejącym ciągle deszczem...
  12. Hop! jest strasznie zapracowana, nie ma czasu by wejść na forum, cała opieka nad suczkami spoczywa teraz w jej rękach, los chciał, że mama hop! ma teraz problemy z nogą/niestety/. Kilka zdjęć: [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img530.imageshack.us/img530/2950/spacer115ld0.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img503.imageshack.us/img503/4895/spacer116rs5.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img511.imageshack.us/img511/761/spacer122fz7.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img511.imageshack.us/img511/2461/spacer117ic0.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img530.imageshack.us/img530/9100/spacer092qv9.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img503.imageshack.us/img503/8877/spacer037qo0.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img503.imageshack.us/img503/8223/spacer024xi5.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img503.imageshack.us/img503/2535/spacer029eo4.jpg[/IMG][/URL]
  13. Hop! jest strasznie zapracowana, nie ma czasu by wejść na forum, cała opieka nad suczkami spoczywa teraz w jej rękach, los chciał, że mama hop! ma teraz problemy z nogą/niestety/. Kilka zdjęć: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img530.imageshack.us/img530/2950/spacer115ld0.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img503.imageshack.us/img503/4895/spacer116rs5.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img511.imageshack.us/img511/761/spacer122fz7.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img511.imageshack.us/img511/2461/spacer117ic0.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img530.imageshack.us/img530/9100/spacer092qv9.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img503.imageshack.us/img503/8877/spacer037qo0.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img503.imageshack.us/img503/8223/spacer024xi5.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img503.imageshack.us/img503/2535/spacer029eo4.jpg[/IMG][/URL]
  14. Już , już, już cioteczki- nie bić po głowie! Wczoraj wybraliśmy się do Zalesia- małej wioski koło Elbląga. Znajomi mają tam dom z wielkim jeziorem i stawem, zrobionym specjalnie po to, by mógł się tam brodzić ich wspaniały golden Flik. Młodzieniec jest wspaniały, w maju skończył rok, uwielbia dzieci, psy, ludzi-wszystko co się rusza. Najwidoczniej bardzo spodobała mu się Zuzka, nie odstępywał jej na krok. Biegali wczoraj razem przez 4 godziny, Zuzka przyjechała do domu padnięta. Zdjęć będzie naprawdę dużo, obiecuję! Dodatkowo dam wam zdjęcia z wypadu do parku, często tam bywamy, to jeden z naszych ulubionych zakątków na długie spacery. Park publiczny ''Dolinka''. [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img262.imageshack.us/img262/4640/21454948up6.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img262.imageshack.us/img262/5191/62743764bd2.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img527.imageshack.us/img527/2950/20082942nm7.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img527.imageshack.us/img527/9553/85369647go9.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img262.imageshack.us/img262/7596/78200604vg9.jpg[/IMG][/URL] [URL]http://img527.imageshack.us/img527/9567/73802747oc4.jpg[/URL] [URL]http://img258.imageshack.us/img258/8100/22867016do8.jpg[/URL] [URL]http://img527.imageshack.us/img527/8530/36611616zp0.jpg[/URL] Wczorajszy wypad do ZALESIA: [URL]http://img527.imageshack.us/img527/3515/96964125fr0.jpg[/URL] [URL]http://img258.imageshack.us/img258/7216/10vu7.jpg[/URL] [url]http://img527.imageshack.us/img527/7500/11zk4.jpg[/url] [URL]http://img262.imageshack.us/img262/609/12js7.jpg[/URL] [URL]http://img262.imageshack.us/img262/8233/13lj2.jpg[/URL] [url]http://img262.imageshack.us/img262/951/14no6.jpg[/url] [URL]http://img258.imageshack.us/img258/9229/15qp1.jpg[/URL] [URL]http://img258.imageshack.us/img258/5351/16df2.jpg[/URL] [URL]http://img258.imageshack.us/img258/4199/17nm3.jpg[/URL] [URL]http://img527.imageshack.us/img527/9350/18qe9.jpg[/URL] [url]http://img527.imageshack.us/img527/369/19ey1.jpg[/url] [URL]http://img262.imageshack.us/img262/3497/20tr4.jpg[/URL] [URL]http://img258.imageshack.us/img258/6336/21lm7.jpg[/URL] [url]http://img258.imageshack.us/img258/9324/22cg6.jpg[/url] [URL]http://img258.imageshack.us/img258/5492/23co9.jpg[/URL] [URL]http://img262.imageshack.us/img262/9764/24dm5.jpg[/URL] [URL]http://img262.imageshack.us/img262/2523/25yy6.jpg[/URL] [URL]http://img262.imageshack.us/img262/5407/26qj5.jpg[/URL] [URL]http://img527.imageshack.us/img527/8285/27ms3.jpg[/URL] [URL]http://img527.imageshack.us/img527/7428/28yk4.jpg[/URL] [URL]http://img262.imageshack.us/img262/4350/29pm5.jpg[/URL] I mój nowy stojak na telefon..: [URL]http://img258.imageshack.us/img258/5411/30mf7.jpg[/URL]
  15. No to porób ogłoszenia na PETWORLD ;)
  16. No i co kochane złotko? Gdzie się zapodział twój domek?
  17. [quote name='Gonitwa']Niestety.... Oj już nie wiem co pisać...[/QUOTE] A ja, tak jak zwykle, podbijam Mikę do góry!
  18. Wy byłyście na wieczornym, to ja na nocny lecę!
  19. [quote name='Gonitwa']Dziękuję za allegro;) To taka metafora była co do mnie;)[/QUOTE] Cytuj wiadomości do których odpowiadasz, tak będzie lepiej!
  20. Nie rozumiem? One od samego początku były na Dogo, a zainteresowania brak!
  21. No i gdzie ten domek? Nie bawmy się już dłużej w chowanego!
  22. Pogoda się rozpogadza, to dobrze. Szkoda, że nie możesz się cieszyć szczęściem wakacji razem ze swoją rodziną, a żyjesz w ciemnym betonowym boksie bez żadnego realnego spaceru...
  23. Idziemy na popołudniowy spacerek-zapraszam!
  24. Nie poddawaj się maleńka- i na ciebie przyjdzie pora!
×
×
  • Create New...