-
Posts
11041 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Rybc!a
-
Poprawiam się- zaglądać będę częściej, obiecuję! Ja dodałam wczoraj 30 nowych zdjęć z naszym koleżką Flikiem-goldenem. Zajrzyjcie !
-
SUPER galeria- ZUZA, PYZA i FIGA- szczęściary ze schroniska- ZAPRASZAMY!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Foto Blogi
Już się poprawiam i lecę do galerii Orienta! -
SUPER galeria- ZUZA, PYZA i FIGA- szczęściary ze schroniska- ZAPRASZAMY!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Foto Blogi
No i gdzie są ci, którzy tak się domagali zdjęć? -
Majeńka-po długim okresie samotności MA SWOJ WSPANIALY DOM!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Myślę tak o tobie kruszynko, myślę i przestać nie mogę. Ale co ja mogę jedna począć, bez żadnych możliwości? Ani domku dać nie mogę, ani tymczasu... -
Po długim okresie samotności ERA znalazła SWOJĄ rodzinę w Olsztynie!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
No to ja, tak jak zwykle, uciekam z Erą na nocny! -
Miniaturowy,szorstkowłosy dalmatyńczyk! Już w nowym domu.
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Gosiu, proszę zrób ogłoszenia na Petworld, ja jutro zajmę się odnawianiem wcześniejszych ogłoszeń i innymi serwisami, np. ojej.pl -
Bianka-po dwóch latach w schronie, ZNALAZŁA SUPER DOM W GIŻYCKU! Super !
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Coś mi się wydaje, że trzeba zrobić nowe bannerki... Jutro się tym zajmę, chociaż ostatnio nie lubię tego robić...Wena i pomysły uciekły wraz z lejącym ciągle deszczem... -
Hop! jest strasznie zapracowana, nie ma czasu by wejść na forum, cała opieka nad suczkami spoczywa teraz w jej rękach, los chciał, że mama hop! ma teraz problemy z nogą/niestety/. Kilka zdjęć: [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img530.imageshack.us/img530/2950/spacer115ld0.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img503.imageshack.us/img503/4895/spacer116rs5.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img511.imageshack.us/img511/761/spacer122fz7.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img511.imageshack.us/img511/2461/spacer117ic0.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img530.imageshack.us/img530/9100/spacer092qv9.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img503.imageshack.us/img503/8877/spacer037qo0.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img503.imageshack.us/img503/8223/spacer024xi5.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img503.imageshack.us/img503/2535/spacer029eo4.jpg[/IMG][/URL]
-
Hop! jest strasznie zapracowana, nie ma czasu by wejść na forum, cała opieka nad suczkami spoczywa teraz w jej rękach, los chciał, że mama hop! ma teraz problemy z nogą/niestety/. Kilka zdjęć: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img530.imageshack.us/img530/2950/spacer115ld0.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img503.imageshack.us/img503/4895/spacer116rs5.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img511.imageshack.us/img511/761/spacer122fz7.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img511.imageshack.us/img511/2461/spacer117ic0.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img530.imageshack.us/img530/9100/spacer092qv9.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img503.imageshack.us/img503/8877/spacer037qo0.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img503.imageshack.us/img503/8223/spacer024xi5.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img503.imageshack.us/img503/2535/spacer029eo4.jpg[/IMG][/URL]
-
SUPER galeria- ZUZA, PYZA i FIGA- szczęściary ze schroniska- ZAPRASZAMY!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Foto Blogi
Już , już, już cioteczki- nie bić po głowie! Wczoraj wybraliśmy się do Zalesia- małej wioski koło Elbląga. Znajomi mają tam dom z wielkim jeziorem i stawem, zrobionym specjalnie po to, by mógł się tam brodzić ich wspaniały golden Flik. Młodzieniec jest wspaniały, w maju skończył rok, uwielbia dzieci, psy, ludzi-wszystko co się rusza. Najwidoczniej bardzo spodobała mu się Zuzka, nie odstępywał jej na krok. Biegali wczoraj razem przez 4 godziny, Zuzka przyjechała do domu padnięta. Zdjęć będzie naprawdę dużo, obiecuję! Dodatkowo dam wam zdjęcia z wypadu do parku, często tam bywamy, to jeden z naszych ulubionych zakątków na długie spacery. Park publiczny ''Dolinka''. [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img262.imageshack.us/img262/4640/21454948up6.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img262.imageshack.us/img262/5191/62743764bd2.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img527.imageshack.us/img527/2950/20082942nm7.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img527.imageshack.us/img527/9553/85369647go9.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img262.imageshack.us/img262/7596/78200604vg9.jpg[/IMG][/URL] [URL]http://img527.imageshack.us/img527/9567/73802747oc4.jpg[/URL] [URL]http://img258.imageshack.us/img258/8100/22867016do8.jpg[/URL] [URL]http://img527.imageshack.us/img527/8530/36611616zp0.jpg[/URL] Wczorajszy wypad do ZALESIA: [URL]http://img527.imageshack.us/img527/3515/96964125fr0.jpg[/URL] [URL]http://img258.imageshack.us/img258/7216/10vu7.jpg[/URL] [url]http://img527.imageshack.us/img527/7500/11zk4.jpg[/url] [URL]http://img262.imageshack.us/img262/609/12js7.jpg[/URL] [URL]http://img262.imageshack.us/img262/8233/13lj2.jpg[/URL] [url]http://img262.imageshack.us/img262/951/14no6.jpg[/url] [URL]http://img258.imageshack.us/img258/9229/15qp1.jpg[/URL] [URL]http://img258.imageshack.us/img258/5351/16df2.jpg[/URL] [URL]http://img258.imageshack.us/img258/4199/17nm3.jpg[/URL] [URL]http://img527.imageshack.us/img527/9350/18qe9.jpg[/URL] [url]http://img527.imageshack.us/img527/369/19ey1.jpg[/url] [URL]http://img262.imageshack.us/img262/3497/20tr4.jpg[/URL] [URL]http://img258.imageshack.us/img258/6336/21lm7.jpg[/URL] [url]http://img258.imageshack.us/img258/9324/22cg6.jpg[/url] [URL]http://img258.imageshack.us/img258/5492/23co9.jpg[/URL] [URL]http://img262.imageshack.us/img262/9764/24dm5.jpg[/URL] [URL]http://img262.imageshack.us/img262/2523/25yy6.jpg[/URL] [URL]http://img262.imageshack.us/img262/5407/26qj5.jpg[/URL] [URL]http://img527.imageshack.us/img527/8285/27ms3.jpg[/URL] [URL]http://img527.imageshack.us/img527/7428/28yk4.jpg[/URL] [URL]http://img262.imageshack.us/img262/4350/29pm5.jpg[/URL] I mój nowy stojak na telefon..: [URL]http://img258.imageshack.us/img258/5411/30mf7.jpg[/URL] -
Miniaturowy,szorstkowłosy dalmatyńczyk! Już w nowym domu.
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
No to porób ogłoszenia na PETWORLD ;) -
Bianka-po dwóch latach w schronie, ZNALAZŁA SUPER DOM W GIŻYCKU! Super !
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
No i co kochane złotko? Gdzie się zapodział twój domek? -
Miniaturowy,szorstkowłosy dalmatyńczyk! Już w nowym domu.
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='Gonitwa']Niestety.... Oj już nie wiem co pisać...[/QUOTE] A ja, tak jak zwykle, podbijam Mikę do góry! -
Po długim okresie samotności ERA znalazła SWOJĄ rodzinę w Olsztynie!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Wy byłyście na wieczornym, to ja na nocny lecę! -
Majeńka-po długim okresie samotności MA SWOJ WSPANIALY DOM!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='Gonitwa']Dziękuję za allegro;) To taka metafora była co do mnie;)[/QUOTE] Cytuj wiadomości do których odpowiadasz, tak będzie lepiej! -
Bianka-po dwóch latach w schronie, ZNALAZŁA SUPER DOM W GIŻYCKU! Super !
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
No i gdzie ten domek? Nie bawmy się już dłużej w chowanego! -
Miniaturowy,szorstkowłosy dalmatyńczyk! Już w nowym domu.
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Pogoda się rozpogadza, to dobrze. Szkoda, że nie możesz się cieszyć szczęściem wakacji razem ze swoją rodziną, a żyjesz w ciemnym betonowym boksie bez żadnego realnego spaceru... -
Po długim okresie samotności ERA znalazła SWOJĄ rodzinę w Olsztynie!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Idziemy na popołudniowy spacerek-zapraszam! -
Majeńka-po długim okresie samotności MA SWOJ WSPANIALY DOM!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Nie poddawaj się maleńka- i na ciebie przyjdzie pora!