Jump to content
Dogomania

Rybc!a

Members
  • Posts

    11041
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Rybc!a

  1. Elbląg też jest z wami, jak nie czynami, to chociaż duchem!
  2. O Jezu, jaka bidotka... Żal mi takiej psinki, ma takie mądre oczki!
  3. Nie wiem, czy powinnam w ogóle się pokazywać! :oops: Ja też, jak widać, okularnica :lol: [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img74.imageshack.us/img74/3543/blondizp7.jpg[/IMG][/URL]
  4. [quote name='madzia828']Rybc!a Biance skończyło się allegro nie miałą za dużo wejść:shake: czy można ja pod jakaś rasę podciągnąć zeby wpisać w tytule aukcji wtedy bedzie wieksza oglądalność :razz: jest podobna do teriera?[/quote] Ojej nie, absolutnie nie terrier, dwie różne bajki. Może trzeba wymyślić bardzo poruszający tekst, np. "Pomóż Biance,ona odchodzi w zapomnieniu.Od urodzenia w schronie..."
  5. Podwórko już chyba nie będzie całkiem suche, nie wiem jak u was, ale u nas pada.
  6. I cisza... Nikt się Miką nie interesuje...
  7. [quote name='madzia828']Mopek sie przypomina ,Rybc!a czy dusje sie odezwała?????[/quote] Dusje niestety nie odezwała się. :placz:
  8. [quote name='madzia828']cieszę się bardzo jakoś pusto była na wątkach bez Ciebie:cool3:[/quote] Ja też się cieszę, że wróciłam, co jak co, ale Dogomanii mi brakowało!
  9. [quote name='madzia828']no fajnie przynajmniej jesteś opalona na czekoladkę:cool3:[/quote] Chyba na buraka chciałaś powiedzieć! Plecy mam bordowe, tylko twarz jakaś ładna, morelowa wyszła!
  10. [quote name='madzia828']ooo Rybc!a wróciła :loveu::loveu:[/quote] A no wróciłam, wróciłam!
  11. [quote name='elapieczus1']hm i uważasz że masz dużą wade?:angryy: są ludzieco mają -5 i co mają powiedzieć[/quote] Pff, są i tacy co mają -12 i też jakoś żyją!
  12. Ulv, tak mi przykro. Chodź nie pisałam w wątku Skorka, czytałam go i byłam na bieżąco. Dzisiaj dowiedziałam się, że już biega dobie za TM. Nie wiem, co mam ci napisać, wszystkie słowa wydają się być takie puste. Bardzo mi przykro. Skorku, pamiętamy o tobie dziecinko!
  13. A teraz już noc ciemna, a Kora samotna w betonowym boksie..
  14. Zainteresowania brak, a ja serdecznie dziękuję za ogłoszenie na Allegro!
  15. Witaj Kinga! Miło mi cię zawitać na moim wątku. Dzięki za odwiedziny, a tymczasem podnoszę szorściaczkę.
  16. Kochaniutkie, w Sztutowie byłam, a opalona jestem tak, że skóra śmierdzi mi spalenizną. Zdjęcia będą za kilka dni, gdy uzbieram ich więcej.
  17. Jakież mi to wakacje, 3 dniowe? Skóra mi śmierdzi spalenizną, jestem strasznie opalona.
  18. [QUOTE] A Rybc!a wyjechała więc nawet nie wiem czy ktoś zainteresowany ew. się zgłosił... Ale jakby tak to pewnie by zadzwoniła.[/QUOTE] Telefony się nie urywały, dzwoniła tylko zrozpaczona pani, której w ten sam dzień umarła identyczna sunia, jak nasza Kora, tylko, że o wiele większa (jak wilczur). [QUOTE]Jeśli nie, to można zaaranżować fikcyjną adopcję: podstawić kogoś, wykupić go, zaprowadzić do fryzjera, odprowadzić do schroniska, uzasadniając to rezygnacją[/QUOTE] Nie wiem, czy to dobre rozwiązanie, ja w tym uczestniczyć nie mogę, bo nie dadzą mi psów, które będą tymi kolejnymi. [QUOTE]Np dobermany... (nie wiadomo co z nimi, a na pewno do adopcji nie poszły... może uśpione?)[/QUOTE] Ale przecież sprawa została rozwiązana, a wątpię, żeby psy u nas usypiano.
  19. [quote name='Romek-Zamość']A to u Was nie jest tak, że schronisko jest po prostu otwarte w określonych godzinach?[/quote] Oczywiście, że jest ustawione takie ograniczenie, zawitałyśmy tam w godzinie pracującej i ze zwględu na MNIE nie wpuścili również Gonitwy. Na wątku Ery opisałam więcej : [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=67222&page=9[/URL]
×
×
  • Create New...