-
Posts
11041 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Rybc!a
-
[quote name='hop!']Proszę o zmianę tytułu wątku i przeniesienie do "Już w nowym domu". Zapadła ostateczna decyzja - Nika (Aszka) zostaje u mnie. Proszę też o składki (nawet najdrobniejsze) na moje konto na sterylizację, operację przepukliny i czyszczenie zębów Niki. Lulu (Azja) i Nika mają w tej chwili cieczkę. Potem obydwie suczki będą miały zabiegi i będzie to związane z dużymi wydatkami. Mam pieska Gabiszona. Sterylizacja jest konieczna.[/quote] Bardzo się cieszę, Julito, jesteś wspaniała! Pieniądze, tak jak obiecałam, prześlę (60zł)
-
SUPER galeria- ZUZA, PYZA i FIGA- szczęściary ze schroniska- ZAPRASZAMY!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Foto Blogi
Nie wypalił, deszcz padał jak na złość, mam tylko kilka domowych fotek! -
Dredzik, a może Dredzia? Już szczęśliwa w Pasłęku.
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Bardzo się cieszę ! -
Oby dwie suczki śpią na łóżkach z ludźmi. Zuzka przeraźliwie chrapie, gdy śpi na poduszce, więc zazwyczaj przepycham ją w nogi. Z Pyzką za to strach spać, bo to małe takie, że zgnieść można bez problemu! Ale śpi wytrwale, na poduszeczce, obok kogoś, kto jej pozwoli wejść na łóżko. Ja uwielbiam spać z Zuzką, ona robi się w mig taka gorąca niczym kaloryfer. W zimę , przytulam się do niej i od razu jest mi ciepło !
-
[quote name='sezamka']Wyobraźmy sobie teoretyczna sytuacje;> Dostajesz sie na studia ok500km od miejsca zamieszkania. Masz psa, ktory jest twoim cieniem, ktorego sama wzielas ze schroniska i przywiazal sie tak niesamowicie, ze praktycznie tylko ciebie uznaje za swoja pania. W miescie, gdzie mieszkasz nie ma kleszczy przenoszacych babesznie, za to w miescie studiow sa i to sporo. Pytanie - zabierac psa na nagrane juz mieszkanie czy w trosce o jego zdrowie zdecydowac sie na rozlake i zostawic psa rodzinie? Czekam na Wasze opinie:) i zdanie w tej sprawie. Pozdrawiam[/quote] Ja tu problemu nie widzę. :shake: Bierzesz psa ze sobą, zabezpieczasz i tyle. A tak pozatym to kleszcze są wszędzie bez względu na miejscowość.
-
Po długim okresie samotności ERA znalazła SWOJĄ rodzinę w Olsztynie!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Znalazłam jeszcze dwa zdjęcia Ery /robię porządki na komputerze/: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img516.imageshack.us/img516/2458/era2pk2.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img158.imageshack.us/img158/8875/eraws7.jpg[/IMG][/URL] -
Kostek-w koszmarnym stanie !!! Kostek MA DOM !!!
Rybc!a replied to basia0607's topic in Już w nowym domu
Ludzie, spójrzcie na te oczy! -
Majeńka-po długim okresie samotności MA SWOJ WSPANIALY DOM!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Podbijam, prowadzę na wieczorny spacerek, wzbijaj się do góry! -
Miniaturowy,szorstkowłosy dalmatyńczyk! Już w nowym domu.
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Podbijam, prowadzę na wieczorny spacerek, wzbijaj się do góry! -
Po długim okresie samotności ERA znalazła SWOJĄ rodzinę w Olsztynie!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Podbijam, prowadzę na wieczorny spacerek, wzbijaj się do góry! Madziu, poczytaj tu: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=32045[/URL] -
Bianka-po dwóch latach w schronie, ZNALAZŁA SUPER DOM W GIŻYCKU! Super !
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Podbijam, prowadzę na wieczorny spacerek, wzbijaj się do góry! -
Wkleję tu, na wątku: Witam.Prosze o wiecej informacji o suni. Czy byla by mozliwosc transportu. pozdrawiam kayou i adres mailowy - [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] Tresc wiadomosci: Witam! Pisze w sprawie suczki. Chcialabym sie dowiedziec w jakim jest obecnie wieku, do jakiego jedzenia jest przyzwyczajona, czy jest wysterylizowana, itp. Mam juz obecnie trzyletnia suke doga niemieckiego, wiec wazne jest tez czy toleruje inne psy; mam tez dwójke malutkich dzieciaczków, wiec wazne jest tez czy jest lagodna, konika zrebaka tez mamy( nasza suka sie do niego przyzwyczaja)Czekam na wiecej informacji. ROBOT2005 Ps. Musze porozmawiac jeszcze z mezem, prosze nie traktowac tego maila wiazaco- bardzo chcemy miec drugiego psa i jestesmy odpowiedzialni. [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
-
Oborniki Wlkp. - schroniskowe piękności. Dwa dalmatyńczyki na str 149
Rybc!a replied to Hala's topic in Już w nowym domu
[quote name='Hakita']Dzięki Rybc!a. Zrobię to, ale tylko białego dodam, bo czarny już w swoim domku. :p[/quote] A, no to świetnie, obejrzałam kiladziesiąt fotek, ale wątku całego nie przeczytam dzisiaj na pewno, zbyt mało czasu! -
Oborniki Wlkp. - schroniskowe piękności. Dwa dalmatyńczyki na str 149
Rybc!a replied to Hala's topic in Już w nowym domu
[URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img521.imageshack.us/img521/3362/img1150aw5.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img80.imageshack.us/img80/6836/img1142xe2.jpg[/IMG][/URL] Te dwa psy proszę dodać na labradory.info- to popularnw forum- a te psy są labkowate ! To może im bardzo pomóc ! -
SUPER galeria- ZUZA, PYZA i FIGA- szczęściary ze schroniska- ZAPRASZAMY!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Foto Blogi
[quote name=':: FiGa ::']My oczywiście z mnóstwa zdjęc się bedziemy cieszyć :cool3: I jutro też jakieś popstrykajcie :multi:[/QUOTE] Pogoda nie dopisuje, ale mam nadzieję, że dzisiejszy zapowiedziany spacerek wypali! -
Po długim okresie samotności ERA znalazła SWOJĄ rodzinę w Olsztynie!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='madzia828']no Rybc!a mi pomogłą ale ja bede sie musiałą sama nauczyć:eviltong:[/QUOTE] To naprawdę nic trudnego!