Jump to content
Dogomania

Rybc!a

Members
  • Posts

    11041
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Rybc!a

  1. [quote name='hop!']Proszę o zmianę tytułu wątku i przeniesienie do "Już w nowym domu". Zapadła ostateczna decyzja - Nika (Aszka) zostaje u mnie. Proszę też o składki (nawet najdrobniejsze) na moje konto na sterylizację, operację przepukliny i czyszczenie zębów Niki. Lulu (Azja) i Nika mają w tej chwili cieczkę. Potem obydwie suczki będą miały zabiegi i będzie to związane z dużymi wydatkami. Mam pieska Gabiszona. Sterylizacja jest konieczna.[/quote] Bardzo się cieszę, Julito, jesteś wspaniała! Pieniądze, tak jak obiecałam, prześlę (60zł)
  2. Nie wypalił, deszcz padał jak na złość, mam tylko kilka domowych fotek!
  3. Niestety nie wiem, to rola moderatorów, ja tego zrobić nie mogę. Przeleję jakieś pieniądze.
  4. Przeleję od siebie jakieś pieniądze, najwięcej tego nie będzie, ale coś wyskrobię.
  5. Oby dwie suczki śpią na łóżkach z ludźmi. Zuzka przeraźliwie chrapie, gdy śpi na poduszce, więc zazwyczaj przepycham ją w nogi. Z Pyzką za to strach spać, bo to małe takie, że zgnieść można bez problemu! Ale śpi wytrwale, na poduszeczce, obok kogoś, kto jej pozwoli wejść na łóżko. Ja uwielbiam spać z Zuzką, ona robi się w mig taka gorąca niczym kaloryfer. W zimę , przytulam się do niej i od razu jest mi ciepło !
  6. [quote name='sezamka']Wyobraźmy sobie teoretyczna sytuacje;> Dostajesz sie na studia ok500km od miejsca zamieszkania. Masz psa, ktory jest twoim cieniem, ktorego sama wzielas ze schroniska i przywiazal sie tak niesamowicie, ze praktycznie tylko ciebie uznaje za swoja pania. W miescie, gdzie mieszkasz nie ma kleszczy przenoszacych babesznie, za to w miescie studiow sa i to sporo. Pytanie - zabierac psa na nagrane juz mieszkanie czy w trosce o jego zdrowie zdecydowac sie na rozlake i zostawic psa rodzinie? Czekam na Wasze opinie:) i zdanie w tej sprawie. Pozdrawiam[/quote] Ja tu problemu nie widzę. :shake: Bierzesz psa ze sobą, zabezpieczasz i tyle. A tak pozatym to kleszcze są wszędzie bez względu na miejscowość.
  7. Znalazłam jeszcze dwa zdjęcia Ery /robię porządki na komputerze/: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img516.imageshack.us/img516/2458/era2pk2.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img158.imageshack.us/img158/8875/eraws7.jpg[/IMG][/URL]
  8. Ludzie, spójrzcie na te oczy!
  9. Podbijam, prowadzę na wieczorny spacerek, wzbijaj się do góry!
  10. Podbijam, prowadzę na wieczorny spacerek, wzbijaj się do góry!
  11. Podbijam, prowadzę na wieczorny spacerek, wzbijaj się do góry!
  12. Podbijam, prowadzę na wieczorny spacerek, wzbijaj się do góry! Madziu, poczytaj tu: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=32045[/URL]
  13. Podbijam, prowadzę na wieczorny spacerek, wzbijaj się do góry!
  14. Wkleję tu, na wątku: Witam.Prosze o wiecej informacji o suni. Czy byla by mozliwosc transportu. pozdrawiam kayou i adres mailowy - [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] Tresc wiadomosci: Witam! Pisze w sprawie suczki. Chcialabym sie dowiedziec w jakim jest obecnie wieku, do jakiego jedzenia jest przyzwyczajona, czy jest wysterylizowana, itp. Mam juz obecnie trzyletnia suke doga niemieckiego, wiec wazne jest tez czy toleruje inne psy; mam tez dwójke malutkich dzieciaczków, wiec wazne jest tez czy jest lagodna, konika zrebaka tez mamy( nasza suka sie do niego przyzwyczaja)Czekam na wiecej informacji. ROBOT2005 Ps. Musze porozmawiac jeszcze z mezem, prosze nie traktowac tego maila wiazaco- bardzo chcemy miec drugiego psa i jestesmy odpowiedzialni. [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
  15. [quote name='Hakita']Dzięki Rybc!a. Zrobię to, ale tylko białego dodam, bo czarny już w swoim domku. :p[/quote] A, no to świetnie, obejrzałam kiladziesiąt fotek, ale wątku całego nie przeczytam dzisiaj na pewno, zbyt mało czasu!
  16. [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img521.imageshack.us/img521/3362/img1150aw5.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img80.imageshack.us/img80/6836/img1142xe2.jpg[/IMG][/URL] Te dwa psy proszę dodać na labradory.info- to popularnw forum- a te psy są labkowate ! To może im bardzo pomóc !
  17. [quote name=':: FiGa ::']My oczywiście z mnóstwa zdjęc się bedziemy cieszyć :cool3: I jutro też jakieś popstrykajcie :multi:[/QUOTE] Pogoda nie dopisuje, ale mam nadzieję, że dzisiejszy zapowiedziany spacerek wypali!
  18. [quote name='hop!'] Poza tym to straszna łakomczucha.[/quote] O tym przekonałyśmy się już w schronisku!
  19. O matulu droga, no to rzeczywiście, tragedia. Całe szczęście, że się odnalazła !
  20. [quote name='madzia828']no Rybc!a mi pomogłą ale ja bede sie musiałą sama nauczyć:eviltong:[/QUOTE] To naprawdę nic trudnego!
×
×
  • Create New...