Jump to content
Dogomania

Rybc!a

Members
  • Posts

    11041
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Rybc!a

  1. Moja ciocia z Giżycka przypadkiem natchnęła się na pana od Bianki-Sary. Jest nią zachwycony, powiedział, że dozgonnie będzie mi wdzięczny.
  2. [quote name='KWL']Byłem parę dni bez netu więc aktualizuję: - domek który dzwonił do mnie wczoraj - bardzo sympatyczna pani - niestety nie dla Szili - jest tam mała sunieczka, a Szila niestety nie toleruje konkurencji tej samej płci. Znaleźliśmy natomiast dobrze zapowiadający się domek pod Warszawą, wczoraj byłem tam z wizytą i zapowiada się dobrze, duży ogród, spanie w domku i labkowaty kolega do wspólnych zabaw.[/quote] Super, cieszę się z domu dla Shilli. Czy ten drugi też będzie wykorzystany?
  3. Wakacyjnych mam jeszcze sporo, przecież została jeszcze sesja Pyzy. Ale dzisiaj już ich nie dodam, może jutro, kochani.
  4. [quote name='xxxx52']ja wypatrzylam w tej podlotce labradora z jakas slodka psinka:lol:[/QUOTE] W każdym bądź razie- przecudna!
  5. Wczoraj dzwoniła do mnie pani Karina, podałam jej numer do KWL i Przyjaciel Koni, oni udzielą jej lepszych info niż ja, nie jestem już na bieżąco.
  6. [quote name='Gonitwa']Dobrze, dobrze. Naiwność dobra rzecz:evil_lol:[/QUOTE] Zależy kiedy, gdzie i jak wykorzystuje się tą naiwność...
  7. [quote name='bea_m']Cioteczki a wybieracie się niebawem do schronu? Może pracownicy schronu coś jednak powiedzą. Im tak samo jak NAM przecież chodzi o to samo. DOBRO ZWIERZĄT!!!![/QUOTE] Oj bea_m, masz PW.
  8. [quote name='Gonitwa']Jest- czego to się nie robi z miłości i zazdrości... Bestia mała- ale jak mówiłam, że gryzie to nikt słuchać nie chciał... Jemu wszystko jedno czy pies czy suka... Taki już jest.. WŁADCZY i DOMINUJĄCY niestety...[/QUOTE] No więc właśnie dlatego mówię, że może w tym przypadku warto zasięgnąć porady behawiorysty?
  9. [quote name='agusiazet']Orient jest Twój własny!? Ja też wezmę jakąś suczkę na tymczas, ale Maja jest tak daleko!!![/QUOTE] Tak, Orient to labrador Gosi.
  10. Zagryzanie suczek przez psy to naprawdę rzadkość. Może warto byłoby zapisać małego na tresurę? Albo skorzystać z usłuh behawiorysty?
  11. [URL]http://otopies.pl/zobacz-dodane-ogloszenie-304.html[/URL] [URL]http://ojej.pl[/URL]
  12. W swoim podpisie też umieściłam część Milorda.
  13. [quote name='black_sheep']To cytat z 3 strony tego wątku. Adagir ma jeszcze takie bannerki[/QUOTE] Chyba nie będą już potrzebne ;)
  14. No dobrze, to dodam jeszcze więcej zdjęć. Tym razem Pyza i reszta. Mini sesja cioci Rybc! [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img528.imageshack.us/img528/39/rybciakj8.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img525.imageshack.us/img525/4379/rybcia2rv3.jpg[/IMG][/URL] Przez 3 dni na naszej posesji biegały sobie 4 pieski, tak więc łącznie , licząc z mazurskimi, którym pomagałam, miałam 7 psów :) Przyjechali znajomi, rozbili sobie koło naszego domku duży namiot i wspólnie wypoczywaliśmy, cieszyliśmy się ładną pogodą i wakacjami. Tak jak wspomniałam powyżej, znajomi przyjechali z dwoma psami. Artem- rocznym psem, mix owczarka niemieckiego i shar pei (ja oczywiście nie jestem za tym, by mieszać rasy). Jest bardzo wyszkolonym psem. [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img151.imageshack.us/img151/7764/artqk3.jpg[/IMG][/URL] I Kacperkiem- 9 letnim małym, bardzo rozumnym kundelkiem. [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img405.imageshack.us/img405/5534/kacperekpm0.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img408.imageshack.us/img408/5571/kacperek2qt0.jpg[/IMG][/URL]
  15. Nie, niestety nie wyjazd na wakacje. Prawdopodobnie Gonitwa nie będzie miała już komputera...
  16. No Majeńko, chyba mój plan nie wyszedł, więc podbijam cię z południa...
  17. W górę Era, ty czekasz już za długo i z związku z tym robię ci ogłoszenia.
  18. [quote name='kon trojanski suwalki']================================================== Czy Ktos Kontaktowal Sie Z Pania Chetna Do Adopcji Suni???? ==================================================[/quote] Ja też ponawiam to pytanie, wydawała się być naprawdę przesympatyczną osobą, warto spróbować, nawet gdyby nie Shilla, to może skorzysta inny pies?
×
×
  • Create New...