Jump to content
Dogomania

Rybc!a

Members
  • Posts

    11041
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Rybc!a

  1. Moi rodzice pilnie musieli załatwić coś w okolicach Elbląga, więc ja korzystając z okazji, na dzień dzisiejszy wróciłam do domu i odwiedzam forum. Na Mazury wracam wieczorem. [QUOTE]Nie ma Rybci- nie ma komu sprawdzić czy sunia nadal w schronie...[/QUOTE] A dlaczego ty nie pojedziesz do schroniska? DZIĘKUJĘ SERDECZNIE wszystkim zaglądającym pod moją nieobecność na wątek Miki !
  2. Zazdroszczę wam kobitki, zazdroszczę !
  3. Rybc!a

    Sopot CACIB 2007

    Postaram się być, myślę, że nic nie stoi na przeszkodzie, bym się zjawiła. Niestety, albo i stety, jako widz, bo sama posiadam tylko dwa kundelki prosto ze schroniska ;)
  4. Oj, zdenerwowana jestem dzisiaj strasznie. Rodzice pojechali do Krynicy i ich powrót opóźni się z przyczyn losowych, nie z ich winy. Na miejscu, czyli w Purdzie , będziemy dopiero wieczorem. A szkoda, bo dziś taka piękna pogoda, poszlibyśmy się pokompać, poopalać. No a pozatym, czeka mnie dzisiaj ciężka robota. W Purdzie czekają psy, dzisiaj wysprzątam im wybiegi z kup, są na łańcuchach, a ja później karmiąc je muszę skakać pomiędzy odchodami. Założę im też obróżki owadobójcze, dam witaminki...
  5. 35 Model: Majka,Zuzia Autor: Rybc!a Tytuł: Co tam jest? [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img504.imageshack.us/img504/4470/13esdu3.jpg[/IMG][/URL] 36 Model: Zuzia Autor: Rybc!a Tytuł: Wodołaz pospolitus [IMG]http://img525.imageshack.us/img525/700/15dw6.jpg[/IMG] 37 Model: Zuza Autor: Rybc!a Tytuł: Uśmiech na 6+ [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img110.imageshack.us/img110/3499/koniczyna5cb7.jpg[/IMG][/URL]
  6. Rybc!a

    Metamorfozy

    [URL]http://img20.imageshack.us/img20/120/200705033mc1sd9.jpg[/URL] A dlaczego on ma taki ogon? Pozatym, metamorfoza rewelacyjna!
  7. [quote name='Gonitwa']Zuza jak zwykle rozszczekana! mogła by trochę tego mojego wariata szczekać nauczyć;)[/QUOTE] Jeszcze kilka wspólnych spacerów i ty będziesz miała dość szczekania! A ja się chętnie, z dopłatą, zamienię na cichego psa ;) Żartuję oczywiście, w życiu bym nie oddała mojego klopsa ;) Jeszcze filmik: Aport Zuzanny [URL]http://rybcia122.wrzuta.pl/film/xp9nqfHotA/mov04716[/URL]
  8. [quote name='ala35']spędzam wirtualnie czas z Adagirem, wyprowadzam na spacerek , idziemy na 1 wszą stronkę ( bannerek wkleił mi syn)[/QUOTE] Świetnie, najważniejsze, że działa ! Podbijam Adagirka, mam nadzieję, że przyjadę z wakacji i zobaczę na wątku, że Adagir znalazł dom!
  9. Tak mnie wzięło na filmiki, że teraz wrzucam wszystkie, jakie do tej pory nakręciłam z udziałem Zuzki. Nie najwięcej ich, bo po co mi one, skoro nawet nie wiedziałam, jak je wrzuca na serwer. To Zuza i Flik- Flik szczekał, a echo roznosiło się po całym polu, Zuzka nie wiedziała co to jest, była tym bardzo zainteresowana Film był nakręcany w Zalesiu, mała wioska koło Elbląga, Flik to pies naszych znajomych. [URL]http://www.wrzuta.pl/film/trm7MgvvU9/mov08346[/URL] I tu, też , taki krótkszy filmki: [URL]http://www.wrzuta.pl/film/9Q0uwZ1FiA/mov08342[/URL] Najlepszym spędzaniem wolnego czasu jest...szczekanie! [URL]http://rybcia122.wrzuta.pl/film/7QXVphAYZT/mov06241[/URL] Zabawa z Pyzą: [URL]http://rybcia122.wrzuta.pl/film/mGUgu5O2Bx/mov05952[/URL] Pyza , pierwszy dzień u nas, pilnuje: [URL]http://rybcia122.wrzuta.pl/film/yPQU557Hmm/mov04868[/URL]
  10. [quote name='Gonitwa'] Mam jeszcze kilka ale nie dodam wszystkich bo potem nie będę miała co wrzucać...[/quote] Nie martwcie się, Gonitwa ma tylko... [SIZE=6]180 zdjęć[/SIZE] !
  11. Na razie to tylko tymczas! KWL wysyłałam dane pani z Opola, doszły?
  12. Zachęcam wszystkich do umieszczenia bannerka Kory w swoim podpisie, aktualnie ma go u siebie Gonitwa, wystarczy tylko skopiować.
  13. [quote name='Gonitwa']Pewnie dlatego ,że ma taki tytuł...[/QUOTE] Tytuł jest dobry, nie rozumiem dlaczego wątek nie jest przeniesiony. Może ze względu na to, że potrzebna jest pomoc finansowa, a na PDA /psy do adopcji/ zagląda więcej ludzi.
  14. [quote name='Gonitwa']Cieszę się ,że kolejne psie nieszczęście już w nowym domu![/QUOTE] Wiesz, z tej adopcji cieszę się podwójnie, bo nie rokowałam jej szans na adopcję. A to zmarła sunia Państwa z Giżycka, prawda, że śliczna? [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img122.imageshack.us/img122/6034/im000434xx7.jpg[/IMG][/URL]
  15. [quote name=':: FiGa ::']Rybciu udanego wyjazdu ;) Piekna sunia prosi o domek![/QUOTE] Dziękuję bardzo Figa, mam nadzieję, że pogoda dopisze !
  16. Muszę się z Wami pożegnać na dwa tygodnie. Wyjeżdżam na Mazury, nie będzie mnie i nie będę miała dostępu do internetu nad czym bardzo, ale to bardzo ubolewam. Jak wrócę, to pozakładam nowe wątki, zrobię ogłoszenia, adopcjami zajmę się całą parą. A tymczasem, proszę choć czasem o podbijanie wątków. Kurczę, ale mi będzie dziwinie bez wizyt w schronie, psów i Was, dogomaniacy! Pozdrawiam gorąco, trzymajcie kciukasy za pogodę. Przesyłam całusy!
  17. Muszę się z Wami pożegnać na dwa tygodnie. Wyjeżdżam na Mazury, nie będzie mnie i nie będę miała dostępu do internetu nad czym bardzo, ale to bardzo ubolewam. Jak wrócę, to pozakładam nowe wątki, zrobię ogłoszenia, adopcjami zajmę się całą parą. A tymczasem, proszę choć czasem o podbijanie wątków. Kurczę, ale mi będzie dziwinie bez wizyt w schronie, psów i Was, dogomaniacy! Pozdrawiam gorąco, trzymajcie kciukasy za pogodę. Przesyłam całusy!
  18. Muszę się z Wami pożegnać na dwa tygodnie. Wyjeżdżam na Mazury, nie będzie mnie i nie będę miała dostępu do internetu nad czym bardzo, ale to bardzo ubolewam. Jak wrócę, to pozakładam nowe wątki, zrobię ogłoszenia, adopcjami zajmę się całą parą. A tymczasem, proszę choć czasem o podbijanie wątków. Kurczę, ale mi będzie dziwinie bez wizyt w schronie, psów i Was, dogomaniacy! Pozdrawiam gorąco, trzymajcie kciukasy za pogodę. Przesyłam całusy!
  19. [quote name='jola od jadzi']Ale jego już w schronie nie ma? Sprawdzałyście to?[/quote] Nie ma, gdyby było to niesprawdzone, nie robiłabym tyle dymu i szumu. Muszę się z Wami pożegnać na dwa tygodnie. Wyjeżdżam na Mazury, nie będzie mnie i nie będę miała dostępu do internetu nad czym bardzo, ale to bardzo ubolewam. Jak wrócę, to pozakładam nowe wątki, zrobię ogłoszenia, adopcjami zajmę się całą parą. A tymczasem, proszę choć czasem o podbijanie wątków. Kurczę, ale mi będzie dziwinie bez wizyt w schronie, psów i Was, dogomaniacy! Pozdrawiam gorąco, trzymajcie kciukasy za pogodę. Przesyłam całusy!
  20. Muszę się z Wami pożegnać na dwa tygodnie. Wyjeżdżam na Mazury, nie będzie mnie i nie będę miała dostępu do internetu nad czym bardzo, ale to bardzo ubolewam. Jak wrócę, to pozakładam nowe wątki, zrobię ogłoszenia, adopcjami zajmę się całą parą. A tymczasem, proszę choć czasem o podbijanie wątków. Kurczę, ale mi będzie dziwinie bez wizyt w schronie, psów i Was, dogomaniacy! Pozdrawiam gorąco, trzymajcie kciukasy za pogodę. Przesyłam całusy!
  21. Ze spaceru wróciłyśmy brudne, śmierdzące, zmęczone, ale co najważniejsze: szczęśliwe ! Zuzka bardzo się rozczarowała, gdy piłka wyleciała jej z mordki, poczym ześlizgnęła się z górki i wpadła do nurtu rwącej wody. Oh, jakie to było dramatyczne przeżycie. Jej ulubiona, żółta, gumowa piłeczka teraz pływa sobie gdzieś sama, swą panią zostawiając na brzegu! Ależ sunia się zdenerwowała, piszczała, skomlała, próbowała nawet nurkować. O powrocie piłeczki do domu możemy jedynie pomarzyć. Zuzanna skorzystała też z niecodziennych perfumów, uszy i głowa śmierdziały tak, że wytrzymać nie szło, więc zafundowaliśmy jeszcze mycie, czego mała bardzo, ale to bardzo nie lubi. Podczas spaceru nakręciliśmy również kilka filmików. Pierwszy z nich, to biegnąca Majka ("pinczer miniaturowy"). Zgadnijcie, czego tak szukała? Zuzanny oczywiście! [URL]http://rybcia122.wrzuta.pl/film/8FhqWKVYL5/mov08709[/URL] Zobaczcie, jak to maleństwo pędziło w poszukiwaniach koleżanki: [URL]http://rybcia122.wrzuta.pl/film/vTYAOBB2NA/mov08710[/URL] Wspólna zabawa i niegrzeczna Maja, która warczała na Zuzkę: [URL]http://rybcia122.wrzuta.pl/film/2UKf2YY5qP/mov08714[/URL] Potem Zuzka pokazała na co ją stać... [URL]http://rybcia122.wrzuta.pl/film/bPVuGrAxeE/mov08736[/URL] Zobaczcie na ten uśmiech: [URL]http://rybcia122.wrzuta.pl/film/4LZUJMaydo/mov08762[/URL] Kopanko i szczekanko: [URL]http://rybcia122.wrzuta.pl/film/y2GN3J0jMr/mov08765[/URL] Koniec z filmami, przyszła pora na zdjęcia: Leżałam sobie spokojnie z piłeczką [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img525.imageshack.us/img525/4051/10hsm8.jpg[/IMG][/URL] Aż nagle, ku mojemu zdziwieniu, wpadła do wody! [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img504.imageshack.us/img504/3435/11hhd9.jpg[/IMG][/URL] Nurkowałam, szukałam i na nic to się nie zdało! [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img525.imageshack.us/img525/226/12hbl0.jpg[/IMG][/URL] Potem zajęłyśmy się kopaniem. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img504.imageshack.us/img504/4470/13esdu3.jpg[/IMG][/URL] I szczekaniem... [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img525.imageshack.us/img525/7968/14ht3.jpg[/IMG][/URL] Reszta niestety w linkach. Zuza, najpiękniejsze zdjęcie. [URL]http://img525.imageshack.us/img525/700/15dw6.jpg[/URL] A tu razem, Maja chce zabarać piłeczkę. [URL]http://img504.imageshack.us/img504/574/47950156ks6.jpg[/URL] Bianka, która stróżuje przy posesji w której pracuje mój brat. [URL]http://img504.imageshack.us/my.php?image=16fa3.jpg[/URL] Wczorajsze zdjęcia Pyzy [URL]http://img62.imageshack.us/img62/2931/60735712lq7.jpg[/URL] Ten mały łobuz obgryzał mi maskotkę przy torebce! [URL]http://img525.imageshack.us/img525/1651/31183631tq2.jpg[/URL] Buźka Pyzuni [URL]http://img504.imageshack.us/img504/9615/39696042ck5.jpg[/URL] To moja kanapa! [URL]http://img525.imageshack.us/img525/8323/45348956mo7.jpg[/URL] [URL]http://img62.imageshack.us/img62/6310/31437173ia5.jpg[/URL] Mmm, ale smakołyczek. [URL]http://img525.imageshack.us/my.php?image=21265056nm2.jpg[/URL] A to ja razem z Zuzą [URL]http://img504.imageshack.us/my.php?image=69651836sn3.jpg[/URL]
  22. [quote name='Bonsai']Bo jest piękna. ;)[/QUOTE] Bezwarunkowo!
  23. Narazie nie zapeszajmy i nie róbmy sobie nadziei, niestety nie będzie mnie przez dwa tygodnie, więc proszę, podbijajcie wątek i jakby co, telefonicznie się kontaktujcie.
  24. Uczuliłam ich na to bardzo, wiedzą o wszystkich zagrożeniach, problemach, jakie mieliśmy z Figą- a to przecież jej siostra. Mówili, że jak się bardzo mocno pokocha, to nic nie jest przeszkodą, by psa wychować, jak należy. To naprawdę porządni, odpowiedzialni ludzie, wierzę w to, że już niedługo Bianka będzie szczęśliwym, radosnym psem. Jestem z nimi w stałym kontakcie, rozmawiam z ich 18 letnią córką Natalią, załapałam z nią wspólny język, to naprawdę mądra dziewczyna. Bianka-Sara powoli poznaje wszystko, co spotyka na swojej drodze.
  25. Uczuliłam ich na to bardzo, wiedzą o wszystkich zagrożeniach, problemach, jakie mieliśmy z Figą- a to przecież jej siostra. Mówili, że jak się bardzo mocno pokocha, to nic nie jest przeszkodą, by psa wychować, jak należy. To naprawdę porządni, odpowiedzialni ludzie, wierzę w to, że już niedługo Bianka będzie szczęśliwym, radosnym psem. Jestem z nimi w stałym kontakcie, rozmawiam z ich 18 letnią córką Natalią, załapałam z nią wspólny język, to naprawdę mądra dziewczyna. Bianka-Sara powoli poznaje wszystko, co spotyka na swojej drodze.
×
×
  • Create New...