-
Posts
11041 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Rybc!a
-
Dni są policzone-Goliat odchodzi-Elbląg, Gdańsk i okolice- do BOJU!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Hotel na Grunwaldzkiej równa się z zerem, o tym też tu już pisałam! -
Regina przed adopcją /bullka/: [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img231.imageshack.us/img231/7182/dwadwazx8.png[/IMG][/URL] Bella w schronie: [IMG]http://img162.imageshack.us/img162/1866/amstaffka2hz8.jpg[/IMG] I teraz razem w jednym, wspólnym domku: [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img299.imageshack.us/img299/8886/reginajf0.jpg[/IMG][/URL] A to ja razem z suczkami- Azumi i Shinobi /czyt.Szinobi/ [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img176.imageshack.us/img176/7609/ahjklzeh9.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img176.imageshack.us/img176/941/ghfpoujhty7mki2.jpg[/IMG][/URL]
-
KoKa-czarna mini cocker spanielka JUŻ W NOWYM DOMU!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Dzisiaj gadałam z Majcią, wszystko OK. Kokunia ma już prawie całą lśniącą sierść, wszystko pięknie się regeneruje! -
Przed chwilą miałam telefon, kolejny telefon w sprawie Shilli. Kobieta powiedziała, że ma duży dom, a obok niego kojec z wielką budą, psu byłoby tam dobrze. Powiedziałam jej, że ten pies absolutnie nie nadaje się do budy, to typowa przytulanka. Ona na to z wrzaskiem na mnie, że ja chyba w ogóle nie mam pojęcia o psach, przecież psów się nie trzyma w domu , a na pewno nie takich dużych. Tej pani już podziękujemy.... Co do sprawdzenia Warszawy- zajmie się tym Przyjaciel Koni. Mamy mieszane uczucia, wczoraj odezwali się też do mnie ludzie z Elbląga, z nimi rozmawiam już od jakiegoś czasu, no i pani z Warszawy, która dzisiaj płakała mi przez telefon po przeczytaniu historii Shilli.
-
A Orient był dzisiaj u mnie w gościnach ;) [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img516.imageshack.us/img516/274/oreortrut5.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img234.imageshack.us/img234/3711/oreoreoreuu2.jpg[/IMG][/URL] Pozatym zabrałam Gonitwę na spotkanie z nową rodziną dwóch amstaffek z elbląskiego schroniska, rezultaty /więcej fotek/ możecie zobaczyć na ogólnym elbląskim, schroniskowym wątku. A tu takie nasze pamiątkowe foto: To ja razem z suczkami- Azumi i Shinobi /czyt.Szinobi/ [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img176.imageshack.us/img176/7609/ahjklzeh9.jpg[/IMG][/URL] A to psy z naszą Gonitwą: [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img176.imageshack.us/img176/3453/alwfghjkaj5.jpg[/IMG][/URL]
-
SUPER galeria- ZUZA, PYZA i FIGA- szczęściary ze schroniska- ZAPRASZAMY!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Foto Blogi
A u nas w gościach był dzisiaj Orient- labrador mojej kochanej koleżanki Gonitwy- przecudny! [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img516.imageshack.us/img516/274/oreortrut5.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img234.imageshack.us/img234/3711/oreoreoreuu2.jpg[/IMG][/URL] A to moje dzisiejsze zdjęcie z amstaffkami z mojego schronu które już mają nowy, wspólny domek: [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img176.imageshack.us/img176/7609/ahjklzeh9.jpg[/IMG][/URL] -
Miniaturowy,szorstkowłosy dalmatyńczyk! Już w nowym domu.
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Klikasz kopiuj, wchodzisz w panel użytkownika, edytuj podpis i robisz "wklej". -
Dni są policzone-Goliat odchodzi-Elbląg, Gdańsk i okolice- do BOJU!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Uwierz mi, że robię co mogę. Napisałam już do najbardziej znanych dogomaniaków z Poznania i do osoby która ma ode mnie ze schroniska psa- też mieszka w Poznaniu, może ona zdoła pomóc, kiedyś wspomniała, że zawsze pomoże, jeśli będzie tylko w stanie. Samochód mają, więc może się uda? -
Dni są policzone-Goliat odchodzi-Elbląg, Gdańsk i okolice- do BOJU!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Mamy cały jutrzejszy dzień by wymyślić coś sensownego. Dzisiaj poszperam w mapie pomocy Dogo, popytam i powysyłam PW. Wiem, że tu liczy się każdy dzień i życie Goliata! -
Dni są policzone-Goliat odchodzi-Elbląg, Gdańsk i okolice- do BOJU!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='Neris']Skoro xxxx52 zaoferowała klinikę i opiekę po niej, nad czym się zastanawiasz Rybc!u? Przy okazji wątku Kruszynki rozmawiałyśmy o odpowiedzialności za wątek jeśli się go zakłada. Sądzę że na transport się zbierze, może zmień tytuł wątku, przejrzyj go i zobacz kto deklarował wpłaty. Przecież to jest szansa na życie dla Goliata! Pomysłu z przewożeniem do innego schroniska nie pochwalam. Taki stres dla ciężko chorego psa?[/quote] Ja się absolutnie nad niczym nie zastanawiam. Jestem za tym, by pies trafił do kliniki którą zaoferowała xxxx52. Jak już mówiłam to nie o pieniądze tu chodzi. Dużo osób deklarowało że nas w tym może wesprzeć! O pomyśle ze schroniskiem dyskutowałam z Martą, doszłam do wniąsku że to nie ma sensu, chociaż tam ktoś mógłby uratować mu życie. -
Dni są policzone-Goliat odchodzi-Elbląg, Gdańsk i okolice- do BOJU!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='xxxx52']rybcia -jezeli jestes osoba niepelnoletnia to powinnas tego typu watki zakladac z osoba pelnoletnia. tyle postow zalozylas ,a transport nie potrafisz:angryy: pociagi tez jada! ps.podaje sie pomoc na talerzu,a moi rodacy nie potrafia z tych roznych pomocy skorzystac:placz: i wykorzystac:shake: :-([/quote] xxxx52, teraz poczułam się troszeczkę urażona. Jestem osobą niepełnoletnią i działam sama. Nie potrzebuję osób pełnoletnich, jak widać radzę sobie bez nich, Goliat to nie pierwszy pies któremu staram się pomóc. Czy każdy kto założy wątek jest w stanie zorganizować transport? Ludzie, nie popadajmy w paranoję! Ja narazie staram się coś załatwić z związku z tym Gdańskiem, Marta z Rottki poszpera, poszuka i popyta, też chce pomóc. Jutro i tak nic nie możemy zrobić, schronisko nieczynne. Poniedziałek odpada, jadę do Gdańska, również pomóc psu-zawieźć go do nowego domu. -
Majeńka-po długim okresie samotności MA SWOJ WSPANIALY DOM!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Niekoniecznie ją, chodzi mi ogólnie o suki... -
Dni są policzone-Goliat odchodzi-Elbląg, Gdańsk i okolice- do BOJU!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Do Gdańska? Czy ja wiem? z 50? Tak czy inaczej jadę tam w poniedziałek ! -
Dni są policzone-Goliat odchodzi-Elbląg, Gdańsk i okolice- do BOJU!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
A może na początek przewieziemy go do gdańskiego schroniska? Tam ratują każdego psa. Miałby chociaż opiekę weterynaryjną ! Tak radzi mi Marta ze stowarzyszenia Rottka. -
Dni są policzone-Goliat odchodzi-Elbląg, Gdańsk i okolice- do BOJU!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
No dobrze- a transport? Trzeba liczyć jakieś 200/300zł ! -
SUPER galeria- ZUZA, PYZA i FIGA- szczęściary ze schroniska- ZAPRASZAMY!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Foto Blogi
[quote name='Agata_B']A wglądasz na ciut więcej ;) Ja mam 157 cm, 38-39 kg ;)[/QUOTE] ANOREKTYCZKA?!? -
Dni są policzone-Goliat odchodzi-Elbląg, Gdańsk i okolice- do BOJU!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Dowiedziałam się, że jest klinika- 50zł doba. Co wy na to? Hotele ponoć przepełnione, w końcu wakacje pełną parą mimo niesprzyjającej pogody! -
Dni są policzone-Goliat odchodzi-Elbląg, Gdańsk i okolice- do BOJU!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Nie wiem, mogę poszukać lecznic i klinik, to żaden problem, naprawdę. Zaraz skontaktuję się z moją znajomą "psiarą" z Gdańska. Ale ktoś musiałby się nim przecież tam zająć na miejscu. No i do tej osoby byłyby kierowane wpłaty za hotel czy weta, to też obowiązek. -
Dni są policzone-Goliat odchodzi-Elbląg, Gdańsk i okolice- do BOJU!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='Dorothy']Rybcia pisalas do Irmy??[/QUOTE] Tak, do Irmy pisałam, nie może go wziąć do siebie, proponuje pieniądze, powiedziała że porozmawia z brązową, może wspólnie coś wymyślą. -
Dni są policzone-Goliat odchodzi-Elbląg, Gdańsk i okolice- do BOJU!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Nie rozumiem? -
Majeńka-po długim okresie samotności MA SWOJ WSPANIALY DOM!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Tak, u nas szczeniaczków jest baaaaaardzo dużo... /wiesz o co mi chodzi?/ -
SUPER galeria- ZUZA, PYZA i FIGA- szczęściary ze schroniska- ZAPRASZAMY!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Foto Blogi
No to dobrze kojarzysz ;) -
Dni są policzone-Goliat odchodzi-Elbląg, Gdańsk i okolice- do BOJU!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Dziewczyny, pomyślcie, co ja tu mogę zrobić mając naście lat. Transport do Poznania- z mojej strony niemożliwy, tato się już więcej razy nie zgodzi na taką długą podróż. Zabrać do domu też go nie mogę, kompletnie nie mam warunków na kolejnego psa. Trzeba myśleć o tym, co będzie z nim w Poznaniu? Zostawimy go w klinice, a co dalej? Kto go będzie tam doglądał? Ja chcę coś zrobić, ale naprawdę nie wiem jak mu pomóc. Od siebie oczywiście też dorzucę składką pieniężną, to normalne, ale czy pieniądze wystarczą? NIE ! Pieniądze to teraz najmniejszy problem, bo dużo osób powiedziało, że nas w tym wesprzeć może ! Problemem jest transport, strasznie długi transport. Ja mam wakacje, mogę jechać choćby i dzisiaj, ale nie dam rady sama- ktoś musi prowadzić auto. Ciągle myślę o Gdańsku. Będę tam w poniedziałek. Mogłabym zabrać Goliata, ale po co skoro tam nikt na niego nie czeka? -
[quote name='przyjaciel_koni']Mój wniosek - sunia będzie mieszkała z Rodziną, a nie z Panem.... Jak widzisz Rybciu już zaczynają się niedopowiedzenia.... Czyli tak naprawdę sprawdzać trzeba tamto miejsce.....[/quote] No ale ja wiedziałam to od samego początku. Pana też należałoby sprawdzić, w końcu to on będzie miał u siebie suczkę na początku, to on będzie ją odbierał z Grudziądza.