Jump to content
Dogomania

Rybc!a

Members
  • Posts

    11041
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Rybc!a

  1. Pan zaraz prześle mi zdjęcie owczarka który był u nich przez 15 lat i zdjęcie suni która mieszka zaraz obok. Postara się znaleźć jakieś zdjęcie ogrodów w których przebywałaby z rodziną. Pan mieszka w Warszawie- trzeba sprawdzić jego. Druga sprawa- rodzice mieszkają w Oświęcimiu, a dokładnie w Jawiszowicach, więc teraz szukam kogoś, kto przejechałby się też tam. Pan zawiózłby suczkę w następny weekend, ma urlop i wybiera się do rodziców.
  2. Powiedział, że może umówić się na terenie całego miasta, pan mieszka na ul. Niepodległości.
  3. Zdajecie sobie sprawę z tego, że transport do Poznania to kupa pieniędzy? Kto będzie zajmował się nim na miejscu?
  4. Powiedziałam mu wszystko co wiem na ten temat. Jako, że ich poprzednia suka była wysterylizowana, ta też z pewnością będzie. Powiedziałam o zaletach zabiegu. Pan powiedział, że jego mama jest pielęgniarką, ma takie samo zdanie na ten temat co ja. Muszę teraz wynaleźć kogoś z Dogo, kto może jutro znajdzie czas. PRZYJACIELU KONI, czy masz czas jutro by spotkać się z panem?
  5. Okej, jestem po 20 minutowej rozmowie z panem zainteresowanym Shillą. Wypytałam go o wszystko, ucho mam spocone i zaschło mi w buzi- musiałam popić. Oj, wygadałam się chyba za wszystkie czasy! Sprawił bardzo dobre wrażenie! Ogród zdecydowanie dobrze ogrodzony, pytałam o wszystko. Sunia absolutnie nie spałaby w budzie. W domu ciągle byliby rodzice pana, są rencistami. Do dyspozycji suni dwa wielkie ogrody, gdzie mogłaby hasać do woli. Mały skręt szyi nie stanowi żadnego problemu, pan mówił, że będzie mógł nawet pokryć koszty leczenia, jeśli coś z tym trzeba będzie zrobić. Rozgadał się trochę na temat niejakiej pani Moniki, mamy chyba takie samo zdanie na wiele tematów z nią związanych. Powiedział, że całkowicie nie rozumie jej postępowania, że nigdy nie mógłby tak postąpić. Bardzo zależy mu na tym żeby jutro odbyła się kontrola przedadopcyjna, bowiem w inne dni będzie pracował i być może nie znajdzie czasu.
  6. Już napisałam do kilku osób z Warszawy z zapytaniem, czy sprawdziłyby domek. Myślę, że z tym nie byłoby problemu. Dzwoniłam do pani z Niemiec. Powiedziałam jej, że dla mnie liczy się dobro psa i chciałabym, żeby jak najszybciej trafiła do nowego domu, żebym nie musiała się o nią martwić. Zrozumiała mnie, choć słyszałam, że jest jej przykro. Do pana z Warszawy napisałam SMS, żeby do mnie zadzwonił, bo mnie kończą się fundusze- niestety. Teraz czekam i omówię z nim szczegóły.
  7. Powstał nowy banner- umieśćcie go w swoich podpisach!
  8. Pozapraszajcie je na nasz skromny wąteczek Bianki!
  9. [quote name='agusiazet']Czy istnieje możliwość sterylizacji Mai?[/quote] W nowym domu? Oczywiście. W schronisku? Oczywiście...że nie... POWSTAŁ NOWY BANNER Z MAJĄ! Zapraszam wszystkich do umieszczenia go w podpisie!
  10. Ja jestem zdecydowanie za domem w Warszawie. Próbuję dodzwonić się do ludzi z Niemiec. Pytałam o rozmnażanie,absolutnie im to nie w głowie. Mieli owczarka przez 15 lat. Wanda, sterylka przed adopcją? Raczej niemożliwe. Po pierwsze brak pieniędzy, po drugie mało czasu.
  11. A co z transportem? My już raz wieźliśmy psy do Poznania, cały dzień w drodzę i wątpię by tamten kierowca zgodził się jeszcze raz na taką podróż, tym bardziej, że tu liczy się każdy dzień, a kierowca pracuje... W poniedziałek jadę do Gdańska, myślałam, że może zabrałabym go i przyokazji, ale chyba nic nie wyjdzie, tam nie ma dla niego osoby, która by się nim zajęła. W ten dzień będę też w schronie /jutro nieczynne/
  12. Bardzo mi przykro. Jak wam się podoba mój nowy podpis i avatarek?
  13. No więc właśnie, dlatego pomyślałam, że z hotelem nie ma sensu, jeśli nie byłoby osoby która codziennie by go pielęgnowała, zaprowadzała do weta, podawała leki itp.
  14. Wiecie co? Teraz zwiątpiłam. Zadzwonił do mnie przesympatyczny pan z forum owczarków, jest zainteresowany adopcją Shilli. Mógłby ją wziąć i dzisiaj. Ma dom z dużym ogrodem, ale sunia spałaby w domu. Mieli owczarka, zmarł śmiercią naturalną, dożył 15 lat. Bardzo chciałabym żeby Shilla teraz trafiła do nowego domu, ale co mam powiedzieć ludziom z Niemiec? Oni się już tak nastawili...
  15. Hej słoeczko, dzisiaj już chociaż nie pada!
  16. Figa, czy ten piesek w avatarku był twoim pupilem? Chyba coś nas łączy, bo ja miałam prawie identycznego pieska :(
  17. Tak dziewczyny, ale czy tam by się nim ktoś opiekował? Kurczę, gdyby znalazło się coś w Gdańsku, to i transport by był !
  18. Ludzie którzy przetrzymują Shillę muszą się wspólnie naradzić, czy do sierpnia pies zostanie z nimi. Ja chciałabym, żeby tak było, żeby mała nie musiała się stresować nowymi ludźmi. Dzisiaj zadzwonię do ludzi z Niemiec.
  19. Proszę, czytajcie mnie dokładnie. NIE MA SENSU ZBIERAĆ PIENIĘDZY. Na nic się teraz one nie przydadzą! [B][U]Nie pomogę psu dopóki nie zostanie on wyciągnięty ze schroniska! CHOĆBYM I MIAŁA TYSIĄC DOLARÓW![/U][/B] W poniedziałek będę jechała do Gdańska, może tam coś by się dla niego znalazło? Przy okazji zabrałabym i tego biedaka :(
  20. Tak, ludzie z Niemiec do mnie dzwonili dwa razy, za to z tymczasową opiekunką Shilli kontaktu złapać nie mogę. Miała mi odpisać, nie odpisała. Dzwonił też dzisiaj pan , proponował dom dla suni. Sunia jest zaszczepiona na wszystko. Oni chyba sami zrobili by resztę /chipa i sterylizację/ przy przyjeździe do Elbląga /będą tu kilka, kilkanaście dni/ . Mam się jutro do nich odezwać.
  21. No i czemu spadłaś tak szybko? Nawet żadna cioteczka oprócz Gosi i Madzi tu nie zagląda. Oj nie ładnie, nie ładnie.
  22. I znowu nie wiedziałam w czym rzecz. Proszę, cytuj posty! ;)
×
×
  • Create New...