-
Posts
11041 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Rybc!a
-
[quote name='tamb']Nikt do Aszki (teraz Niki) nie zagląda? Powstał problem. Nika zaczęła dominować Azję (Lulu). Jak reagować, żeby się nie pogryzły? Muszą być w mieszkaniu mamy, bo u hop! jest Gabi, a sunie mają cieczkę.[/QUOTE] Proszę, w miarę możliwości i bezpieczeństwa suk pozwolić na zdominowanie. Między nimi musi zaistnieć jakaś hierarchia... Może się zdarzyć tak, że będą się kopulować, absolutnie wtedy tego nie przerywać, najwyżej doprowadzić do porządku odpowiednim tonem głosu. To normalne, że w stadzie musi być jeden przywódca!
-
SUPER galeria- ZUZA, PYZA i FIGA- szczęściary ze schroniska- ZAPRASZAMY!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Foto Blogi
Już 15 lipca wyjeżdżamy nad jeziorko! Zuzka ma tam do dyspozycji cały ogród, to dla niej raj. Uwierzcie mi, że zdjęć będzie mnóstwo, ale to dopiero za przeszło dwa tygodnie. A tymczasem jutro wybieramy się wspólnie z koleżankami i czworonożnymi pociechami do parku i na podbój Elbląga ;) Ciągnie na podwórko przy takiej pogodzie, oj ciągnie! -
Bianka-po dwóch latach w schronie, ZNALAZŁA SUPER DOM W GIŻYCKU! Super !
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='Amanita']Podnoszę Bianeczkę![/QUOTE] Ja również... -
Miniaturowy,szorstkowłosy dalmatyńczyk! Już w nowym domu.
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Dziewczynki, podbijajcie ten wąteczek, już 15 wyjeżdżam, w razie czego będę pod telefonem, a numer podany w podpisie. -
Lenka skatowana mix ON - ZGRUCHOTANA CZASZKA- MA DOM !!!
Rybc!a replied to beka's topic in Już w nowym domu
Zrobiłam banner dla małej, może chociaż w taki sposób uda mi się pomóc: /mam nadzieję, że się spodoba/ [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img172.imageshack.us/img172/1751/mixonkaoq5.png[/IMG][/URL] -
schroniskowy Szczeniaczek Boksera woła: "POMOCY" - już ma dom.
Rybc!a replied to agata-air's topic in Już w nowym domu
A czy zrobiłyście małej ogłoszenia? Samym podbijaniem wątku do niczego nie dojdziecie... -
Miniaturowy,szorstkowłosy dalmatyńczyk! Już w nowym domu.
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='Marlena:)']Nie wiem,czy jest już na stronach MP,ale dodałam ją do swoich psów ;) ]Mam nadzieję,ze coś pomogę:roll: ...[/QUOTE] Bardzo serdecznie dziękuję, to ogromna pomoc! -
Po długim okresie samotności ERA znalazła SWOJĄ rodzinę w Olsztynie!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='Gonitwa']Brawo dla Madzi! Za wstawienie bannerka![/QUOTE] To ja jej go wstawiłam ! -
[quote name='Paulinaaa']Ja u mnie w lecznicy daje 92 zł za 4,5 kg RC dla psów ras średnich. Chciałabym cos innego niz zwykły royal, ale u mnie w miescie nie ma takiej mozliwosci...[/QUOTE] Zawsze można zamówić coś ze sklepów internetowych. Nie dość, że wybór większy, to i ceny mogą być niższe !
-
Miniaturowy,szorstkowłosy dalmatyńczyk! Już w nowym domu.
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='Gonitwa']Rybciu a czemu nasze bannerki(mój i Twój) są takie krótkie?[/QUOTE] Mój jest normalny, a twój o jeden krótszy, bo jeszcze nie dorobiłam! -
SUPER galeria- ZUZA, PYZA i FIGA- szczęściary ze schroniska- ZAPRASZAMY!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Foto Blogi
[quote name='Gonitwa']:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: postaram sie nie zapomnieć aparatu jutro by obfocić orientesa trochę na wsi;)[/QUOTE] Koniecznie! -
[quote name='przyjaciel_koni'] Będę bardzo wdzięczna, jeśli Ktoś z Was (dorosły) udzieli Rybci pomocy na miejscu (jeśli zajdzie taka konieczność).[/quote] Proszę pamiętać, że ja od 15 będę na wakacjach. Nie jestem w miejscu, gdzie przybywa suczka, tak więc przy oddawaniu jej mnie nie będzie. KWL dostał namiary na rodzinę, jest już poinformowana, są szczęśliwi. Pozdrawiam
-
SUPER galeria- ZUZA, PYZA i FIGA- szczęściary ze schroniska- ZAPRASZAMY!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Foto Blogi
Obiecane zdjęcia. Najpierw galeria pt. "AGREST DOBRY JEST". Co to takiego?! [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img505.imageshack.us/img505/2606/magrest0kh8.jpg[/IMG][/URL] Powącham, poliżę... [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img110.imageshack.us/img110/9518/agrest1rd5.jpg[/IMG][/URL] Całkiem to dobre! [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img110.imageshack.us/img110/9620/agrest3pe0.jpg[/IMG][/URL] Mmm..niebo w gębie! [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img110.imageshack.us/img110/4227/agrest2bz0.jpg[/IMG][/URL] Zdjęcia w trawie pełnej koniczynek... [URL]http://img110.imageshack.us/img110/4665/koniczynada2.jpg[/URL] [URL]http://img522.imageshack.us/img522/5356/koniczyna2hy3.jpg[/URL] [URL]http://img505.imageshack.us/img505/722/koniczyna3bz8.jpg[/URL] [URL]http://img522.imageshack.us/img522/6537/koniczyna4hp4.jpg[/URL] I najpiękniejsze: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img110.imageshack.us/img110/3499/koniczyna5cb7.jpg[/IMG][/URL] -
[quote name='KWL']Zaraz, zaraz :-) Sunia nadal nie ma domku więc allegro nadal potrzebne ! Jeden z domków Warszawskich właśnie odpadł z kolejki do Szili Tylko trzeba wprowadzić 2 zmiany 1. Sunia jest tylko do domu, nie do budy, wygląda na to że jej kłopoty z szyją mają źródło stawowo-mięśniowo zapalne. 2. Jeśli Rybcia zaakceptuje naszą propozycje to sunia będzie do wydania po sterylce :-) A nasza propozycja jest następująca: Sunia pojedzie do Warszawy na miesięczne DT ze sterylką, jeśli w ciągu tego miesiąca nie znajdzie domku mamy perspektywicznie kolejne DT. Transport w weekend też chyba uda się nam załatwić.[/quote] Byłoby cudownie, nawet ze względu na to, że w Warszawie mamy już trzy :multi: domki które chętnie przygarną Shillę. Dzisiaj dzwoniła do mnie pani, która miała b. podobną suczkę, również zaadoptowaną ze schroniska, ale niestety, wyprowadziła się razem z rodzicami, a w domu teraz strasznie pusto. Powiedziałam pani o sterylizacji, odparła na to, że byłoby po prostu super gdyby suczka była już wysterylizowana, ale sama też to zrobi, w razie czego. Okej, to na tyle. Czekam na telefon. W razie czego podam też namiar na osobę która trzyma Shillę u siebie, żeby z nią uzgodnić co do weekendowego transportu. Kurczę, ale ta sunia musi przeżyć. Schronisko-dom-nowy dom- tymczas- i nowy dom. :shake:
-
Dni są policzone-Goliat odchodzi-Elbląg, Gdańsk i okolice- do BOJU!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Będę robić coś w tej sprawie! -
Bianka-po dwóch latach w schronie, ZNALAZŁA SUPER DOM W GIŻYCKU! Super !
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
OKEJ, wielkie dzięki! -
Miniaturowy,szorstkowłosy dalmatyńczyk! Już w nowym domu.
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='madzia828']Mika w górę:loveu::loveu: Rybc!a dzieki za banerki:loveu::loveu:[/QUOTE] Nie ma sprawy, gdybyś chciała coś zmienić- daj znać! -
Po długim okresie samotności ERA znalazła SWOJĄ rodzinę w Olsztynie!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
No Madziu, widzę, że podpisik chodzi i nie ma z nim żadnego problemu ;) -
SUPER galeria- ZUZA, PYZA i FIGA- szczęściary ze schroniska- ZAPRASZAMY!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Foto Blogi
[quote name='Bblue']Ja bym się cieszyła, gdyby mojego Scoobiego nie ciągnęło do wody ;) On lezie do każdego błota, bagna, kałuży, mokrej trawy i jeszcze do innego badziewia :shake:[/QUOTE] Ooo, to z moją Zuzką jest zupełnie inaczej. Lubi jeziorka, lubi bagienka, ale kałuże, mokrą trawę i kabinę prysznicową omija z daleka. Dzisiaj dodam zdjęcia z wczorajszego wypadu na działkę. -
KoKa-czarna mini cocker spanielka JUŻ W NOWYM DOMU!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Wspaniałe wieści! Uwielbiam czytać takie nowości z nowych domów! :kiss_2: I ode mnie proszę suczki wycałować ! -
Zazdroszczę wam tego, że się poznacie, dogomaniaczki. Impreza zapowiada się super, ale ja mam zdecydowanie za daleko, pozatym 15 lipca wyjeżdżam na wakacje. Kurczę no, szkoda, że tu nic w warmińsko-mazurskim się nigdy nic nie dzieje!
-
Miniaturowy,szorstkowłosy dalmatyńczyk! Już w nowym domu.
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Widziałam dzisiaj niuńkę, tak czule się przywitałyśmy... -
Bianka-po dwóch latach w schronie, ZNALAZŁA SUPER DOM W GIŻYCKU! Super !
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Widziałam dzisiaj Bianeczkę. Jak zwykle piękna, ale taka samotna...