Jump to content
Dogomania

Rybc!a

Members
  • Posts

    11041
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Rybc!a

  1. Mamy już pierwsze 40zł ! Potrzebujemy jeszcze stówkę !
  2. Mamy już pierwsze 40zł ! Potrzebujemy jeszcze stówkę !
  3. Mamy już pierwsze 40zł ! Potrzebujemy jeszcze stówkę !
  4. Mamy już pierwsze 40zł ! Potrzebujemy jeszcze stówkę !
  5. [quote name='diabelkowa']jakbym miala taka twarz to bym jej tak nie ujawniala :siara: [/quote] Trafne spostrzeżenie! Czytam wątek i uwierzyć nie mogę, jak głupim może być człowiek. Widzicie Dogomaniacy, "BO KUNDLE SĄ OKROPNE". No i jak w ogóle można wydawać na takie psy pieniądze? Gdyby taka kobita zobaczyła, co prawdziwy Dogomaniacy robią dla swoich psów, chyba padłaby na zawał. Diabełkowa, twoje wypowiedzi na tamtym forum są świetne! Może chociaż jedna baba pomyśli zanim coś zrobi i napisze... :shake: Śmieszy mnie jedno. " Mam uprzedzenie do kundli. Nie wydawałabym pieniędzy na kundla" A później: [quote]Kocham zwierzęta i jestem przeciwna krzywdom które wyrządzają im ludzie [/quote] No ciekawa jestem, jak skończyły amstaffy tej pani, i czy nie były KUNDLAMI... A, tak na marginesie: możecie jej pogratulować rozmnażania psów :shake: [QUOTE]Ja swoje psiaki mam od poczatku tzn sunie jak miała 6 tyg, a pies urodził się u mnie w domu na Moich rękach.[/QUOTE]
  6. [B][U][SIZE=4][COLOR=#ff0000]PROSZĘ O POMOC FINANSOWĄ! [/COLOR]Zbieramy 140zł- na transport i wykup 3 małych suczek. Wszelkim zainteresowanym pomocą nr konta prześlę na PW![/SIZE][/U][/B]
  7. [B][U][SIZE=4][COLOR=#ff0000]PROSZĘ O POMOC FINANSOWĄ! [/COLOR]Zbieramy 140zł- na transport i wykup 3 małych suczek. Wszelkim zainteresowanym pomocą nr konta prześlę na PW![/SIZE][/U][/B]
  8. [B][U][SIZE=4][COLOR=#ff0000]PROSZĘ O POMOC FINANSOWĄ! [/COLOR]Zbieramy 140zł- na transport i wykup 3 małych suczek. Wszelkim zainteresowanym pomocą nr konta prześlę na PW![/SIZE][/U][/B]
  9. [B][U][SIZE=4][COLOR=#ff0000]PROSZĘ O POMOC FINANSOWĄ! [/COLOR]Zbieramy 140zł- na transport i wykup 3 małych suczek. Wszelkim zainteresowanym pomocą nr konta prześlę na PW![/SIZE][/U][/B]
  10. [B][U][SIZE=4][COLOR=#ff0000]PROSZĘ O POMOC FINANSOWĄ! [/COLOR]Zbieramy 140zł- na transport i wykup 3 małych suczek. Wszelkim zainteresowanym pomocą nr konta prześlę na PW![/SIZE][/U][/B]
  11. [B][U][SIZE=4][COLOR=#ff0000]PROSZĘ O POMOC FINANSOWĄ! [/COLOR]Zbieramy 140zł- na transport i wykup 3 małych suczek. Wszelkim zainteresowanym pomocą nr konta prześlę na PW![/SIZE][/U][/B]
  12. [B][U][SIZE=4][COLOR=#ff0000]PROSZĘ O POMOC FINANSOWĄ! [/COLOR]Zbieramy 140zł- na transport i wykup 3 małych suczek. Wszelkim zainteresowanym pomocą nr konta prześlę na PW![/SIZE][/U][/B]
  13. [B][U][SIZE=4][COLOR=#ff0000]PROSZĘ O POMOC FINANSOWĄ! [/COLOR]Zbieramy 140zł- na transport i wykup 3 małych suczek. Wszelkim zainteresowanym pomocą nr konta prześlę na PW![/SIZE][/U][/B]
  14. [B][U][SIZE=4][COLOR=#ff0000]PROSZĘ O POMOC FINANSOWĄ! [/COLOR]Zbieramy 140zł- na transport i wykup 3 małych suczek. Wszelkim zainteresowanym pomocą nr konta prześlę na PW![/SIZE][/U][/B]
  15. [B][U][SIZE=4][COLOR=#ff0000]PROSZĘ O POMOC FINANSOWĄ! [/COLOR]Zbieramy 140zł- na transport i wykup 3 małych suczek. Wszelkim zainteresowanym pomocą nr konta prześlę na PW![/SIZE][/U][/B]
  16. [B][U][SIZE=4][COLOR=#ff0000]PROSZĘ O POMOC FINANSOWĄ! [/COLOR]Zbieramy 140zł- na transport i wykup 3 małych suczek. Wszelkim zainteresowanym pomocą nr konta prześlę na PW![/SIZE][/U][/B][URL="http://www.greenpeace.org/poland/multimedia/filmy/prognoza-pogody-2056"][/URL]
  17. [quote name='Gonitwa']Ale domku dla niej ciągle brak....[/QUOTE] Najpierw sterylka, potem domek! A pozatym: miałaś iść dzisiaj do weta umówić się na wizytę. I co ?
  18. [B][U][SIZE=4][COLOR=#ff0000]PROSZĘ O POMOC FINANSOWĄ![/COLOR][/SIZE][/U][/B] [U][B][SIZE=4]Zbieramy 140zł- na transport i wykup 3 małych suczek schroniskowych.[/SIZE][/B][/U] [B][U][SIZE=4]Wszelkim zainteresowanym pomocą nr konta prześlę na PW![/SIZE][/U][/B]
  19. [B][U][SIZE=4][COLOR=#ff0000]PROSZĘ O POMOC FINANSOWĄ! [/COLOR]Zbieramy 140zł- na transport i wykup 3 małych suczek.[/SIZE][/U][/B] [B][U][SIZE=4]Wszelkim zainteresowanym pomocą nr konta prześlę na PW![/SIZE][/U][/B]
  20. [B][U][SIZE=4][COLOR=#ff0000]PROSZĘ O POMOC FINANSOWĄ! [/COLOR]Zbieramy 140zł- na transport i wykup 3 małych suczek.[/SIZE][/U][/B] [B][U][SIZE=4]Wszelkim zainteresowanym pomocą nr konta prześlę na PW![/SIZE][/U][/B]
  21. [B][U][SIZE=4][COLOR=#ff0000]PROSZĘ O POMOC FINANSOWĄ! [/COLOR]Zbieramy 140zł- na transport i wykup 3 małych suczek.[/SIZE][/U][/B] [B][U][SIZE=4]Wszelkim zainteresowanym pomocą nr konta prześlę na PW![/SIZE][/U][/B]
  22. No szaleńcze, kiedy przyjdzie pora na ciebie?
  23. [quote name='Gonitwa']No takie duże i stojące...[/QUOTE] No nie zawsze stoją, zazwyczaj opadają...
  24. Proszę o pomoc w ogłoszeniach!
  25. [quote name='Ambra']a mnie sie wydaje ze on z dobermanem jest spokrewniony... strasznie smutny:( Cymesku szukaj domku...[/QUOTE] No nie wiem. Widać, że ogonek własnoręcznie kopiowany... Ani krótki, ani długi... Musimy go wyciągnąć. On stracił wiarę !
×
×
  • Create New...