-
Posts
11041 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Rybc!a
-
Mamy już pierwsze 40zł ! Potrzebujemy jeszcze stówkę !
-
Snoopy-czarny kudłacz-mix sznaucera średniego JUŻ W NOWYM DOMU!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Mamy już pierwsze 40zł ! Potrzebujemy jeszcze stówkę ! -
Mamy już pierwsze 40zł ! Potrzebujemy jeszcze stówkę !
-
Mamy już pierwsze 40zł ! Potrzebujemy jeszcze stówkę !
-
piesek juz niepotrzebny - trzeba sie go pozbyc
Rybc!a replied to julita104's topic in Wszystko o psach
[quote name='diabelkowa']jakbym miala taka twarz to bym jej tak nie ujawniala :siara: [/quote] Trafne spostrzeżenie! Czytam wątek i uwierzyć nie mogę, jak głupim może być człowiek. Widzicie Dogomaniacy, "BO KUNDLE SĄ OKROPNE". No i jak w ogóle można wydawać na takie psy pieniądze? Gdyby taka kobita zobaczyła, co prawdziwy Dogomaniacy robią dla swoich psów, chyba padłaby na zawał. Diabełkowa, twoje wypowiedzi na tamtym forum są świetne! Może chociaż jedna baba pomyśli zanim coś zrobi i napisze... :shake: Śmieszy mnie jedno. " Mam uprzedzenie do kundli. Nie wydawałabym pieniędzy na kundla" A później: [quote]Kocham zwierzęta i jestem przeciwna krzywdom które wyrządzają im ludzie [/quote] No ciekawa jestem, jak skończyły amstaffy tej pani, i czy nie były KUNDLAMI... A, tak na marginesie: możecie jej pogratulować rozmnażania psów :shake: [QUOTE]Ja swoje psiaki mam od poczatku tzn sunie jak miała 6 tyg, a pies urodził się u mnie w domu na Moich rękach.[/QUOTE] -
[B][U][SIZE=4][COLOR=#ff0000]PROSZĘ O POMOC FINANSOWĄ! [/COLOR]Zbieramy 140zł- na transport i wykup 3 małych suczek. Wszelkim zainteresowanym pomocą nr konta prześlę na PW![/SIZE][/U][/B]
-
Alf-czarny terrier rosyjski czy sznaucer olbrzym? adoptowany
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[B][U][SIZE=4][COLOR=#ff0000]PROSZĘ O POMOC FINANSOWĄ! [/COLOR]Zbieramy 140zł- na transport i wykup 3 małych suczek. Wszelkim zainteresowanym pomocą nr konta prześlę na PW![/SIZE][/U][/B] -
Snoopy-czarny kudłacz-mix sznaucera średniego JUŻ W NOWYM DOMU!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[B][U][SIZE=4][COLOR=#ff0000]PROSZĘ O POMOC FINANSOWĄ! [/COLOR]Zbieramy 140zł- na transport i wykup 3 małych suczek. Wszelkim zainteresowanym pomocą nr konta prześlę na PW![/SIZE][/U][/B] -
[B][U][SIZE=4][COLOR=#ff0000]PROSZĘ O POMOC FINANSOWĄ! [/COLOR]Zbieramy 140zł- na transport i wykup 3 małych suczek. Wszelkim zainteresowanym pomocą nr konta prześlę na PW![/SIZE][/U][/B]
-
[B][U][SIZE=4][COLOR=#ff0000]PROSZĘ O POMOC FINANSOWĄ! [/COLOR]Zbieramy 140zł- na transport i wykup 3 małych suczek. Wszelkim zainteresowanym pomocą nr konta prześlę na PW![/SIZE][/U][/B]
-
[B][U][SIZE=4][COLOR=#ff0000]PROSZĘ O POMOC FINANSOWĄ! [/COLOR]Zbieramy 140zł- na transport i wykup 3 małych suczek. Wszelkim zainteresowanym pomocą nr konta prześlę na PW![/SIZE][/U][/B]
-
Szarik- tym razem nie owczarek, a SREBRNY PUDELEK-już w nowym domu.
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[B][U][SIZE=4][COLOR=#ff0000]PROSZĘ O POMOC FINANSOWĄ! [/COLOR]Zbieramy 140zł- na transport i wykup 3 małych suczek. Wszelkim zainteresowanym pomocą nr konta prześlę na PW![/SIZE][/U][/B] -
KoKa-czarna mini cocker spanielka JUŻ W NOWYM DOMU!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[B][U][SIZE=4][COLOR=#ff0000]PROSZĘ O POMOC FINANSOWĄ! [/COLOR]Zbieramy 140zł- na transport i wykup 3 małych suczek. Wszelkim zainteresowanym pomocą nr konta prześlę na PW![/SIZE][/U][/B] -
[B][U][SIZE=4][COLOR=#ff0000]PROSZĘ O POMOC FINANSOWĄ! [/COLOR]Zbieramy 140zł- na transport i wykup 3 małych suczek. Wszelkim zainteresowanym pomocą nr konta prześlę na PW![/SIZE][/U][/B][URL="http://www.greenpeace.org/poland/multimedia/filmy/prognoza-pogody-2056"][/URL]
-
Sunia podobna do Border Collie- już w nowym domu!
Rybc!a replied to Gonitwa's topic in Już w nowym domu
[quote name='Gonitwa']Ale domku dla niej ciągle brak....[/QUOTE] Najpierw sterylka, potem domek! A pozatym: miałaś iść dzisiaj do weta umówić się na wizytę. I co ? -
SUPER galeria- ZUZA, PYZA i FIGA- szczęściary ze schroniska- ZAPRASZAMY!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Foto Blogi
[B][U][SIZE=4][COLOR=#ff0000]PROSZĘ O POMOC FINANSOWĄ![/COLOR][/SIZE][/U][/B] [U][B][SIZE=4]Zbieramy 140zł- na transport i wykup 3 małych suczek schroniskowych.[/SIZE][/B][/U] [B][U][SIZE=4]Wszelkim zainteresowanym pomocą nr konta prześlę na PW![/SIZE][/U][/B] -
Abi- była taka smutna...a teraz SZALEJE W NOWYM DOMU, W WARSZAWIE!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[B][U][SIZE=4][COLOR=#ff0000]PROSZĘ O POMOC FINANSOWĄ! [/COLOR]Zbieramy 140zł- na transport i wykup 3 małych suczek.[/SIZE][/U][/B] [B][U][SIZE=4]Wszelkim zainteresowanym pomocą nr konta prześlę na PW![/SIZE][/U][/B] -
No szaleńcze, kiedy przyjdzie pora na ciebie?
-
[quote name='Gonitwa']No takie duże i stojące...[/QUOTE] No nie zawsze stoją, zazwyczaj opadają...
-
Proszę o pomoc w ogłoszeniach!
-
Cymes- CZEKAM JUŻ PÓŁTORA ROKU.. i DOCZEKAŁ SIĘ- nareszcie w swoim domu!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ambra']a mnie sie wydaje ze on z dobermanem jest spokrewniony... strasznie smutny:( Cymesku szukaj domku...[/QUOTE] No nie wiem. Widać, że ogonek własnoręcznie kopiowany... Ani krótki, ani długi... Musimy go wyciągnąć. On stracił wiarę !