-
Posts
11041 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Rybc!a
-
Po długim okresie samotności ERA znalazła SWOJĄ rodzinę w Olsztynie!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Mam nowe zdjęcia małej, ale dodam je już jutro, dzisiaj padam. -
[quote name='Gonitwa']Ona mi się bardzo kojarzy z Mamuśką...[/QUOTE] To na pewno nie ona.
-
Alf-czarny terrier rosyjski czy sznaucer olbrzym? adoptowany
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Weszo, będę ci ogromnie wdzięczna- psiaków przybywa, wątków narobiłam i robię dalej- a zazwyczaj wszystkie ogłoszenia robię sama! Allegro- jak najbardziej! -
[B]imię:[/B] Cymes [B]płeć:[/B] pies [B]wiek:[/B] ok. 1,5 roku [B]rasa:[/B] mieszaniec [B]miasto:[/B] Elbląg [B]sterylizacja:[/B] nie [B]szczepienia:[/B] tak [B]odrobaczenie:[/B] nie [B]charakter i opis: [/B]Spoglądam tęskno w stronę każdego przechodzącego obok mojego boksu człowieka... Ale choć tak bardzo chciałbym, aby ktoś zwrócił na mnie uwagę, nikt nie zechciał wziąć mnie ze sobą do domu... Wygodne miejsce na Twojej kanapie jest tym, o czym najbardziej marzę. Chcę czuć dotyk Twojej dłoni na moim łebku, chcę czuć, że ktoś mnie kocha, że mam dla kogo żyć. W schronisku nie przeszkadza mi moje szczekające głośno towarzystwo. Wiem, że Oni wszyscy starają się za wszelką cenę zwrócić na siebie uwagę. Jestem przyjaznym zwierzakiem, nie ma we mnie cienia agresji.Tyle się nasłuchałem o tym, co człowiek może zrobić psu w zamian za Jego wielką miłość i przywiązanie... Czy to jest sprawiedliwe? Ale ja chcę znaleźć człowieka, który będzie wspaniały i mądry, taki, jakiego sobie wymarzyłem. Kochający. Jestem zaszczepiony. [B]kontakt:[/B] Rybc!a GSM 691364660 GG 5722414 email: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images47.fotosik.pl/10/6536c6f04148f05b.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images50.fotosik.pl/10/47bd7514892580de.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/798dede0a3c24482.html"][IMG]http://images29.fotosik.pl/143/798dede0a3c24482med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/1206f37db82f1a03.html"][IMG]http://images26.fotosik.pl/143/1206f37db82f1a03med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img79.imageshack.us/img79/4478/cymesbs7.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img441.imageshack.us/img441/1453/cymes2vg3.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img75.imageshack.us/img75/7127/cymes3jr9.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img409.imageshack.us/img409/2158/cymes4nz7.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img410.imageshack.us/img410/803/cymes5dt5.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img101.imageshack.us/img101/7431/cymes8ju6.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img162.imageshack.us/img162/686/cymeslb9.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img162.imageshack.us/img162/6524/cymes2hz4.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img484.imageshack.us/img484/7103/cymesqw3.jpg[/IMG][/URL] Śpioch: [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img178.imageshack.us/img178/2725/cymesvc2.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img353.imageshack.us/img353/1461/cymes2qk6.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img85.imageshack.us/img85/308/cymes3wd6.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img174.imageshack.us/img174/2636/cymes4lm5.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img261.imageshack.us/img261/7384/cymes6xv6.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img96.imageshack.us/img96/4749/cymes5gz8.jpg[/IMG][/URL] Proszę o pomoc w ogłoszeniach! Mały sięga poniżej kolana. Banner Cymeska: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=77765"][IMG]http://th.interia.pl/10,g914abc212191298/i534792.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=77765"][IMG]http://th.interia.pl/10,g914abc212191298/i536699.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=77765"][IMG]http://th.interia.pl/10,g914abc212191298/i536755.jpg[/IMG][/URL]
-
[B]imię:[/B] Chałwa [B]płeć:[/B] suka [B]wiek:[/B] ok. 1, 2 lata [B]rasa:[/B] mieszaniec [B]miasto:[/B] Elbląg [B]sterylizacja:[/B] nie [B]szczepienia:[/B] tak [B]odrobaczenie:[/B] nie [B]charakter i opis: [/B]Wystarczy popatrzyć w piękne,smutne oczy Chałwy żeby zobaczyć jak bardzo tęskni za prawdziwym domem i miłością.Nie wiemy dlaczego właściciel ją oddał - byc może musiał (choroba, wyjazd), być może już mu się znudziła. Jedno jest pewne - Chałwa bardzo, bardzo potrzebuje ciepłego, bezpiecznego domu i miłości! Jest bardzo sympatyczna,chętnie się bawi,uwielbia głaskanie. Przytulana i głaskana czuje się spokojna i szczęśliwa. Daj jej dom! Daj jej szczęście na zawsze!Sięga do kolanka, może nawet nie. [B]kontakt:[/B] Rybc!a GSM 691364660 GG 5722414 email: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img122.imageshack.us/img122/9335/chawa5be5.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img66.imageshack.us/img66/3627/chawafh7.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img68.imageshack.us/img68/4838/chawa2mw6.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img77.imageshack.us/img77/9525/chawa4dq0.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img236.imageshack.us/img236/3552/chawavg7.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img265.imageshack.us/img265/245/chawa9pr7.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img409.imageshack.us/img409/9181/chawa2ns3.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img410.imageshack.us/img410/3449/chawa3tb8.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img50.imageshack.us/img50/8271/chawa4ku8.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img403.imageshack.us/img403/1114/chawa5vx2.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img253.imageshack.us/img253/541/chawa6vx5.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img68.imageshack.us/img68/8719/chawa10qu7.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img178.imageshack.us/img178/9783/chawavb1.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img209.imageshack.us/img209/7060/chawa2pt3.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img62.imageshack.us/img62/4531/chawaga5.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img250.imageshack.us/img250/6131/chawa2ky6.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img54.imageshack.us/img54/5634/chawa3ke6.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img178.imageshack.us/img178/522/chawa4oi9.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img337.imageshack.us/img337/69/chawa5ns8.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img117.imageshack.us/img117/7496/adelauy6.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img225.imageshack.us/img225/8452/chawaimarycha5zh1.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img248.imageshack.us/img248/435/chawaimarycha4tz1.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img232.imageshack.us/img232/200/chawaimarycha3zi3.jpg[/IMG][/URL] Proszę o pomoc w ogłoszeniach!
-
Aktualnie w schronisku przebywają 4 amstaffy (nic się nie zmieniło). [IMG]http://img214.imageshack.us/img214/9162/amstaff1qv9.jpg[/IMG] Wyżej pokazany pies to osobnik płci męskiej. Niestety nie jestem w stanie powiedzieć jaki ma stosunek do innych psów. Ponoć był zabrany przez policję, uczony do walk. Jest młody. Do ludzi nieagresywny. Ma piękne, zielono-złote oczy. [IMG]http://img54.imageshack.us/img54/6526/amstaff2cg5.jpg[/IMG] [IMG]http://img119.imageshack.us/img119/205/amstaff3bc5.jpg[/IMG] Wyżej pokazany pies to osobnik płci męskiej. Jest nieagresywny. Oddany przez właściciela- ponoć wyjeżdżał za granicę. Ma chore oczy. Nie stwierdzono co mu jest. Jest młody. [IMG]http://img182.imageshack.us/img182/8179/amstaff4zd8.jpg[/IMG] Ten niby "staffik"- zagryzł jednego psa. Raz rzucił się na pracownika. Trzeba z nim pracować. To pies dla doświadczonych ludzi. [IMG]http://img405.imageshack.us/img405/1152/amstaffkaau1.jpg[/IMG] Na wyżej pokazanym zdjęciu widać jedyną suczkę. Jest prześliczna, ma wspaniały charakter. Ostatnio nieco schudła. Ma problemy skórne. Dogaduje się zarówno z psami, jak i z sukami. Jest potulna i przytulasta. I tu też zdjęcia suni: [IMG]http://img251.imageshack.us/img251/2983/amstaffka3eu0.jpg[/IMG] [IMG]http://img54.imageshack.us/img54/8379/amstaffka2md2.jpg[/IMG]
-
[B]imię:[/B] Alf Wszechmogący :eviltong: [B]płeć:[/B] pies [B]wiek:[/B] ok. 2/3 lat [B]rasa:[/B] czarny terrier rosyjski lub sznaucer olbrzym [B]miasto:[/B] Elbląg [B]sterylizacja:[/B] nie [B]szczepienia:[/B] tak [B]odrobaczenie:[/B] nie [B]charakter i opis: [/B]Alf to duży pies. W schronisku jest od niedawna. Jest trochę nieśmiały, ale nie wyjawia oznak agresji. Nie mogę dopatrzyć się w nim jednej rasy. Przypomina mi trochę czarnego terriera rosyjskiego, a z drugiej strony sznaucera olbrzyma. Dogaduje się z psami, nawet tej samej płci. Jest naprawdę piękny, ma ogromny, mięciutki nosek. Czy kogoś zauroczy ten kłębek czarnych kłaczków? [B]kontakt:[/B] Rybc!a GSM 691364660 GG 5722414 email: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img126.imageshack.us/img126/8688/alfhw4.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img101.imageshack.us/img101/6633/alf2qg4.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img251.imageshack.us/img251/4031/alf3us6.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img213.imageshack.us/img213/405/alf4mo5.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img410.imageshack.us/img410/4844/alf5pj1.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img249.imageshack.us/img249/1618/alf6xv5.jpg[/IMG][/URL] Proszę o pomoc w ogłoszeniach Ogłoszenia Alfa: [URL]http://www.krakvet.pl/forum/viewtopic.php?p=39150#39150[/URL] [URL]http://www.4lapy.pl/ogloszenia/kategoria.php?ko=11[/URL] [URL]http://www.kupsprzedaj.pl/secure/sho...843889&cid=168[/URL] [URL]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=230388353[/URL] [URL]http://4lapy.forumowisko.net/viewtopic.php?p=4462#4462[/URL] [URL]http://www.psy.pl/adopcje/?A=view&if=11734[/URL] [URL="http://psyipsiaki.mojeforum.net/tutaj-post-vp11461.html#11461"]http://psyipsiaki.mojeforum.net/tuta...461.html#11461[/URL]
-
[B]imię:[/B] Afra [B]płeć:[/B] suka [B]wiek:[/B] ok.7/8 miesięcy [B]rasa:[/B] mieszaniec ON [B]miasto:[/B] Elbląg [B]sterylizacja:[/B] nie [B]szczepienia:[/B] tak [B]odrobaczenie:[/B] nie [B]charakter i opis: [/B]Afra- ok. 7/8 miesięczna suczka w typie rasy Owczarek Niemiecki. Bardzo żywiołowa, otwarta, nieagresywna. Zgadza się z innymi psami, nawet tej samej płci. W stosunku do ludzi potulna, uwielbia pieszczoty. Jest dużym psem, ale myślę, że już nie urośnie. Na początku była bardzo nieśmiała i niepewna siebie, teraz raźno podchodzi do krat boksu na widok człowieka i oczami zadaje nieśmiałe pytanie, czy może tym razem ktoś adoptuje właśnie ją. Myślę, że idealnie nadawałaby się do domu z ogrodem. Byłabym jednak bardziej za spędzaniem nocy w domu, a nie w budzie.To prawdziwy wulkan energii – Afra potrzebuje dużo ruchu. Idealnie będzie pasowała do rodziny, która jest aktywna, dużo spaceruje. [B]kontakt:[/B] Rybc!a: GSM 691364660 GG 5722414 email: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] Zdjęcia piękniutkiej: [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img509.imageshack.us/img509/1013/afra2xy0.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img394.imageshack.us/img394/3237/afrane7.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img408.imageshack.us/img408/576/inkaiafraiq8.jpg[/IMG][/URL] Serdecznie proszę o pomoc w ogłoszeniach!
-
Abi- była taka smutna...a teraz SZALEJE W NOWYM DOMU, W WARSZAWIE!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Nowe zdjęcia Abi: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img126.imageshack.us/img126/2369/abiws9.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img204.imageshack.us/img204/5623/abiigabikp8.jpg[/IMG][/URL] -
Po długim okresie samotności ERA znalazła SWOJĄ rodzinę w Olsztynie!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='madzia828'][url]http://www.4lapy.pl/ogloszenia/pokaz.php?id_ogl=29845&id_kat=11[/url] [url]http://www.krakvet.pl/forum/viewtopic.php?p=38880#38880[/url] [url]http://www.psy.pl/adopcje/?A=view&if=11691[/url][/QUOTE] Dziękuję, jesteś kochana! -
Przyjadę, przyjadę... muszę przyjechać za rok!
-
KoKa-czarna mini cocker spanielka JUŻ W NOWYM DOMU!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Kokunia jest prześliczna, a zdjęcia wstawiłam na metamorfozach. -
Kokusia w schronisku: [IMG]http://img162.imageshack.us/img162/7382/obraz024qv1.jpg[/IMG] Kokusia w nowym domku: [IMG]http://img207.imageshack.us/img207/6793/cimg0485uh1.jpg[/IMG] [IMG]http://img520.imageshack.us/img520/5954/cimg0476oh3.jpg[/IMG] Wątek małej: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=39122[/URL]
-
Ależ on cudny! Jaki szczęśliwy, jak się mordka śmieje ;) No i te oczy, błyszcząca sierść... PRZEPIĘKNY! Mam nadzieję, że go osobiście poznam za rok ;)
-
[quote name='dariaopole']szkoda :-( nawet na spacerki nie można chodzić ??????[/quote] Nie, nie można. Nawet jeśli miałybyśmy zgodę- to po pierwsze- za mało rąk do pracy, za dużo psów w jednym boksie- a nie można, z racji bezpieczeństwa, brać na spacer tylko jednego psa z boksu. Inne z zazdrości mogłyby go potem pogryźć.
-
Ileż ja mam pomysłów, żeby przekonać mamę, aż na kartce sobie zapisałam! Jak na zlot Szansowiczów mnie puściła (fakt, że ja tam byłam tylko jeden dzień, ale skoro ona boi się, że ktoś mnie może zabić lub zgwałcić, to w sumie przez ten jeden dzień też się to mogło zdarzyć!), to tu, razem z Gonitwą też powinna... Tym bardziej że Martyna, najmłodsza zlotowiczka w tym roku miała 14 lat !
-
[quote name='olekg18']Bo rybcia była niegdyś moją ofiarą:) Dobre półroku ,ale dała rade:) I już ma spokój:)[/quote] Ciężkie to były czasy :eviltong: Będe przez cały rok marudzić, aż w końcu mi pozwolą
-
Schronisko w Bytomiu szczeniaki, rasowe i inne
Rybc!a replied to grazyna9915's topic in Już w nowym domu
[QUOTE][URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img239.imageshack.us/img239/2373/schroniskobytom229in4si.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img239.imageshack.us/img239/6627/schroniskobytom225in9pv.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] Czy ten labkowaty kolega ma wątek na forum [URL="http://www.labradory.info"]www.labradory.info[/URL] ? Proszę się tym zająć, rzeczywiście ma coś z tej rasy! -
Abi- była taka smutna...a teraz SZALEJE W NOWYM DOMU, W WARSZAWIE!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='lamia2']Super !!! Ryba, jak dostaniesz na maila prośbę o aktywację ogłoszenia to potwierdź :cool3:[/QUOTE] Już potwierdziłam, dziękuję.