Jump to content
Dogomania

Rybc!a

Members
  • Posts

    11041
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Rybc!a

  1. Mam nowe zdjęcia małej, ale dodam je już jutro, dzisiaj padam.
  2. Moja śliczna, moja kochana. Jak się cieszę, że tak to się wszystko skończyło. Już będzie dobrze, kruszynko... Przyjaciel Koni, KWL- dziękuję WAM !
  3. [quote name='Gonitwa']Ona mi się bardzo kojarzy z Mamuśką...[/QUOTE] To na pewno nie ona.
  4. Weszo, będę ci ogromnie wdzięczna- psiaków przybywa, wątków narobiłam i robię dalej- a zazwyczaj wszystkie ogłoszenia robię sama! Allegro- jak najbardziej!
  5. [B]imię:[/B] Cymes [B]płeć:[/B] pies [B]wiek:[/B] ok. 1,5 roku [B]rasa:[/B] mieszaniec [B]miasto:[/B] Elbląg [B]sterylizacja:[/B] nie [B]szczepienia:[/B] tak [B]odrobaczenie:[/B] nie [B]charakter i opis: [/B]Spoglądam tęskno w stronę każdego przechodzącego obok mojego boksu człowieka... Ale choć tak bardzo chciałbym, aby ktoś zwrócił na mnie uwagę, nikt nie zechciał wziąć mnie ze sobą do domu... Wygodne miejsce na Twojej kanapie jest tym, o czym najbardziej marzę. Chcę czuć dotyk Twojej dłoni na moim łebku, chcę czuć, że ktoś mnie kocha, że mam dla kogo żyć. W schronisku nie przeszkadza mi moje szczekające głośno towarzystwo. Wiem, że Oni wszyscy starają się za wszelką cenę zwrócić na siebie uwagę. Jestem przyjaznym zwierzakiem, nie ma we mnie cienia agresji.Tyle się nasłuchałem o tym, co człowiek może zrobić psu w zamian za Jego wielką miłość i przywiązanie... Czy to jest sprawiedliwe? Ale ja chcę znaleźć człowieka, który będzie wspaniały i mądry, taki, jakiego sobie wymarzyłem. Kochający. Jestem zaszczepiony. [B]kontakt:[/B] Rybc!a GSM 691364660 GG 5722414 email: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images47.fotosik.pl/10/6536c6f04148f05b.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images50.fotosik.pl/10/47bd7514892580de.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/798dede0a3c24482.html"][IMG]http://images29.fotosik.pl/143/798dede0a3c24482med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/1206f37db82f1a03.html"][IMG]http://images26.fotosik.pl/143/1206f37db82f1a03med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img79.imageshack.us/img79/4478/cymesbs7.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img441.imageshack.us/img441/1453/cymes2vg3.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img75.imageshack.us/img75/7127/cymes3jr9.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img409.imageshack.us/img409/2158/cymes4nz7.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img410.imageshack.us/img410/803/cymes5dt5.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img101.imageshack.us/img101/7431/cymes8ju6.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img162.imageshack.us/img162/686/cymeslb9.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img162.imageshack.us/img162/6524/cymes2hz4.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img484.imageshack.us/img484/7103/cymesqw3.jpg[/IMG][/URL] Śpioch: [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img178.imageshack.us/img178/2725/cymesvc2.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img353.imageshack.us/img353/1461/cymes2qk6.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img85.imageshack.us/img85/308/cymes3wd6.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img174.imageshack.us/img174/2636/cymes4lm5.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img261.imageshack.us/img261/7384/cymes6xv6.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img96.imageshack.us/img96/4749/cymes5gz8.jpg[/IMG][/URL] Proszę o pomoc w ogłoszeniach! Mały sięga poniżej kolana. Banner Cymeska: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=77765"][IMG]http://th.interia.pl/10,g914abc212191298/i534792.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=77765"][IMG]http://th.interia.pl/10,g914abc212191298/i536699.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=77765"][IMG]http://th.interia.pl/10,g914abc212191298/i536755.jpg[/IMG][/URL]
  6. [B]imię:[/B] Chałwa [B]płeć:[/B] suka [B]wiek:[/B] ok. 1, 2 lata [B]rasa:[/B] mieszaniec [B]miasto:[/B] Elbląg [B]sterylizacja:[/B] nie [B]szczepienia:[/B] tak [B]odrobaczenie:[/B] nie [B]charakter i opis: [/B]Wystarczy popatrzyć w piękne,smutne oczy Chałwy żeby zobaczyć jak bardzo tęskni za prawdziwym domem i miłością.Nie wiemy dlaczego właściciel ją oddał - byc może musiał (choroba, wyjazd), być może już mu się znudziła. Jedno jest pewne - Chałwa bardzo, bardzo potrzebuje ciepłego, bezpiecznego domu i miłości! Jest bardzo sympatyczna,chętnie się bawi,uwielbia głaskanie. Przytulana i głaskana czuje się spokojna i szczęśliwa. Daj jej dom! Daj jej szczęście na zawsze!Sięga do kolanka, może nawet nie. [B]kontakt:[/B] Rybc!a GSM 691364660 GG 5722414 email: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img122.imageshack.us/img122/9335/chawa5be5.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img66.imageshack.us/img66/3627/chawafh7.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img68.imageshack.us/img68/4838/chawa2mw6.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img77.imageshack.us/img77/9525/chawa4dq0.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img236.imageshack.us/img236/3552/chawavg7.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img265.imageshack.us/img265/245/chawa9pr7.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img409.imageshack.us/img409/9181/chawa2ns3.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img410.imageshack.us/img410/3449/chawa3tb8.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img50.imageshack.us/img50/8271/chawa4ku8.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img403.imageshack.us/img403/1114/chawa5vx2.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img253.imageshack.us/img253/541/chawa6vx5.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img68.imageshack.us/img68/8719/chawa10qu7.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img178.imageshack.us/img178/9783/chawavb1.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img209.imageshack.us/img209/7060/chawa2pt3.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img62.imageshack.us/img62/4531/chawaga5.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img250.imageshack.us/img250/6131/chawa2ky6.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img54.imageshack.us/img54/5634/chawa3ke6.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img178.imageshack.us/img178/522/chawa4oi9.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img337.imageshack.us/img337/69/chawa5ns8.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img117.imageshack.us/img117/7496/adelauy6.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img225.imageshack.us/img225/8452/chawaimarycha5zh1.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img248.imageshack.us/img248/435/chawaimarycha4tz1.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img232.imageshack.us/img232/200/chawaimarycha3zi3.jpg[/IMG][/URL] Proszę o pomoc w ogłoszeniach!
  7. [quote name='basia0607']A biedne chore oczy amstaffa ? lekarz tam jest codziennie !!![/quote] Lekarza narazie nie ma. :roll:
  8. Malagos, obiecane zdjęcia jamniczki: [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img72.imageshack.us/img72/4517/jamnisiaibabcialm0.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img233.imageshack.us/img233/3259/jamnisiaibabcia2vo4.jpg[/IMG][/URL]
  9. Aktualnie w schronisku przebywają 4 amstaffy (nic się nie zmieniło). [IMG]http://img214.imageshack.us/img214/9162/amstaff1qv9.jpg[/IMG] Wyżej pokazany pies to osobnik płci męskiej. Niestety nie jestem w stanie powiedzieć jaki ma stosunek do innych psów. Ponoć był zabrany przez policję, uczony do walk. Jest młody. Do ludzi nieagresywny. Ma piękne, zielono-złote oczy. [IMG]http://img54.imageshack.us/img54/6526/amstaff2cg5.jpg[/IMG] [IMG]http://img119.imageshack.us/img119/205/amstaff3bc5.jpg[/IMG] Wyżej pokazany pies to osobnik płci męskiej. Jest nieagresywny. Oddany przez właściciela- ponoć wyjeżdżał za granicę. Ma chore oczy. Nie stwierdzono co mu jest. Jest młody. [IMG]http://img182.imageshack.us/img182/8179/amstaff4zd8.jpg[/IMG] Ten niby "staffik"- zagryzł jednego psa. Raz rzucił się na pracownika. Trzeba z nim pracować. To pies dla doświadczonych ludzi. [IMG]http://img405.imageshack.us/img405/1152/amstaffkaau1.jpg[/IMG] Na wyżej pokazanym zdjęciu widać jedyną suczkę. Jest prześliczna, ma wspaniały charakter. Ostatnio nieco schudła. Ma problemy skórne. Dogaduje się zarówno z psami, jak i z sukami. Jest potulna i przytulasta. I tu też zdjęcia suni: [IMG]http://img251.imageshack.us/img251/2983/amstaffka3eu0.jpg[/IMG] [IMG]http://img54.imageshack.us/img54/8379/amstaffka2md2.jpg[/IMG]
  10. [B]imię:[/B] Alf Wszechmogący :eviltong: [B]płeć:[/B] pies [B]wiek:[/B] ok. 2/3 lat [B]rasa:[/B] czarny terrier rosyjski lub sznaucer olbrzym [B]miasto:[/B] Elbląg [B]sterylizacja:[/B] nie [B]szczepienia:[/B] tak [B]odrobaczenie:[/B] nie [B]charakter i opis: [/B]Alf to duży pies. W schronisku jest od niedawna. Jest trochę nieśmiały, ale nie wyjawia oznak agresji. Nie mogę dopatrzyć się w nim jednej rasy. Przypomina mi trochę czarnego terriera rosyjskiego, a z drugiej strony sznaucera olbrzyma. Dogaduje się z psami, nawet tej samej płci. Jest naprawdę piękny, ma ogromny, mięciutki nosek. Czy kogoś zauroczy ten kłębek czarnych kłaczków? [B]kontakt:[/B] Rybc!a GSM 691364660 GG 5722414 email: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img126.imageshack.us/img126/8688/alfhw4.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img101.imageshack.us/img101/6633/alf2qg4.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img251.imageshack.us/img251/4031/alf3us6.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img213.imageshack.us/img213/405/alf4mo5.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img410.imageshack.us/img410/4844/alf5pj1.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img249.imageshack.us/img249/1618/alf6xv5.jpg[/IMG][/URL] Proszę o pomoc w ogłoszeniach Ogłoszenia Alfa: [URL]http://www.krakvet.pl/forum/viewtopic.php?p=39150#39150[/URL] [URL]http://www.4lapy.pl/ogloszenia/kategoria.php?ko=11[/URL] [URL]http://www.kupsprzedaj.pl/secure/sho...843889&cid=168[/URL] [URL]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=230388353[/URL] [URL]http://4lapy.forumowisko.net/viewtopic.php?p=4462#4462[/URL] [URL]http://www.psy.pl/adopcje/?A=view&if=11734[/URL] [URL="http://psyipsiaki.mojeforum.net/tutaj-post-vp11461.html#11461"]http://psyipsiaki.mojeforum.net/tuta...461.html#11461[/URL]
  11. [B]imię:[/B] Afra [B]płeć:[/B] suka [B]wiek:[/B] ok.7/8 miesięcy [B]rasa:[/B] mieszaniec ON [B]miasto:[/B] Elbląg [B]sterylizacja:[/B] nie [B]szczepienia:[/B] tak [B]odrobaczenie:[/B] nie [B]charakter i opis: [/B]Afra- ok. 7/8 miesięczna suczka w typie rasy Owczarek Niemiecki. Bardzo żywiołowa, otwarta, nieagresywna. Zgadza się z innymi psami, nawet tej samej płci. W stosunku do ludzi potulna, uwielbia pieszczoty. Jest dużym psem, ale myślę, że już nie urośnie. Na początku była bardzo nieśmiała i niepewna siebie, teraz raźno podchodzi do krat boksu na widok człowieka i oczami zadaje nieśmiałe pytanie, czy może tym razem ktoś adoptuje właśnie ją. Myślę, że idealnie nadawałaby się do domu z ogrodem. Byłabym jednak bardziej za spędzaniem nocy w domu, a nie w budzie.To prawdziwy wulkan energii – Afra potrzebuje dużo ruchu. Idealnie będzie pasowała do rodziny, która jest aktywna, dużo spaceruje. [B]kontakt:[/B] Rybc!a: GSM 691364660 GG 5722414 email: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] Zdjęcia piękniutkiej: [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img509.imageshack.us/img509/1013/afra2xy0.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img394.imageshack.us/img394/3237/afrane7.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img408.imageshack.us/img408/576/inkaiafraiq8.jpg[/IMG][/URL] Serdecznie proszę o pomoc w ogłoszeniach!
  12. Nowe zdjęcia Abi: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img126.imageshack.us/img126/2369/abiws9.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img204.imageshack.us/img204/5623/abiigabikp8.jpg[/IMG][/URL]
  13. [quote name='madzia828'][url]http://www.4lapy.pl/ogloszenia/pokaz.php?id_ogl=29845&id_kat=11[/url] [url]http://www.krakvet.pl/forum/viewtopic.php?p=38880#38880[/url] [url]http://www.psy.pl/adopcje/?A=view&if=11691[/url][/QUOTE] Dziękuję, jesteś kochana!
  14. Przyjadę, przyjadę... muszę przyjechać za rok!
  15. Kokunia jest prześliczna, a zdjęcia wstawiłam na metamorfozach.
  16. Rybc!a

    Metamorfozy

    Kokusia w schronisku: [IMG]http://img162.imageshack.us/img162/7382/obraz024qv1.jpg[/IMG] Kokusia w nowym domku: [IMG]http://img207.imageshack.us/img207/6793/cimg0485uh1.jpg[/IMG] [IMG]http://img520.imageshack.us/img520/5954/cimg0476oh3.jpg[/IMG] Wątek małej: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=39122[/URL]
  17. Ależ on cudny! Jaki szczęśliwy, jak się mordka śmieje ;) No i te oczy, błyszcząca sierść... PRZEPIĘKNY! Mam nadzieję, że go osobiście poznam za rok ;)
  18. [quote name='dariaopole']szkoda :-( nawet na spacerki nie można chodzić ??????[/quote] Nie, nie można. Nawet jeśli miałybyśmy zgodę- to po pierwsze- za mało rąk do pracy, za dużo psów w jednym boksie- a nie można, z racji bezpieczeństwa, brać na spacer tylko jednego psa z boksu. Inne z zazdrości mogłyby go potem pogryźć.
  19. Po przeczytaniu książki "400 rad dla miłośników psów", wpadłam na pomysł, aby dogomaniacy podzielili się ze sobą [B]sprawdzonymi [/B]radami dotyczącymi psów- ich pielęgnacji, żywieniu, wychowaniu. Szukałam takiego tematu, ale nie znalazłam, w razie czego, proszę o usunięcie tego topicku.
  20. Ileż ja mam pomysłów, żeby przekonać mamę, aż na kartce sobie zapisałam! Jak na zlot Szansowiczów mnie puściła (fakt, że ja tam byłam tylko jeden dzień, ale skoro ona boi się, że ktoś mnie może zabić lub zgwałcić, to w sumie przez ten jeden dzień też się to mogło zdarzyć!), to tu, razem z Gonitwą też powinna... Tym bardziej że Martyna, najmłodsza zlotowiczka w tym roku miała 14 lat !
  21. [quote name='dariaopole']jestem jestem sorki ale wczoraj nie miałam dostępu do netu, zaraz idę do pracy i jestem tam do 19.00 jak bedę mieć czas to jeszcze dziś jak będę w pracy to ja poogłaszam !!!![/QUOTE] W takim razie serdeczne dzięki!
  22. [quote name='olekg18']Bo rybcia była niegdyś moją ofiarą:) Dobre półroku ,ale dała rade:) I już ma spokój:)[/quote] Ciężkie to były czasy :eviltong: Będe przez cały rok marudzić, aż w końcu mi pozwolą
  23. [QUOTE][URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img239.imageshack.us/img239/2373/schroniskobytom229in4si.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img239.imageshack.us/img239/6627/schroniskobytom225in9pv.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] Czy ten labkowaty kolega ma wątek na forum [URL="http://www.labradory.info"]www.labradory.info[/URL] ? Proszę się tym zająć, rzeczywiście ma coś z tej rasy!
  24. [quote name='lamia2']Super !!! Ryba, jak dostaniesz na maila prośbę o aktywację ogłoszenia to potwierdź :cool3:[/QUOTE] Już potwierdziłam, dziękuję.
×
×
  • Create New...