Jump to content
Dogomania

Rybc!a

Members
  • Posts

    11041
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Rybc!a

  1. Dzisiaj ciocia Rybc!a wyczochrała nieco morduchnę!
  2. Narzucanie narzucaniem, a ciotka Rybc!a swoje zrobiła i i tak mordę wyczochrała ;)
  3. [quote name='Gonitwa']Brawo! Wiedziałam...[/QUOTE] Czy "BRAWO" to nie wiem, bo nigdy nie dowiem się w jakich warunkach pies przebywa...
  4. Odwiedziłam dzisiaj Snoopy'ego. To radosny psiak, chyba nie skończył jeszcze roku.
  5. [quote name='Gonitwa']Maleńki do Ciebie też uśmiechnie się los![/QUOTE] Chyba się uśmiechnął. Elvis został zaadoptowany!
  6. Z niecierpliwością czekam na nowe, piękne bannerki!
  7. Dzisiaj odwiedziłam Alfika. Był nieco smutny, leżał schowany za budą. Byłam niemalże pewna, że ktoś go zaadoptował. W głębi duszy cieszyłam się, a nagle na widoku pojawił się wielki nochal kudłacza. Poszczekał trochę, pomajtał ogonkiem i pomaszerował w ulubione miejsce. Ot to, cały Alf.
  8. Rybc!a

    Metamorfozy

    Aszka, teraz Nika jeszcze w schronisku: [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img68.imageshack.us/img68/1918/luiserc8.gif[/IMG][/URL] Azja, teraz Lulu, jeszcze w schronisku: [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img265.imageshack.us/img265/6880/rudasiostrakv5.png[/IMG][/URL] A tu razem, w nowym domku: [IMG]http://img171.imageshack.us/img171/5452/suniory006oi9.jpg[/IMG] [IMG]http://img413.imageshack.us/img413/5023/nl019va4.jpg[/IMG] [IMG]http://img59.imageshack.us/img59/4956/nl013yl5.jpg[/IMG] [URL="http://img171.imageshack.us/my.php?image=suniory006oi9.jpg"][/URL]
  9. Lamia, a może wcisnęłabyś bannerek Abi i Dabi do siebie? Jak widzę to dwa miejsca zajmuje Kazio...;)
  10. Jak to jest z tym Fiolcio33? Słyszałam kiedyś, że zabiera on szczenięta ze schroniska, robi aukcje na Allegro wciskając ludziom totalny kit, a za zarobione pieniądze kupuje karmę do przytułku. Ale czy to dobra taktyka? Takie psy ponownie mogą wrócić do schroniska, bo np. urosły za duże, prawda? A może to wszystko nieprawda?
  11. Pyszczaku cudny, kocham cię nad życie!
  12. Zapytam na pewno, nie zapomnę. Kontakt podawać do mnie, bo to ja zajmuję się elbląskimi adopcjami. GSM 691364660, GG 5722414, email: [email][email protected][/email]
  13. Pyszczaku cudny, kocham cię nad życie!
  14. Pyszczaku cudny, kocham cię nad życie!
  15. Madziu, banner zmieniłam, póżniej zrobię tak, żeby każda z nas (ja, Ty i Gonitwa) miała inny bannerek- czyli każdy pies będzie miał swoją szansę.
  16. Gonitwa zostaje w Elblągu, będzie z Tosią. Już wszystko przygotowane!
  17. Dziękuję serdecznie, bannerki są prześliczne! Zależy mi bardzo na bannerku dla Ery...
  18. [quote name='Neigh']No to niestety ja odpadam.............chciałam jej sfinansować szczepienie na zakaźne........inaczej ani moja mama ani ja nie mogłybyśmy mieć z nią kontaktu ( niedawna panleukopenia u mnie ). Jednak Rybcia twierdzi, że to niemożliwe. Szkoda........wieeelka szkoda. Nie mam co Mamie smaku robić....:-([/QUOTE] Spytam w schronisku, ale naprawdę wątpię. :(
  19. [quote name='hop!']Skoro wiesz co robisz to dobrze. Jednak czasami trzeba Ci przypomnieć, że popełniasz błędy. No chyba, że zaprzyjaźniłaś się z kierowniczką schroniska i kolejne zniknięcia nie będą miały miejsca.[/quote] Oczywiście, że popełniam błędy. Bo kto tego nie robi? Poinformuję Was o wszystkim po adopcji Miki. Narazie nie chcę zapeszać.
  20. [quote name='hop!']Aż za bardzo się stara... Zapomina o Mopie, Bonicie...[/QUOTE] Nie zapomina, nie zapomina. Wiem co robię, nikt nie musi zwracać mi uwagi.
  21. [QUOTE]Temat w sumie fajny tyle że dość kontrowersyjny , bo ile ludzi tyle racji tyle różnych psów co jednym służy ,a innym szkodzi. Temat powinien być , [I]xxxx rad z naszego wieloletniego doświadczenia życia z psami[/I] ;-) [/QUOTE] Tytuł wątku zmieniony.
  22. Gosia dzisiaj ze mną nie jedzie. Zostanie z Tośką.
  23. [quote name='Diana S']Kiedy malenka jedzie do domku?....[/quote] Już niedługo, cioteczki, już niedługo... Ciocia Rybc!a się bardzo stara ;)
×
×
  • Create New...